Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 10:26   #101
Film vrhunska zabava. Humor ti se ili sviđa ili ne (tj ili voliš taj tip humora ili ne), meni prezabavno bilo. Prvi dio mi je i dalje bolji ali samo jer tada nisam znao što me očekuje pa je sve bilo odlično iznenađenje. Ali ovo je i dalje bolje od večine Marvel filmova i od svih novijih DC filmova (svi nakon Nolanovih Batmana)
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:34   #102
The Chain

Slatko je, corny as fuck, ali lepo. Pred kraj me već hvatao umor, da je 15ak minuta kraći i s kojom minutom isforsiranog humora manje, bilo bi bolje. Prvi dio je srcu bliži, jer kao i većini, gledala sam ga bez nekih očekivanja i ispao je ugodno iznenađenje. Ovo je u biti ono što sam i očekivala.

E da: Rooker
+ Pratt ima čudnu facu tijekom cijelog filma, imam dojam da što bolje i ozbiljnije izgleda, to lošije glumi, uopće mi nije dobar.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:30   #103
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
E da: Rooker
+ Pratt ima čudnu facu tijekom cijelog filma, imam dojam da što bolje i ozbiljnije izgleda, to lošije glumi, uopće mi nije dobar.
Crkavo sam od smijeha kad je čitavo vrijeme s "tatom" imao onaj puppy face.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:12   #104
gledao napokon danas iako se pripremam od pitaj boga kojeg četvrtka od kada je u kinima. i to u društvu sa sestrom. koja mrzi sve marvelovo.

i sve je suvišno reći nakon što je ona izašla sa suzicama u oku koje je skrivala pod 3d naočalima

iako ni ja sebe ne mogu nazvati marvel hardcore fanom, no čuvari definitivno spadaju u moje omiljene "pusti mozak na pašu" filmove. a ovaj drugi nastavak je pružio ponajbolju zabavu i priču od antmana još za mene.
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:13   #105
Bolji mi je od jedinice, baš sam se ugodno iznenadila.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:19   #106
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
No, nisam imuna na potezanja zica muzikom i okruzjem, pa me rastuzila Yondova smrt, mogli su ga spasiti, gdje je Peteru tad bila do tada vjecno prisutna kaciga koju drzi iza uha?
Groot je presladak .
Ego mu odvali kacigu s glave dok se bore, čisto se vidi.
Fleka bt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 18:05   #107
nije totalni fun blast kao jedinica, ali jako zabavan film s kjut chrisom, kjut grootom i kjut onom curičkom s rogovima.

ja bih chrisa posvojila.
ili već tako nešto, manje majčinski.

mane:
glazba ovaj put ni približno tako jaka kao u jedinici.
neke scene (prva i zadnja borbe) prerazvučene. šteta.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:22   #108
Guardians of Galaxy su kad Marvel susretne Star Wars, ali na dobar način, barem što se mene tiče, ali ono što je meni posebno glede Guardiansa da su oni definitivno napravili svoj unikatan pristup.

Ono što ja volim glede oba filma, posebno prvog kojeg volim malkice više, jer to što se film ne trudi da ikome uvrijedi intelekt, nego da bude točno ono što želi, koristi čak klišeje na najbolji ne-klišejski način NAMJERNO.

Komedija segment u filmu je zakon i nakon drugo vremena neke stvari bi me stvarno nasmijale.

Film (filmovi) su ubacili i onu notu nostalgije i "toucha" 80ih zbog kazete koju Star-Lord non stop svira, te pjesme nose oko 50% filma po mom mišljenju.

Guardians of the Galaxy (oba filma) nisu imali popularnost kao Avengersi ili X-MEN prije nego su izašli glede popularnosti stripa itd, a napravili su čudo jer su filmovi pre dobri za zabavit se, štoviše nisu samo za zabavit se nego doslovno jedna super svemirska saga koja me podsjetila dosta na stare Star Wars, slobodno me napadnite sad ali tako je.

Ova dva filma Guardiansa ti daju ono po što si došao na najbolji način; svemirska saga+avanturizam+drama tu i tamo+komedija praši sve u 16 i glazba koja je MAESTRALNA.

Prvome filmu dajem ocjenu 9.5/10, drugome 9/10.

Nisam htio ništa spoilat ovdje osim reći da su mi filmovi super.

Zašto ne 10 od 10 ocjena? Nakon svih ovih moji hvalospjeva, pa razlog je isti onome zbog čega sam im i dao ovakve visoke ocjene (između ostalog), jer film dosta nosi glazba iz 80ih, što je u jednu ruku maestralno za vidjet, a u drugu ogledalo žalosti današnje glazbene industrije, ali meni je bilo super obzirom da sam 60's, 70's i 80's tip.

Sve u svemu super filmovi, jedva čekam film skupa sa Avengersima, iako mi je Avengersa (osim Tony Starka) na vrh glave, te smatram da će biti ludilo ih vidjeti skupa ali da će film nositi Guardiansi i Tony Stark.

P.S. SPOILER, da se vratim na prvi film, među puno super scena izdvajam ovu, davno davno mi neki novi avanturistički film nije dao "ONO NEŠTO" glede osjećaja u kinu kao ova scena (sjećam se u kinu da sam rekao u sebi; fuck yeah haha), scena izvedena maestralno (prvo komično pa onda drama i na tren tužno, glazba vrhunska, perfomans, riječi...ma sve), kapa dolje, posebno odgovor Star Lorda ovom plavom Hitleru prije nego ga dokrajči:


Zadnje uređivanje Star-Lord : 08.06.2017. at 21:38.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 01:22   #109
Ja sam veseo, meni uz bok jedinice, malo losiji. Mozda mi je soundtrack slabiji no osim toga super, pogotovo me iznenadila cinjenica da je dosta emocionalan, svida mi se kako je snimljeno i boje su prekrasne. Humor je negdje preforsiran, zbog toga je vjerojatno bilo vise smijeha, no i failova.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:01   #110
Meni je bio okej, ali da je bio kraći puno bi mi bilo zabavnije. Ovako mi je bio malo kasnije u filmu i dosadnjikav. Ali svejedno je zabavan. Rijetki su filmovi danas koji me mogu nasmijati, a tu se par puta jesam na fore koje su simpatično glupe. Tipa 'trash panda'.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:19   #111
Jaooo odličan film.I Vol. 1 i Vol. 2. Za nijansu mi je bolji Vol.1 Prezabavan.Boje u filmu,humor,dragi likovi,muzika...asocira me na Star Wars iz 80-tih.Ima neku foru,ima šarma.
Jedina zamerka za ovaj novi je da su ga mogli malo skratiti.Par stvari - situacija mi js bilo too much.
Ocena za Jedinicu 9/10
Ocena za dvojku 8.5/10
__________________
Whatever you are,
be a good one.
partymonster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:56   #112
Odlično. Prezabavan film. Jedino zamjerka za kraj i dolazak one flote, potpuno nepotrebno ugurano samo da završi kao i svaki film s 30 minutnom scenom eksplozija. Ponadao sam se da će Guardiani biti bez toga, ali očito ne može. Sve ostalo valja.

Umirao sam na Hasselhofa.
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 16:41   #113
"Guardians' Inferno" | Marvel Studios’ Guardians of the Galaxy Vol. 2
Ako niste vidjeli video
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 16:56   #114
Zoe Saldana je bomba
A Hoff se impresivno drži za jednog okorjelog partijanera
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 19:12   #115
Trebalo je dosta čekat, ali napokon je izašao How it should have ended-GOTG Vol.2
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:45   #116
super mi je film, malo je na momente izforsirana komedija ali i dalje odlican. jedino mi nesto nije jasno. ego je kao celestiel, sta nisu celestieli ona visoka bica koja je nakratko pojavljuju u gotg vol1 kada su kod collectora?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:19   #117
Malo predugo, muzika me nije oduševila kao u prvom dijelu. Ali svejedno zabavan.
Matrim Cauthon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:04   #118
Zabavan, ali humor je tu bogami pošteno forsiran. Nijedna fora od Draxa naspram Mantis mi nije bila smiješna, upravo suprotno, podsjetila me na neke teške balkanerose koje poznajem uživo. Kurt uvijek faca. Jbt-e, svi toliko pišu kako je šteta što Kurt i Sly nisu imali zajedničku scenu (i jest šteta) a nitko da zucne o malom Cliffhanger reunionu s Rookerom.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:00   #119
slabije malo od jedinice,previse su fora nastancali pa ih je dosta hit or miss (one s Hasselhofom su npr. dobre imo ), Kurt mi podize film jer je faca jednostavno..slazem se s ovim za Draxa..pretvorili su ga u obicni comic relief što je ono ok za par scena al u da bas svakoj sceni mora dad jokes bacat +soundtrack mi je malo losiji
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 17:32   #120
odlična nadogradnja na perfektnu jedinicu, sam što je tu još sve dosta opičenije i raskošnije. doduše humor mi je ipak malčice bolji u jedinici, kao i sama radnja.
ali opet ponavljam, ovo je vatromet opičenosti i nepredvidivosti. gamora mi dođe kao mamac-stinker koji vabi na sex, svaki pokret joj je izazovno proračunat, kao prvoklasna kuja. niti previše mršava niti previše debela, taman kak treba biti. i svi se s svima nešto kače, nema se mira, ma, anarhično i opičeno do jaja.
kao da sam bio sudionik nekakve space opere na steroidima.

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.