Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2012., 14:30   #1
The Challenge

gleda li itko?dosad imaju 22 sezone,radi se o tome da stave dosta ljudi da žive skupa u kući i natječu se u raznim fizičkim izazovima i na kraju tko pobjedi u finalnom izazovu dobije 100 000 dolara,na MTV-u.19.09 počinje nova sezona,zvat će se The Challenge: Battle of the Seasons.
uglavnom se isti ljudi natječu i mislim da svaki put dođe nekoliko novih koji su bili u real world showu.
meni je baš fora,izazovi su maštoviti,ali dva najdraža natjecatelja mi neće bit u ovoj sezoni
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 12:22   #2
JA GLEDAM!

Totalni ovisnik!

Skinuo sam si sve sezone od 6. pa do kraja i ovo ljeto pičim jednu po jednu.. jedino mi fali 15. sezona (Gauntlet 3)...
Sad sam trenutno na 17. sezoni (Duel 2) i danas gledam baš finale!!

Ti ljudi su tamo tako bolesni i svima treba nekoliko dobrih razgovora s psihologom.

Nisam još upućen u to što se događa u ovih najnovijih 5 sezona... ali fora da će biti Battle of the Seasons. Ako se ne varam, to će biti Battle of the Seasons 2.. prvi put nakon 5. sezone..

Najomiljeniji mi je Shane.. al mislim da je on odavno prestao s time.. al volim i svoje kučke (Coral, Aneessa, Robin, Katie...), volim svoje dečke (Abram, Brad, Miz...).. iako mišljenja mi se mijanju ovisno o sezoni, jer svi ponekad imaju takve odvratne ispade.. lol

Ali mrzim Diem.. UGH!

Tonya.. jadna ta žena.. njoj je najviše potrebna pomoć.. A Beth! Beth je kraljica

Uglavnom, sigurno ima hrpa novih likova koje ja još ne znam, a da su sad aktualni, ali budem ih uskoro upoznao!

Raspisah se previše LOL
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 17:05   #3
e ja baš nemam pojma tko su ti koje si spomenio jer nisam gledala prve sezone,samo ovih nekoliko zadnjih sam pogledala.gadi mi se samo wes,baš je dno dna osobe,a ostali su mi normalni,nebi baš rekla da su ludi i da imaju ispade samo igraju prljavo da bi pobjedili,a to je potrebno u takvoj igri tako da ih ne krivim
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 17:07   #4
Kenny i Johnny najbolji





i sad ih nema u novoj sezoni nego oni onog Wesa stave
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.

Zadnje uređivanje ShampoO : 30.08.2012. at 17:18.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 17:17   #5
obožavam kennya i evelyn oni su mi najdraži,a neće ih bit u ovoj sezoni pogledat ću prvu epku kad izađe pa ću odlučit hoću li gledat dalje,a wes je baš degenerik i gadi mi se ona njegova creepy faca
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 17:28   #6
Wesa sam jedino podnosio u The Rivals samo jer je bio u timu sa Kennijem.

lik ima najjace izjave ikad jos kad se prozvao Mr. Beautiful
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 18:10   #7
Aww, znači onda da ovi moji neće ni biti više.. sranje..

Ovi novi klinci mi nisu tako dobri kao ovi veterani..

Wes je kreten, al je isto igrao igru (u Fresh Meatu 1 i Duelu 1).. u FM1 mi je bio odvratan.. kako se samo prema Casey i Johanni ponašao.. a onda u Duelu je bio čisto ok.. dalje ga više nigdje nije bilo dokle sam ja odgledao..

Kenny i Johnny su mi isto ok, ali ovisno o sezonama.. recimo u Islands mi je Johnny malo bio prepreiritantan.. Kenny mi je bio super u FM1, recimo.. tak da mi oni variraju
Ev.. a ono, nemam o njoj neko mišljenje.. malo je u Islands ispala kao da se prodala (zapravo je to i sama rekla), kad je cijelu sezonu vikala da Johnny NEĆE doći do finala ako se nju pita.. i onda doslovno ona odlučuje tko će u finale i ona sklopi deal s njim. Ok, učinila je to jer je došla zbog para i znala je da joj je Johnny dobra šansa, al iskreno, pobijedila bi i da je bila u timu s Kennyjem, Dunbarom i tkogod je bio četvrti u timu (zaboravih..) Tako da mi je ona tak-tak..

Kažem, od tih novih klinaca nemam baš neke favorite..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 18:50   #8
Gledam finale Duela 2... Landon je upravo ispao.. aww.. on mi je isto jedan od najboljih.. I dominirao je ovom sezonom.. i sad ispadne taman prije zadnje izazova.. Al bar mi je Brad ostao..

Sad žene.. Diem vs Brittni..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 19:15   #9
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Ovi novi klinci mi nisu tako dobri kao ovi veterani..
da, ti novi uopce nisu zanimljivi

Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Wes je kreten, al je isto igrao igru (u Fresh Meatu 1 i Duelu 1).. u FM1 mi je bio odvratan.. kako se samo prema Casey i Johanni ponašao.. a onda u Duelu je bio čisto ok.. dalje ga više nigdje nije bilo dokle sam ja odgledao..
Wes igra svoju igru i uvijek ga Kenny zajebe

Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Kenny i Johnny su mi isto ok, ali ovisno o sezonama.. recimo u Islands mi je Johnny malo bio prepreiritantan.. Kenny mi je bio super u FM1, recimo.. tak da mi oni variraju
njih dvojica su mi uvijek odlicni, zbog tog njihovog stava sprdaju ostale, uvijek imaju neke planove koji uvijek upale. mislim da je Kenny najvise puta osvajao te challenge. Kenny mi je najbolji bio u FM2 kad je bio u paru sa Laurel. cijeli challenge su dominirali, lakocom sredili Wesov savez i na kraju zavrse 2. kad kaze na kraju I'm sad, because the king was beaten

Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Ev.. a ono, nemam o njoj neko mišljenje.. malo je u Islands ispala kao da se prodala (zapravo je to i sama rekla), kad je cijelu sezonu vikala da Johnny NEĆE doći do finala ako se nju pita.. i onda doslovno ona odlučuje tko će u finale i ona sklopi deal s njim. Ok, učinila je to jer je došla zbog para i znala je da joj je Johnny dobra šansa, al iskreno, pobijedila bi i da je bila u timu s Kennyjem, Dunbarom i tkogod je bio četvrti u timu (zaboravih..) Tako da mi je ona tak-tak..
kako su tu zajebali Paulu, njoj obecali mjesto u njihovom timu i na kraju nista


onaj Mark Long se natjece po challengima jos negdje od prvih sezona
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 19:18   #10
Quote:
ShampoO kaže: Pogledaj post
lik ima najjace izjave ikad jos kad se prozvao Mr. Beautiful
ali se on sam prozvao?ja sam mislila da su ga drugi natjecatelji tako prozvali

Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Gledam finale Duela 2... Landon je upravo ispao.. aww.. on mi je isto jedan od najboljih.. I dominirao je ovom sezonom.. i sad ispadne taman prije zadnje izazova.. Al bar mi je Brad ostao..
meni je landon odličan,prije nekoliko dana sam pogledala FM 2 i pobjedio je on i neka nova cura carli koja je presimpatična.landon je kralj,izjavio je da da će ju vuć,nosit,gurat da dođe do pobjede ako treba i stvarno je to napravio,u finalnom izazovu ona se penje na planinu,a on ispod nje joj gura dupe glavon da ide brže i kad su bili u egzilu ona tamo polumrtva,samo stoji na mjestu i mrmlja kako se ne sjeća svog imena,a on je pleska i govori kako trebaju pobjedit i uspjeli su pobjedit,baš mi je drago zbog njih jer su se najviše trudili,a i jedini su koji su bili u wesovu savezu da su došli do finala,svi ostali su bili iz kennyevog saveza.a wes je stvarno idiot,imao je moć odlučivat tko ide u egzil jer je više ljudi bilo u njegovom savezu i on na pola showa počne uvaljivat ljude iz svog saveza u egzil,koji lik
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 18:09   #11
počela sam gledat ovu dvadeset i drugu sezonu battle of the exes,koja komedija
you love money more then you hate each other
it's like a one night stand that you never want to see again but then you have to be his partner
naomi i heather iz rl las vegas su tu
i naravno sveprisutni wes nisam znala da su on i mandi bili skupa
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 18:15   #12
dobra je to sezona bila, moji favoritit Johnny i Camila pobjednici. finale je bilo ubojica, ali CT je najbolji bio u finalu lik nije vise hodat mogo onako puze po planini i ispusta nekakve zvukove

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
i naravno sveprisutni wes nisam znala da su on i mandi bili skupa
sva sreca pa je brzo ispo
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 20:49   #13
sad si mi spojlao tko je pobjednik,mamicu ti
mislim da nikad nisam vidjela nešto više disturbing od mandi koja struže med sa wesovog tijela
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 21:01   #14
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
sad si mi spojlao tko je pobjednik,mamicu ti
molim i drugi put

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
mislim da nikad nisam vidjela nešto više disturbing od mandi koja struže med sa wesovog tijela
bas je odvratan
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 12:34   #15
Gledam Ruins sada prvi puta.. Toliko veterana se vratilo.. yay!
Luda Tonya se sad već rastavila od muža Kakva luđakinja!

Wes je tako razmaženo derište, ali zabavno ga je gledati kako radi sranja LOL

Veronica se lagano poružnila! Baš mi je bila lijepa prije.. Mislim, našminkana je i dalje lijepa.. al bila je jedna scena gdje je bila mrtva pijana.. youza!

Evan me i dalje strašno živcira..

BTW, sorry, ali preskačem vaše postove, jer ne želim vidjeti spoilere o epizodama koje još nisam gledao
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 13:25   #16


Ev: "If you think you can fight Wes the entire challenge and then make up in the end and win final mission, you are wrong."

Koja glupača! Upravo to je ona napravila u "The Island".. klala se cijelo vrijeme s Johnnyjem, mrzila ga i klela i htjela ubiti, da bi se u zadnjoj misiji naguzila za lovu i pobijedila s Johnnyjem u timu.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 13:47   #17
I evo sad, Ev opet isto.. "I will NOT help Johnny and Kenny to win!" Povijest se ponavlja..

Shavaun puko silikon
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:03   #18
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Koja glupača! Upravo to je ona napravila u "The Island".. klala se cijelo vrijeme s Johnnyjem, mrzila ga i klela i htjela ubiti, da bi se u zadnjoj misiji naguzila za lovu i pobijedila s Johnnyjem u timu.
nitko ne moze protiv Johnnija

If you can't beat him, join him

Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Shavaun puko silikon
to je bilo

mora pazit sta radi sa njima
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:33   #19
Tonya je OPALILA Veronicu! OMG! TONYA je opalila VERONICU! To se čekalo GODINAMA! Veronica i njezina ekipica "popularnih" cura su maltretirale jadnu ludu Tonyu u svakom Challengeu u kojem su bile skupa! I sad je napokon Tonya toliko poludila da je RASPALILA Veronicu po njezinim VELIKIM USTIMA!

Ok, Tonya je diskvalificirana, ali Veronica je shvatila da više nije "popularna cura" jer svi su bili na Tonyinoj strani. HAHAHAHAHA! BITCH! Njezina faca nakon udarca... PRICELESS!
Drago mi je da je Wes prozvao Evana i Kennyja i Johnnyja zbog zafrkavanja Tonye. Jer oni su zapravo muška Veronica. Ali nitko se ne usudi protiv njih jer svi znaju da su oni fizički prejaki i da će ostati do kraja. Upravo to je to, što si ti rekla, Shampoo..

Katie najavila da će joj ovo biti zadnji izazov??? A neee.. luda mala Katie... Želi biti majka i supruga? Očekujem njezin povratak u budućnosti, s vijestima da je razvedena.. kao i Tonya..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:35   #20
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Koja glupača! Upravo to je ona napravila u "The Island".. klala se cijelo vrijeme s Johnnyjem, mrzila ga i klela i htjela ubiti, da bi se u zadnjoj misiji naguzila za lovu i pobijedila s Johnnyjem u timu.
to mi je bilo najjače,na kraju kad je pobijedila pa je rekla ''say what you want,say I sold my soul to johnny the devil, I don't care as long as I have the money''
neka je pobijedila,ona je meni kraljica i baš mi je drago bilo što su zajebali paulu jer me ona iritira
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.