Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2016., 22:56   #1
Vježbanje i prehrana

Pozz

Ima li netko ovdje tko bi me mogao usmjeriti ka pravilnom vježbanju i pravilnoj prehrani?
Visok sam 190 cm i imam oko 102kg, a htio bih smrsavit između 5-10 kg... zbog obaveza ne stignem hodat u gym pa sam mislio ako neko zna kakav plan treninga za početnike za vjezbanje kod kuce...također trebao bih nekakav plan prehrane za mršavljenje.

znam da ima po netu svakakvih planova treninga pa ako ima ko kakav link s dobrim planom slobodno neka ovdje stavi

unaprijed hvala
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 23:19   #2
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
Pozz

Ima li netko ovdje tko bi me mogao usmjeriti ka pravilnom vježbanju i pravilnoj prehrani?
Visok sam 190 cm i imam oko 102kg, a htio bih smrsavit između 5-10 kg... zbog obaveza ne stignem hodat u gym pa sam mislio ako neko zna kakav plan treninga za početnike za vjezbanje kod kuce...također trebao bih nekakav plan prehrane za mršavljenje.

znam da ima po netu svakakvih planova treninga pa ako ima ko kakav link s dobrim planom slobodno neka ovdje stavi

unaprijed hvala
Koliko godina imaš (visok si kao ja)? Ako nisi nikada ništa trenirao mislim da ti je najbolje lagano na dijetu (trening je precijenjen, a zna biti i komplicirano sređivati oboje u isti čas)? Dijeta ti je dovoljna da skineš kilograme, a onda se poslije malo posvetiti treningu. I jedno i drugo, najbolje umjereno (kao i sve u životu). Ako si salat, bez mišića i lako se debljaš, najbolje da izbaciš ugljikohidrate! Bla,bla.......može se knjiga napisati. Malo je podataka koje si nam dao.
antej is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 23:31   #3
Quote:
antej kaže: Pogledaj post
Koliko godina imaš (visok si kao ja)? Ako nisi nikada ništa trenirao mislim da ti je najbolje lagano na dijetu (trening je precijenjen, a zna biti i komplicirano sređivati oboje u isti čas)? Dijeta ti je dovoljna da skineš kilograme, a onda se poslije malo posvetiti treningu. I jedno i drugo, najbolje umjereno (kao i sve u životu). Ako si salat, bez mišića i lako se debljaš, najbolje da izbaciš ugljikohidrate! Bla,bla.......može se knjiga napisati. Malo je podataka koje si nam dao.
nemoj majke ti da nam daje vise podataka
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 00:13   #4
Program za početnike: više vremena provodi na nogama i manje na guzici. Ako si toliko nepoznat sa osnovnim kretnjama ljudskog tijela da se ne možeš samoinicijativno baciti na par jednostavnih, ali veoma efikasnih vježbi koje su globalno poznate svakoj osobi starijoj od tri godine (čučnjevi, sklekovi itd.) odi na youtube i pogledaj kako se izvode.

Nemoj trčati i raditi slične gluposti jer s toliko mase ćeš si sjebati koljena i gležnjeve.

Pazi na šećer i ne jedi čipseve i ostalu prženu hranu.

Može lock.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 00:16   #5
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
Pozz

Ima li netko ovdje tko bi me mogao usmjeriti ka pravilnom vježbanju i pravilnoj prehrani?
Visok sam 190 cm i imam oko 102kg, a htio bih smrsavit između 5-10 kg... zbog obaveza ne stignem hodat u gym pa sam mislio ako neko zna kakav plan treninga za početnike za vjezbanje kod kuce...također trebao bih nekakav plan prehrane za mršavljenje.

znam da ima po netu svakakvih planova treninga pa ako ima ko kakav link s dobrim planom slobodno neka ovdje stavi

unaprijed hvala
Nemoj da mrsavis.
Ja bih te jos ugojila.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 00:17   #6
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
............Može lock.
Ne dok neko ne spomene trošenje kalorija sa kakvom šinjorinom.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 00:23   #7
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Nemoj da mrsavis.
Ja bih te jos ugojila.
Buuuuuuuu.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 00:24   #8
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Buuuuuuuu.
Jedi Long, jedi.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:02   #9
Jedem konstantno, vjerojatno više nego većina stokilaša na koje naletiš.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:16   #10
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
Pozz

Ima li netko ovdje tko bi me mogao usmjeriti ka pravilnom vježbanju i pravilnoj prehrani?
Visok sam 190 cm i imam oko 102kg, a htio bih smrsavit između 5-10 kg... zbog obaveza ne stignem hodat u gym pa sam mislio ako neko zna kakav plan treninga za početnike za vjezbanje kod kuce...također trebao bih nekakav plan prehrane za mršavljenje.

znam da ima po netu svakakvih planova treninga pa ako ima ko kakav link s dobrim planom slobodno neka ovdje stavi

unaprijed hvala
Ki prvo odi hodat svaki dan sat vremena malo brži tempo, kreni trčat- nikaj te ne košta i nabavi vijaču.
3 puta tjedno trčanje, 2-3 puta tjedno hodanje (ako možeš ubaci planinarenje npr. za vikend, ako ne to hodanje vikendom produži na dva sata) i jednom tjedno HIIT trening.

Najbolje bi bilo da si nađeš neke knjige za vježbanje po doma i lagano sebi prilagodiš trening, svatko je drukčiji. napiši mi mail u PM pa ti pošaljem 2 knjige koje ja imam.
Al ne znam 190cm na 102 kg težine ako se ima mišića to može solidan put u krkanluk bit.
Iskreno kaj se tiče prehrane tu ti nikakav savjet nemrem dat, i bolje vjerojatno.
EDIT: Uzmi u obzir ovo kaj je LSD napisao za koljena, ako se nsi bavio sportom onda bolje samo hodanje.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet

Zadnje uređivanje crazy_borna : 24.12.2016. at 01:26.
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:17   #11
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Jedem konstantno, vjerojatno više nego većina stokilaša na koje naletiš.
Da, ja sam inace masa, pa sve nalecem na stokilase.

Meni su muskarci lepsi kada ih ima, a zane kada su vitkije, malo sam old fashion.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:17   #12
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Ki prvo odi hodat svaki dan sat vremena malo brži tempo, kreni trčat- nikaj te ne košta i nabavi vijaču.
3 puta tjedno trčanje, 2-3 puta tjedno hodanje (ako možeš ubaci planinarenje npr za vikend, ako ne to hodanje vikendom produži na dva sata) i jednom tjedno HIIT trening.

Najbolje bi bilo da si nađeš neke knjige za vježbanje po doma i lagano sebi prilagodiš trening, svatko je drukčiji. napiši mi mail u PM pa ti pošaljem 2 knjige koje ja imam.
i od citanja se gube kile
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:18   #13
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
i od citanja se gube kile
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:21   #14
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
sta se smijes
ono ozbiljno
procitas dvije knjige i smrsas desetak kila
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:27   #15
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
i od citanja se gube kile
vrlo vjerojatno, održavam svojim dugim postovima BMI na zdravoj razini MK-ovcima
A kaj se tiče ovih knjiga, to su više neki stručni tkstovi od 50 str. namijenjeni početnicima.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:27   #16
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
sta se smijes
ono ozbiljno
procitas dvije knjige i smrsas desetak kila
Zavisi mozda i koliko ima strana?
Ako je teza, vise smrsas, bas nemam pojma kako to deluje al bi bilo strava.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:29   #17
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
vrlo vjerojatno, održavam svojim dugim postovima BMI na zdravoj razini MK-ovcima
A kaj se tiče ovih knjiga, to su više neki stručni tkstovi od 50 str. namijenjeni početnicima.
ahaaaaa
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Zavisi mozda i koliko ima strana?
Ako je teza, vise smrsas, bas nemam pojma kako to deluje al bi bilo strava.
znaci onaj narodni kuhar je idealan
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:30   #18
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Zavisi mozda i koliko ima strana?
Ako je teza, vise smrsas, bas nemam pojma kako to deluje al bi bilo strava.
da je tako bio bih anoreksičan, a upravo suprotno
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:36   #19
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ahaaaaa

znaci onaj narodni kuhar je idealan
Savrsen, jos ako ima barem III toma...

Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
da je tako bio bih anoreksičan, a upravo suprotno
Dobro, ti si gromada.
A mozda imas jak imuni sistem.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 01:41   #20
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Savrsen, jos ako ima barem III toma...



Dobro, ti si gromada.
A mozda imas jak imuni sistem.

A ja sam ti bio nedonošće tako da su mi sinus spigani

I neka OP zamijeni ulja sa životinjskom masti, zdravije i je i bolji balans hormona, s vježbanjem i životinjskom masću će mu rast testosteron
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger