Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2013., 09:24   #1
Vodič za kupovinu rigid vilice

Nakon sto me dosta forumaša trazilo za savjet oko kupovine rigid vilice odlucio sam napisati kratki vodic za sve zainteresirane.

Rigid vilica = vilica bez hoda.


Zasto rigid?
Rigid se koristi u smjerovima biciklizma gdje nema potrebe za suspenzijom. Koristi se na svim cestovnim i ciklokros biciklima ali isto tako pronalazi svoju primjenu kod trekkinga, gradskih bicikla, pa cak i MTBa. Prednost rigida je bolja upravljivost, brza promjena smjera, kompaktniji/cvrsci osjecaj voznje. Mane su logicno dosta tvrđa voznja...

Ja sam do sada napravio 10.000km sa raznim rigid vilicama po svakakvim terenima (cesta, suma, makadam...) i nikada nisam pozalio odluku prelaska no svakako dobro razmislite i eventualno isprobajte prije kupnje jer rigid nece odgovarati svakom vozacu.

Kako odabrati ispravno?
Prva i osnovna stvar su mjere vilice tj njena visina, širina i duzina steerera (vrata), te nakon toga kut, prihvati kocnica i jos neke sitnice.

Visina rigid vilice se računa: ATC - SAG = potrebna duzina

Da bi dobili ispravnu mjeru kojom cete zamjeniti svoju suspenzijsku vilicu sjednite na bicikl, obje ruke na upravljac i u tom trenutku neka vam netko izmjeri navedenu duzinu od osovine do krune.


ATC = axle to crown, visina vilice od osovine kotaca do njene krune.
SAG = iznos u milimiterima koliko vasa postojeca vilica potone kada sjednete na bicikl.

Kako postoji nekoliko standardnih dimenzija kotaca tako postoje skupine rigid vilica no takoder i iznimke gdje se pojedina vilica moze koristiti na biciklu druge namjene ili kada se zeli postici razlicita geometrija.

Rigid vilice za 26 cola kotace (MTB i neki gradski bicikli).
Rigid vilice za 28 cola kotace (off i on road trekking, ciklokros, touring.....).
Rigid vilice za 29 cola kotace. (MTB)

Iako su kotaci kod trekkinga (28) jednaki u promjeru onima na MTBu (29) razlika je u visinama radi obujma gume. Najcesce na trekking bicikle vise odgovaraju vilice za 26 kotace, a ne za 29 kako bi mozda bilo logicno. Takoder treba pripaziti na prihvate za kocnice. Ukoliko imate diskove, nema problema, mozete slobodno uzeti bilo koju vilicu sa disk prihvatom. No ukoliko koristite V-brake kocnice tada su vam potrebni pinovi na nogama vilice i onda OBAVEZNO trebate kupiti vilicu koja je deklarirana za vasu velicinu kotaca.

Obicno vam kod rigid vilica pise "suspension corrected for..." i neka brojka 80/100/120...to oznacava da ce takva vilica uspjesno zamjeniti npr vilicu od 80mm hoda bez da poremeti geometriju ALI puno bolja i sigurnija mjera je navedeni ATC gdje cete tocno vidjeti razliku jer nemaju svi proizvodaci iste geometrije niti modele, pa ce negdje vilica od 80mm biti slicnija tvrdoj vilici za 100mm hoda.

Obavezno izmjeriti svoj ATC i usporediti sa onim na novoj vilici. Bez toga NEMA ispravnog odabira!

Steerer - vrat vilice. Najcesca mjera je 1 1/8 i vrlo je vjerovatno da je i kod vaseg bicikla tako no u posljednje vrijeme se pojavljuju konusni steereri, pa pripazite jer onda morate pronaci i vilicu sa takvim vratom.

Kut vilice - fork rake = najlakse opisano zakrivljenost nogu vilice u odnosu na kotac. Tu nema pravila i trebalo bi traziti najslicniji kut vasoj postojecoj vilici ali moja saznanja su takva da se kod zamjena vilica od 50 do 120mm hoda i ne dolaze neke mjere koje bi previse odskakivale od standarda, pa ne brinite puno ako se kut malo razlikuje.

Prihvati kocnica - kako je gore spomenuto disk kocnice idu na vise manje sve vilice sa ili bez adaptera. V-brake kocnice koriste pinove/trnce na nogama vilice i tu obavezno pazite da kupujete vilicu za ispravnu velicinu kotaca jer u suprotnom necete moci koristiti kocnice (celjusti ce biti previsoko ili prenisko postavljene, te nece dolaziti do obruca).

Materijali >

Aluminij - mozda i najnezahvalniji materijal za vasu novu rigid vilicu iako najraprostranjeniji i najjeftiniji. Zasto? Aluminij najslabije upija vibracija i vas bicikl ce postatit iznimno krut. Nekoga takva stvar ne smeta no ako zelite nesto "meksu" voznju svakako pogledajte celik i karbon. Osobno trenutno vozim alu vilicu i ne smeta mi.
Cijena aluminijskih vilica se okvirno krecu od 50 do 300 eura. Preporucljivi proizvodaci: Carbon Cycles, Ritchey, Niner...

Celik - tezi od aluminija ali puno ljepse upija neravnine. Neznatna razlika u cijeni u usporedbi sa alu modelima. Za nekakav budget bicikl idealna kombinacija. Cijena celicinih vilica se okvirno krecu od 50 do 300 eura. Preporucljivi proizvodaci: Surly, Salsa...

Karbon - najlaksi od navedenih ali i najskuplji. Ako financije dopustaju rekao bi i najbolji izbor no pripazite prilikom kupnje jer vecina proizvodaca deklarira max tezinu kojom se smije vilica opteretiti. Uglavnom se limit krece oko 100kg, pa ako ste u tezoj skupini vozaca obratite pozornost. Ima proizvodaca koji nemaju limit po pitanju tezine ali takve vilice su najcesce iznimno skupe. Cijena karbonskih vilica se okvirno krecu od 100 do 500 eura. Preporucljivi proizvodaci: Carbon Cycles, Ritchey, Niner...


Web stranice sa dobrim izborom rigida >

http://www.bike-components.de/shop/language/en
http://www.carboncycles.cc/

Preporuka >

vecini forumasa sam preporucio SURLY vilice koje su se meni pokazale idealne, a cjenjene su u rigid svijetu radi izdrzljivosti i kolicini modela gdje ce svatko pronaci idealnu zamjenu za svoju sus vilicu.


Za kraj par mojih slika i komentara na rigid vilice koje sam vozio >

Bicikl: Giant Rincon
Serijska vilica: Suntour XCT 80mm hoda
Rigid vilica: Surly 1x1
Komentar: odlicna pristupacna vilica. Placena cca 70 eura. Materijal celik, gotovo nikakva razlika naspram lose Suntourove vilice u smislu udobnosti, a bicikl je postao puno upravljiviji i cvrsci/kompaktniji u voznji.




Bicikl: Giant Seek 1
Serijska vilica: Giant alu, disk prihvat, hidroformirana (izlivena iz jednog komada)
Komentar: tvornicka tvrda vilica, iznimno kruta ali i cvrsta, te bez problema izdrzavala 100kg vozaca i disk kocnice (Deore).




Bicikl:Giant Seek Custom
Serijska vilica: Giant alu, V-brake prihvat
Komentar: osobno mi se cini da je vilica nesto meksa nego kod prvog Seeka no komentar je cisto subjektivan. Podnosi 100kg vozaca bez greske, a snaga V-brake kocnica joj ne predstavlja nikakav problem.





Ukoliko trazite savjet koju rigid vilicu kupiti molim odgovorite na slijedeca pitanja:

Bicikl koji sada imam je:
Vilica koju sada imam je:
ATC sadasnje vilice je:

Bicikl cu voziti na slijedecim terenima:
Vilica koju zelim staviti je:
ATC zeljene vilice je:
__________________
PRO

Zadnje uređivanje litrenka : 30.04.2013. at 10:51.
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 09:45   #2
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 08:27   #3
Quote:
litrenka kaže: Pogledaj post
hidroformirana (izlivena iz jednog komada)
Odličan tutorial, uz samo jedan osvrt na citirano: hidroformirana ne znači nužno da je izlivena iz jednog komada nego da je oblikovana u kalupu pomoću pritiska vode. Mogu biti napravljene i iz dvije hidroformirane polovice pa zavarene skupa (kao neki Whyte i Marin modeli okvira s početka 2000-ih godina).
__________________
Askhole - A person who constantly asks for your advice, yet ALWAYS does the complete opposite of what you told them to do.
doopeen is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 08:34   #4
tocno, fali mi nekakav zarez jer sam zelio naglasiti da je na prvom Seeku bila hidroformirana i iz jednog komada, a na ovom drugom nije niti jedno, niti drugo...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 11:00   #5
Odlican tutorial

Drage volje bih ga stavio kao sticky, ali imamo ih previse
Pa ak se slazes, stavit cu link u prvi post, dok cemo za sticky vidjeti, neki su tu oduvijek, ali ih gotovo nitko ne gleda/koristi.
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 11:07   #6
Hvala

Za sticky mislim da nema ni potrebe (ipak nisu svi dovoljno macho da voze rigid ) ali ideja sa ubacivanjem linka u prvi post je super
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 14:14   #7
Litrenka za vodič

Quote:
dUG1 kaže: Pogledaj post
Drage volje bih ga stavio kao sticky, ali imamo ih previse
Ako smijem upitati: Kog vraga su uopće teme "Biciklirate li?" i "Biciklopopravljaona" stavljene kao stiki?

"Biciklirate li?" generira toliko prometa da bi i bez stikija bila uvijek pri vrhu, a ova druga je za sve nas koji ne živimo u ZG beskorisna, a koliko vidim (možda se varam, nisam detaljno iščitavao postove) tamo se ionako priča o temema kojima bi bilo sasvim lijepo i u temi "Majstori.. help " koja bi, IMNHO trebala biti stiki.

Evo, nadam se da sam dosta zakomplicirao stvari
__________________
Should I use clipless or flats? No one cares and it doesn't really matter.
Veleuceni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 14:32   #8

bez brige, ak i zamre, budemo ga svako tolko podigli novim postom
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 12:19   #9
Pročitao sam ovaj vodič koji mi je dosta pomogao - hvala autoru na trudu. Obzirom da nisam nešto posebno oduševljen svojom suspenzijskom vilicom na svom KTM-u life motion i nakon godinu dana vozeći 99,5 % po cesti shvatio sam da mi ista nije potrebna i želio bih je u neko bliže vrijeme zamijeniti rigidnom.

Kad sam negdje na internetu pronašao podatak da taj Suntour nex 4610 mlo ima sveukupno 2603 grama nisam mogao vjerovati da je to smeće tako teško te je odluka pala da je zamijenim nekom karbonskom vilicom.

Izmjerio sam svoj ATC koji iznosi 47 cm.


Svidja mi se DTswiss xrr 445/470 rigid carbon koja ima samo 575 grama te bi zamjenom bajku odmah skinuo više od 2 kg.

http://www.bike-components.de/produc...arrgabel-.html

i niner karbonska vilica

http://www.ninerbikes.com/carbonfork

Volio bih da mi se nova vilja i vizualno uklopi pa mi se čini da bi bolje rješenje bila DT swiss.
Naravno, čekam ulazak u EU nakon kojeg mozemo naručivati iz vana bez ovih ogromnih davanja i carinjenja.

Pitanje, da li mi paše ova dt swiss xr 470 što je kao za 29r ili ?

Ovo je moj bike, na svakoj sugestiji i prijedlogu sam zahvalan, lijep pozdrav.

http://img11.imageshack.us/img11/8084/img1192jw.jpg

Zadnje uređivanje dUG1 : 26.12.2014. at 09:13.
Icomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 12:24   #10
Quote:
Icomir kaže: Pogledaj post

Izmjerio sam svoj ATC koji iznosi 47 cm.
Krivo! Ajmo ispocetka > izmjeri ATC i oduzmi SAG.
Vjerovatno ce ti se kretati oko 450mm.

Javi, pa cemo dalje
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 12:46   #11
Nema frke budem izmjerio taj SAG pa javim.

Thanks!
Icomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 18:14   #12
Litrenka, evo izmjerio sam situaciju kad sam na bajku i rezultat je 455 mm.
Icomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 18:21   #13
ja bi uvek rađe čeličnu nego alu..mekša je
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 20:35   #14
Quote:
Icomir kaže: Pogledaj post
Litrenka, evo izmjerio sam situaciju kad sam na bajku i rezultat je 455 mm.
Odgovorim sutra ako nije hitno jer sam prek moba, pa da ne tipkam traktate no sa ATCom od 455 i diskovima nece biti nikakvih problema tj izbor je ogroman.

Quote:
Pegaz kaže: Pogledaj post
ja bi uvek rađe čeličnu nego alu..mekša je
Slozio bih se
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 20:54   #15
Ma nije ništa hitno, hvala!
Icomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 16:42   #16
Evo konacno uhvatio vremena da napisem...

Kako si i sam skuzio ATC ti je 455mm sto vise odgovara vilicima za 26 kotace sa 80/100mm hoda nego vilicama koje su geomtry corrected za 29ere.

Prvi link (DT swiss) u varijanti za 26 sa ATCom od 445 ce ti odgovarati iako ce biti prednji kraj 1cm nizi no do sada. Ovisi kakav polozaj na bajku volis biti ce OK ali kako vidim po kutu lulice i kolicini spejsera, te visini sica vozis u dosta uspravnom polozaju i onda bi bolje bilo da ti ATC bude jednak sadasnjem ili neznatno veci. Znaci ja bi ovu DTovu preskocio. (29er varijanta ce ti napraviti chopper od bajka i gora je varijanta nego ova 26).

Niner zaboravi jer su to 29er vilice previsoke i neprimjerene za tvoj bajk.

Kako imas diskove ne brines oko nicega osim ATCa. Ono sto trebas odluciti je cijena i materijal.

Od prijedloga je uvijek tu Surly cije celicne vilice su iznimno udobne i povoljnje. Mana im je nesto veca tezina i eventualno estetika. Odgovarao bi ti model 1x1 u 100mm varijanti >
http://www.bike-components.de/produc...arrgabel-.html

ATC je 453mm i to ce sjesti savrseno kaj se tice geometrije.

Od karbona imas recimo ovak nesto >
http://www.bike-components.de/produc...ufmodell-.html

samo pripazi na ogranicenje od 100kg za vozaca (nemam pojma u kojoj si kategoriji ali ako si na granici ja bi izbjegao).

Kao odlicne i povoljne karbonske su se pokazale Carbon Cycles >
http://www.carboncycles.cc/?s=0&t=2&c=43&

no one su sve ili 445 ili 465. Dakle malo nize ili malo vise. Ako ti ne smeta da budes malo vise nagnut prema naprijed uvijek savjetujem malo manji ATC kod rigida.

Ako mislis potrositi ozbiljnu lovu onda gledaj u smjeru vrhunskog karbona tipa Ritchey WCS >
http://www.bike24.com/1.php?content=...;product=50101
(27.5 ce ti odgovarati savrseno).

U svakom slucaju imas gotovo idealnu situaciju jer ti pase valjda 80% svih 26 i 29 rigid vilica.
Najveca je odluka koliko love zelis potrositi na to...

U omjeru na bajk ja bi isao ili na Surly ili na Carbon Cycles karbon varijantu (ako si ispod 90kg).
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 19:54   #17
Hvala Litrenka na iscrpnom odgovoru, dao si mi materijala za razmišljanje.
Definitivno bi radije uzeo karbonsku vilicu ponajviše iz razloga smanjenja mase bicikla pa mi sad preostaje odluciti i vidjeti koliko sam spreman potrošiti novca za to...

Što se tiče moje težine imam 91-92 kg ovisno o dobu dana. Zaintrigirala me ova sa carbon cycles vilica kojoj je max. limit 97.5 kg, valjda nisam pretežak za nju, čini mi se dobar omjer uloženo - dobiveno.

Taj 1cm nižeg položaja mi ne smeta uopće tako da oko toga nema problema. U svakom slučaju sad znam što trebam tražiti.
Ova Ritcheyeva koju su mi preporučio kao skuplje rješenje mi je definitivno preskupa.
E sad jedno možda glupo pitanje, što dobivam kupnjom 2x skuplje Ritchey vilice osim vrhunskog branda npr. ove u odnosu na carbon cycles.
http://www.bike24.com/1.php?product=...enu=1000,2,208

U svakom slučaju još jednom hvala, čekam 01.07. pa cu vidjeti što ću, a kad kupim i montiram stavljam slike i pišem dojmove.
Icomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 21:12   #18
Razlika izmedu vilice od 100 i 300 eura (karbonske) je osim imene kojeg naravno isto placas u samom karbonu koji je koristen, kako radi i upija neravnine, te postupku izrade. Rekreativcu nebitno jer ce i ova jeftinija lijepo odraditi posao, a najlakse zakljuciti zasto je Ritcheyev karbon bolji i kvalitetniji - nema weight limita
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 13:40   #19
Ok, sad mi je sve jasnije, hvala još jednom.
Icomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 14:07   #20
Np, javi i pohvali se fotkom kad kupis&montiras
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.