Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2016., 09:25   #1
Kod koga ugraditi plin?

Pozdrav smima!

Želio bih ugraditi plin u Renault Clio 2 (2006. g.) no ne razumijem se apsolutno ništa oko toga. Najbitnije pitanje je kod koga ili GDJE otići. Da li samo odvesti auto nekomu, platiti i ne pitati ništa ili bih trebao i zatražiti određene dijelove za ugradnju? Ako da, šta?

Radim cca. 3500 km mjesečno, auto je prešao 180000 km i ne mislim ga mjenjati bar još 3 god.

Hvala unaprijed!

Zadnje uređivanje OldNoob : 21.11.2016. at 09:27. Reason: nadopuna
OldNoob is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 13:15   #2
Još kad bi napisao odakle si možda bi i dobio odgovor.

natipkano na jednom
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 11:35   #3
Quote:
Eppur si muove kaže: Pogledaj post
Još kad bi napisao odakle si možda bi i dobio odgovor.

natipkano na jednom
Zagreb
OldNoob is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 16:04   #4
Quote:
OldNoob kaže: Pogledaj post
Zagreb
To je dobro pitanje....kod koga?

A isto tako pazi ako ti kazu da ugradjuju recimo "BRC" plin - da li fakat ugradjuju sve od BRC-a - kompjuter, dizne, isparivac - dakle pravi set kojeg vidis na BRC website-u ili uzmu kompjuter od BRC-a a sve drugo od razno raznih dobavljaca. Pa ti mislis da imas BRC a nemas...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 08:26   #5
Brc malo skuplja opcija odesh u thomgas. To ti je bez greske, decki koji rade su za 5. Jedino sto je brc 1000 kn skuplji. Za ostale firme neznam osim auto silvio kojeg preporucuju.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 10:35   #6
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
Brc malo skuplja opcija odesh u thomgas. To ti je bez greske, decki koji rade su za 5. Jedino sto je brc 1000 kn skuplji. Za ostale firme neznam osim auto silvio kojeg preporucuju.
Ugradio sam BRC u Thomgasu prije cca. 3 mj., prešao sam oko 10000 km i za sad nikakvih problema nije bilo. Svakako ih preporučujem.

Ljubazni su, odgovore na sva pitanja i sve oko ugradnje sam dogovorio bez problema.
ggrriiff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 10:16   #7
Definitivno ne cepelin (puno grijese, a ne priznaju greske, vecinom bezobrazni)

probaj nazvati Tidalu za preporuku i s njim se posavjetovat
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 12:47   #8
Hvala svima na savjetima. Ugradio sam plin u Thomgasu. Do sada sam prešao cca. 1500 km i sve je odlično (za sada). Ni ne kužim da se vozim na plinu. Jedino što sada svakih 5 dana idem s osmijehom na bengu jer ne ostavljam 400 kn za benzin nego 130 kn za plin.
Svakako ih mogu preporučiti. Plin je ugrađen u roku 30h (auto ostavljen oko 9h ujutro, pokupljen slj. dan oko 13h). Sve su mi lijepo objasnili kako i što. Cijeli sistem je od BRC-a, koštao je oko 8200 kn + atest na tehničkom 950 kn.
OldNoob is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:59   #9
Suzuki SX4, udaljen sam 100 km od Zg... Budući da ću preći na novi posao, vozio bi se svaki dan oko 90 km, tako da mislim da bi mi se plin isplatio. Želim pouzdanost, tako mi i nije problem dati koju kunu više..
Da odem u Thomgas ili imate neku drugu preporuku?...Umalo sam Cepelin nazvao - sva sreća da sam ovo pročitao..
Našao sam i Auto Silvio.
__________________
And the truth is there is something terribly wrong with this country, isnt it?
rasheed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 12:58   #10
Brc svakako. Pouzdan, a i majstori su ok. Ako te ne zulja 1000kn visa cijena brc-a od konkurencije, go for it.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.