Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 16:35   #41
Quote:
tri kaže: Pogledaj post
jel to kakav privatan tulum il kaj?

uvijek se volim dobro iskakati
nije privatni

Još se premišljam dal mi se da ići

Zadnje uređivanje just Sandy : 17.10.2014. at 11:23. Reason: Reklamiranje događanja koje se plaća
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Old 17.10.2014., 00:09   #42
wow bit će ovo dobar vikend

pistolero petak, subota bam bam :P

thx!

Zadnje uređivanje just Sandy : 17.10.2014. at 11:23.
tri is offline  
Old 13.11.2014., 17:53   #43
19 god iz zagreba
javite se ak ocete na neku svirku ili nesto, house rock svejedno
ipman22 is offline  
Old 30.11.2014., 13:52   #44
ne znam di napisati ali mislim da bi pasalo i tu. trazi se drustvo za izlaske ili kave na podrucju Istre (detalji u pp)
sara250 is offline  
Old 29.01.2015., 16:17   #45
Bok svima!

Tražim nekoga tko bi htio sa mnom u Močvaru na ovaj event: link
Nemam s kim, pa eto tražim ako ima netko ovdje na forumu kome se također ide tamo

Ako je nekome bitno, dečko, 21god, Zg...
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Old 20.02.2015., 21:37   #46
Tražim društvo za kavu!

Hir's d sičuejšn; bit ću često u ZG ovih dana, pa ako ima neko kome se pije kava popodne, slobodno mi se javi. Ako je nekom bitno; dečko, 21. Lijep pozdrav.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 21.02.2015., 13:37   #47
Musko,31 god,iz Zagreba,trazi djevojku,djevojke za izlazak nekam na pivo s obzirom da to jedino pijem i najvise volim piti pa eto,ako ima koja da takodjer voli piti pivkana nk se javi da se mozemo dogovoriti! Hvala
Rodion is offline  
Old 05.03.2015., 20:09   #48
Tražim curu/cure za druženje i prijateljstvo u Bjelovaru.Meni je 28 godina
los-angeles-28 is offline  
Old 17.03.2015., 13:14   #49
live long and prosper

Upala sam u neku vrstu letargične depresivne monotonije i podhitno mi treba osvježenje..tražim nekoga da me prolije ledenim bocunom vode!
Ja sam Buba, nova sam na forumu, imam 23 godine, dolazim sa otoka ali živim u Zagrebu.
Htjela bih sa tobom koji ovo čitaš, dječak-djevojka (prije dječak..khm,khm) organizirati česte vožnje biciklom po gradu, istraživati mjesta gdje se pije najbolja kava, gdje toče najbolje pivo...bilo bi super kad bi krenuli ranije, da možemo kasnije produžit na neki super rendom parti. Ako bude kiša pa nam otpadne plan sa biciklima, možemo igrat WOW, pa onda na tulum
I tako..ti sa bradom, relativno normalni čovječe mojih godina plus minus, daj se javi...
__________________
i flow some round in my bedroom turn around see myself in the mirror
I guess I'm cool and
no sappy thoughts in my head I'm feeling like I'm peter pan minus the tights in the first happy to see how far I've come to the same place think again my dreams, imagination perfectly at peace so I move along a bit higher !
Beetle is offline  
Old 17.03.2015., 22:25   #50
Steta.
Ne ispunjavan uvjet za biciklu.

OT: kome se pije besplatna piva (ili dvi ) u subotu neka nabaci pp. Iden do Titusa, bratic mi tamo svira/piva pa ako je ko raspolozen - znate di i kome se obratit.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 18.03.2015., 17:36   #51
Danas navečer, bilo tko, hitno trebam razgovor i zajebanciju, imala sam težak prekid i treba mi nešto novo.
kikakm is offline  
Old 23.03.2015., 23:31   #52
ma od kave srce pumpa...

idemo na burek.. jogurt u ruke i na sljeme
Jorgovani is offline  
Old 23.03.2015., 23:33   #53
Ajmo malo van ovkvira..

Trazi li netko prijateljstvo i da ga neznima sex i neke ocajne fore?
VOli li netko probuditi se uz jazz,, u podne se maltretirati metalicom, a na spavanje otici s mozzartom?
Voli li netko otici radje pod sljeme ili se prosetati mirogojem ( ako je ovo nekom sick .. out je.. ) ... ili blejati u nebo van buke nabrijanih hipstera i jupija...
Pici li netko radje po hrelicu nego po zadimljenim lokalima..
Brblj li netko radje o armenskim samostanima ili prebakinoj zivotnoj avanturi , nego o krpicama ili nekom besmislenom kreditu....

Ima li netko vremena i hrabrosti ..uciniti nesto od ovog preko dana i uzivati u svijetlu.. toplini.. i dobrom drustvu..


Proljece je.... ja sam u Zagrebu... i vidi cuda.. musko sam..

.. mozda jedino spadam pod stereotipe ukoliko bi mi biilo drago da mi se javi istomisljeno bice suprotnoga spola...
Jorgovani is offline  
Old 23.03.2015., 23:34   #54
Ajmo malo van ovkvira..

Trazi li netko prijateljstvo i da ga neznima sex i neke ocajne fore?
VOli li netko probuditi se uz jazz,, u podne se maltretirati metalicom, a na spavanje otici s mozzartom?
Voli li netko otici radje pod sljeme ili se prosetati mirogojem ( ako je ovo nekom sick .. out je.. ) ... ili blejati u nebo van buke nabrijanih hipstera i jupija...
Pici li netko radje po hrelicu nego po zadimljenim lokalima..
Brblj li netko radje o armenskim samostanima ili prebakinoj zivotnoj avanturi , nego o krpicama ili nekom besmislenom kreditu....

Ima li netko vremena i hrabrosti ..uciniti nesto od ovog preko dana i uzivati u svijetlu.. toplini.. i dobrom drustvu..


Proljece je.... ja sam u Zagrebu... i vidi cuda.. musko sam..

.. mozda jedino spadam pod stereotipe ukoliko bi mi biilo drago da mi se javi istomisljeno bice suprotnoga spola...
Jorgovani is offline  
Old 06.04.2015., 21:14   #55
Ovih dana, ako si za druženje uz kavu, il' pak pokoje pivo, slobodno mi se javi. Ako ne želiš bit u zadimljenom prostoru, možemo se i šetat po Zagrebu satima, ili ako si za boravak u baš zadimljenom prostoru, opet se javi, možemo zapalit zajedno. Uglavnom otvoren sam za sve opcije. E sad, muško sam 21 godina, ako se želiš družit svejedno mi je jesi li ti muško ili žensko, koje si vjere, nacionalnosti, boje, oblika...
kyuss1 is offline  
Old 24.04.2015., 22:18   #56
Bok, nova sam na forumu, tražim društvo za izlaske muško/ žensko, nebitno, bitno mi je samo da se voli partijat, plesat i td, inače, ne volim narodnjake i domaće klubove, tražim nekog da se voli zabavljat i da nije umno ograničen, da voli probat nove stvari i dobro se zabavit na techno partiju... slobodno hit me up na pp ako se pronađeš u ovom.
drumcode is offline  
Old 15.05.2015., 15:25   #57
Nekog za šetnje po Jarunu, po nasipu uz Savu... muško ili žensko, svejedno, samo bi možda bilo super da je iz kvarta oko Jaruna.
Inače često sama šećem, sad bi nekako voljela to promijeniti. Imam 28 godina, ok sam kao društvo.
Lavender-Love is offline  
Old 17.06.2015., 23:01   #58
Tražim nekoga za druženje po Zagrebu, kave i sl. Sjedenje na džamiji navečer i pričanje o 80-ima, momcima, i tak... Ostala bez frendica svako otišao na svoju stranu... Bilo bi mi drago ako bi netko bio zainteresiran i oživio me i izvukao van iz stana. HVALA. Inače imam 25 godina i tak... Pozz!!!
nostalgija za is offline  
Old 19.06.2015., 16:05   #59
Quote:
nostalgija za kaže: Pogledaj post
Tražim nekoga za druženje po Zagrebu, kave i sl. Sjedenje na džamiji navečer i pričanje o 80-ima, momcima, i tak... Ostala bez frendica svako otišao na svoju stranu... Bilo bi mi drago ako bi netko bio zainteresiran i oživio me i izvukao van iz stana. HVALA. Inače imam 25 godina i tak... Pozz!!!
Dodji u pivnicu na druzenje forumasa
Rodion is offline  
Old 19.06.2015., 22:09   #60
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Dodji u pivnicu na druzenje forumasa
Hvala na pozivu, ali ne volim ja pivnice i sl. mjesta. Ja bih radije druženja jedan na jedan ili tako... U svakom slučaju tnx. A ja bum čekala da mi se javi još neka ''usamljena duša'' grada Zagreba. LOL
nostalgija za is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.