Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2012., 18:28   #81
Quote:
Veronica4 kaže: Pogledaj post
Znaš li ti koliko je djece u sirotištima? I izvan, bez roditelja? Željna pažnje i ljubavi? Zašto misliš da im gay roditelji to nebi mogli pružiti?
Prednost zbog čega? Ne vidim razliku ako su, naravno, oba roditelja (bilo gay ili straight) normalna i znaju što rade.
Uostalom ne vidim kako to posvajanje djece utječe na tebe pa da to ne odobravaš.
Ni pedofili ne utječu izravno loše na mene pa ih ne odobravam.
Ja samo hoću reči da gay osobe nisu predodređene da imaju djecu, to je to od mene.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 20:40   #82
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Ni pedofili ne utječu izravno loše na mene pa ih ne odobravam.
Ja samo hoću reči da gay osobe nisu predodređene da imaju djecu, to je to od mene.
Kakve veze imaju pedofili i homoseksualci? Ježim se od ovakvih usporedbi...
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 21:17   #83
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Kakve veze imaju pedofili i homoseksualci? Ježim se od ovakvih usporedbi...
Pa vama (koji ste veliki zagovornici prava homoseksualaca) su glavni argumenti da: kako ljubav može biti bolest?, To nije pitanje izbora več su ljudi takvi od rođenja itd. E vidiš, te iste stvari se mogu reči i za pedofile, tako da usporedba uopće nije irrelevanta
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 21:27   #84
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Kako nastaje na primjer cerebralna? I tisuće drugih bolesti sa kojima se rodiš?
x 1000

Lijepo ti je odgovorenu u postu ispod tvoga.
Sad ti meni odgovori na moje pitanje.
Kako po tebi nastaje homoseksualnost?

Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Pa vama (koji ste veliki zagovornici prava homoseksualaca) su glavni argumenti da: kako ljubav može biti bolest?, To nije pitanje izbora več su ljudi takvi od rođenja itd. E vidiš, te iste stvari se mogu reči i za pedofile, tako da usporedba uopće nije irrelevanta
Postoji jedna velika razlika između homoseksualnosti i pedofilije.
Kod homoseksualnih veza nitko nikoga ne prisiljava da bude u vezi/odnosu sa drugom osobom.
Kod pedofilije govorimo o djeci koja se još nisu psihički i fizički dovoljno razvila i gdje ih najčešće ti manijaci seksualno zlostavljaju.
Tako da molim te nemoj uspoređivati te dvije stvari.
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 21:40   #85
To što imaju jednu razliku ne znači da nemaju i dosta sličnosti. Ja nisam te dvije "pojave" uspoređivao po pitanju nanošenja štete drugima, več po ovim stvarima koje sam naveo.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 21:48   #86
@Shizza, @noah_fox, prestanite se prepirati s priglupim ljudima, kao što vidite to je potpuni gubitak vremena.
Neka on trubi što god želi, ionako nikoga nije briga za njegovo mišljenje.
Telomere is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 21:50   #87
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Pa vama (koji ste veliki zagovornici prava homoseksualaca) su glavni argumenti da: kako ljubav može biti bolest?, To nije pitanje izbora več su ljudi takvi od rođenja itd. E vidiš, te iste stvari se mogu reči i za pedofile, tako da usporedba uopće nije irrelevanta
Jesi li ikad pročitao znanstveni rad koji se bavi pedofilima? TO NIJE LJUBAV što oni imaju prema djeci, to je nastranost. Djeca NISU dovoljno ni psihički ni fizički razvijena kako bi bili svjesni što im jedan pedofil radi. Pedofilija se isto tako može razviti tek kad muškarac postane spolno zrel (npr. u svećenstvu).
Pedofilija je zabranjena i strogo kažnjavana, to JE BOLEST i nažalost stope izlječivosti su minimalne. Molim te da ubuduće ne mješaš ljubav s nagonima, pedofile s homoseksualcima i slično.

BEING GAY IS OKAY!
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:02   #88
Telomere, molim te pojasni zašto sam ja priglup? Za osobu koja očito brani prava homoseksualca prilično si ograničen ako smatraš nekoga priglupim samo zato što se s njim ne slažeš
Ja sam to uzeo kao primjer Lily, ne kažem da je homoseksualnost jednaka pedofiliji, spomenuo sam pedofiliju bio samo zato jer je netko rekao "zašto se ne slažeš sa posvajanjem djece od strane homoseksualaca kad ne utječe na tebe" te jer sam to smatrao glupim razlogom za slaganje/neslaganje s nečim
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:33   #89
Pedofilija nije ljubav, pobogu.

Kome točno štete homoseksualci?
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:39   #90
Podržavam ih

I smatram da su Hrvati jedan bolestan, netolerantan narod što se toga tiče... bio je na Faceu od Index.hr-a post o gayevima, i nisam mogao vjerovat koliko je gnjusnih komentara bilo. Gade mi se.
Mr. Rob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:49   #91
smatram da je homoseksualnost psihološki poremećaj jer ta ljubav nije ni NORMALNA ni PRIRODNA. inače, nemam ništa protiv tih osoba, jedino mi idu na kurac sve te njihove silne parade i nametanje stava da je to ok...
i jebe mi se što su rekli vrhunski znanstvenici, ja i dalje smatram da to nije ok.

i još jedna stvar koja mi apsolutno ide na kurac. već sam dosta puta pročitao komentar da ljudi koji su protiv homoseksualaca su zapravo prikriveni homoseksualci, bla,bla,bla... pa koji je vama kurac jebote??? to je isto kao da kažete da su svi boysi prikriveni hajdukovci, a svi torcidaši prikriveni dinamovci.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 23:08   #92
Bilo je samo pitanje vremena kad ce neki klokan stavit pedofiliju i homoseksualnost u istom kontekstu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 23:51   #93
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
smatram da je homoseksualnost psihološki poremećaj jer ta ljubav nije ni NORMALNA ni PRIRODNA. inače, nemam ništa protiv tih osoba, jedino mi idu na kurac sve te njihove silne parade i nametanje stava da je to ok...
i jebe mi se što su rekli vrhunski znanstvenici, ja i dalje smatram da to nije ok.
A ti imaš neke posebne izvore koji ti govore što je prirodno i normalno?
Iz kojega to razloga ljubav dviju žena ili dvojice muškaraca ne bi bila normalna? Zamisli da tebi netko kaže da tvoja ljubav prema osobi koju voliš nije normalna, tko zna što bi mislio o njoj.

Parade ni ja u potpunosti ne podržavam, ali kada pogledaš, svaka omalovažavana, diskriminirana sredina je imala svoje "parade". Žene, crnci, uzmi koga god hoćeš. Pa jebote, žene stoljećima nisu bile smatrane ravnopravnim bićima, niti su imale pravo glasa, niti su smjele biti na viskom položajima u svojem društvu. Svatko tko je mislio drukčije smatran je čudakom, bio je ismijan, spaljen, potjeran, što god. Isto se događa danas i sa homoseskualcima.

I da, svatko može odbaciti tvrdnje znanstvenika i imati drukčije mišljenje, ali ti si očito toliko uskogrdan da nikada nećeš prihvatiti homoseksulanost kao normalnu što god drugi rekli.

Da te pitam, da doznaš da ti je brat, sestra, frend, rođak, kaj god, homoseksulane orijentacije, kako bi se ponašao prema njemu?


I da, homoseksualnost je oduvijek prisutna, znaju se primjeri iz stare Grčke, ako ne i iz Biblije (no to je stvar interpretacije tog dijela u Bibliji), dakle postoji i prije Krista, da ne bi netko mislio da je to nešto novo izmišljeno sa Zapada.
I homoseksulace su svi normalno u prošlosti prihvaćali stoljećima, dok se netko nije sjetio da je on drukčiji i da homoseksualce treba istrijebiti, smatrati ih luđacima i bolesnicima etc. Žalosno je koliko je još ljudi istog stava i danas.
prometejus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 00:20   #94
Quote:
prometejus kaže: Pogledaj post
A ti imaš neke posebne izvore koji ti govore što je prirodno i normalno?
imam...
za prirodno
Quote:
1. koji se odnosi na prirodu, koji je nastao kao dio prirode
2. koji je uvjetovan prirodnim zakonima [prirodna smrt]
3. koji je dobiven naravnim putem,
za normalno
Quote:
1. koji je uobičajen ili redovit ; tipičan
2. koji je kako treba da bude, kako to zakoni i običaji traže ; pravilan, propisan
3. koji je duševno i tjelesno zdrav [normalan čovjek]
izvor je HJP. stvarno mi se ne da interpretirati definicije. valjda možeš i sam zaključiti što želim reći.

Quote:
Iz kojega to razloga ljubav dviju žena ili dvojice muškaraca ne bi bila normalna?
jer nije uobičajena, tipična za (veliku) većinu... piše u definiciji iznad...


Quote:
I da, svatko može odbaciti tvrdnje znanstvenika i imati drukčije mišljenje, ali ti si očito toliko uskogrdan da nikada nećeš prihvatiti homoseksulanost kao normalnu što god drugi rekli.
vjerojatno neću.

Quote:
Da te pitam, da doznaš da ti je brat, sestra, frend, rođak, kaj god, homoseksulane orijentacije, kako bi se ponašao prema njemu?
isto kao i do sada. rekao sam da mi ne smetaju kao osobe, niti ih mrzim.

Quote:
I da, homoseksualnost je oduvijek prisutna, znaju se primjeri iz stare Grčke, ako ne i iz Biblije (no to je stvar interpretacije tog dijela u Bibliji), dakle postoji i prije Krista, da ne bi netko mislio da je to nešto novo izmišljeno sa Zapada.
I homoseksulace su svi normalno u prošlosti prihvaćali stoljećima, dok se netko nije sjetio da je on drukčiji i da homoseksualce treba istrijebiti, smatrati ih luđacima i bolesnicima etc. Žalosno je koliko je još ljudi istog stava i danas.
bla,bla, i rak je postojao prije krista, i razne ostale bolesti i poremećaji su postojali da ne bi netko mislio da je to nešto novo izmišljeno sa zapada.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 00:53   #95
Meni je fascinanto kako su se ljudi uhvatili pedofilije čim sam ju spomenuo uopće ne uzimajuči u obzir kontekst u kojem sam je "usporedio" sa homoseksualnošću.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 01:04   #96
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Meni je fascinanto kako su se ljudi uhvatili pedofilije čim sam ju spomenuo uopće ne uzimajuči u obzir kontekst u kojem sam je "usporedio" sa homoseksualnošću.
Koliko sam ja shvatila, ti si rekao da te ni homoseksualnost ni pedofilija izravno ne ugrožava, pa ako zažmiriš na jedno, možeš onda isto tako zažmirit na drugo.
Ja i dalje mislim da ti je usporedba pogrešna, jer homoseksualnost sama po sebi ne šteti baš nikome, a pedofilija može štetiti.
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 01:05   #97
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
Quote:
prometejus kaže:
Iz kojega to razloga ljubav dviju žena ili dvojice muškaraca ne bi bila normalna?
jer nije uobičajena, tipična za (veliku) većinu... piše u definiciji iznad...
Da se nadovežem na ovu tvrdnju. Znači sve što nije uobičajeno za (veliku) većinu nije normalno?

Znači, primjerice, ako većina prirodnih crvenokosih ima zelene oči, neki crvenokosi ko ima smeđe oči je neprirodan, nenormalan?

Ili drugačiji primjer, crnci, najčešće smeđih očiju, ako imaju gen plavih oči su nenormalni ili bolesni?

Uzimam upravo ove primjere, jer su kao i homoseksualnost nešto s čim se jednostavno rodiš i to je tako, ne možeš to voljom promijeniti niti ikako utjecati na to.

I ne, definicija nečeg "bolesnog" ili "nenormalnog" nije da ako većina nije takva to nije tako. To je jednostavno užasno za reć i može se apsolutno krivo interpretirat.

Nemoj me krivo shvatit, poštujem tvoje mišljenje sve dok ne širiš mržnju ili nasilje - ali jednostavno sam morala ovo prokomentirati jer je besmisleno. Većina ne određuje "normalnost". Normalnost ne postoji, to je subjektivno.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 01:09   #98
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja shvatila, ti si rekao da te ni homoseksualnost ni pedofilija izravno ne ugrožava, pa ako zažmiriš na jedno, možeš onda isto tako zažmirit na drugo.
Ja i dalje mislim da ti je usporedba pogrešna, jer homoseksualnost sama po sebi ne šteti baš nikome, a pedofilija može štetiti.
Ja sam to rekao kao odgovor na jako glupo pitanje da zašto sam protiv nečega što me izravno ne ugrožava, pa sam rekao da me ni pedofilija izravno ne ugrožava samo da bi na to ukazao.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 01:12   #99
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Ja sam to rekao kao odgovor na jako glupo pitanje da zašto sam protiv nečega što me izravno ne ugrožava, pa sam rekao da me ni pedofilija izravno ne ugrožava samo da bi na to ukazao.
Dobro, ali opet, fali mi nekakav argument da budeš "protiv", u slučaju pedofilije bit ćeš protiv pedofila koji djeluje zato jer napastuje djecu, a u slučaju homoseksualca... zbilja ne znam kako i zašto bit aktivno protiv nečeg što ne ugrožava ni tebe ni druge.
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 01:18   #100
Ja nisam rekao da sam protiv homoseksualnosti ili homoseksualaca več da sam protiv da takve zajednice posvajaju djecu. Protiv toga sam jer smatram da djeca trebaju tijekom primarne socijalizacije imati mamu i tatu a ne mamu/mamu ili tatu/tatu jer mislim da je to za njih "normalnije" okruženje, pogotovo tijekom rane mladosti.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.