Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2014., 00:55   #1
Invisibobble

Ove gumice su u zadnje vrijeme podigle veliku prašinu na temama Kozmetike pa mislim da zaslužuju svoju zasebnu

Official site: http://invisibobble.com/



Quote:
danchi ri kaže: Pogledaj post
Još jedna pohvala za ove gumice....Kupila one od 3 komada u Mulleru i konačno mi na gumici prilikom skidanja ne ostane pola kose
Više nisam tako zadovoljna,nakon par dana rastegla se skroz ,imam osjećaj kao da onu žicu od telefona motam u rep

Zadnje uređivanje raverica : 13.11.2014. at 15:45. Reason: Nadopuna
danchi ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 01:14   #2
Quote:
danchi ri kaže: Pogledaj post
Više nisam tako zadovoljna,nakon par dana rastegla se skroz ,imam osjećaj kao da onu žicu od telefona motam u rep
Ne znam jesam li to ovdje pročitala ili negdje drugdje, ali možeš ih fenom vratiti u prvobitni oblik.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 07:18   #3
Quote:
danchi ri kaže: Pogledaj post
Više nisam tako zadovoljna,nakon par dana rastegla se skroz ,imam osjećaj kao da onu žicu od telefona motam u rep
mene te gumice cupaju za kosu kad ju zavezem

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 07:41   #4
Ja imam Invisibobble s Feela, moje se rastegnu, ali cim duze stoje se isto tako vrate u prvobitan oblik

S tim da mi nisu toliko cvrste da rep izdrzi intenzivniji trening, moja kosa je dosta gusta i teska, pa mi je to bilo i za ocekivati.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 10:47   #5
Quote:
Thora kaže: Pogledaj post
Ne znam jesam li to ovdje pročitala ili negdje drugdje, ali možeš ih fenom vratiti u prvobitni oblik.
Evo ja probala to s fenom i gumica kao nova super, hvala ti
coral lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 10:54   #6
Quote:
Thora kaže: Pogledaj post
Ne znam jesam li to ovdje pročitala ili negdje drugdje, ali možeš ih fenom vratiti u prvobitni oblik.
Super,nisam to znala,hvala puno
danchi ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 11:22   #7
Quote:
Thora kaže: Pogledaj post
Ne znam jesam li to ovdje pročitala ili negdje drugdje, ali možeš ih fenom vratiti u prvobitni oblik.
super info, hvala
ja sam uzela bijele i baš su se rastegle brzo, probat ću ovo. Ove u bojama su mi se učinile čvršće al eto, ja baš uzela bijele.. inače drže dobro al isto me znaju začupat i kad skidam i kad vežem nisko rep pa one najdonje dlake na vratu mi zategne i počupa :/
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 11:27   #8
Mislim da mi sad trebaju i te gumice, imam toliko kose da ponekad nađem ukosnice izgubljene negdje unutra nakon što je operem, osušim i nakovrčam figarom. Ako meni budu držale sve na okupu, držat će svakome.
__________________
All was well. /Breathing in your dust.
Bitchy Dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 11:36   #9
ja sam neki dan u mulleru nabasala na te 'telefonska žica' gumice, ali nisu bile u kutijici invisibooble i bilo ih je cca6-8 komada u razlicitim bojama, kako su kostale 14kna uzela sam i drze dobro, ne cupaju, ne rastezu se drasticno, buduci da imam prilicno dugu kosu moram reci da sam zadovoljna i sa ovim fejkicima
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 12:09   #10
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
ja sam neki dan u mulleru nabasala na te 'telefonska žica' gumice, ali nisu bile u kutijici invisibooble i bilo ih je cca6-8 komada u razlicitim bojama, kako su kostale 14kna uzela sam i drze dobro, ne cupaju, ne rastezu se drasticno, buduci da imam prilicno dugu kosu moram reci da sam zadovoljna i sa ovim fejkicima
Gdje drže te fejkiće ja ih još nisam skužila?
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 12:24   #11
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Gdje drže te fejkiće ja ih još nisam skužila?
ja sam ih nasla tamo medju svim onim accessories za kosu, nisu visili na polici nego bas dolje
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:54   #12
Uzela sam na e bayu te telefonske gumice za kosu, prozirne za dolar i nešto i nosim ih već dva dana i jako sam sretna s njima. Kosa mi je ispeglana bila i nemam nikakvu crtu na njoj, rep stoji satima i ne čupa me zasada ništa. Preporučujem tko nema Muller, ne da mu se davati 40 kn za origigi ili nešto drugo...
Link je ovaj:
http://www.ebay.co.uk/itm/Hair-Styli...9%26rkt%3D4%26
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 18:21   #13
Quote:
kandina kaže: Pogledaj post
Uzela sam na e bayu te telefonske gumice za kosu, prozirne za dolar i nešto i nosim ih već dva dana i jako sam sretna s njima. Kosa mi je ispeglana bila i nemam nikakvu crtu na njoj, rep stoji satima i ne čupa me zasada ništa. Preporučujem tko nema Muller, ne da mu se davati 40 kn za origigi ili nešto drugo...
Link je ovaj:
http://www.ebay.co.uk/itm/Hair-Styli...9%26rkt%3D4%26
i ja sam uzela gumice na ebayu, samo neki drugi link je bio u pitanju, šarene su, sad čekam da stignu.
nadam se da budu dobre, moje su jeftinije nego ove.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 10:53   #14
Stigle su mi danas Invisiboble gumice. Za tu cijenu i više nego dobre. Imam jako tešku kosu koju uvijek moram zategnuti sa minimalno 2 gumice da drži rep što je naravno uzrokovalo pucanje kose. Iako prvo izgledaju malo, rastegnu se i zaista dobro drže Defintivno ću naručiti i prozirne za van kuće jer mi je dosta klasičnih gumica koje se za čas rašire i postanu neupotrebljive i čupaju.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:11   #15
toliko pricate o ovim gumicama da ih sad vec ocajnicki zelim znaci koliko vidim nema razlike izmedu ovih iz mullera i ovih s ebaya? jednako su dobre?
shopingholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:12   #16
Sad i meni trebaju te gumice


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:13   #17
Bilo bi super da napisete boje svojih gumica kad pisete o njima (za originale), jer su ocito neke boje bolje od drugih, pa da skuzimo koje su koje
Ja sam vec pisala da imam tu neku zlatno/smedu i prozirno crvenu i crvena mi je bila losija od pocetka, sporije se skuplja, slabije drzi i brze se razvukla...neznam kako bi to opisala, kao da ima malo vise plastike u sebi
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:26   #18
bijele preskočite...prebrzo se rastegnu, probala fen ali to samo trenutno pomogne, opet čim je skineš bude rastegnuta. Probala sam u dućanu rozu i činila se puno čvršća
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:35   #19
ja imam smedje i ok su sto se tice vracanja u prvobitni oblik ali ja je rijetko nosim pa ne znam koliko sam mjerodavna
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:42   #20
Imam crvene iz Mulleraa i iako u početku nisam bila zadovoljna jer mi se učinilo da preslabo drže, no onda sam ih zavezala 3x i sad se rep ne miče
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.