Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2016., 19:13   #1
Grafičke kartice

Može mi neko reći koja bi od navedenih grafičkih kartica bolje pokretala neke novije igre i autocad? kupujem novi laptop pa me zanimaju performanse ovih grafičkih kartica...

nVidia GeForce 920MX

GeForce 920M-2G

nVidia GeForce 840M

Intel HD Graphics

Intel HD 4400 Grafik
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:08   #2
Od ovih 840M, HD Graphics je tek za osnovne radnje dok se sa 840M može i nešto zaigrati ako nije velika rezolucija i visoki detalji
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 19:19   #3
vjerojatno cu uzet ovaj s Intel HD 4400 Grafikom pa me zanima može li se to jos nadograditi pomoću drivera da pokreće zahtjevnije programe?
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 21:04   #4
S driverima ne možeš ništa,kad je hardver bazičan. To je integruša i ona je dovoljna za gledat filmove i slične nezahtjevne radnje. S tim će ti i cad plakati kod naprednijih stvari. Za autocad,bilo koja nvidija diskretna će biti dobra jer može iskoristiti njene cuda jezgre. 840M imam u svom laptopu. I sa sigurnošću ti mogu reći da pokreće i Witchera 3 i Deus Ex Mankind divided na ok postavkama u fhd rezoluciji.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 17:45   #5
ipak sam naručio drugi laptop na kojeg sam slučajno naišao... ima i5 procesor, 8gb rama i GeForce® 940MX 2GB graficku...

ima li tko iskustva s tom grafičkom? Je li dovoljno dobra za neke novije igre??
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 20:40   #6
Pozdrav, imam laptop sa ovim specifikacijama
Toshiba
Intel(R) Pentium(R) CPU N3520 @ 2.16GHz
RAM 4GB
64bit operacijski sistem

Problem je u integriranoj grafičkoj što ne mogu pokrenuti ni jednu igricu. Fan sam Pesa i Fife, a ni to si ne mogu priuštiti.
Interesira me koliko bi došla ugradnja grafičke kartice u laptop?
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 00:13   #7
Pozdrav,moze li mi netko molim vas pojasniti nesto,kupila sam sinu racunalo i u garanciji pise da je graficka kartica amd radeon r7 250 saphire 2gb dok na racunalu pise da je ugradjena amd radeon r7 200 primary,da li je to ista ili tu nesto ne stima? Hvala
__________________
Albumi
jelelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 01:50   #8
Quote:
Matt Buckner kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam laptop sa ovim specifikacijama
Toshiba
Intel(R) Pentium(R) CPU N3520 @ 2.16GHz
RAM 4GB
64bit operacijski sistem

Problem je u integriranoj grafičkoj što ne mogu pokrenuti ni jednu igricu. Fan sam Pesa i Fife, a ni to si ne mogu priuštiti.
Interesira me koliko bi došla ugradnja grafičke kartice u laptop?
Laptopi nemaju utore za grafičku karticu... jedino rješenje je eksterna zasebna, desktop grafička koja treba poseban adapter i napajanje, što mi baš ne zvuči isplativo.

Možda polovan, jeftin komp?

http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/p...oglas-20989206


Quote:
jelelena kaže: Pogledaj post
Pozdrav,moze li mi netko molim vas pojasniti nesto,kupila sam sinu racunalo i u garanciji pise da je graficka kartica amd radeon r7 250 saphire 2gb dok na racunalu pise da je ugradjena amd radeon r7 200 primary,da li je to ista ili tu nesto ne stima? Hvala
Mislim da je sve u redu, u programima se često može vidjeti samo serija grafičke kartice, a to je R7 200 Series u ovom slučaju. Detaljnije se može vidjeti u jednom programu GPU-Z kojeg se lako nađe preko googlea.
Smartic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 21:36   #9
Jel tko pokusa spojit desktop GPU na laptop??? To rjesenje mi je vec duze vrimena zanimljivo. Ja sam u iskusenju
__________________
Tempus fugit
overandout is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 23:12   #10
Quote:
Matt Buckner kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam laptop sa ovim specifikacijama
Toshiba
Intel(R) Pentium(R) CPU N3520 @ 2.16GHz
RAM 4GB
64bit operacijski sistem

Problem je u integriranoj grafičkoj što ne mogu pokrenuti ni jednu igricu. Fan sam Pesa i Fife, a ni to si ne mogu priuštiti.
Interesira me koliko bi došla ugradnja grafičke kartice u laptop?
Neki imaju utore.. Moj npr.ima ali opet kao i da nema jer nemogu mac jacu grafu koja bi mi pasala. A nemam gamer laptop nego obicni toshiba U500 1D8
__________________
Tempus fugit
overandout is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.