Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2017., 17:09   #41
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Ne preziva se Bajamović nego Bajamić.

Evo link: https://www.youtube.com/watch?v=P_Jb1jppR_s

Natjecala se i u trećoj sezoni Hrvatska traži zvijezdu. Zbog posla pratim scenu pa mi svašta ostane u glavi.
AHAAAAAAAA! Zato mi nista nije izbacivalo
Nelogicno je uzimati kandidata neke sezone HTZ za koga nitko ne zna. Aj da su uzeli nekoga tko je pobijedio, pa kao.. Iako ni to nema logike jer pricati nekome kako postići karijeru, a sam nije uspio. Nema smisla.

Al ako nista, uvijek sam za da ima neka 'prava zena' u ziriju, onako seksipilna ovo ono
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:40   #42
Jaooo žirija, majko mila. Fakat nisu normalni...Pored stotine pjevača, producenti pjevačkih showova zapeli za Tonyja i točka.

Ovaj show je ionako sam po sebi trashy što se tiče formata i scenografije, a ovakav sastav žirija još više tome doprinosi. Ako sam i pomislio da bi mogao gledati ovaj show, sad definitivno neću...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 22:56   #43
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Peta članica žirija je Maja Bajamić, nova pjevačica Teške industrije.
Već je bivša
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 15:53   #44
Voditeljica u backstageu je Gina Victoria Damjanovic, pjevačica grupe Detour i voditeljica Narodnog radija, izvor:
https://www.instagram.com/p/BSgUi2qlovZ/

Kako znam uskoro će i kraj snimanja, a kreacije Antonije možete pogledati na storyiju Darka Kostića:
https://www.instagram.com/darkostic/
Kao na stranici butika koji je oblači:
https://www.instagram.com/sacreevictoire/
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:13   #45
Pošto Antonija objavljuje razne informacije na Instagramu, a stavila je da radi u isto vrijeme na oba projekta, to znaci da se Zvijezde snimaju u Zagrebu? Ja sam mislio da ce i to u Srbiju..
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 23:34   #46
Ne, u Srbiji snimaju. Radi vjerojatno još uvijek na Životu na vagi, kao kreativna producentica.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 00:18   #47
Snimaju se u Beogradu, točnije u Šimanovcima, stalno viđam po instagramu njezinoga stiliste lokacija 'Pink Šimanovci', a interesantno je da prva faza takmičenja nije vezana za crvene stolice nego imaju običan stol kao i u X Factoru, to po srpskoj licenci nije nikad bilo, malo su si mašte dali da ne bude isto kao i u 'Zvjezdicama', samo ne znam gdje su onda sve to smjestili u taj studio ako je u njemu snimana prva faza takmičenja, a po slikama jest, mada Pink ima puno studija gdje bi se moglo snimati, vidjet ćemo uskoro...
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:16   #48
Zvijezde / 2017. (RTL)

Quote:
ammaros kaže: Pogledaj post
... a interesantno je da prva faza takmičenja nije vezana za crvene stolice nego imaju običan stol kao i u X Factoru, to po srpskoj licenci nije nikad bilo, malo su si mašte dali da ne bude isto kao i u 'Zvjezdicama', samo ne znam gdje su onda sve to smjestili u taj studio ako je u njemu snimana prva faza takmičenja, a po slikama jest, mada Pink ima puno studija gdje bi se moglo snimati, vidjet ćemo uskoro...
A cini mi se kao da je dizanje/spustanje stolaca.

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 14:04   #49
Sad je bila najava na tvu. Meni to izgleda kao htz audicije. Ismijavanje ovih sto nemaju pojma pjevati. Ne kuzim sta ceim kasnije to dizanje/spustanje stolaca kad ce ih vidjeti na audiciji (osim ak ce pjevati iza nekog platna)
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:20   #50
Neko je u komentaru na fb stranici napisao da li će bit live emisija, a oni su odgovori Što se tiče live emisija neka ostane još tajna... mada ne vjerujem ja mislim da su sve snimili kao i u prijašnjim projektima
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:46   #51
Započetak - Tony. Really? Mislim, ja kao producent to nikada ne bih napravio iz dva razloga:
1. Nedomišljatost (HTZ, Voice, Zvjezdice)
2. Antipatičnost Tonyja Cetinskog
3. Član žirija jako, JAKO popularnog šoua istog formata (čak ne mogu reći sličnog) na konkurentskoj televiziji


Ja sam osobno uvijek volio HTZ, Voice i X-factor. Bilo mi je zanimljivo pratiti audicije i iščekivati live emisije. Kada je već snimljeno, nemam osjećaj iščekivanja i kalkuliranja tko bi mogao ispasti, a tko ostati. U live emisijama vjerojatno neće biti glazbenih gostiju, a i zbog njih sam gledao isto šoua. Jednostavno recentni RTL-ovi projekti ne potiču ono što su poticali prethodni: da cijela nacija razmišlja o šou. Tko je razmišljao Zvjezdicama? Nitko. A HTZ i X-factor su ipak bili određeni fenomen.
Zato mislim da bi RTL trebao napustiti ovaj format otkupljivanja šouova od PINK-a, jer jednostavno njihove emisije najčešće ne odgovaraju našoj kulturi. Mi nismo nacija koja će u 21 upaliti šou i gledati 3 fakin sata. Mi smo nacija koja voli audicije u kojima se sprda s kandidatima (a nisam primijetio da toga ima u Zvjezdama/icama), koja voli live emisije, koja voli ''priče kandidata'' kojih se vjerojatno nećemo sjećati par mjeseci nakon završetka šoua, kada imamo audicije po Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu. Mislim, kandidati idu u Beograd na audicije. Naravno da se ljudima neće dati.

Više bih volio da su ponovno aktivirali X-factor i pokrenuli, ako je potrebno, isključivo hrvatsku verziju istoga. Ne mislim da je produkcija išta skuplja od HTZ-a. I napraviti ga po principu HTZ-a.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 21:59   #52
@ja,lucifer Čekaj, prvo, otkud se zna da neće biti live emisija u 'Zvijezdama'? Drugo, na promo materijalu se prikazuje upravo sprdanje s kandidatima. Treće, trajat će tri sata?

Mene zaboli snima li se u Beogradu ili gdje već, samo nek je live emisija, to stvarno bude dobra stvar Osim ako snimanje u Beogradu nužno ne podrazumijeva da neće biti live emisija zbog npr. telefonskih linija?

X factor- samo hrvatski, e to je fina ideja.

Zanima me koliko će im ovo biti uspješno, nekako kad sam vidio u promu ovo je kao nekakva kopija HTZ-a praktički.. pitanje je koliko će se to ljudima pratiti sad, prošla je koja godina od zadnjeg htz-a, je li se format izlizao (ne mislim pjevački show nego ovo sa sprdanjem ovih bez sluha) itd..

Ja cu pretpostavljam pratiti.. pratio sam Supernovu, Idol, Showtime, sva 3 HTZ-a i drugu sezonu Voicea, a ostalo sam tu i tamo nesto uhvatio (operacija trijumf, cocacola, X factor).. sve je to na isti đir, što se još više moze izmisliti? Voice mi je nekako i najnapredniji od svega toga.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:55   #53
Ne vjerujem da ce nam dati live emisije. Ništa nije isključeno no RTL nije već ohohoho godina imao vlastitu live emisiju, osim vijesti. Ne znam jel imaju uopće sposobnih ljudi na televiziji za izrealizirati live show. Telefonske linije su najmanji problem. Netko u Zagrebu javi kakvo je stanje i to je to. No ako su mogli sve showove raditi u snimkama, a vlastiti Big Brother im bio toliki problem da su natrpali milijun priloga samo da bude što lakši posao, prezahtjevan bi bio kad bi još i emisiju uživo tražio, i to izvan Hrvatske. Lakše to OHT nasnimi u par tjedana i samo puštaju s DVD-a.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:13   #54
'Zvijezde' počinju od ponedjeljka 8. svibnja u 20 sati.
Izgleda kao da će ići više puta sedmično, umjesto 'Života na vagi' koje završava sljedećeg tjedna. '321' traje još taj tjedan i oni završavaju...
ammaros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 23:55   #55
Uhm, imamo poznata lica sa šovova.
http://www.rtl.hr/zvijezde/novosti/2...-novu-priliku/
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 02:31   #56
Ako emitiranje bude pon-čet, show će biti gotov 8. lipnja. (20 ep)
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:33   #57
Užasno je ružno kako se sprdaju iz ljudi s očitim problemima u razvoju. Fuj.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:34   #58
Nasmija me ovaj Vrankić...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:35   #59
Sramota...sprdat ljude koji očito imaju problema nekih...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:35   #60
Kako je meni falio Fox
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.