Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 16:04   #21
Mozda nece jer mislim da nama idu slabije verzije
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:04   #22
Učinilo mi se očito da piše 4400,priznajem da mi je bilo malo čudno. Skužaj,ovdje je već utorak 1 ujutro skoro,16 h aviona,malo sna i par vodki ubiju mozak i oko

Slažem se da dobar fotić na mobitelu zamjenuje ove jeftinije digitalce bez problema.

Ma lg malo luta. Kad baciš oko na ta 4 modela,G 5i6 i V10i20,imam osjećaj da su mogli jednostavno izbaciti samo dva,ali puno kompletnija. Ali s obzirom na to da ne drže dobro cjenu,postanu vrlo brzo jako povoljna kupnja. Štoviše,G5 je valjda najjeftiniji flagship od ovih široko poznatih marki mobitela. Nebih volio jedino da se i njima dogodi ono što se dogodilo sonyu.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:17   #23
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Mozda nece jer mislim da nama idu slabije verzije
Do sad ih to nije spriječilo da napucavaju minimum jednake cijene za svugdje (recimo G5 u Brazilu je bio dosta skuplji nego u USA ili UK usprkos slabijim specsima).

Isto kao što kod nas u HR uredno ide da se cijene za sve drže jednake (ili više) nego na ostalim tržištima. Dovoljno ti je pogledati laptope u Njemačkoj ili kod nas - tamo 1000€, kod nas 1000€, ali kod nas sve duplo manje, pa dobiješ 8 GB RAMa umjesto 16, i5 umjesto i7, 256 GB SSD umjesto 512... Because Croatia.

Ali iskreno, boli me qrc. Mobitel mi se jako sviđa (osim onih gnjusnih zaobljenih kuteva, no to je subjektivan dojam) ali da podržavam tu politiku namjerne fragmentacije i još svega što uz to ide (nikakav support i sl., ali bar su među bržima za official updatese - ako se poklopi položaj zvijezda i planeta pa da update i dođe)... Ne podržavam.

Kao ni LG UX koji iz verzije u verziju postaje sve veća i veća propast. Ljudi pljuju EMUI, a imam praktički uz sebe P8 i P9 koji su oboje milijun koraka ispred stock LG softwarea. I zato ne planiram više uzeti niti jedan LG (a najviše sam upravo LG mobitela imao, te ako sam ikada bio fanboy onda sam bio za LG mobitele).

Još najbolje da uzmem G6 pa da (mi) se ponovi opet isto što i sa G4 (matična), G5, V10, V20 (bootloop i nikakvi updatesi), G Flex 2 (zaboravljen od LGa unutar par mjeseci po dolasku na tržište)... Ne hvala. Dovoljno puta se opekoh.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 18:14   #24
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Epic fail, prodavat će se (možda) dok ne dođe S8, a onda ode sve u nepovrat.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 19:53   #25
Ma nece bit 7soma kn kod nas. G5 je krenuo jako ali jako brzo padala cijena. Cim izađe konkurencija i uz to bolje specifikacije g6 mora ic dosta ispod toga da bi konkurirao. Vjerujem da ce brzo past na cijenu s7edge a i nebi dao nista puno vise za njega

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 19:46   #26
Uspio se domoć G6 na par min. Brz,fluidan,radi ko zmaj,no pitanje je samo koliko će bloatwarea biti embedano,ovaj ima je čist, bez pizdarija koje operateri vole u svojim verzijama. U ruci sjedi odlično. Ono što me oduševilo su ekran,kamere i dimenzije. S obzirom da je manji od g5,puno lakše je jednoručno korištenje.štoviše,prvi mob sa 5.7' ekranom koji je ugodan u jednoručnom radu,barem meni. Slike super,doduše,nisam ih na računalu pregledao,nego samo u internoj galeriji. Split screen sa dvije aplikacije od jednom radi i na G5 dobro,ali ovdje je ugodnije radi većeg ekrana.

Još uvijek mi je draži g5 sa svojim full metal tijelom jer jednostavno nisam fan stakla,pogotovo jer se packa,no sa caseom se i to eliminira. Sad sve ovisi o tome koliko će koštati kad izađe i koliko će dobro držati cijenu. Podjeljenog sam mišljenja. Je bolji od G5,no jednostavno meni osobno nije toliko bolji da bih sad prodao G5 i kupio G6 s obzirom da mi ekran ne igra toliko ulogu,a glavna prednost ovog moba je veći ekran u manjem kućištu.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 19:57   #27
Sadašnji flagship smartfoni nisu toliko napredni da vrijedi prijeći iz prošlogodišnje u ovogodišnju verziju (tipa s6>s7, g4>g5,iphone da ne spominjem). Još uvijek je prodaja bazirana na dvogodišnjem planu za upgrade. Vlasnici G4 i starijih će definitivno biti zainteresirani.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 13:17   #28
750€ u EU

link

već vidim red pred dućanima
Kerefek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 13:37   #29
Znači oko 5500-6000 kn u dućanu kad tek dođe. No,G5 je isto tako počeo pa je kroz pola godine pao na 4000 kn u dućanu. Ako se isto dogodi,a moglo bi,jer lg ne drži cijenu kao Samsung/Apple,bit će dobar ulov.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 23:19   #30
LG G6 goes up for pre-order in UK, yours for £699
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 20:02   #31
7000 kn... Zlo mi je.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 20:09   #32
Odakle ta info? Stvarno previse ako je tako
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:11   #33
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
7000 kn... Zlo mi je.
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
...
Znači 6500-7000 kn u HR.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 13:12   #34
G6 u koreji prvi dan prodaje 20000 primjeraka sto je 5000 primjeraka vise nego g5
Medutim izvori iz lg-a ipak tvrde da nisu zadovoljni prodajom iako su prodali 5000 primjeraka vise nego g5, te da su se nadali boljoj prodaji.
Inace u koreji je prednaruceno 40000 primjeraka lg g6, pa sami zakljucite jel to uspjeh ili ne.

S obzirom kakav je shit lg g6 ispao, smatram da je uspjeh imati 40000 narudbi. Mada je to poprilicno slaba brojka za jednu firmu kao sto je lg.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 10:09   #35
http://www.androidauthority.com/lg-g6-review-752130/

Ekran
Baterija
Kamera
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:04   #36
Mobitel je top i svidja mi se.
http://www.androidauthority.com/lg-g6-review-752130/
Ali, posto nam ovdje nece dati 64 GB verziju, wireless charging i quad dac, nemam razloga za prelazak. Eto barem, 64 GB verziju.
Kupci u Evropi su zakinuti. Nisu to trebali raditi, rado bih inace presao sa svog G5.
Nedo TZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:13   #37
I ja sam odusta od prodaje g5, al treba vidit cijene tako da treba pricekat do finalne odluke. Kako sad stvari stoje, moc ce se kupit 2 g5 za 1 g6. A to nema logike nikakve
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 01:01   #38
Verizon u americi navodno daje 43' full hd smart tv da potaknu kupce da uzmu g6. Vrlo zanimljivo, obicno se takvi potezi povlace pred kraj prodaje (samsung sa putnim paketom i sony z3 je dolazio s pametnim narukvicama i didama), a ne prije pocetka. Ugl ak bi kod nas nudili tak nekaj mozda bi i razmislio o g6, tak tv mislim uzimat u skorije vrijeme.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 07:39   #39
Moraju na početku jer S8 dolazi za cca nepuna dva mjeseca. Ugrabiti što je više moguće tržišta.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:32   #40
I sad ti budi pametan...
Nestalo je razloga za kupnju LG-a (zamjenjiva baterija). Nisu vratili niti +/- tipke na poleđinu Meni su tipke na poleđini bile idealne za rad u rukavicama (bile su velike).
Jedini razlog, kojega vidim za upgrade s G4, je kamera s dvije žarišne daljine, s istom rezolucijom. Nadam se da je dobra bar toliko koliko je bila na G4, sa svim ručnim kontrolama.

Bojim se da Samsung S8 bude preskup u odnosu na G6.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.