Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2016., 22:47   #81
meni se nitko posebno ne ističe u ovoj sezoni, sigurno ne kao što se mia isticala prošlu sezonu. baš gledam maloprije na direktu kako je mia ostvarila veliki uspjeh u americi i baš mi je drago radi toga. sumnjam da će više naići u zvjezdicama takav talent. a kad se samo sjetim kako su neki na kraju govorili da je show namješten jer je pjevala himnu i da mia nije zaslužila pobjedu, zbilja nikad kraja zlobi.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 20:28   #82
Ne sviđa mi se ova starmala Ema Uvalić...
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 20:34   #83
Quote:
tina789 kaže: Pogledaj post
Ne sviđa mi se ova starmala Ema Uvalić...
Ni meni, a ovaj Fran još manje, nema blage o pjevanju samo se baca i krevelji po pozornici,
Ako prodje samo zato jer je izreklamiran onda su stvarno jadni
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 20:41   #84
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Ni meni, a ovaj Fran još manje, nema blage o pjevanju samo se baca i krevelji po pozornici,
Ako prodje samo zato jer je izreklamiran onda su stvarno jadni
Je nema talenata ni približno ove godine pa guraju ovih par prepoznatljive djece koja kao rade "šou"
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 20:58   #85
Odlična mi je ova Laura

baš je simpa curica....
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 21:20   #86
Zašto ova djeca ne pjevaju dječje pjesme? Manje više svi tekstovi ovih pjesama su neprimjereni dječjem uzrastu. Kao i kod televizijskog programa, uz mnoge od njih trebalo bi pisati:

Pjesma koja sljedi nije primjerena za mlađe od 12/15 godina.
azizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 20:43   #87
Ove Zvjezdice su toliko loše da bi im puno bio i poslijepodnevni termin
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 21:03   #88
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Ove Zvjezdice su toliko loše da bi im puno bio i poslijepodnevni termin
Ma bilo bi najbolje da ih ukinu, prodje mali Josip koji se napreže i puše se, već prije nego šta je izišao pjevati hvali se da će on proći, da je on bolji, za kaznu ga nisu tribali pustiti, da se spuste ta napuvana dica na zemlju malo,
mala Ani je odlična bila s onom Marry Poppins pjesmom,

Lani su bili stroži, puštali talent a ne cirkus, tj.oni koji su i imali nešto cirkusa opet su ipak imali i nešto talenta.

Ne znan jel žiri toliko glup i bezobrazan, ili moraju kako im produkcija naredi.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 21:09   #89
ono kad ti Alka Vuica kaže da nazalno afektiraš
__________________
No pasaran!
pomidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 14:49   #90
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Ma bilo bi najbolje da ih ukinu, prodje mali Josip koji se napreže i puše se, već prije nego šta je izišao pjevati hvali se da će on proći, da je on bolji, za kaznu ga nisu tribali pustiti, da se spuste ta napuvana dica na zemlju malo,
mala Ani je odlična bila s onom Marry Poppins pjesmom,

Lani su bili stroži, puštali talent a ne cirkus, tj.oni koji su i imali nešto cirkusa opet su ipak imali i nešto talenta.

Ne znan jel žiri toliko glup i bezobrazan, ili moraju kako im produkcija naredi.
Užas....stvarno su budalasti da tek tako izbace malu Ani jednog od favorita ove godine...
Ovo se više ne gleda
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 18:37   #91
Prošlogodišnja peta najbolja je bolja od najbolje ove godine. Jako loše je ovo, ako misle nastaviti s emitiranjem jos koju sezonu moraju skupit talentiranu djecu, a ne ove bez imalo sluha
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 21:03   #92
Da ne ispadne da opet Dalmatince preferiram,ipak zasluženo su prošli i mali Roko,Sara i Paula.Emma nije trebala ići u duel sa malom Šibenkom,ona mala je soprančić,preslatka je ali kao da je znala od samog početka da ispada jer je ova druga favorit,to mi je bilo ružno.Laura i Sara nisu trebale ići u duel isto,ovako se rješavaju dobrih vokala a neki dueli su bili bezveze pa prolaze lošiji pjevači a dobri ispadaju jer su u duelima s jednako dobrima.Ne sviiđa mi se ta koncepcija.Mala Ani je definitivno trebala proći.I mala Natali isto.Nije mi jasan izbor.Je li to stvarno žiri ili produkcija?
lola77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 11:02   #93
Pozdrav,pa eto da i ja malo iskomentiram...Svako dijete koje je u Zvjezdicama,prošlo je audiciju...neki su imali sreću,neki dobar odabir pjesme,a neki su bili zanimljivi za šou...U svakom slučaju,djeca se trude,i misle da su super ,što je u redu ako ne pretjeruju ...a ima tu svega,pa su tako neka djeca koja rade na svom talentu izbačena da bi prošli neki koji su tu radi zabave za publiku u smislu slatkog glupiranja,jer maleni su uvijek slatki,....Sa posljedicama dobrim ili lošim se trebaju pomiriti oni koji pristanu sudjelovati u šou,jer ima svakakvih komentara-ružnih i zlobnih pa rekla bih i ljubomornih.Daleko od toga da neki nisu trebali proći,ali produkcija radi šou i tu nema milosti.Mnoga djeca se razočaraju i ne žele više pjevati, a nekima je to motivacija da rade dalje na sebi i vrijeme će pokazati tko je uistinu za pozornicu.Tu su i roditelji koji podržavaju svoju djecu i treba se puno žrtvovati,ali ima roditelja koji žele ispuniti svoje ambicije i ubrzavaju stvari pa takva djeca prebrzo izgore,primjera ima i u sportu....Pjevanje se uči i nadograđuje stalno i kroz cijelu karijeru...Imalo bi se o toj temi još puno za raspravljati,a na kraju najmanje su kriva djeca,i svaka ima čast za hrabrost da ispune svoj san,lp.
sandra3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 13:30   #94
Sve je stvar ukusa. Ne bi valjalo da show čine samo djeca koja kao da su poispadala iz nekog trećerazrednog dječjeg mjuzikla. Već viđeno sto puta. Npr. Paula ili Sara, po čemu su one toliko posebne ili zanimljive za show. Čista dosada, a hvale za njih su tipa pao sam u nesvjest kad sam te čuo, helou... Za mene je oduvijek više vrijedio jedan David Bowie nego stotinu ispeglanih soprana ili tenora bez personalitiya. Ali ono osnovno ne mjere se djeca aršinom koji vrijedi za odrasle, tu treba biti malo tolerantan :-)
kviskać is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:30   #95
E da je jedan crnac u ovom žiriju, recimo umjesto Šemse, stvari bi bile bitno drugačije. Hećimović mrak boja glasa i čovjek izgubi od kabarea hahaaaa....gdje ovi ljudi žive i što li slušaju da mi je znati )))
Maricaplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 08:33   #96


Bravo!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 11:45   #97
Da, bravo za Miu!
malecka je, stvarno, izvanserijski talent
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 14:32   #98
Bravo Mia!
Još da stave i razgovor s njom.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 15:50   #99
Odlična je Mia, samo da ostane ovako divna
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 21:34   #100
Jel se vama cini da je nekako "visocije" pjevala ovaj put?



Ima i razgovor negdje po netu, na portalima.. Simpa je al mi djeluje izrezirano i unaprijed izvjezbano



Sve u svemu, mala je odlicna... Dobar glas se daleko cuje :klap:
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.