Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2015., 22:37   #21
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Ma ja prije ljide upoznaval samo uzivo a sad prek neta dok upoznas nekoga svi se skribaju...u zivo nemoze niko glumiti...

To fali ljidima i to bude stvorilo velikih drustbenih problema jos u buducnosti...ma i ocito je da sve ide u kurac
Uživo il' ništa, ako me zatrebaš možeš me kontaktirati preko društvenih mreža i to je to. Ne možeš ti preko poruke prenjeti ono što stvarno osjećaš i misliš...
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 23:23   #22
Quote:
pellissier kaže: Pogledaj post
Uživo il' ništa, ako me zatrebaš možeš me kontaktirati preko društvenih mreža i to je to. Ne možeš ti preko poruke prenjeti ono što stvarno osjećaš i misliš...
Da pa samo pogle kakve gluposti po forumima pitaju...kako da mu pridem...kako da mu recem da mi se svidja...

Pa lako jebote...
Pridjes nogama...odhodas do njega ak imas noge...

I velis svidjas mi se...sa ustima to tdeba izgoboriti...

I kaj ne kuze ljudi vise u svemu tome...kak se prije zivjelo normalno bez intermeta... a sad nemoze niko nist bez gugla
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 23:31   #23
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Da pa samo pogle kakve gluposti po forumima pitaju...kako da mu pridem...kako da mu recem da mi se svidja...

Pa lako jebote...
Pridjes nogama...odhodas do njega ak imas noge...

I velis svidjas mi se...sa ustima to tdeba izgoboriti...

I kaj ne kuze ljudi vise u svemu tome...kak se prije zivjelo normalno bez intermeta... a sad nemoze niko nist bez gugla
Stara caka, nacugaš se i prićeš svakoj bez problema još ćeš i tečnije pričati (barem je kod mene bio takav slučaj ).
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 11:12   #24
Quote:
pellissier kaže: Pogledaj post
Stara caka, nacugaš se i prićeš svakoj bez problema još ćeš i tečnije pričati (barem je kod mene bio takav slučaj ).
Hehe...pa da a neki budu trebali uskoro i to na internetu traziti...

Gugl...kako se dobro zabaviti...
Izaci van druziti se s ljudima...

Gugl...sto treba da se malo opustim...
Ljudi bi prije pili alkoholna pica ili koristili opojna sredstva da se opuste...

I odlazi lik svom drustvu reci e gledajte ovo bi mogli i mi probati raditi...ovaj alkohol ke navodno dobar za opustanje
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 11:42   #25
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Hehe...pa da a neki budu trebali uskoro i to na internetu traziti...

Gugl...kako se dobro zabaviti...
Izaci van druziti se s ljudima...

Gugl...sto treba da se malo opustim...
Ljudi bi prije pili alkoholna pica ili koristili opojna sredstva da se opuste...

I odlazi lik svom drustvu reci e gledajte ovo bi mogli i mi probati raditi...ovaj alkohol ke navodno dobar za opustanje
Pa dobro, nek potraže za sugestiju il' savjet. Ne zabavljamo se mi svi na isti način tako da neka radi ko šta 'oće...
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 18:12   #26
Quote:
pellissier kaže: Pogledaj post
Pa dobro, nek potraže za sugestiju il' savjet. Ne zabavljamo se mi svi na isti način tako da neka radi ko šta 'oće...

Pa da u tome je i stvar ovisno kaj nadju tak se budu zabavljali...mozda neko nekej dobra sazna pa povede i druge
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 13:06   #27
Ne daj da Vas uništi ova surova stvarnost i ovo društvo.
ITGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 23:05   #28
Djecu uništava novi zakon da se ne smije fizički kažnjavati dijete, blag odgoj i američke liberalne kulture radi kojih misle da je fora pušit, pit i skejtat.
__________________
Cijeni ono što imaš. :)
Nodii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 17:12   #29
Tako je, svi znamo da je skejtanje najgora stvar, koja je došla direktno od sotone.


Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 18:06   #30
Quote:
TrueCroatian kaže: Pogledaj post
14 godina, 8.razred.

Primjećujem da je današnja generacija "usrana". Dosta mladih je neodgojeno,ne poštuju se profesori, zezaju se, ne mare za ocjene..

Kako vi na to gledate?
To je samo (logičan) odraz trenutka i sveukupnog stanja u kojem se nalazimo. A istinsko poštovanje mora se ipak nečime zaslužiti, nema automatizma u tome. Ljudi koji se uvijek čude kako netko nema poštovanja prema njima - moraju prvo iskreno pogledati prema sebi i svojim postupcima. Djeca su tu malo iskrenija od starijih jer mnoga još nisu naučila glumiti poštovanje, sve da bi u zamjenu za tu glumu ishodili neke povlastice za sebe. A u ovakvom okruženju brzo se nauči takvo ponašanje, i onda prenosi na buduće generacije. Jedino oni koji 'tvrdoglavo' inzistiraju na principu da ne glume imaju onda problem, jer su u manjini.
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.
Deere is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 13:52   #31
Quote:
TrueCroatian kaže: Pogledaj post
14 godina, 8.razred.

Primjećujem da je današnja generacija "usrana". Dosta mladih je neodgojeno,ne poštuju se profesori, zezaju se, ne mare za ocjene..

Kako vi na to gledate?
Ja mislim da se današnji mladi ne razlikuju puno od moje generacije, osim u nekoliko stvari. Čini mi se da su prije roditelji i učitelji/profesori surađivali oko odgoja djece, a danas roditelji napadaju učitelje jer su djeci postavili granice (ovo navodim kao jedan primjer od prijateljice koja je učiteljica i ima muke sa djecom u školi- svi znaju što ona ne smije ali ne znaju što oni moraju i nažalost neki imaju podršku roditelja). Čini mi se da su prije roditelji i učitelji/profesori surađivali oko odgoja djece, a danas roditelji napadaju učitelje jer su djeci postavili granice.

Druga stvar je socijalizacija. Nekako mi se čini da su djeca prije (i u mojoj generaciji) bila otvorenija, pristupačnija. Sjećam se da se nije moglo dogoditi da prođemo pored susjede i da ne pozdravimo, bilo je normalno razgovarati sa odraslima na autobusnoj stanici. Danas svako dijete ima tablet ili mobitel i udara po njemu umjesto da priča, da se izražava i socijalizira. Nemam ništa protiv tehnologije, dapače mislim da je vrlo korisna, ali ne smije se mobitelima zamijeniti komunikacija oči u oči sa ostalim ljudima.
Elica Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 16:33   #32
14 godina imam , završio 8 razred i svi mi ured pametuju ofo ono današnja omladina teensi (meni lično) no ne znam zašto sam ja toliki onda papak od ostalih?

Slušam rock / punk , biciklizam i nogomet , malo na računaru i tako ide moj svaki dan na raspustu.
U školi sam zadovoljan , prolazio četvorkama do 8 , sad u 8 prošao 3com , zadovoljan sam sa sobome , imam planove u zivotu.

Nisam ko druga ova omladina , jebačine neke u svojim godinama , buba corelli i vuk mob , ostali reperi ofo ono..
Hellhound14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 00:13   #33
Quote:
Hellhound14 kaže: Pogledaj post
imam planove u zivotu.
koje? u tvornici raditi hrenovke i pastete? bas ambiciozan plan hahah
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 00:50   #34
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
koje? u tvornici raditi hrenovke i pastete? bas ambiciozan plan hahah
S ovim ocjenama ni ne bu mogo puno više.
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 02:25   #35
Quote:
Hellhound14 kaže: Pogledaj post
14 godina imam , završio 8 razred i svi mi ured pametuju ofo ono današnja omladina teensi (meni lično) no ne znam zašto sam ja toliki onda papak od ostalih?

Slušam rock / punk , biciklizam i nogomet , malo na računaru i tako ide moj svaki dan na raspustu.
U školi sam zadovoljan , prolazio četvorkama do 8 , sad u 8 prošao 3com , zadovoljan sam sa sobome , imam planove u zivotu.

Nisam ko druga ova omladina , jebačine neke u svojim godinama , buba corelli i vuk mob , ostali reperi ofo ono..
Fuck off mom I'm 12 now
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 16:22   #36
To ti je bio poslovni plan
Hellhound14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 20:38   #37
Quote:
Elica Page kaže: Pogledaj post
Ja mislim da se današnji mladi ne razlikuju puno od moje generacije, osim u nekoliko stvari. Čini mi se da su prije roditelji i učitelji/profesori surađivali oko odgoja djece, a danas roditelji napadaju učitelje jer su djeci postavili granice (ovo navodim kao jedan primjer od prijateljice koja je učiteljica i ima muke sa djecom u školi- svi znaju što ona ne smije ali ne znaju što oni moraju i nažalost neki imaju podršku roditelja). Čini mi se da su prije roditelji i učitelji/profesori surađivali oko odgoja djece, a danas roditelji napadaju učitelje jer su djeci postavili granice.

Druga stvar je socijalizacija. Nekako mi se čini da su djeca prije (i u mojoj generaciji) bila otvorenija, pristupačnija. Sjećam se da se nije moglo dogoditi da prođemo pored susjede i da ne pozdravimo, bilo je normalno razgovarati sa odraslima na autobusnoj stanici. Danas svako dijete ima tablet ili mobitel i udara po njemu umjesto da priča, da se izražava i socijalizira. Nemam ništa protiv tehnologije, dapače mislim da je vrlo korisna, ali ne smije se mobitelima zamijeniti komunikacija oči u oči sa ostalim ljudima.
Pojednostavljeno rečeno, roditelji debili su (ne)odgojili male (i proračunate) debile.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 14:14   #38
djeca sami biraju biti debili
jer.. htjeli ne htjeli zele biti prihvaceni.


kada cete imati 30 godina, pitat cete se gdje vam je pamet bila
da se niste okrenuli knjizi, poslu, uspjehu

i uz sve to mozete biti baje u drustvu. odjebite debile-oni vas vuku dolje
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:56   #39
Generacija od '92-'93 do danas je slika i prilika stagnacije čovjeka.

Osobine 95% te generacije su netolerancija, plitkost, nepristupačnost, egocentrična nezainteresiranost, sebičnost, razmaženost, neracionalna izgubljenost, lijenost, pravocrtnost i materijalizam. Sramota, jad i bijeda čovječanstva. Nikad prije ove osobine nisu bile toliko grupno izražene u tolikom obujmu društva.
DreamShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 15:36   #40
Quote:
DreamShadow kaže: Pogledaj post
Generacija od '92-'93 do danas je slika i prilika stagnacije čovjeka.

Osobine 95% te generacije su netolerancija, plitkost, nepristupačnost, egocentrična nezainteresiranost, sebičnost, razmaženost, neracionalna izgubljenost, lijenost, pravocrtnost i materijalizam. Sramota, jad i bijeda čovječanstva. Nikad prije ove osobine nisu bile toliko grupno izražene u tolikom obujmu društva.
kakve su ti to glupe generalizacije, pogledaj sebe prvo i vidi dal se nesto od ovoga moze na tebe primijeniti
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.