Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2016., 09:55   #1
Ljudi očajno trebam pomoć!

Molim Vas pomoc vise sam nego ocajna!

Apsolutno svaki dan mi puca wifi veza po milijun puta i ne razumijem u cemu je problem. Nosila sam ga na 2 servisa kod dvije razlicite osobe i oba majstora su rekla da je sve u redu, ali ocito nije. Pokusala sam i s vanjskim adapterom za spajanje na wifi i i to puca. Resetirala sam i modem od neta( iskon) ni to nije pomoglo. Imam u kuci jos 8 racunala i toliko i mobitela i svi rade bez greske na wifiju osim moga cime sam otpisala da je Iskon kriv. Konstantno mi se vrti onaj kruzic kao da se ucitava stranica i na kraju se nista ne ucita. Pise there is no internet access ili resolving host ili check cable i sl. Kad pogledam dolje na alatnu traku ikonu od wifija pise da ima svih crtica i onaj zuti trokut s usklicnikom, a kad otvorim sve dostupne wifije i moja mreza pise normalno sa svim crticama i odbacuje ju. Pokusala sam mob spojit s laptopom njega normalno spoji. Ovakva situacija mi se dogadjala s jos nekim mrezama. Na neke se spoji bez problema(npr na mob ), neke koje postoje uopce ne pronadje, a neke poput ove nadje, ali nece spojit ili konstantno puca.(ovaj problem traje već 2 i pol godine i više sam nego luda)

Ako itko zna sto mi je raditi molim vas pomozite faks mi ovisi o ovom cudu!
Hvala lijepa
pilora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 11:03   #2
To je problem na laptopu/kompjuteru ili?

Poslano sa mog SM-G930F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 11:07   #3
http://www.ucionica.net/ostalo/kako-...racunala-1435/


Na kraju upisi u cmd ;

cmd /c "ipconfig /all > %tmp%\tmp.txt && start notepad %tmp%\tmp.txt"

Mislim da ce ti pomoci ...

Poslano sa mog SM-G930F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 12:55   #4
Za reći išta pametno je potrebno bitno više informacija od ovoga što si dala.

Kao prvo koji (kakav) komp imaš, lap ili stolni, pa koji windowsi, pa koji wifi koristiš. Što kaže device manager, ima li kakvih upitnika ili uskličnika? Koje drivere si stavila za wifi, za neke lapove ima više vrsta wifi drivera.... itd...

Pa ako još trebaš pomoć, ajde se javi ovdje s podacima pa ćemo probati nešto...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 14:26   #5
Quote:
taipan kaže: Pogledaj post
Kao prvo koji (kakav) komp imaš, lap ili stolni, pa koji windowsi, pa koji wifi koristiš. Što kaže device manager, ima li kakvih upitnika ili uskličnika? Koje drivere si stavila za wifi, za neke lapove ima više vrsta wifi drivera.... itd...

Pa ako još trebaš pomoć, ajde se javi ovdje s podacima pa ćemo probati nešto...
Imam laptop lenovo ideapad z560. Win 10. Ne znam sta znači koji pa možda fulam s odgovorom--- kućna mreža,sva ostala računala se spajaju na nju u kući bez problema. Pojavi mi se onaj žuti trokut s crnim uskličnikom i pise internet connected no accsess . Skidala sam driver s lenovove stranice i pisalo mi je da je zadnja verzija instalirana pa nisam dalje nis dirala.
pilora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 09:00   #6
https://support.lenovo.com/hr/en/pro...03535#/ideapad

Kao što možeš vidjeti, nema podrške za tvoj lap i za Win 10, pa je najvjerojatnije to izvor svih problema. Driveri za wifi karticu mogu biti slični pa ih sistem instalira ali ne rade ispravno.

http://support.lenovo.com/hr/en/prod...are&beta=false

A koliko vidim, nema ni podrške za Win 8. Za taj model je rađena podrška zadnje za Win7.

Možda da probaš deinstalirati wifi driver koji ti je sada gore pa pokušaj instalirati s gornje stranice Intel EchoPeak WiMAX Driver , restartaj lap i vidi što će se događati.

Ako to ne uspije, netko stručan bi mogao čačkati i malo više od toga, no pitanje je koliko bi uspjelo nešto napraviti.

Ako baš ništa ne bude išlo, pa instaliraj onda sedmicu na njega
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 19:20   #7
@pilora i šta je bilo na kraju..??
Travanjko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.