Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2015., 20:09   #41
I još su maknuli micro SD utor i baterija je sad neizmijenjiva.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 20:45   #42
Plakao sam dok sam gledao predstavljanje. S5 je bio fail a s ovime ima da potonu do kraja.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 22:43   #43
Mislim baš suprotno, svi su kukali i srali kak je samsung plastičan, sad kad je staklo i aluminij opet ne valja. Meni je odličan, čak bi rekao ajfonovski prestižan. Što se hardvera tiče, nemaju kaj više trpat unutra, ne znam kaj ste očekivali da će biti. Mislim da će im ovo bit najprodavaniji galaxy do sada.
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:04   #44
Meni što ne valja na njemu je izgled guzice koja je za ispovraćat se. Predivan dizajn i elegancija i onda BAM! oko kamere koja strši cca milimetar van a veličine je palca i sterilno postavljeni senzori/led. Kao da ženska od 35kg ima silikone 5-cu. Odvratno.
Ali ta "stršljavost" kamere je dokaz da je mogu ubaciti unutar samoga kučišta samo što neće.
Ona ženska u bijeloj, tri broja većoj, iz hlača izvađenoj košulji, s hlačama dignutim do grla, balerinkama na nogama i polu-raščupane kose... Mislim da ne trebam više ništa reći.
Nadalje, baterija od 2550mAh koja se ne može vaditi?! Što je to?! Izjava da su čekali na tu promjenu dok "ne usavrše" potrošnju/bateriju je veći proser nego činjenica da nema utor za karticu. Ali ne, bitno je da imamo dva zakrivljena ekrana koja su u mogućnosti pokazivat boju pozivatelja a ostalo nije bitno. I da, taj Edge je toliki Edge da su u skoro 2mm tanjem uređaju mogli instalirat tipke sa strane dok ih na Noteu Edge očito ne stanu. Znači, gubimo na debljini i samim time se kut zakrivljenosti ekrana sanjuje ali ipak stane tipka. Znači da taj Edge nema svrhu kao na Noteu ni približnu.

Jedino što priznajem je Gorilla preko cijelog moba što izgleda predivno na "zlatnoj" Edge varijanti koja postaje metalizirana i onaj predivan flip cover iste boje za isti mob. Jednostavno bolje od toga ne ide.
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:13   #45
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Tresao se mis, rodilo se go...
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ako su ovi trenutni "leaksi" legit onda je ovo jos gadnije od GS5.
Prophet
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 23:57   #46
Ja nisam neki Samsung fan, smatram Touchwiz lošim i trokirajućim do bola, dizajn bezveznim ali...

Očito je da su neke stvari korisnici Samsunga tražili pa su ih dobili. Samo pri tome su izbacili dvije esencijalne stvari što je Samsung činili Samsungom. Naravno pričam o izmjenjivoj bateriji i proširenje memorije karticom. Sa ovim je to jedan golem korak unatrag što se samoga Samsunga tj njihove filozofije tiče.

Ipak ja u dobru prodaju ne sumnjam jer Galaxy je uz iPhone najjači brend, najjače ime u mobilnom svijetu.

E da, QHD ekran smatram velikim minusom i običnim marketinškim trikom, naravno isti je uz to i PenTile da trik bude i veći.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 00:03   #47
S6 je lipši od S5 koji isto ima izbočenu kameru. Neizmjenjivost baterije i nepostojanje utora za mem. karticu je minus, ali isto san tako siguran da velika većina korisnika nikad ni ne minja bateriju.
Šta je sa softveron, u tome je ionako bit? Nisan gleda prezentaciju...

Također se slažen da je qhd ekran skroz nepotreban...
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 00:11   #48
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
E da, QHD ekran smatram velikim minusom i običnim marketinškim trikom, naravno isti je uz to i PenTile da trik bude i veći.
Pa nedostaci PT matrice se manje vide na zaslonima veće rezolucija a oni su sigurno išli i na manju potrošnju što ista nudi. Uostalom, to su detalji koje normalnom korisniku ništa ne znače i relativno su nebitni naspram veće baterije npr.
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 00:49   #49
I gledam na amazon.de cijena 1010 eura, doduše ne stoji za koju točno verziju al u Engleskoj je tu negdje 32 GB. Papreno! Mislim da je današnji dvoboj titana Samsung izgubio.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 00:52   #50
Kažu:

Quote:
Galaxy S6:

32 GB – 699 eura

64 Gb – 799 eura

128 GB – 899 eura

Galaxy S6 Edge:

32 GB – 849 eura

64 Gb – 949 eura

128 GB – 1046 eura
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 01:03   #51
Ae

http://www.amazon.de/gp/aw/d/B00TX5O...AOL&ref=plSrch
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 01:10   #52
Pozivam se na izvor s sammobile-a ali svima je poznato da su to tek nagađanja...

http://www.sammobile.com/2015/03/01/...e699-and-e849/
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 01:58   #53
Mislin da bi S6 Edge moga preotet dio iPhoneovog tržišta. Taj mobitel izgleda prekrasno i priko videa, a virujen da je uživo još i bolji.
Ljudi koji se vole hvalit sa mobitelima će sigurno izabrat Edge zbog wow efekta.
Jedino ako se ne stvori negativna atmosfera radi neke mane.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 09:09   #54
Ja sam toliko razočaran što nema microsd i izmjenjivu bateriju, da je to strasno! Godinama sam na galaxy, i strašno mi se svidja ta praktičnost, kupim vanjski punjač i još jednu bateriju i nemam brige oko punjenja, ni slika jer samo prebacujem Micro SD. A sad ništa od toga.. Molim vas, nisam upućen, da li mi tko može reći koji noviji ili novi Android podržava Micro SD i izmjenjivu bateriju, bio bi jako zahvalan!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
scoundrel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:19   #55
S6 ima više od 100GB prostora na cloudu. Čin dođeš na neki wifi možeš brzo i besplatno obavit transfer. Na zapadu di su u globalu velike brzine interneta to nije problem, transfer se obavi brzo.
Kod nas to nije slučaj, ali Samsung ni ne cilja na naše tržište.

Memorijske kartice neće još dugo.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:59   #56
Oslanjat se na kojekakve cloud servise za pohranu je glupo. Oni nikad nece zamijenit sd kartice (ili neke druge u buducnosti).
Ima 100 razloga za to (mozda ne doslovno 100, al ima puno).
Nedostatak utora za sd kartice je minus, definitivno

Sent from my SM-G900F using Tapatalk 2
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:29   #57
Ja imam S3 i cekala sam S6. Meni je kod telfona bitna ova donja linija koju imaju samo samsung i iphone, to je st da je ova centralna tipka fizički odvojena, jer ostali androidi to nemaju nego je u sklopu displeja. Zamola sam kupila huawei asxend mate 7, ali eto nisam. I sad je došao S6. Lijep je jako, zlatni je divan, mene edge ne privlači. Ali da li je moguće da ce S6 koštati više od iphona6? U tom slučaju biram iphone. Čekam da moj provider krene sa disteibucijom pa ćemo vidjeti sta će biti....
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:08   #58
Ovo je odlican potez Samsunga. Imam S5 kojeg necu mjenjati, ali vjerujem da ce sada Samsung privuci nove korisnike.
Pythonhim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 19:57   #59
Ja sam iskreno odusevljen,po dizajnu bih rekao najljepsi Galaxy ikada.
A to sto nema izmjennjivu bateriju i utor za microSD,pa kao da ga je iphone ikada imao.
Kupi bokte verziju od 128GB i miran si,ako vec uzimas pretplatu u najvecoj tarifi onda imas i da uzmes onaj sa najvise memorije sto postoji...sto se tice baterije tu se nema sta puno pricat,al siguran sam da nece biti nista posebno i da ce izdrzati jedan dan kao i svaki drugi mob.
Meni je S6 savrsen uredaj,i pored svega toga me samo zanima kako je sucelje uradeno i dali su izbacili nepotrebne aplikacije..htc one m9 m nije nista posebno,xperia z4 ce liciti kao i svi prethodni..lg g4 bi mogao biti zvijer,ali samsung je samsung..da imam toliko para odmah bi ga kupio cim izade jer ljepsi galaxy duze nisam vidia.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 21:02   #60
Meni se ne svida i ostajem na S5 i neču sigurno nikad uzet S6..iphone nisam uzimao bas zbog neizmjenjive baterije i sd card sad to napravi i Samsung..veliki minus i razočaranje...
karlito is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.