Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2015., 21:08   #461
američki mc je postao uvreda inteligenciji gledaoca, još od kad je ona slijepa pobjedila, kaj sam pretpostavio da će se dogodit nakon 2-3 epizode te sezone jer, ono - MORA, je počela degradacija, ova sezona mi je negledljiva

georgia i onaj mali azijat šta lijepo aranžira favoriti ove godine
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 22:09   #462
ma američki je sprdačina samo takva. poanta cijelog showa im je napravit dramu, kuhanje je ovak i onak u drugom planu. ni kanadski nije nešto bolji, iako su oni malo umjereniji u drami. al svejedno

australce zato obožavam, njih mi je divota gledat. georgia, sara i billie su mi fav, mislim da će daleko dogurat.
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 22:46   #463
U američkom je vrhunac teškog eliminacijskog izazova napraviti pitu od jabuka. I onda komentari, ja nikad nisam to napravio, uh ovo mi je prvi put ali eto baš je uspjelo sjajno.
To gledam da se nasmijem


Nemam još uvijek favorita u australskom, samo ne volim Rose i Georgiu. Georgiu više zbog produkcije nego nje same.
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 01:12   #464
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
američki mc je postao uvreda inteligenciji gledaoca, još od kad je ona slijepa pobjedila, kaj sam pretpostavio da će se dogodit nakon 2-3 epizode te sezone jer, ono - MORA, je počela degradacija, ova sezona mi je negledljiva

georgia i onaj mali azijat šta lijepo aranžira favoriti ove godine
I Sara su def favoriti...
__________________
Pić kondišin satisfektori.
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:37   #465
Prati li itko ove godine?
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 02:02   #466
Nisam još gledao jer nemam vremena al skidam redovito. Budem već.. Su dobri?

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:07   #467
tek smo poceli gledati, za vikend koju epizodu..
inace svak cast nekome tu ko je preporucio mc australia, pravi sou u svakom smislu, sa fora voditeljima koji nisu napuhani ko balon, o kuhanju da ne pricamo...
njihova kvalifikacijska jela kakva nasi ne kuhaju ni na kraju
markichu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 20:49   #468
Pa da MC AU je vrh vrhova u svakom pogledu... Ja uvijek jedva izdržim prvih par epizoda kad stalno cmizdre i uvijek neke srcedrapateljske priče itd al kad to prođe onda je stvarno dobar šou

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 20:53   #469
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
Nisam još gledao jer nemam vremena al skidam redovito. Budem već.. Su dobri?

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
Na prvih par su malo dosadnjikavi, sada je već 20 epizoda izašlo i super su. Svake sezone si mislim da ne može bolje, i uvijek me iznenade.
Totalno drugačiji mentalitet, a o sposobnostima kuhanja da ne pričam.
Sviđa mi se i njihova nesebičnost i dijeljenje iskustava te raznolikost.

Neću dublje ulaziti u događaje da vam ne kvarim gledanje. Zasad.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 22:31   #470
Potpuno se slažem s tobom. Nisam jos počeo gledati ali da u početku su uvijek malo davez i cmoljavi ali kasnije su jako zabavni, dragi i sviđa mi se što nema back stabbinga ko u američkom reality smeću. A kuhaju vrhunski!! Pratim od prve sezone!

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 23:03   #471
Također mi se sviđa koncept emisije bez backstabbinga, oni su jednostavno drugačiji mentalitet, da je barem tako svugdje, bio bi gušt pratiti i ostale emisije takvog tipa onda. Inače sam prije 2-3 godine pratila paralelno i američki i AU, i onda sam napokon odustala od američkog jer mi je bio koma, samo drame i nasilje, kuhanje u sporednom planu.

Također je ove godine novost da su gledatelji uključeni u emisiju; npr. birali su jednom mystery box sastojke i izabrali koje jelo će kuhati George na masterclassu, dobar je balans jer to nije tako često, što znači da nisu sve podredili gledateljima, no daju im na važnosti.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:24   #472
Danas počela deveta sezona ako tko još prati.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 04:08   #473
Slabo pratim...cijelu zadnju sez imam na hardu od prošle godine ali ne ide mi

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 17:02   #474
ima netko kakvu solidnu stranicu za praćenje MC:AU, ona koju sam koristio prošlih sezona na žalost ne radi, a neda mi se skidat epizodu po epizodu, može i na PM
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 18:49   #475
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
ima netko kakvu solidnu stranicu za praćenje MC:AU, ona koju sam koristio prošlih sezona na žalost ne radi, a neda mi se skidat epizodu po epizodu, može i na PM
Poslala sam ti poruku
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 00:05   #476
jel gleda tko? meni su super zanimljivi, a ovaj tjedan gost je yotam ottolenghi pa sam u jos vecem transu

zadaci su im ove godine super, sto zbog znanja koje trebaju pokazati, sto zbog stvarno kvalitetnih kadidata. nekad me bas zadive
idač is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.