Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2005., 19:21   #41
Quote:
Blaise kaže:
Glazbeni su kroz povijest predavale profesorice Tanja Čunko, Katušić i Ponoš. Kaj ne?
Mislim da samo Ponoš još radi na školi, ali nisam sigurna. To je žena od onog Ponoša što radi Kućne ljubimce na televiziji. Nisam niti za jednu čula da se slupala s autom.
Daaa... Ponošica je . Kaj je ona žena od onog iz kućnih ljubimaca ?

I da slupala se 100% jer je nosila onaj ovratnik i prije kojih mjesec dana otišla na bolovanja
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 19:39   #42
Quote:
Blaise kaže:
Nežić!
A ona je Jasna Salamon Rohaček. I valjda još Nežić.

To je to...Rohačekicu sam imala u prvom srednje..onda je išla na porodiljni tako da smo se srele u trećem..to s Nežićem(meni on nikad nije predavao,ali se sjećam da su mu hlače uvijek bile kratke i vidjele su se čarapice), mislim da se izdešavalo kad sam ja završila srednjoškolsko obrazovanje
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:58   #43
btw...sad sam shvatila da meni iz pig-a nije bila petrosicka (ne znam ni ko je ta...otkud mi je to prezime palo na pamet??) vec visosevicka.pig je politika i gospodarstvo,vjerojatno nasljednik marxizma...
ta visosevika je ona sva u crnom i s pundjom visokom?ta zena se konstantno izderavala...
i nemrem vjerovati da nema nijednog klasicara ovdje...pa ne bum se valjda sam s jezicarima pospominjala??
buuuuuuuu jezicari... :cujesezvizdukstribina: buuuuuu.....
Bronze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 22:06   #44
a ovaj nedeljko pajic pajo....on je kasnije u knjiznici zavrsio,kaj ne? mi smo njemu uvijek knjige krali
Bronze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 22:52   #45
16. gimnazija.
Kad smo vec kod profesora Berberovic je zakon!
Nirvana_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 23:31   #46
Quote:
Bronze kaže:
a ovaj nedeljko pajic pajo....on je kasnije u knjiznici zavrsio,kaj ne? mi smo njemu uvijek knjige krali
Sram vas bilo. Jadan Nedeljko.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 01:19   #47
ja nemrem vjerovat da je postojala knjiznica u skoli. cudim se tome ko pura glisti: ako je i bila, ja u nju nogom nijesam krocila.

e, da, Kiki, krepavala sam sad na vlaku citajuci bisere, ajme, matijevicka mi je jos uvijek zakon.

a mardesicka kad smo imali umjetnost u kabinetu fizike.. 'macica.. macica.. kaj ovaj drva pili? a ovaj, kaj je ovo, pije v... pije vodu???' isuse, koji kaos.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 03:43   #48
Quote:
luca kaže:
bijah davno sedma. zivijo pinjuh
Zivijo! S temparaturom ili bez nje!

A bila sam tadasnji Centar za kulturu, smjer - suradnik za kazaliste, film i televiziju. Blago meni.

Kog se jos sjecam? Dolanjski, pokoj mu dusi (latinski, s vrata baca aktovku na katedru, gnjuri glavu u ruke i mrmlja 'Covjek je ekonomska zivotinja'), Djuka 'nosim belo dzez odelo' Opacic (i nikad zavrseni projekt iz marksizma (?) - sto velikana renesanse), Zelimir Jug (ono i dsz, a ponekad i lapidarij), Sretna i Vesela Nevistic (hrvatski, patentirala danas izuzetno popularan retro look prostitutke iz kasnih sedamdesetih, inace stovateljica Josipa Pupacica), Mandica Bojanovic (matematika i ocjene u rangu od -1 do +1 te monolozi o kukuruzicima), Marko Juric (likovna umjetnost, moja tiha patnja), Branka Krizmanic-Psiho (psihologija), Bo Djerek (biologija, jelte), Darko Todling (logika, 'povijest su sami dogodjaji, a historija nauka o dogodjajima' - ili je to bilo obrnuto), Franjo mnogo bre Leppe (sociologija kulture i kako si unistiti ugled kod ucenika kroz samo jedno polugodiste), Branka (?) Tudic (kemija, fotokemija i zivotne filozofije), Marija ... (filozofija, ne mogu joj se sjetiti prezimena), Ruza Varga (tjelesni i izvrsna imitacija originalne 'Planete majmuna'), te naravno jedna i jedina, apsolutno najbolja Nada Danojevic.
Rajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 10:48   #49
siprak klasik: 'ovako, kog ne stignem pitati, dat cu mu jedan.'

a na ovu blasfemiju sam potpuno bila zaboravila... od strane jb.. 'nick cave izgleda ko vodovodna cijev'.

jel se itko sjeca tete pepice gore u mesicevoj?

a talana se ne mogu sjetiti da me ubijes.. sjecam se zamjene karasalihovica, ali talan mi je crna rupa u mozgu.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2005., 11:45   #50
Quote:
Nirvana_fan kaže:
16. gimnazija.
Kad smo vec kod profesora Berberovic je zakon!
Uglavnom jedan biser koji je završio u novinama zahvaljujući njemu

šli mi na izlet na Plitvice. Ide on, jedan bivši maturant, i moja razredna kolegica (bili tada 2 razred)
Kako je Bero cijelo vrijeme pod*ebavo ovu moju frendicu pita on maturanta da "zašto on ide s njom" a blento odgovori:

Moram ju čuvat. To mi je od dečka cura

:klap:
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 20:54   #51
Topic je malo


A sjeća li se itko nosa Nikole Šoletića, stila oblačenja Kate Bolf (zvali smo je Kata Bofl), Asju Kokić nitko nije spomenuo, kae ta predavala opće?
I onu jednu - ne znam koju - koja je poginula u avionskoj nesreći.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:51   #52
Quote:
Blaise kaže:
Topic je malo


A sjeća li se itko nosa Nikole Šoletića, stila oblačenja Kate Bolf (zvali smo je Kata Bofl), Asju Kokić nitko nije spomenuo, kae ta predavala opće?
I onu jednu - ne znam koju - koja je poginula u avionskoj nesreći.
od ovih svih znam jedino bolficu, bila mi je raska. stil oblacenja: cista progresiva: uske majice, skoro pa da je pokazivala midriff.. kakva djej-lo...

ma dobra je ona meni bila..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 23:13   #53
Quote:
Blaise kaže:
Topic je malo


A sjeća li se itko nosa Nikole Šoletića,
ma tko se njega ne bi sjecao... bio mi je definitivno najbolji profesor kojeg sam imala u zivotu... koje je taj covjek znanje posjedovao, a i znao ga je dobro prenijeti nama...
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 05:15   #54
Kata Bolf je bila uvijek izneredjena. I isla mi je na zivce. A sad mi je naravno zao sto je tako bilo.
Nego...koja je poginula u avionskoj nesreci? I kojoj?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 10:22   #55
Obavijesti radi Šletić je otišao u mirovinu prošle godine. Imao sam ga 1 na zamjeni ali je dokazao zašto je legenda.

A Kata je priča za sebe.Evo jedna jednadžba ka Kathy: vesta + suknja + čižme + John Wane hod = Bolf, Kata Bolf
Ma dobra je ona samo nam je jednom došla na sat malo pod gasom...
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:14   #56
Quote:
Ribac kaže:
Ma dobra je ona samo nam je jednom došla na sat malo pod gasom...
ma daaaaj, ozbiljno??
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:50   #57
Quote:
xiola bleu kaže:
ma daaaaj, ozbiljno??
Pa onak se ljuljala, naprijed-natrag, makar je bila naslonjena na ormar, lice joj je bilo crveno a ja sam (u dugoj klupi) osjetio isparine koje u sebi sadrže OH skupinu
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 22:48   #58
Evo alo bisera da osvježim zapušteni topic...

prof. Bogadi

-K'o isus između 2 razbojnika (Hrvati između Srba i Slovenaca u Kraljevini SHS)
-Njemu se nije išlo u bosnu, a kome se ide u Bosnu? (Franju Ferdinanda šalju u Sarajevo)
-Što ste veseli? Nije vas već sada uhvatila vikend groznica? Mi smo nekad i petkom išli u školu!

prof. Mikša
-Japan je prvi na svijetu po izvozu, na visokom 6. mjestu
-Što je mortalitet? Ukupan broj mrtvoumrlih
-Što je fizikalna gustoća? Broj fizioterapeuta cjelokupnog stanovništva

prof. Zorić
-Ako nemožete nać' zbirku, potražite prvenstveno zbirku
-4 puta 3 su 12 i 1 su 15

prof. Berberović (ovdje su autori samo učenici koji će ostat anonimni, osim prvog bisera)
-prof: Daj se ljepo sjedni! Okreni se!; učenica: Pa svi smo okrenuti! Ja sam okrenuta, ona je okrenuta...
- Hanibali su teško prelazili Alpe
-Ne nije mi rođendan, ali tada će mi već biti bio!
-Sutra prvi sat nemate prvi sat
-Imenica koja je u subjektu...
-Mene rodila Atila Bič Božji
Profesore vi znate jednu profesoricu koja vas zna
-ide Berberović pitat: Budite nježni
-Berberović pita- lud-locus; nada? space, ne spice; lutati-vagabundo (umjesto vagor)

učenici: pa dobro što će im te krpice
prof. Salomon: zato što je papa nakon Michelangelove smrti mislio da je nakaradno da su u Sikstinskoj kapeli goli pi******!
učenici: A šteta!
prof. Salomon: E da! Zato su rekli da se preko njih nacrtaju prozirna platna da se više ne vide prokleti pi*****!

prof. Kauzlarić: Navedi mi neke planine u Hrvatskoj
učenik: Mali i Veliki Aladin
prof Kauzlrić:Jel znate kako se zapravo zove Mt. Everest?
učenica: Rocky Mountains!
prof. Kauzlarić: Ajd mi nađi Istru
učenica traži po Slavoniji...

prof. Kosović
Ja tebi rečem da mi moraš književno govorit

and last (for now) but not the least

prof. Šoletić
So what do you want to be? Erotic dancer? Oh sorry, exotic dancer!
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 23:16   #59
Jao, baš sam se dobro nasmijala
I sjetila starih srednjoškolskih dana

U jezičnu sam išla.
Predavala mi je ovdje mnogo puta spomenuta Bogadica. Beskrajno smo se voljele i poštivale
Vorkapićka mi je predavala francuski, ali, koliko znam, ona je u mirovinu otišla.
Pa Košćakica (hrvatski). Ona mi je bila
Iz engleskog sam imala Stankovićku. Jel ona još predaje?
Iz sociologije i PiG-a mi je bila Patrčevićka

Pa Varezićka, Kauzlarićka, Bedenko, Ciglar, Berberović...

I ja sam u vrijeme srednje imala neku tekicu s biserima. Probat ću je iskopati ovih dana...
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 17:45   #60
Quote:
Potala kaže:
Vorkapićka mi je predavala francuski, ali, koliko znam, ona je u mirovinu otišla.

Iz engleskog sam imala Stankovićku. Jel ona još predaje?

Iz sociologije i PiG-a mi je bila Patrčevićka
Vorkapićka još radi...

prof. Pat. na kvadrat

Jesi iskopala tekicu?
Ajd ljudi sjetite se školskih dana ili pišite o tekućim...
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.