Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2013., 02:09   #81
Odgovor je bio upucen matku, preduhitrio si me prije nego sam odgovorio :-).

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
MRelec4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 02:21   #82
Razocaran dizajnom, izgleda ko oni prestigio i ostali kineski mobiteli, jeftino, nemastovito. Ajde ispod haube je zvjer ali izgled mi se nikako ne svidja.
I da, ovo je vec 4. koji nemam! hehehehe
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 02:23   #83
mene su kupili, vrh, nesmeta mi plastika
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 04:15   #84
I jos jedna spodobica u nizu no fascinira me do bola enormno ruzan TW.
Iskreno, ne vidim apsolutno ni jedan isplativi razlog za prelazak sa S3 na S4 koliko god S4 bio dobar hardverski.
Btw, prezentacija me potjerala 2x u WC; bolje nego Donat Mg...
Vezano za dizajn vidjeh jedan cool komentar: "Samsung is now Samesung"
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 07:21   #85
Nula velika

5 inchni full HD i exynos octacore na 2600mah bateriji

svi hvale tu bateriju a ne shvacaju da kad uzmes u obzir sta sve mora podupirat, to nije nista posebno, punjenje jednom dnevno 100%

polycarbonate, umro sam malo u sebi kad su to objavili

ove air stvarcice kul ali suvisne

svidja mi se ugradjeni swiftkey, ali i to je suvisno jer nije problem instalirat

ionako ne bih razmisljao o kupnji jer mi je mob prevelik a i kad vidim sve ostalo sa sigurnoscu mogu utvrdit da ne vrijedi uzimat

trebali su ga nazvat Galaxy SIII + jer ovo je samo mala evolucija, nista drugo

Samsung igra na kartu svoje trenutne popularnosti i nada se da ce mu to donijet kupce, iskreno zelim da se to ne dogodi i da im ovo bude pouka te da shvate da ce morat ponudit bolje u buducnosti
anati is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 08:40   #86
U pravu si o igri na kartu. Da je nula ne slažem se. I nije mala evolucija. Evolucija je iznutra: hardwareska i softwareska. Pogledaj samo kako su odradili te procesore. Pogledaj kako su odradili te trikove sa očima, mahanjem rukama. Čak su stavili i dodir rukavicama, ono što je Sony prošle godine napravio na modelu XPERIA sola (floating touch). Sve za čistu peticu. Ali, kad će ići na novi dizajn? Ne smeta mi ova glupa plastičina (iako su mogli i taj materijal promijeniti) koliko dizajn. Stvarno nemaju ideje. Dizajneri su im u dugom zimskom snu kad treći Galaxy S za redom ima skoro isti dizajn. A o drugim njihovim uređajima koji imaju sličan dizajn da ne govorim.

Zadnje uređivanje assassin : 15.03.2013. at 14:34. Reason: Maknut nepotreban citat
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:10   #87
tresla se brda rodio se mis. Kako samsung radi budalu od svojih fanboyova ko i apple. zato mi se gade.

na stranu specifikacija, ovo je naprosto odvrtan mobitel, skoro neizmjenjen dizajn preko godinu dana. i ekipa to pusi. svaka cast

btw, ne shvacam ovo hvalisanje sa IR-om. pa ja sam svoju 6 godina staru nokiu koristio kao daljinac
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:17   #88
Sve ovo malo previše ide Appleovim tragovima. S-ovo, S-ono, S-Translator, S-Health, S-Kuhalo za kavu, S-Daljinski za garažu...

Unatoč tome, izgleda kao solidan fon, mada mislim da ću naposljetku ipak prijeći u LG tabor kad stigne Optimus G Pro
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:20   #89
To mahanje rukama je debilno. Sad moras radit itekako veci pokret rukom za obican scroll/slide umjesto prstom 2-3 cm po ekranu.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:32   #90
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Sve ovo malo previše ide Appleovim tragovima. S-ovo, S-ono, S-Translator, S-Health, S-Kuhalo za kavu, S-Daljinski za garažu...

Unatoč tome, izgleda kao solidan fon, mada mislim da ću naposljetku ipak prijeći u LG tabor kad stigne Optimus G Pro
upravo to, furaju se na apple. njima super, jer imaju love ko dreka, meni se to gadi... eto naletim tamo da su pocelje predbiljezbe za jedan mobitel kod jednog operatera... nije samsung... dobro kakve su to fore?!?! a bit ce i za ovoga ziher isto tako. fuj
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:35   #91
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
To mahanje rukama je debilno. Sad moras radit itekako veci pokret rukom za obican scroll/slide umjesto prstom 2-3 cm po ekranu.
i sto najbolje cemu to?

ajd nek mi netko objasni cemu to?

kad imas masne prste od piletine da ne zamazes ekran?

ljudi se vesele tim nekim novim mogucnostima, ajd kul sto su dodali nesto, ali ja jednostavno ne vidim prakticnu primjenu istih
anati is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:36   #92
Pa da. Ne moras cistit
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:38   #93
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Pa da. Ne moras cistit
da sam se brinuo o urednosti ekrana ne bih uzeo touch screen
anati is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:46   #94
Mobitel je za čisto preseravanje..Funkcionalnost svedena nanulu, a "cool" faktor među mulcima doveden na 100...
samjednopitanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:58   #95
Meh,ne sviđa mi se dizajn,koji je preslican onom na S3-u.Hardver je odlican,iako po meni pretjeran.Ovaj mobitel je samo evolucija i ne sviđa mi se sto kopiraju Apple.
Jucer pocnem gledat prezentaciju i dođe mi muka od americkih fora i pizdarija,bljak!I s onim S funkcijama pomalo pretjeruju,pa ko ce sve to koristit?

btw kupio sam S3 prije dva mjeseca i nema sanse da uzmem S4,razlike nisu dovoljnje da bi placao 2000kn vise...Da kupujem ovogodisnji Android flagship kupio bi Xperiu Z.
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 10:59   #96
Da je s3 bio hvaljen kao super design onda bi razumio zadržavanje istog.... Ali to mu je bio veliki minus... I opet pentile....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 11:28   #97
eh, sad kad sam vidio taj s4 definitvno kupujem note2
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 12:53   #98
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Pa da. Ne moras cistit
Onda kupiš Xperiu Z pa kad se zamasti, samo opereš
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 13:16   #99
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Onda kupiš Xperiu Z pa kad se zamasti, samo opereš
Nije tema za usporedbe no XZ je meni osobno puuuuno bolji, a i to sto spominjes... Koliko god ga zamazes lijepo pod vodu i blista. Ovaj ce isto da blista od masti

AnTuTu mi nekako cudan. Nesto tu ne valja...

http://www.phonearena.com/news/Samsu...-video_id40879

Kamera... http://www.phonearena.com/news/Samsu...873#2-iPhone-5
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 14:16   #100
Odlican tekst: http://xplod.fr/blog/?p=19
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.