Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 18:31   #41
Pametnjakovicu,nije mogao prije jer je htc onemogucio UI....moj post je podrazumijevao Nougat,jer je vani za desetku i ja ga imam na "ceneru"dok ga na A9 jos nema i ne moze se "customizirati"...masa ljudi ovdje postavlja najjednostavnija pitanja koja sami mogu provjeriti,i onda se od teme napravi davez,jer se sve ponavlja...

tptlk via one A9
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 19:23   #42
Hvala!
Filko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:22   #43
Quote:
Bobby1 kaže: Pogledaj post
Pametnjakovicu,nije mogao prije jer je htc onemogucio UI....moj post je podrazumijevao Nougat,jer je vani za desetku i ja ga imam na "ceneru"dok ga na A9 jos nema i ne moze se "customizirati"...masa ljudi ovdje postavlja najjednostavnija pitanja koja sami mogu provjeriti,i onda se od teme napravi davez,jer se sve ponavlja...

tptlk via one A9
Ali cemu onda onakav odgovor?
Forum je za diskusiju. Mozda covik nije znao sto traziti na googleu, te je lijepo pitao. Ne bi da te zvao na kucni telefon 5 puta pa ti smeta. On topic je i sve 5. Nougat nije dostupan svima na 10ki cisto za tvoju informaciju.

Sent from my HTC 10
sardax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:55   #44
@Moby, cim nisi zadovoljan na desetki?
Vidim da ide na bubanj..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 22:10   #45
Kameru treba još doraditi. Ne može flagship snimati video i svako toliko treperiti jer mu smetaju boje, tj. autofokus ne može to odraditi.
I, tih je u zvučnicima. Malo previše za moj ukus. Nadao sam se, to su stereo zvučnici, bit će "drmanja" kada ono, na razini Xperija, ako se netko sjeća.

To su mi dvije bitne stvari i ne mogu ih prihvatiti, a upgrade čekam i čekam.

Inače, ostale stvari su zbilja "stunning". Kažem, kada slušam glazbu preko žičanih slušalica, prvi mob kojem moram smanjiti glasnoću jer bih oglušio.
Ekran, perfekcija, još s instaliranim Nova launcherom, ima izgled Google Pixela (kojeg inače proizvodi sam HTC).

Nema puno mana, ali one koje sam otkrio su mane "u sridu". Doduše, čitam da ljudi znaju imati problema s wifi, BT, zvukom pri razgovoru itd. Bogu hvala, onda sam dobro prošao
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 10:26   #46
Htc 10 kako naci listu propustenih poziva

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:16   #47
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Htc 10 kako naci listu propustenih poziva

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
Pod Call History, gore na vrhu lijevo imaš Phonebook i padajući izbornik, gdje možeš odabrat izmedju All calls/Recent calls/missed/outgoing...

Odaberi Missed calls i samo au ti oni prikazani.

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
sardax is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 07:57   #48
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Kameru treba još doraditi. Ne može flagship snimati video i svako toliko treperiti jer mu smetaju boje, tj. autofokus ne može to odraditi.
I, tih je u zvučnicima. Malo previše za moj ukus. Nadao sam se, to su stereo zvučnici, bit će "drmanja" kada ono, na razini Xperija, ako se netko sjeća.

To su mi dvije bitne stvari i ne mogu ih prihvatiti, a upgrade čekam i čekam.

Inače, ostale stvari su zbilja "stunning". Kažem, kada slušam glazbu preko žičanih slušalica, prvi mob kojem moram smanjiti glasnoću jer bih oglušio.
Ekran, perfekcija, još s instaliranim Nova launcherom, ima izgled Google Pixela (kojeg inače proizvodi sam HTC).

Nema puno mana, ali one koje sam otkrio su mane "u sridu". Doduše, čitam da ljudi znaju imati problema s wifi, BT, zvukom pri razgovoru itd. Bogu hvala, onda sam dobro prošao
Iskreno,mislim da si "ubo"jednostavno mob s greskom...ja nemam nikakvih problema koje si ti naveo i cuo...jos par poslovnih kolega ima njega,isto bez problema...jos sa Nougatom je bolji,mada sam cuo prije nego sam dobio N da ce biti problema sa wifi,evo da kucnem u drvo,sve za 10 radi...jos cekam za A9 ali nikako da dodje...sve u svemu desetka radi perfektno

tptlk via one A9
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 09:51   #49
Quote:
sardax kaže: Pogledaj post
Pod Call History, gore na vrhu lijevo imaš Phonebook i padajući izbornik, gdje možeš odabrat izmedju All calls/Recent calls/missed/outgoing...

Odaberi Missed calls i samo au ti oni prikazani.

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
Ne mogu naci .Na nasem mi je telefon
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:12   #50
upute kažu ovako: tapni ikonicu telefona, povuci prstom udesno i dobiti ćeš povijest poziva. tamo su valjda i propušteni pozivi.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 20:34   #51
Znaci kad otvoris ikonu telefona,povuci desno da udjes u povijest poziva,na vrhu ti gdje ti pise "svi pozivi",tapni i ponudi ti da odaberes "svi pozivi,odlazni,dolazni,blokirani"...na koje god tapnes njih ce ti samo prikazivati

tptlk via one A9
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:47   #52
Nasa sam.Hvala vam.Imam jos jedno pitanje.Uzasno mi smetaju reklame koje se pojavljuju kad se recmo zakljuca telefon,prije otkljucavanja pojave se reklame sa tekstom ima po nekoliko stranica.Mislim da je to u sklopu onoga BlinkFeed mada nisam sigurna.Nije ni do kakve aplikacije.Da li se blinkfeed moze iskljuciti da probam da vidim da li je do njega?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 18:42   #53
Najbolje ti je stavit neki drugi launcher,recimo ja koristim Nova launcher,i imas puno mogucnosti s njim...recimo zakljucavanje da dva puta tapnes po ekranu...jer ako ne koristis blinkfeed onda ti preporucam da stavis drugi...ako zelis ostat na stocku,odi u osobnu prilagodbu i klikni upravljaj stranicama...tu mozes ukloniti blinkfeed

tptlk via one A9
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:44   #54
Nasla sam hvala ti
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:41   #55
Makla sam Blinkfeed ali i dalje mi se javljaju te obavjesti.Ne znam kako objasniti sta je to.Neke obavjesti koje imaju i po 6-9 stranica.zNA li neko o cemu se tu radi,ovo je uzasno zamarajuce?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:23   #56
S opisom "neke obavjesti" i bivšim problemima koje si imala, rekao bih da je do neke aplikacije koju si instalirala.
Već ti je nekoliko puta objašnjavano kako provjeriti koja je aplikacija (npr. ovdje).

Ako se ispostavi da nije do aplikacije (slobodno napišeš zašto misliš da nije do aplikacije)- potrudi se malo bolje opisati kako to izgleda (npr. nađi u uputama ili na internetu kako napraviti screenshot), od kad se pojavljuje, ...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:34   #57
Mislim da nije do aplikacije jer imam sve iste koje sam imala i ranije i ovo mi se nije desavalo.Inace se pojavljuje ima vec nekih 20 dana ui konstantno uvjek kad je telefon zakljucan.Cim ga upalim to vidim na ekranu.Uslikala sam upravo kako izgleda ali ako moze pomoc kako da postavim sliku na forum
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 06:15   #58
Prije tih 20 dana nisi instalirala neku aplikaciju ili omogućila nešto u postavkama (iako mi je čudno da bi reklame bile feature).
Kako postaviti sliku- pogledaj (i isprobaj) ovdje.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:31   #59
U odnosu na LG G4 novi HTC 10 mi je dosta tiši, zvuk zvona. Kako da ga pojačam?
Frank Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 00:21   #60
Ja imam svoj primjerak HTC 10 vec nekakvih 10 mjeseci...uzeo ga u DE preko pretplate...i sljedeci tjedan ide nazad operateru jer zadnjih tjedan mjesrec dana tj od uskrsnog vikenda imam pa ajmo rec problema na dnevnoj bazi sa njim...tj. u zadnjih tjedan dana svaki dan...

Znaci Mob je radio savrseno bez da je jedanput nes zastekalo ili da se smrznuo u radu neke aplikacije...pa da sam ga morao resetirat sa kombinacijom tipke za zakljucavanje i stisavanja zvuka...

U busu za zg dok sam surfao u chromu i dok je bio spojen na punjac mob se smrznuo i ni makac...probao ga resetirat i da al kak se resetirao predugo je sam vrtio onaj ekran sa htc logom i androidom u dnu ekrana....jedva sam ga uspio nakon nekoliko pokusaja upogonit...napravio potpuni factory reset...i do prije tjedan dana mi se svakih par dana znao tak smrznut al sad ga nisam dirao dok bio se punio na super brzom punjacu di se jako jako zagrije mobitel...

Al se sad poceo doslovce kod svakodnevnog koristenja smrzavat u face aplikaciji...u chromu ili dok trazim nes preko google mapsa...i ne pomaze da ga pustim na miru zblokan je i ne mrda....

Al sad mi se doslovce kod svakog duzeg koristenja dok pikam po aplikaciji...face..surfanje u chromu jednostavno nakon cca 10-15-20 min nisam gledao tocno vrijeme nakon kolko dugo smrzne i stanga...tipka za zakljucavanje i smanjivanje zvuka radi al onda mi vrti onaj htc logo dok ne potrosi bateriju do kraja....i tek nakon par pokusaja ga uspijem pokrenut...tako da mob ide nazad operateru jer ovo je debilana da mob radi perfektno i onda samo jedan dan pukne ko kokica i krene srat i to nakon 10 mjeseci koristenja...

Inace mane su po meni kaj se tice zagrijavanje kod punjenja i kod koristenja bas iskljucvo chrome aplikacije...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.