Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 17:32   #21
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
Ne može se baš Xiaomi sa jednim laptopop uspoređivati sa ostalim proizvođačima koji su u tom poslu oduvijek. Podrška i garancija im sigurno nije u rangu ostalima
Kakva garancija? Pa daju klasičnu kao i svi ostali. Jedino što nekad neki proizvođači/trgovine imaju akcije pa daju produžene garancije.
Eto sa stranice koju je pokretač teme dao u jednom od prethodnim postova, oni tamo za XPS nude jednu godinu garancije, i šta?

Podrška u kojem smislu? Nisam vidio da se netko žali na Windowse 10 i drivere na Mi Air-u, s tim da Xiaomi ima jednu od najvećih zajednica/podrške, ako ne i najveću po pitanju mobitela pa onda ne vidim da bi neki problemi i za ovaj laptop mogli nastati.

Da nemaju razgranatu mrežu trgovina u Europi? To da, a to sam i napisao da ja smatram jedinom otegotnom okolnosti za Xiaomi, odnosno samu činjenicu da je laptop teško dobavljiv.

A Xiaomi je u poslu s mobitelima od 2011. ako se ne varam i to ih nije spriječilo da do 2014. postanu treći najveći proizvođač mobitela u svijetu.
Prema tome, to što je netko u nekom poslu oduvijek mi i nije neki argument.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 01:16   #22
Pa kako nije argument? Duze posluju = veca firma = bolje place = bolji inzinjeri. Ako ces vec ici secirati, naravno da ima razlike. Kako mozes tek tako tvrditi da novopecena kineska firma koja je pocela poslovati prije ~5 godina nije ni po kojem smislu inferiorna nekom firmi koja je bila tu od samog pocetka? Ne znam kako nesto tako mozes tvrditi covjece.
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 10:53   #23
Ti osim predrasuda nisi ponudio nikakve argumente.
I kako rekoh, tvoj (sestrin) novac, tvoja (sestrina) odluka.
Daj 5000 kn više za Dell-a, šta me briga
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 15:46   #24
Nikakve argumente? Ne znam, ti onda ili ne znas citati postove mene i drugih forumasa, ili to samo odbijas raditi. Ili si Xiaomi fanboy Nisam znao da se toliki fanbase moze u tako malo vremena stvoriti
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 16:27   #25
Imao sam Xiaomi Mi3 i to se itekako moglo mjeriti za Galaxy telefonima (tada S3/S4), po mnogim pitanjima je bio bolji (fluidnost, baterija itd). Koštao je nekih $200 sa dodatnom opremom.
Jedino je vječno pitanje i za laptop i za telefon ; gdje ga nosiš na servis i nakon garantnog perioda gdje naći rezervne dijelove?
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 12:02   #26
https://preporucamo.com/xiaomi-air-n...ji/2018/01/25/

kupio sam ga jučer bez da sam adekvatno pogledao recenzije, kupio sam ga na gearbestu, točno ovu konfiguraciju, mi air 2017 bez grafičke, za 4750 kn.
što mislite?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 14:00   #27
Na to još ide PDV, ili?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 14:09   #28
iz poljske je. ne bi trebalo. ili?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 16:45   #29
Pa nije bitno ko sta misli, makar eksperti bili. Procitas kakvu detaljniju recenziju i pokoje korisnicko iskustvo i odlucis jesi li spreman prihvatit kompromise kakvi god bili. Drugim rijecima, moras znat sta zelis i sta ti treba, to ti je sva filozofija. Ne kupuj napamet prijatelju, bolje sprijecit nego lijecit.

PDVa nema ako dolazi izravno iz poljskog skladista ili europske unije opcenito (ima ga, no uracunat je u cijenu i vjerojatno nesto nizi od hrvatskog). Carine nema.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 01:37   #30
ma nije napamet naravno, pod tim "nisam dobro gledao" sam mislio na to da nisam dobro pogledao šta mogu dobiti za tu cijenu od ostalog, a što se tiče recenzija, mislim da neće biti problema, sve navedene boljke su mi sasvim ok, ne bi me se trebale previše dirati.
ali mi se čini da je dobro da sam kupio ovo odmah. volim xiaomi i čini mi se da se ne bi baš usrećio da sam išao tražiti nešto slično za ovaj novac.
tako da sam nekako sretan i nadam se da će sve biti ok.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.