Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2014., 11:40   #41
Ja razmišljam o Fužinama 14.6., ali vidjet ću još. Vi koji ste bili, kakva je staza? Ima li puno uzbrdica ili?
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 12:02   #42
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
Ja razmišljam o Fužinama 14.6., ali vidjet ću još. Vi koji ste bili, kakva je staza? Ima li puno uzbrdica ili?
Bio sam prije 3 godine - moj prvi polumaraton. Bilo mi je prevruće, a kako sam tek krenuo s trčanjem i otišao odmah nakon Plitvica doživio sam lagani kolaps te sam jedno 50-ak metara i prehodao Staza u drugom dijelu ima laganu uzbrdicu - jedno 3 km, i onda još jednu ili dvije manje od po nekoliko metara visinske razlike, ali dosta strme.
Rekao bih da će sad biti još manje hlada pošto je drveće opako nastradalo ovu zimu.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 12:42   #43
Hvala ti na informacijama.

I meni bi to bio/će biti prvi polumaraton i vjerojatno ću se još premišljati do zadnjeg trenutka.

Inače trčim posvuda, neki put po ravnom, neki put ima dosta uzbrdica i nizbrdica pa ajde, valjda ću nekako preživjeti te fužinarske. A za vrijeme ne znam...jučer sam trčala 17 km i kad sam krenula bilo je oblačno i 13 stupnjeva. Tek negdje zadnja 3-4 km je izašlo sunce i zagrijalo. Kad bi barem tako bilo i u Fužinama...
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 13:03   #44
Valjda Fužine izgledaju još uvijek ovako: http://connect.garmin.com/activity/91879396

Inače moja sljedeća je Vrbovec
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 13:59   #45
Po karti izgledaju, piše i visina, ali ja teško procjenjujem te uzbrdice tako napisane pa mi je lakše ovako kad nekoga pitam.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 15:55   #46
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Kružok mislim da će biti na Okiću i ja isto planiram ići.
Planirao sam preskočiti jer idem na Velebit tjedan dana iza, ali ipak idem i ja - samo malo laganije
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:38   #47
7.6 Kula,Srbija.
Trka na 6 km,sudjeluju vise manje svi najbolji domaći trkači,a bili bi i mađari da nisu nagrade prebačene za pomoč poplavljenim područjima.
HARRY JACKSON is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 10:30   #48
Quote:
no!name kaže: Pogledaj post
Bio sam prije 3 godine - moj prvi polumaraton. Bilo mi je prevruće, a kako sam tek krenuo s trčanjem i otišao odmah nakon Plitvica doživio sam lagani kolaps te sam jedno 50-ak metara i prehodao Staza u drugom dijelu ima laganu uzbrdicu - jedno 3 km, i onda još jednu ili dvije manje od po nekoliko metara visinske razlike, ali dosta strme.
Rekao bih da će sad biti još manje hlada pošto je drveće opako nastradalo ovu zimu.
Nije drvece bas toliko nastradalo. Hlada ima, ali nikada dovoljno, tako da ako sunce upece kao sto se to vec desavalo (dvaput trcao Fuzine), PR mogu loviti samo oni koji i inace treniraju ljeti u 14:00.
Uzbrdice - prva dva km je ravno, zatim uspon na brdasce, silazak s njega pa jos jednom preko istog brdasca, preporucam odraditi laganije jer je tek pocetak. To su cca 4 km.
Nakon toga ravno do 10. km, onda krece lagana uzbrdica duzine 4 km, visinsku razliku ne znam, ali znam da sto si blize kraju uzbrdice to ona postaje gadnija! Ima cak i natpis na cesti "izdrzi, samo jos 400 m"
Nakon te uzbrdice je okret, pa 4 km nizbrdo, onda tek jedan strmi uspon od 20tak metara na 19. km i ostalo je kroz sumu uz jezero do kraja.
AndorDrakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 11:53   #49
Čovječe, koji detaljan opis. Hvala, hvala, hvala!

Ja sam inače totalni obožavatelj ljeta, ali bih voljela da pričeka još tih 10 dana kad zasad još nije ozbiljno zagrijalo.

Sutra planiram otrčati zadnju dužinu, nekih 19 km, dan odmora i onda još 4-5 treninga onako pola sata, jedno 5-6 km laganiji tempo s povremenim ubrzanjima. I onda bih dva dana ranije samo odmarala. Oće to bit ok?
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 12:05   #50
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
Sutra planiram otrčati zadnju dužinu, nekih 19 km, dan odmora i onda još 4-5 treninga onako pola sata, jedno 5-6 km laganiji tempo s povremenim ubrzanjima. I onda bih dva dana ranije samo odmarala. Oće to bit ok?
Ja bih na tvom mjestu uzeo više od 2 dana odmora prije utrke. Ali, to ovisi od osobe do osobe pa radi kako ti više odgovara.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 12:21   #51
Znam da ovisi kad nismo svi jednaki. A vidjet ću još, mada možda stvarno ne bi bilo loše još koji dan više odmora.

U svakom slučaju, hvala vam puno svima.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 14:45   #52
Ja cijelo vrijeme mislio da su Fuzine u nedjelju... Ova subota ce mi sad biti do zadnjeg trenutka upitna radi posla
Eto, prijavio se jesam, a hocu li biti gore u subotu ujutro znat cu u petak navecer...
AndorDrakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 04:20   #53
Quote:
kajjaznam kaže: Pogledaj post
Valjda Fužine izgledaju još uvijek ovako: http://connect.garmin.com/activity/91879396

Inače moja sljedeća je Vrbovec
I moja je sljedeća Vrbovec
Godimu dana nisam trčao utrku
surfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 11:49   #54
Fužine sutra
croatian333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 14:55   #55
Izgleda da u Fužinama sutra ipak ne bi trebalo biti prevruće. Ugodnih 20 stupnjeva. To mi se jako sviđa.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 16:06   #56
kakvo je bilo prošlih dana, 20 stupnjeva izgleda fenomenalno
croatian333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 17:28   #57
Ja nazalost preskacem zbog poslovnih obaveza.
Pitao sam mejlom zasto su utrku stavili u subotu a ne u nedjelju.
Ne znam za vas, meni je posao takav da su puno vece sanse da sam u nedjelju slobodan nego u subotu, cak stovise subota ujutro je skoro pa redovno radno vrijeme.

Sretno svima koji sutra trce!
AndorDrakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 17:42   #58
Quote:
AndorDrakon kaže: Pogledaj post
Ja nazalost preskacem zbog poslovnih obaveza.
Pitao sam mejlom zasto su utrku stavili u subotu a ne u nedjelju.
Ne znam za vas, meni je posao takav da su puno vece sanse da sam u nedjelju slobodan nego u subotu, cak stovise subota ujutro je skoro pa redovno radno vrijeme.

Sretno svima koji sutra trce!

Hvala
rexi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 19:46   #59
Smile

Quote:
AndorDrakon kaže: Pogledaj post
Ja nazalost preskacem zbog poslovnih obaveza.
Pitao sam mejlom zasto su utrku stavili u subotu a ne u nedjelju.
Ne znam za vas, meni je posao takav da su puno vece sanse da sam u nedjelju slobodan nego u subotu, cak stovise subota ujutro je skoro pa redovno radno vrijeme.

Sretno svima koji sutra trce!
Hvala
croatian333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 19:21   #60
Imam cca 90-ak % izgleda da ću pohoditi i ovu manifestaciju:
http://arkfruskagora.org.rs/5-nocni-maraton/
__________________
Nick mi je trebao biti Pripitomljen ali je tipkovnica rik&%$#".... evo je opet :(
Pripit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.