Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 16:17   #1
The Voice Hrvatska (HRT 2019.-2020.)


Počele prijave i za drugu sezonu!

http://voice-prijava.hrt.hr/

Link na temu za prvu sezonu
Maleficent is offline  
Old 21.08.2015., 13:46   #2
Žiri ostaje isti.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Old 26.08.2015., 14:04   #3
trebali su maknuti Žaka i Tonija
silas2012 is offline  
Old 30.08.2015., 04:53   #4
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
trebali su maknuti Žaka i Tonija
Da su samo bar Žaka maknuli, bilo bi gledljivije bez njega i njegove napirlitane njuške. Jedan ego na kvadrat manje bi bio zadovoljavajući
Ovako i dalje moramo podnositi njihove ispade i samohvale.
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Old 30.08.2015., 12:52   #5
On mi je jedno od najodvratnijih stvorenja na našoj estradi
silas2012 is offline  
Old 06.09.2015., 16:39   #6
Zna li se kad bi mogla početi druga sezona?
hasrett is offline  
Old 06.09.2015., 16:51   #7
U siječnju.
BrightSun is offline  
Old 06.09.2015., 22:13   #8
Šta nije bilo da će na jesen biti ponovo? Zašto bi inače onako rano otvorili prijave?
Blue Comet is offline  
Old 06.09.2015., 22:15   #9
Na jesen počinju sa snimanjem. Ali emitiranje kao i lani počinje u siječnju.
BrightSun is offline  
Old 01.10.2015., 11:38   #10
Emitiranje kreće 23. siječnja 2016.


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is offline  
Old 01.10.2015., 19:56   #11
Quote:
agness88 kaže: Pogledaj post
Da su samo bar Žaka maknuli, bilo bi gledljivije bez njega i njegove napirlitane njuške. Jedan ego na kvadrat manje bi bio zadovoljavajući
Ovako i dalje moramo podnositi njihove ispade i samohvale.
Ja bi radije gledala Zaka nego Tonyja.
__________________
It is what it is.
Frankster is offline  
Old 13.10.2015., 12:56   #12
Mene je Jacques oduševio u prošloj sezoni i sviđa mi se postava mentora. Jedva čekam novu sezonu
micamaca2525 is offline  
Old 03.11.2015., 22:55   #13
ove godine cu pratit kako treba nadam se da ce bit bolji, sad su se vec uhodali. a citam i da ce bit i malo drugacija pravila (mada ne kuzim razliku izmedu dueta i nove nokaut faze gdje se opet suprotstavljaju 2 kandidata?) naći od 80-ak na 40.. sretno svima koji se natječu!
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Old 04.11.2015., 22:34   #14
I ja bi radije gledala Houdeka nego Cetinskog.

Cetinski mi je jako antipatican.

Sto se tice 2. sezone, mene je 1. sezona dosta razocarala i
ne ocekujem neki veliki pomak na bolje u drugoj sezoni, ako
pomaka uopce i bude.

No, gledat cu i ovu drugu sezonu jer volim pjevacke showove.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Old 05.11.2015., 12:05   #15
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
ove godine cu pratit kako treba nadam se da ce bit bolji, sad su se vec uhodali. a citam i da ce bit i malo drugacija pravila (mada ne kuzim razliku izmedu dueta i nove nokaut faze gdje se opet suprotstavljaju 2 kandidata?) naći od 80-ak na 40.. sretno svima koji se natječu!
Dakle, ako sam uspjela dobro shvatiti tu nokaut fazu, to ti ide ovako: u duelu mentor od dvije osobe izabere jednu, a druga kao ispada van. Tu drugu osobu uzme jedan drugi mentor i napravi još jedno natjecanje (tzv. nokaut fazu) da vidi koga će izabrati od tih koje su "ukrali" (jer se ta opcija preuzimanja tuđih natjecatelja zove "steal"). Nadam se da sam dobro skužila taj koncept, kao štp se nadam da si razumio što sam napisala.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 05.11.2015., 13:09   #16
Ako je suditi po stranim verzijama, imaju ogranicen broj kradja (steal jel ), dakle nije da iz svakog dueta drugu osobu uzme drugi mentor. U principu je sve u smislu smanjivanja broja ljudi. Battles su dueti unutar istog tima, s 16 skresu na 8 + 2 steala. I onda idu knockouts gdje 10 smanje na 4 + 1 steal. Mislim da sam dobro brojke zapamtila .
Doria is offline  
Old 05.11.2015., 14:44   #17
Evo, za malo bolje pojašnjenje "steal" i "nokaut faze" (znala sam da sam nešto fulala )
Quote:
Tijekom audicija mentori će izabrati deset članova svog tima, koje će u dvobojima spojiti u pet parova koji će pjevati duete-dvoboje. Tu se pojavljuje prva novost druge sezone, a ona je to što će si mentori moći međusobno uzimati kandidate. Kako bi bilo fer, to će biti kandidati koje neki mentor ne izabere za nastavak natjecanja. Ako za jednog kandidata koji ne nastavlja natjecanje interes pokaže više mentora, on odlučuje u čijem će timu biti. Mentori potom u sljedeću fazu ulaze sa šest natjecatelja, pet koje su izabrali i jednim kojeg su preuzeli od drugog mentora.

Još jedna novost je i nokaut faza, u koju mentori ulaze sa šest natjecatelja. Suprotstavljaju po dvoje natjecatelja i odlučuju tko od njih nastavlja natjecanje. I u ovoj fazi mogu uzeti jednog kandidata kojeg neki mentor ne želi u svom timu. U live emisije ulaze s četiri kandidata, a u polufinalu i finalu odluku o kandidatima koji prolaze dalje i u konačnici pobjedniku donose isključivo gledatelji.
E i ovo se čini interesantnim. Valjda ćemo ubrzo saznati o čemu je riječ:
Quote:
Voditelji Iva Šulentić i Ivan Vukušić najavili su da će emisija biti još multimedijalnija, a glasnogovornik Aleksandar Kostadinov najavio je skori izlazak mobilne aplikacije "The Voice", prve takve u svijetu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 05.11.2015., 21:57   #18
skužio. znači ovako valjda:
Nakon audicija- svaki mentor 10 kandidata
Onda nakon dvoboja ih pola miču - 5 kandidata + 1 ukraden
Onda od tih 6 opet pola miču u nokaut fazi - 3 kandidata + 1 (a u nokautu se isto po dvoje suprotstavlja, ali valjda svako svojom pjesmom, a ne duet. tako sam skužio?)
I onda u finale svako 4.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Old 19.11.2015., 00:53   #19
Audicije već snimljene.A emitirat kreću tek krajem prvog mjeseca 2016.
meteoo is offline  
Old 17.12.2015., 19:53   #20
The Voice - Najljepši glas Hrvatske (2016.)

Za nešto više od mjesec dana kreće druga sezona popularnog showa The Voice - Najljepši glas Hrvatske. Točnije, početka je određen za 26. siječnja 2016. godine u 20 sati na Prvom programu HTV-a. Prve audicije već su snimljene!

Sastav žirija ostat će isti: Tony Cetinski, Indira Levak, Ivan Dečak i Jacques Houdek. Također, za sada nema novih informacija o novom voditeljskom paru pa možemo pretpostaviti da će osim novih kandidata i jednog novog pravila ("krađe natjecanja"), sve ostalo ostati identično.

Da zaključim za uvodnu objavu, HRT1 - 20 sati - od 26. siječnja 2016.!
mezzzzzo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.