Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2009., 11:15   #41
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
zato sad gledaj VOY!
Kako možeš čovjeku baciti toliku kletvu?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 20:21   #42
Dabog da gledao Voyager
Jannine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 01:35   #43
Quote:
Jannine kaže: Pogledaj post
Dabog da gledao Voyager
sve ko ti negledas
__________________
286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 01:52   #44
Gledam
Što ću, kad više nema ni ds9 ni ostalog
Brojim epizode do napada Borga
Još..puno..
Jannine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 15:00   #45
Lagano počinjete biti dosadni s tim DS9 iako je završio prije mjesec dana.
MisTEr FrEEzE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 19:47   #46
Javlja mi se osoba s Damarom kao avatarom. Netko je in denial
Jannine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 23:07   #47
Ma, Damar je tu jer je faca, nema to veze s DS9.
Općenito gledajući, serija i nije baš vrh. Kraj je slab, puno nelogičnosti. Serija je ponudila dosta dobrih stvari i borbi, ali u istoj toj mjeri su i razočaranja (a tu općenito mislim na nekoliko iritantnih glumaca, Proroke, religije i ostale gluposti...)
Jedina stvar u čemu DS9 rastura ostale serijale su takozvani sporedni likovi: Damar, Garak, Weyoun...
Vama se sviđa najviše samo zato jer ima nekakvog kontinuiteta, izgleda da to još uvijek pali.
MisTEr FrEEzE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 23:28   #48
Quote:
MisTEr FrEEzE kaže: Pogledaj post
Vama se sviđa najviše samo zato jer ima nekakvog kontinuiteta, izgleda da to još uvijek pali.
Ma to se samo meni sviđa...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 23:42   #49
Quote:
Općenito gledajući, serija i nije baš vrh. Kraj je slab, puno nelogičnosti. Serija je ponudila dosta dobrih stvari i borbi, ali u istoj toj mjeri su i razočaranja (a tu općenito mislim na nekoliko iritantnih glumaca, Proroke, religije i ostale gluposti...)
Proroci i sl. su očito utjecaj Ron D Moorea koji je svoje sklonosti ezoterici, new ageu itd do kraja razvio u novoj BSG

Quote:
Jedina stvar u čemu DS9 rastura ostale serijale su takozvani sporedni likovi: Damar, Garak, Weyoun...
TNG je imao 2-3 jaka sporedna lika, VOY nula, ENT jednog ili dva

Quote:
Vama se sviđa najviše samo zato jer ima nekakvog kontinuiteta, izgleda da to još uvijek pali.
Naravno da pali, format TNG ili VOY s 45minutnim nepovezanim pričama u kojima se sve razriješi u zadnjih 5 minuta je potrošen
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 00:08   #50
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Proroci i sl. su očito utjecaj Ron D Moorea koji je svoje sklonosti ezoterici, new ageu itd do kraja razvio u novoj BSG


TNG je imao 2-3 jaka sporedna lika, VOY nula, ENT jednog ili dva


Naravno da pali, format TNG ili VOY s 45minutnim nepovezanim pričama u kojima se sve razriješi u zadnjih 5 minuta je potrošen
Odlično si sažeo ono što ja trubim odkad sam na ovom pdf
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 01:05   #51
Quote:
MisTEr FrEEzE kaže: Pogledaj post
Ma, Damar je tu jer je faca, nema to veze s DS9.
Jedina stvar u čemu DS9 rastura ostale serijale su takozvani sporedni likovi: Damar, Garak, Weyoun...
a quark , pa normalno da ima likova, kad je sve na jednom mjestu tj. na postaji. 7 godina na istom mjestu sta bi trebali. ok kad je rat onda su i u defiantu ima i epizoda od postaje, ali tng kao temelj star treka je prvo trebao istraziti sve vrste i sve te stvari tehnologije, kontakte i to. u ds9-u se time nebave jer im je tng dao pozadinu. a voy-u su u prvoj epizodi poginuli mnogi, onda u prvoj sezoni odu neki likovi kao seska, i onog drasta su vedejci "isparali"
itd...
a i mal je brod tako da i nema nekog veelikog materijala. imas na en wikipediji sve sporedne likove i uloge..
__________________
286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 03:31   #52
Garak, Quark, Weyoun, Damar - ta četiri lika su meni najjači likovi DS9, iako ne glavni, svaki je genijalan i zanimljiv na svoj način, takve 'sporedne' likove s toliko energije nema nijedna druga ST serija, jedan od glavnih razloga zašto je meni DS9 najbolji ST
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 23:10   #53
Damar je pojava , najjaci lik!
Da oni proroci totalno iritiraju!
al totalno.....
a i bajoranci me isto zivciraju,i jeste vidili kako kira kad god se tukla s nekim jedan na jedan uvijek bi pobjedila,onda kako je damara prebila u skladistu i jos da ne govorim koga je sve prebila..
famozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 02:56   #54
da, i onda kazu da je VOY nerealan, a proroci i mjesanje istih u crvotocini, a kirini fightovi to nista jel?
__________________
286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 03:20   #55
VOY je cijeli kašast, a u DS9 su samo proroci i Kirino izigravanje Chucka Norrisa( koje bi se čak i dalo objasniti činjenicom da je od rođenja bila u ratu) kvarili seriju. S tim da su proroci kao i Neelix: nisu nerealni ali su nepotrebni i iritantni. Ali takav je taj imaginarni svijet, nije do serije same. Ako me shvaćate
Što se tiče VOY-a, teme su mi ok, ali likovi su statični i ne pate dovoljno realno....
Jannine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 14:54   #56
pa i damar je stalno u ratu, od okupacije bajora, pa ga je isto kira prebila? a
famozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 14:36   #57
Quote:
Jannine kaže: Pogledaj post
VOY je cijeli kašast, a u DS9 su samo proroci i Kirino izigravanje Chucka Norrisa( koje bi se čak i dalo objasniti činjenicom da je od rođenja bila u ratu) kvarili seriju. S tim da su proroci kao i Neelix: nisu nerealni ali su nepotrebni i iritantni. Ali takav je taj imaginarni svijet, nije do serije same. Ako me shvaćate
Što se tiče VOY-a, teme su mi ok, ali likovi su statični i ne pate dovoljno realno....
pa sta, i da je sve to sto kazes, di ce ta kravetina prebiti sve od reda profesionalne elitne vojnike, alfa giganta aka kardasije. neki tamo bajor i mojsije brodovi. btw odakle njima uopce warp
__________________
286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 16:57   #58
a ja se pitam nekad odakle klingoncima brodovi, haha, kad su takvi ratnici..
e i jeste skuzili kako izgleda unutranjost bird of prey,ono sve tamno i mracno, a oni stolovi di jedu, iz 12 tog stoljeca i one njihov caše iz kojih piju, da ne spominjem bathlet,
famozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:34   #59
Quote:
a ja se pitam nekad odakle klingoncima brodovi, haha, kad su takvi ratnici..
e i jeste skuzili kako izgleda unutranjost bird of prey,ono sve tamno i mracno, a oni stolovi di jedu, iz 12 tog stoljeca i one njihov caše iz kojih piju, da ne spominjem bathleth
Spartansko ozračje... a bathleth, kao i katana kod Japanaca u WW2, više dio tradicije i folklora nego ozbiljno oružje.
Realno, ići s hladnim oružjem u blisku borbu kad druga strana ima disruptore rezultira uspješno u vrlo niskom postotku
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 23:57   #60
i to izbor klingonskog kapetana ili predsjednika ono se mora ogledat u borbi sa bathletima, mislim primitivno totalno, a u 24 su stoljecu... kao domoroci ajmo rec


Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
Spartansko ozračje... a bathleth, kao i katana kod Japanaca u WW2, više dio tradicije i folklora nego ozbiljno oružje.
Realno, ići s hladnim oružjem u blisku borbu kad druga strana ima disruptore rezultira uspješno u vrlo niskom postotku
famozni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.