Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2014., 10:50   #1
Što čitamo: knjige, časopisi, web

Sinoć sam po treći put uzela u ruke Murakamijevu "O čemu govorim kada govorim o trčanju". Jako rijetko ijednu knjigu čitam dvaput, mislim kako mi je ovo prvi put da sam neku uzela čitati po treći put

Šta vi čitate? Na kojim portalima se najviše zadržavate? Imate dobrih preporuka za časopise?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 11:23   #2
Čitao sam ga na eng. Murakami je drek. Vrlo površno, ne ulazi u dubinu i bit trčanja. Vidi se da je pisao za široke mase koje baš i ne trče.

uglavnom on-line članci na netu i ono što mi drug DKS linka.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 12:10   #3
Nije mi bila namjera analizirati Murakamija, ne mislim da je njegova bila namjera pisati o nekoj dubini i analizi trčanja, nego čisto je dao neki dio svog doživljaja i ne smatram da je knjiga drek. Meni je bilo zanimljivo čitati njegova iskustva, kao i iskustva drugih ljudi.

Od časopisa kupujem naš Outdoor fitness, nadam se da se neće ugasiti
Od stranih skinem Runner`s world.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 14:03   #4
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Od časopisa kupujem naš Outdoor fitness, nadam se da se neće ugasiti
Od stranih skinem Runner`s world.
Hajde dobaci link za skidanje Runner's worlda
AndorDrakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 14:40   #5
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Čitao sam ga na eng. Murakami je drek. Vrlo površno, ne ulazi u dubinu i bit trčanja. Vidi se da je pisao za široke mase koje baš i ne trče.

uglavnom on-line članci na netu i ono što mi drug DKS linka.
haha to se slažem kad njega čitaš poželiš da nikad više ne trčiš...ne znam kako neko može opisati trčanje tako hladno i bez emocija..
hatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 23:31   #6
jeff galloway - od jogginga do maratona

od web stranica - http://running.about.com/
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 10:41   #7
Quote:
AndorDrakon kaže: Pogledaj post
Hajde dobaci link za skidanje Runner's worlda
Pa uglavnom odeš na one stranice koje se ne smiju spominjati i ukucaš ključne riječi

Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
jeff galloway - od jogginga do maratona

od web stranica - http://running.about.com/
Koliko dođe ta knjiga kod nas?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 21:41   #8
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Koliko dođe ta knjiga kod nas?
stotinjak kuna.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 12:45   #9
Quote:
hatrick kaže: Pogledaj post
haha to se slažem kad njega čitaš poželiš da nikad više ne trčiš...ne znam kako neko može opisati trčanje tako hladno i bez emocija..
Ispričavam se Ruralnoj jer joj sigurno nije ideja bila da se ide u seciranje 'O čemu govorim...', al brate mili, ovo što kažeš - nije uspio ni u jednom trenu prikazat emociju. Meni njegova najlošija knjiga. Imam osjećaj da je pokupio nevezane škvrabotine svojih misli, to skupio u hrpu i prezentirao to kao knjigu čisto da zadovolji kvotu kod svog izdavača.
Slabo čitam o samoj tehnici trčanja O tenisicama naravno znam svaki detalj Na Kindleu mi već mjesecima stoji 'Cestovno trčanje'.
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 13:26   #10
Od trkačkih knjiga sam pročitao jedino "Running with the Kenyans". Na "Born to run" sam opetovano zaspao (što je za insomniaka uspjeh) pa ga nikad nisam pročitao do kraja.
Čini mi se da je jako teško pretočiti trčanje u pisane riječi, a da ne ispadne dosadno. Ili oni pisci koji imaju taj dar nemaju veze s trčanjem i/ili biraju neke druge teme. Npr., bilo bi odlično kad bi netko poput Jona Krakauera napisao nešto vezano uz trčanje.

Od povezanih knjiga mi je odlična "Lore of Running", ali nju više treba shvatiti kao udžbenik fiziologije.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 18:32   #11
Procitala pola Murakamija, dosadan za popiz.... Opce nema onaj duh da te potakne da zelis ic trcat dok citas
Cestovno trcanje mi je odlicna knjiga, ali ni ona nema taj duh da pozelis trcat, ona je pak vise da razumijes organizam i sta se dogadja, onaj prvi dio (nazovimo medicinski) mi je super
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 15:43   #12
zadnje sto sam citao je matt fitzgerald-running by feel...prisilio se neznam kako i dosao do vise od pola knjige, ali dosadno za popizdit
citam i mislim si, jos jednu stranicu, pa jos jednu, sigurno ce doc do zanimljivog dijela, al eto, prosao vise od pola knjige i na kraju jednostavno popizdio i rekao dosta...i to u avionu di mi je bilo ostalo jos par sati leta(a po zadnje nisam bas fan aviona), pa si mozete misliti koliko je dosadno

mislio sam kupiti eat and run-scott jurek...ali neznam, procitao sam dio o taruhumarama sto me najvise zanimalo i nije me nes odusevio svojim stavom...mozda mu dam sansu i kupim, ako ne nadjem nis zanimljivo
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 19:57   #13
Čitam Salazarovih 14 minuta. Ima o tome nešto ovdje

Inače Salazarov pulen Rupp je jučer istrčao na Prefontaine classicu 10000m za 26:44. Bijelac. S tim rezultatom je 15 na listi svih vremena. Naravno svi ispred su Afrikanci
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 22:13   #14
ja se taman neki dan pretplatio na runner's world na 2 god, našo neu firmu što forwarda za samo 1$ poštarine po časopisu...javim vam dal i kako funkcionira kad mi dođe prvi broj za jedno 4-6 tjedna :-\
i ja sam ih prije skidao s neta, al mi se neda čitat tak digitalni PDF, radije se zavalim negdje pa guštam. A jeftino je skroz. 24$ za 24 broja ;-)
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 22:46   #15
I nećeš reći frendu? Razbojniče!

Sent from my HTC One using Tapatalk now Free
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 22:50   #16
ma neću dok mi ne dođe prvi broj

neki dan sam se pretplatio al mi nisu još ništa skinuli s kartice, a dobio sam neki order confirmation, pa nisam ziher dal je prošlo, možda im je ipak sumnjiva ta moja forwarding adresa. Javim vam za par dana dal su poslali ovima u Californiju.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 12:24   #17
Kupio nedavno novi hrvatski časopis GOOUT! i ostao iznenađen.... po meni bolji časopis od outdoor fitnesa, više sadržaja prvenstveno za trkače i počeo sam ga čitati od početka do kraja s zanimanjem i vrlo korisnim člancima za sve trkače početnike (u koje se ubrajam) i one iskusne... nastavit ću ga kupovati svakako... ovo je moje mišljenje i možda će nekome biti bolji outdoor ili neki drugi... samo sam htio podijeliti moje mišljenje s vama o ovom novom časopisu... pozdrav
Prim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 12:36   #18
Super, baš sam mislio kupit da vidim kakav je.

Outdoor fitness želi biti časopis za svakog i sve, a na kraju nije za nikog i ništa. Dok se situacija ne promijeni ne mislim ga kupovati.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 16:51   #19
Bas cu i ja uzet taj goout i vidjet, jos ak im je pretplata jeftiba, di ces bolje


Tapatalkam na maloj tipkovnici.e a
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 21:58   #20
Thank you for your order! Your first issue of Runner's World is on its way to you.

Izgleda da je ipak prošla narudžba, iako mi od petka do danas još nisu bili naplatili na kartici...ako stigne na moju novu adresu u San Franciscu, javim vam kak mi je to uspijelo. Idem sad tamo uplatit $2 da mi pošalju čim stigne.

Sad tek vidim da će GOOut izlazit samo 4 puta godišnje, šteta iako vjerojatno pametnije nego svaki mjesec pa propast za 3 mjeseca
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija

Zadnje uređivanje DNx : 02.06.2014. at 22:11.
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.