Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2012., 18:28   #41
opet ta taktika im pali i vecinom pobjeduju na kraju
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 18:33   #42
Svejedno su jadni.
Zašto se ne potrude, pa neka dođu do pobjede kroz prolaske kroz dvoboje.. zato jer su pičkice i boje se da će izgubiti, jer su obojica gubila u ranijim sezonama kad nisu imali prijatelje da ih štite svojim glasovima.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 18:37   #43
pa zasto da prolaze kroz dvoboje u kojima mogu potencijalno izgubit kad mogu laksim putem se izvuci
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 18:43   #44
Pičkice
Prijašnji natjecatelji su zato bili bolji.

EDIT: Ne mogu vjerovati da su ih dvije cure skoro pobijedile. Mislio sam da će biti laka pobjeda..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 19:32   #45
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Kenny i Johnny (i Evan donekle) su odvratni. U Ruins su dosad izvrijeđali valjda svaku ženu dosad. Tonya, Susie, Katie, Casey, Sarah, donekle i Veronica.. odvrantne stvari..
Kao i Kenny, koji se boji ići u ikakve 1on1 dvoboje i izbjegava bilo kakva suočavanja (Gauntlet, Duel, Inferno, Ruins, whatever..).
Jadno, jadno, jadno...
istina.i kenny i johnny se boje ić u dvoboje...ali mi je wes gori i ljigaviji od njih 100 puta jer bi on i vlastitu mater izdao da spasi svoje dupe.nema osobe koja se natjecala u the challenge,a da joj wes nije glumio frenda pa joj na kraju zabio nož u leđa i ubacio u dvoboj iako su imali dogovor..
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 10:37   #46
Je, ne kažem.. Wes je isto debil svoje vrste.. vidjet ćeš kad budeš gledala Fresh Meat kako se tamo ponašao prema Casey i Johanni..

Zakon mi je bilo kad je voditeljica na Reunionu izjavila da su Kenny, Evan i Johnny nove "Mean Girls" i da nasljeđuju Veronicu, Rachel i ekipu
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 15:39   #47
Počeo danas s Fresh Meat 2.. nisu mi toliko zanimljivi zasad ovi novi..

Tako mi je drago vidjeti Kennyja bez svoje ekipice.. Wes mu je odmah pokazao tko je glavni, kad je nagovorio sve da glasaju za Jill i Petea. Ali Wes je i dalje kreten.. ako je nominirao Darrella samo zato što je Darrell njega slao milijun puta u Exile u FM1. Nikad nije dobro igrati emocijama ovdje, nego razumom.

A vidim ukinuli su im da težina torbi na Exileu bude kao težina njihovih kofera.. baš bezveze.. to je baš bilo fora

Sarah mi je bila pravo otkriće u Ruinsima, ali sad se uvlači Kennyju i Wesu, jer misli da je ona sad napokon uspjela u životu, jer je upala u "cool ekipu".. lejm..

Wow, Darrell ispao prvi... to se NIKAD nije dogodilo! Darrell do ovog trenutka (do FM2 sezone) ima najviše pobjeda.. imao bi 5 da se nije potukao s Bradom u Ruinsima... a ovdje prvi
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 15:48   #48
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Tako mi je drago vidjeti Kennyja bez svoje ekipice.. Wes mu je odmah pokazao tko je glavni, kad je nagovorio sve da glasaju za Jill i Petea. Ali Wes je i dalje kreten.. ako je nominirao Darrella samo zato što je Darrell njega slao milijun puta u Exile u FM1. Nikad nije dobro igrati emocijama ovdje, nego razumom.
Kenny je demolirao Wesa u FM2 rasturio mu je cijeli savez, osvojio vecinu challenga i na kraju dosao do 2. mjesta i onda je jos Wes dosao moliti Kennija da njegov savez i Wesov savez zajedno glasaju za jedan tim tako da Wes nebi morao ici u dvoboj

u FM2 je Kenny imao valjda najbolje izjave ikad
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 15:52   #49
Ova Theresa je tragična.. Između Wesa i Kennyja bira? Ona očito nikad nije pogledala niti jednu epizodu ovog showa IKAD.. inače nikad ne bi nazvala Wesa "adorable".. Wes i adorable ne idu skupa..

Drago mi je da je Danny opet tu.. jadničak je tako loš u challengeima, ali ipak bih volio da on uspije bar jednom..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 16:14   #50
Wow.. Sarah je slava udarila u glavu.. žrtva je postala napadač... Al bar znam da ide kući, obzirom da ide u Exile protiv svog ljubljenog Kennyja.. hihihi

Sviđa mi se Noor.. šteta što je s Jenn u paru..

Landon je i dalje zakon.. LOOOOVE HIM!

EDIT: Hahahah! Odoše Sarah i Vinny.. oboje uobraženih.. A nisu htjeli ni poslušati Ev kad im je htjela reći.. Šteta.. Sarah je bila tako dobra prije nego je upala u tu "cool" ekipu..

EPIZODA 3:
Jenn je takva jadnica "Noor follows me.. because I am a veteran and I fuckin know what I'm doin!" Umirem od smjeha, obzirom da je Noor na prvom glasanju glasao različito od Jenn.. Odličan posao radiš, Jenn!

Ooo, Jenn i Wes imaju tajni savez. Dobar potez, ali mislim da će ga Jenn sjebati..

EDIT: Oooo, Ev i Luke pobijedili Paulu i Jeffa.. wow! Najs.. Ev je opet naguzila Paulu... haha

Zadnje uređivanje Mikey23 : 05.09.2012. at 17:10.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 18:20   #51
Epizoda 4:
Theresa je takva šupljoglavka.. "I'm gonna go ask Kenny why he told Wes that I wanted to fuck Kenny first!" ZAŠTO? Ona stvarno ne zna gdje je došla. A Kenny optužuje Wesa da uzima njegove ostatke.. LOL ako ćemo iskreno, Kenny je dobio Wesove ostatke, kad je zabrijao s Johannom..

I sad pijani Danny radi sranja.. tragedija... HAHAHHA Kako se Wes objesio na Brandona da ne opali Dannya

Pijane budale Evo sad se grle LOL

Moram priznati da Ev radi dobar posao.. izmanipulirala je Kennyja da nominira CJ-a i Syd.. a pri tome (možda) dobila Ryana i Theresu. Iako sumnjam da će Ryan ostati vjeran.. al dobar potez.. iako Ev mi se čini preemocionalna.. laku ju je nairitirati.. što je loše za nju u ovoj igri..

Al obzirom da su sad ubacili u Exile ozljeđenu Katelyn i Brandona, Ryan može reći da to nije bio dogovor i da neće glasati s njima..

Wesov savez će se sam raspasti ovim tempom.. Katelyn/Brandon su otišli, Landon i CJ ne vjeruju Wesu, Jenn koja je kao u tajnom savezu je labava jer mrzi Mandi... Ev igra žestoko, al nju se lako uzruja i tako je se riješi.. Danny je divljak.. kao i Wes.. should be fun! Go, Lando!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 19:00   #52
Epizoda 5:

Ah, Danny, Danny, Danny... mali emotivac.. Kako sam i mislio, Wesov savez će se sam razvaliti.. ali nisam mislio da će Wes tome toliko dopridonijeti... Wes samo tako nudi Dannyja u Exile.. joj, joj.. bez odanosti.. tu je Kenny daleko ispred njega..

Kvragu, ove nove žene NIŠTA NE VALJAJU! Osim Laurel, niti jedna nije dobra.. u ničemu! Jadni muški su stalno diskvalificirani jer njihove partnerice ne mogu ništa odraditi..

Kenny i Laurel opet pobjeđuju.. uglavnom zato što su partnice drugih muškaraca TOLIKO LOŠE! Ali dobro, Kenny je dobro odabrao na početku..

Wes žrtvuje Dannyja i Sandy, jer mu je Danny "na teret", ali kakav je to glup potez Kakav kreten.. Ryan nikad neće biti uz njega koliko je Danny bio uz njega. Kakav kreten..
"He looks at me like I betrayed him. I did no such thing." Wes je takvo smeće

Wow, Danny and Sandy čak su dobri u Exileu! Wow.. ali ako se Danny čak i vrati, on će biti toliko emotivan da će glasati s Kennyjem..
Never mind, Jill i Pete su pobijedili.. lol

Awww, I'll always be there for Wes... Danny je tako dobar..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 19:06   #53
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se Noor.. šteta što je s Jenn u paru..
je,noor je i meni baš super

Quote:
ShampoO kaže: Pogledaj post
Kenny je demolirao Wesa u FM2 rasturio mu je cijeli savez, osvojio vecinu challenga i na kraju dosao do 2. mjesta i onda je jos Wes dosao moliti Kennija da njegov savez i Wesov savez zajedno glasaju za jedan tim tako da Wes nebi morao ici u dvoboj
što je najtragičnije kenny uopće nije imao veze sa demoliranjem wesova saveza nego je wes sam odjednom počeo nominirat ljude i svog saveza da idu u egzil i tako si je sam sebi poslao cijeli savez kući osim landona i carli...jadan,popizdio od silnih ženskih koje se bore za njegovu ljubav
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 19:19   #54
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
što je najtragičnije kenny uopće nije imao veze sa demoliranjem wesova saveza nego je wes sam odjednom počeo nominirat ljude i svog saveza da idu u egzil i tako si je sam sebi poslao cijeli savez kući osim landona i carli...jadan,popizdio od silnih ženskih koje se bore za njegovu ljubav
tesko je to kad te sve zene zele
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 21:32   #55
gledam FM 1,morali su plivat sa morskim psima
kenny nominirao sam sebe za ić u egzil tina se dere na njega da ne zna plivat
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 22:56   #56
FM1 je bio puno bolji. FM2 mi je zapravo jedna od najgorih sezona. I to iz razloga jer sam imao samo jednog igrača kojeg sam volio, a to je Landon, kojeg volim od njegove prve sezone. I jako mi je drago da je Landon pobijedio sve! Uz partnericu kao Carley, mora da mu je bilo strašno teško, ali uspio je! Svaka čast! Jedina dobra stvar ove sezone.

Inače, bilo je sjajno gledati raspad Wesa i Ev.. Ev je stvarno razmaženo derište, teški sour loser! Svaki put kad izgubi počne divljati i živčaniti da je to presmješno. Drago mi je bilo kad ju je čak i T.J. počeo sprdati.. T.J.

Inače, slažem se sa shadowgirl da su Wes i Ev sami krivi za svoj pad. Oni su sami sebe ubili, a Kenny im je samo dodao pištolj.. Ali Kenny je bio puno podnošljiviji u ovoj sezoni, bez svoje klike. Zapravo mi je Kenny jedino bio dobar u FM1.. i sad donekle u FM2.. ostatak vremena se previše vremena ponašao kao kreten. Osim u sezonama gdje je brzo izletio.

Taj challenge sa morskim psima je bio fora u FM1 FM1 je bio druga sezona koju sam ikad gledao (prva je bila Duel 1), tako da mi je možda i zato ostala u dragom sjećanju.

Igra se baš jako promijenila od starih epizoda. Prije uopće nije bilo toliko spletki... nekako je puno više toga bilo bazirano na ljudskim odnosima, uz to što su imali izazove. Sad su svi baš krvoločni. Nije da mi smeta, ali je baš drugačije.

Od nove ekipe, jedino mi se Noor čini ok... Laurel izgleda kao dobra natjecateljica, ali mi je ovako zasad poprilično bla.. Carley uvijek izgleda kao da se tek probudila i kao da jedva živi.. uopće ne znam kako je uspjela išta.. ostali.. nemam pojma.. Theresa koja je došla si naći dečka.. Pete koji ima problema sa živcima i izderavanjem.. Eh, da, Luke je simpa, iako je stvarno izgledao kao da ga boli kuki za sve LOL

Uglavnom, FM1 pobjeđuje FM2.. i kao sezona i po igračima koje smo dobili..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 23:19   #57
Gde se moze naci ovo cudo za skidanje,ako moze na PM neki link pomoci x) ?
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 23:42   #58
kenny razbio nos pa plače da više nije lijep i dovezao se u autu preko finiša u egzilu LIKE A BOSS

u FM 2 su ev i luke baš bili match made in hell njoj je samo bilo važno pobijedit,a njega nije bilo briga za ništa

Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
Gde se moze naci ovo cudo za skidanje,ako moze na PM neki link pomoci x) ?
koja sezona?
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 00:50   #59
Za skinuti? Ovisno o sezoni, ali torrenti, razni forumi.. a ide i na našem MTV-u ponekad..

Yup, shadowgirl.. Ev nije mogla goreg dobiti u FM2
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 04:11   #60
Znači ne pratim samo ja ovo

Mislim da sam od 22. sezone pogledao možda njih 16.

Daleko najdraža takmičarka mi je Emily Schromm (Real World DC). Dosad se pojavila samo u dvije sezone (Cutthroat i Battle of the Exes) i oba puta došla je do finala. Uz to ima i 5-0 skor u eliminacijskim rundama.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.