Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2016., 22:36   #1
Slušalice do 400 KN

Pozdrav!

uzimam starome za rođendan slušalice do 400 KN.

Osobno bi SENNHEISER, ali reko ajde da upitam, možda ima na tržištu nešta novo divlje za kaj ne znam

Dakle:
za slušanje glazbe
mikrofon ne treba, samo će smetati

Zadnje uređivanje DIABLO III : 22.11.2016. at 23:25.
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 10:56   #2
Samson SR850 (ili SR950) ti je ponajbolja opcija do 400kn, AFAIK bolji je od Sennheiserovih modela 2xx i 4xx (npr. Sennheiser 429, koji je vrlo dobar, ali ipak za nijansu slabiji od ovog Samsona), inače, imaš ga i u domaćim shopovima, trenutno je 373kn u iponcomp-u, u tom cjenovnom razredu ima još par dobrih opcija (kao npr. Koss PortaPro i sl.), no njih uglavnom nema u našim shopovima ali ako si možda zainteresiran i za te opcije, onda pogledaj ono što sam bio napisao prije par dana u temi naj-slušalice do 250kn, jer sam tamo bio preporučio i nekoliko najkvalitetnijih slušalica do ~50 eura.
forrestgump74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:24   #3
Kupljene Sennheiser HD 202
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 19:27   #4
Quote:
DIABLO III kaže: Pogledaj post
Kupljene Sennheiser HD 202
Ako ti tata nije žestoki rocker ili ako ne sluša klasiku, onda sigurno nisi pogriješio , jer nije slučajnost da je HD202 jedan od najvećih svjetskih best-buyeva, no danas je bila pala cijena Samsona SR 850 na samo 348kn (a u jednom webshopu je dostupan i Superlux HD681 za oko 200kn), pa ako si možda platio HD202 299kn (trenutno najniža cijena na nabava.net), tada je svakako trebalo uzeti u obzir i Samsona jer je tih 49kn razlike "sitnica" s obzirom na plus i benefit u kvaliteti zvuka kojeg dobiješ sa Samsonom. HD202 ima bolju izolaciju zvuka i naglašeniji bas (ali ne i bolji), a nekima bolje paše i njegova ergonomija u odnosu na Samsona i Superlux-a, pa ako je to bilo bitno, onda je to bio dobar odabir.
forrestgump74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.