Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 12:32   #1021
Quote:
Leloo8888 kaže: Pogledaj post
Kakvo ti je bilo budjenje iz opce? Ja budala isla citati neka iskustva i sad mi dodje da sve otkazem. Bas me strah tog budjenja!
Ništa strašno,buđenje kao buđenje.Bila sam jako uzbuđena i sretna.Bila sam omamljena,i nakon malo vremena imala sam malo mučnine i 3 put povraćala.Ništa strašno,povratila i zatvorila oči,jedva čekala zoru kad cu ići kući :klap:Sestra me obilazila u 24 sata toooliko puta,pitala stalno kako sam,trebam li išta,stvarno svaka im čast.Uglavnom,meni nije bilo ništa strašno,probudiš se,pa opet malo zaspeš i to ti je to.Nemoj se bojat,jer doista nemaš razloga.Bolje opet opća,niti čuješ niti vidiš.Mene je plašila pomisao na lokalno potenciranu,jest da sam omamljena ali ipak nešto i svijesna,zato,opća i nemam pojma o ničemu :klap:
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:42   #1022
Ja se sjećam kad sam se u sali probudila omamljena dok su me prebacili na krevet i tamo u sobu za budenje, onda se sjecam kak sam se tam budila mic po mic, i imala valjda masku na ustima za disanje ili sam to zabrijala, prvo kao osjetim da se budim ali se opet predam spavanju, jos nekak cujes otkucaje srca, valjda svoje mozda i od drugih, drugi put opet i treci put sam se valjda skroz probudila jer je dosla sestra do mene, rekla sam da hocu vode, ali nisam smjela odma piti, pa mi je gazu namocila pa sam to pocuclala, spas. Nakon toga se sjecam voznje u sobu i zaljuljanog odlazenja na wc (jako mi se pisalo), u pol sata poslala tati dvije slicne por istog sadrzaja, evo me gotova sam i to
Onda zaspala i nakon toga super kad sam se probudila, bez mučnina

Da meni je super kaj je opca, ne znam kak bi ovu drugu
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 16:11   #1023
Ma ja procitala kak su se jedva probudili, nisu mogli micati udovima, nesto da su trnuli cijeli. E umrla od straha sinoc. Nadam se da ce proci sve u najboljem redu. Niceg me nije tako strah kao te anestezije. Hvala sto ste podijelile iskustva (pozitivna)
Leloo8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:52   #1024
Mene su prebacili sa jednog kreveta na drugi kad su me iz sale doveli,ja se toga niti ne sjećam.Kasnije sam pitala sestru,kako sam dospjela ovdje i ona kaže da su me prebacivali,a ja pojma nemam :klap:
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 20:54   #1025
Rainbow lady kako je danas? Kako jedes, spavas,...?
Leloo8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:51   #1026
Quote:
Leloo8888 kaže: Pogledaj post
Rainbow lady kako je danas? Kako jedes, spavas,...?

Radim si kasice u blenderu i juhe pa sipam u sebe. Zvakanje bas i ne ide jer ne mogu usta do kraja otvoriti tako da mi odgovara meksa hrana. Spavanje je s puno budjenja u noci, al nastojim ne spavati preko dana tako da budem umornija navecer pa da bolje spavam... Nos pulsira, tocno osjecam kako natice tako da ocekujem da ce biti natecen i kada skinem kalup... kapci su mi nocas natekli, same sam se sebe jutros prepala. 😀 Izbjegavam ogledala, lezim, usisavam hranu u sebe, hladim se oblozima i cekam ponedjeljak da konacno izvade tampone. Jos samo sutra...
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 03:58   #1027
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Radim si kasice u blenderu i juhe pa sipam u sebe. Zvakanje bas i ne ide jer ne mogu usta do kraja otvoriti tako da mi odgovara meksa hrana. Spavanje je s puno budjenja u noci, al nastojim ne spavati preko dana tako da budem umornija navecer pa da bolje spavam... Nos pulsira, tocno osjecam kako natice tako da ocekujem da ce biti natecen i kada skinem kalup... kapci su mi nocas natekli, same sam se sebe jutros prepala. �� Izbjegavam ogledala, lezim, usisavam hranu u sebe, hladim se oblozima i cekam ponedjeljak da konacno izvade tampone. Jos samo sutra...
Drži se ti nama.Još danas izdrži pa skidaš tampone.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 08:01   #1028
Evo, jos malo i gotovo! Taman ces skidati tampone, a meni ce razbijati nos Javi dojmove nakon skidanja tampona!
Leloo8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 13:00   #1029
Hvala vam curke na podrsci, a tebi Leloo8888 sretno sutra!

Savjet: opskrbi se kasastom hranom i nekom tekucinom za ispiranje usta jer neces moci temeljito zube prati, pa makar s necim promuckati za dezinfekciju ne bi skodilo. 🙂
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 16:23   #1030
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Hvala vam curke na podrsci, a tebi Leloo8888 sretno sutra!

Savjet: opskrbi se kasastom hranom i nekom tekucinom za ispiranje usta jer neces moci temeljito zube prati, pa makar s necim promuckati za dezinfekciju ne bi skodilo. 🙂
E hvala na savjetu! Odmah sam si kupila tu vodicu. A za kasastu hranu pojma nemam sta cu. Malo mi se gadi kad pomislim da cu tako jesti, pa cu cekati sa specijalitetima, hahaha. Totalno me frka hvata. Uskoro prestajem sa hranom i picem i spremam se za sutra
Leloo8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:32   #1031
Iskreno, ja sam jela normalno,samo prvi dan mi pasala juha pa sam ju cijeli dan jela..
A vec drugi dan sve, samo sitnije zalogaje, nista nisam blendala
MeineNase is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:59   #1032
Quote:
MeineNase kaže: Pogledaj post
Iskreno, ja sam jela normalno,samo prvi dan mi pasala juha pa sam ju cijeli dan jela..
A vec drugi dan sve, samo sitnije zalogaje, nista nisam blendala
Meni su flasteri dugi i zalijepljeni skroz do dolje tako da ako bih zinula jako, mislim da bi se odlijepili.

Kako god, meni lakse ne jesti pretvrdu hranu i zvakati jer osjecam kako se u nosu mice sve sto je nagurano unutra.

Btw jedva cekam ponovno osjetiti okuse. I pojesti komad mesa ko covjek. 😀
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 20:00   #1033
Quote:
Leloo8888 kaže: Pogledaj post
E hvala na savjetu! Odmah sam si kupila tu vodicu. A za kasastu hranu pojma nemam sta cu. Malo mi se gadi kad pomislim da cu tako jesti, pa cu cekati sa specijalitetima, hahaha. Totalno me frka hvata. Uskoro prestajem sa hranom i picem i spremam se za sutra
Sretno!
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:25   #1034
Leloo8888 - kasnim, ali svejedno, sretnoo
Rainbow - javi kako je proslo vadjenje
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 10:19   #1035
Evo, prezivjeh. Ne boli jako kako sam citala. Malo neugodno i bljutavo, al ok je. Olaksanje veliko. 🙂

E sad ja ne bih bila ja da si odmah ne proucavam nozdrve i kak izgledaju. Jos je sve oblijepljeno, zategnuto i tako to pa ne znam jel to sad prava slika kak ce to izgledat ili se moram strpiti do skidanja kalupa?
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 13:07   #1036
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Evo, prezivjeh. Ne boli jako kako sam citala. Malo neugodno i bljutavo, al ok je. Olaksanje veliko. 🙂

E sad ja ne bih bila ja da si odmah ne proucavam nozdrve i kak izgledaju. Jos je sve oblijepljeno, zategnuto i tako to pa ne znam jel to sad prava slika kak ce to izgledat ili se moram strpiti do skidanja kalupa?
Olakšanje nakon skidanja tampona woow,preživjela si .Kažu da otečenost i osjećaj utrnutosti traje i 6 mjeseci,evo meni je još vršak nosa i okolo nosa malo otečeno,osjećaj zategnutosti,i tako to,ali ne smeta mi,navikla sam.Meni je nos malkice se smanjio još,to vidim ja.Grbetine nema,sve ravno ko daska woow,divotica.Sad se malo strpi,dok sve splasne.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:43   #1037
Evo i mene iz kreveta Operacija je pocela oko 9:15 i oko 11 bilo gotovo. Sjecam se da sam doktorici rekla da mi se vrti u glavi i slijedece da me u sobi pita kak mi se svekrva zove, hahaha! Malo me boli glava jer mi je dr morao razbiti nos. Kaze da je bilo puno gore stanje 'unutra' nego sto je mislio. Do petka tamponi, pa do ponedjeljka kalup. Inace, nisu mi tak strasni ti tamponi. Tocno mi je identican osjecaj kad sam alergicna. Znam ja tako tjednima imati zacepljen nos u vrijeme ambrozije pa sam valjda navikla. Sve u svemu, za sada, par sati nakon operacije sam si ok. Nadam se da ce tako i ostati.
Rainbow lady super da je za tebe sad sve gotovo. Koliko moras nositi kalup jos? Jesi imala podljeve?
Leloo8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 20:25   #1038
Joj žemske, želim vam odlične nosiće, šteta kaj s vama ne proučavam dojmove, al dobro sve u svoje vrijeme
Pošaljite mi slike before after kroz neko vrijeme u poruke ako želite
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 22:27   #1039
Quote:
Leloo8888 kaže: Pogledaj post
Evo i mene iz kreveta Operacija je pocela oko 9:15 i oko 11 bilo gotovo. Sjecam se da sam doktorici rekla da mi se vrti u glavi i slijedece da me u sobi pita kak mi se svekrva zove, hahaha! Malo me boli glava jer mi je dr morao razbiti nos. Kaze da je bilo puno gore stanje 'unutra' nego sto je mislio. Do petka tamponi, pa do ponedjeljka kalup. Inace, nisu mi tak strasni ti tamponi. Tocno mi je identican osjecaj kad sam alergicna. Znam ja tako tjednima imati zacepljen nos u vrijeme ambrozije pa sam valjda navikla. Sve u svemu, za sada, par sati nakon operacije sam si ok. Nadam se da ce tako i ostati.
Rainbow lady super da je za tebe sad sve gotovo. Koliko moras nositi kalup jos? Jesi imala podljeve?
Neka si prezivjela! 🙂 Ja kalup skidam u cetvrtak. Ja sam drugi dan nakon operacije izgledala najgore. Oci ful ljubicaste i natecene. Danas mi je 4 dan i dosta ar ovuklo. Ispod ociju je vec zuto, a na kapcima onako ljubicasta crta kao da imam tus za oci. 🙂 Bila sam redovna s oblozima da svedem podljeve na minimum, tako da preporucam isto. Kada bih osjetila u nosu da mi curi krv, odmah bih stavila na vrat hladnu oblogu i brzo bi prestalo.
Btw nije jos nista gotovo... Tek sada pocinje. Skidanje kalupa, naticanja, oporavak itd... Mislim da ce im uz oporavak nosa i koza trebati zesci tretman. Vec sam osjetila jednu aknu pod ovim flasterima kojima sam oblijepljena ala Hanibal Lecter. 😜

Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
Joj žemske, želim vam odlične nosiće, šteta kaj s vama ne proučavam dojmove, al dobro sve u svoje vrijeme
Pošaljite mi slike before after kroz neko vrijeme u poruke ako želite
Saljemo ak bude valjalo sta. 🙂 A bez brige i ti ces brzo imati novi nosic. 🙂
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 22:36   #1040
iivy svakako posaljem slikice. ja bas volim gledati te slikice prije i poslije 😁 Zao mi je da ti se to tako odgadja, ali nadam se da ce sad slijedeci put to biti to!

Rainbow lady ja isto sada jos nemam ni podljeve ni otekline. Ali ocekujem ih sutra. Iako je doktor bio u cudu da ih nisam vec i tamo dobila jer mi je dobrano razbijao nos. I jako visoko ga je razbijao, skoro tamo izmedju ociju pa mi je kalup i flasteri do gore. I da, bas mi dosta curi krv. Vec sam nekoliko puta mijenjala onu gazu ispod. Sad idem pokusat malo spavat. Popila sam tabletu protiv bolova jer me opet malo glava boli. E da, uzasno mi je tesko jesti. Pojela sam jedan vocni jogurt i tanjur cokolina. Uopce ne mogu. Nadam se da ce sutra vec biti lakse 😊
Leloo8888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.