Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 23:14   #1
Zvijezde / 2017.- 2019. (RTL)

RTL je danas predstavio jos jedan veliki projekt pod imenom ZVIJEZDE! Prema najavi koju možete pogledati na Facebook stranici RTL Televizije, riječ je o licenciranom showu Pink televizije "Pinkove zvezde".

Prijave su u tijeku, a moguće se prijaviti telefonskim putem te preko web stranice www.rtl.hr/prijave.

Sretno svima, tipkamo dalje uskoro!
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 17:52   #2
Je li ovo još uvijek aktualno? Ništa ne spominju. Nadam se da će uskoro izići s nekim novim informacijama... Mada pretpostavljam da bi Doris Pinčić mogla to vodit...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 02:50   #3
Još uvijek ništa. Ako će biti tipa HTZ, više bi volio Blaće
Samo da je uživo iz HR studija.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:35   #4
Ne bi me čudilo da u žiri dovedu Tonyja Cetinskog...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 21:12   #5
Ja mislim da bi žak mogao biti u ziriju.
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 19:24   #6
Zak i Vanna bi bili super!
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 18:14   #7
Bit će jedan ne-pjevač, sto posto...

A mogli bi i Vannu dovesti, pošto je bila i u Zvjezdicama...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 16:44   #8
jao opet po pinkovoj licenci pa ja im mogu izmislit za duplo manje pare jednako zanimljiv talent show..
ili je možda problem troškovi scenografije pa snimaju u beogradu? ali onda opet zašto ne bi uzeli baš prave pinkove zvijezde, ili još bolje zvijezde granda? nikad mi nije bilo jasno, sigurno bi bili jako gledani jer su narodnjaci ovdje i dalje najpopularnija glazba
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 03:50   #9
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
jao opet po pinkovoj licenci pa ja im mogu izmislit za duplo manje pare jednako zanimljiv talent show..
ili je možda problem troškovi scenografije pa snimaju u beogradu? ali onda opet zašto ne bi uzeli baš prave pinkove zvijezde, ili još bolje zvijezde granda? nikad mi nije bilo jasno, sigurno bi bili jako gledani jer su narodnjaci ovdje i dalje najpopularnija glazba
Koliko god narodnjaci bili popularni i koliko god stvorili dodatno zanimanje gledatelja, toliko bi i stvorili suparnika protiv showa. Ako se ne varam, svakoj televiziji je ciljana skupina 18-49 godina.. a ne 15-25.

Ja bi show tipa HTZ.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 11:54   #10
Danas je prva predaudicija u Zagrebu, gdje se biraju kandidati za 1 krug i snimanje u Beogradu, znači već su krenuli sa odabirom kandidata, a prijave se još prikazuju na TVu, uskoro će i snimanje...
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 12:55   #11
Ovo bi išlo, pretpostavljam, nakon NNK nedjeljom u 20h?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:31   #12
ja mislim da bi moglo bit petkom, kao svojedobno HTZ
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:54   #13
Zvijezde / 2017. (RTL)

I ja sam vise za petak, no ako ce ici iz Beograda, odnosno nece biti live emisija i ispadanje jedan po jedan, sve to skupa nema smisla. Meni se takav show zaista ne gleda...
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 23:13   #14
I ja mislim da će petkom, pošto će uveliko ići TLZP nedjeljom pa im se ne isplati stavit će sigurno petkom. I ja bi volio da ima live emisija jer su one po meni najzanimljivije volio bih na jesen "X factor" ili povratak "HTZ"-a mada sumnjam da će biti...
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 11:27   #15
Mislim da ce ici subotom jer tako u Srbiji idu ZG i PZ. Ako je po licenci Pinkovih Zvezda onda se zna kako ce ici. Format kao HTZ je vec zastario i treba nam nesto drugacije, nesto sta u Hrvatskoj nije bilo jos.
U Pinkovim Zvezdama nastupi 21 kandidat u emisiji i idu jedan za drugim. Cujemo pjesmu i komentare zirija, bez nepotrebnih priloga, zivotnih prica, sramocenja rodbine i prijatelja...
Takoder, nadam se naci zabavan ziri koji se nece folirati i koji ce biti iskren kao sto su zirii u Srbiji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 17:41   #16
Izgleda da su audicije u subotu i nedjelju lose prosle. Cijeli iduci tjedan otvorene audicije na adresi Ljubijska 33 u Zagrebu.

http://www.rtl.hr/tv-novosti/2635395...glazbeni-show/
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 19:58   #17
Ovo će se vjerojatno na kraju prikazivat tek na jesen jer ne vjerujem da će stići i snimit i prikazat sve do cca sredine 6. mj., s obzirom da pred-audicije traju sve do početka 3.mjeseca.

A razlog malom odazivu kandidata vjerojatno leži u činjenici da show nije dovoljno reklamiran a i ljudi ga možda i dosta poistovjećuju s Pinkovim zvezdama odnosno činjenicom da se u istima izvodi uglavnom folk glazba pa im stoga nije privlačan.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 13:25   #18
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Ovo će se vjerojatno na kraju prikazivat tek na jesen jer ne vjerujem da će stići i snimit i prikazat sve do cca sredine 6. mj., s obzirom da pred-audicije traju sve do početka 3.mjeseca.

A razlog malom odazivu kandidata vjerojatno leži u činjenici da show nije dovoljno reklamiran a i ljudi ga možda i dosta poistovjećuju s Pinkovim zvezdama odnosno činjenicom da se u istima izvodi uglavnom folk glazba pa im stoga nije privlačan.
Očekujem ga ipak ovo proljeće, svibanj-lipanj? Ne stignu snimiti par epizoda audicija i onda emisije uzivo?

Problem je što Hrvatska ima svega 4.000.000 ljudi, a bubam ako ima milijun ljudi od 15 do 25 godina, pola njih ne zna pjevati, pola od polovice ne želi biti ni na TV-u, po meni ostaje jedan jako mali dio onih koji bi uopće htjeli biti na televiziji, izdvojiti kraj šk. godine/semestra/ljencarenja za 'uzivanje' po Beogradu, i brukati se uz OHT produkciju za 100.000 kuna, hvala ja ne bi. To mozda zele Tin i Barbara Šegedin, no nisu svi ljudi takvi ... kao oni
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:50   #19
Ma bit ce to ovo proljece, snime oni to brzo. Lajvova naravno nece biti, pa show je po licenci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:33   #20
To će sigurno ići kad završi 'Nikad nije kasno'. Predaudicije se završavaju 3. ožujka, do kraja mjeseca će krenuti snimanja. A snimanja će završiti u roku od dvije sedmice kao i za prošlogodišnje 'Zvjezdice' i 'Nikad nije kasno' i eto ga u travnju. 'Nikad nije kasno' završava 9. travnja, a emisija će krenuti ili 16. travnja (nedjelja), ali pošto će uveliko trajati 'TLZP', ako im bude dobra gledanost za NNK ostavit će nedjeljom, ako ne eto u petak navečer, uglavnom po mom mišljenju krenut će između 14 i 16 travnja emisija. Zanima me tko će biti u žiriju ipak treba 5 članova. Ako budu 'poznati' emisija će i biti gledana...
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.