Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Stolna računala

Stolna računala Konfiguracije, ploče, procesori, ram, grafičke kartice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 18:50   #1
Kuciste manji problem

Zamolija bih ljude koji imaju MS Monster kuciste da mi malo pomognu. Naime nemam blage veze kako skinuti gornju masku za instalaciju ventilatora, proba gurat ofc neide proba s prednje strane nema mjesta. Samo sam dosao do zakljucka da samu masku nekako treba skinut. Zbunjen sam jer nema ni jedne jedine vide da ju drzi, jedino ako se ne skida kao prednja al me strah da ne pokidam kabele probao sam sa malo sile ali nista....
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 18:52   #2
jesi pokusao sa youtubom? Ja i dalje nisam shvatio, ako nema na youtubu, daj slikaj pa postavi slike, jer ti inace nitko ne moze pomoci ako ne zna kako izgleda kuciste..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:50   #3
Nema nigdje... nije uopce popularno u tome je stvar zato pitam tko ima. Najbolje bi bilo video snimit sa boljom malo kamerom jer mi je mobitel blago receno govno nece se nista vidit... Trazija sam neke switcheve bilo sta vide nigdi nista s gornje strane samo unutra nekakve plastike zakacene za limu unutarnju sad pitaj boga kako i sta to drzi, ne izgleda ko da se moze odvidati...
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:58   #4
Obično imaju 4 kuke, dvije pri dnu kućišta i dvije pri vrhu. Nekad idu "čupanjem" prednjeg panela od ispred, a nekad ih kliještima/prstima moraš istisnuti van. Izgledaju slično kao kukice na Intelovim stock coolerima.

Znao sam vidjeti i vide, ali na starijim kućištima...
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:07   #5
Evo ovako da ne otvaram nista jer se nece ionako vidit sve je crno a mobitel govno. Prednja se maska skine lagano vidis po rubovima gdje sto ide. E sad po nekoj logici gornja bi se trebala isto na isti nacin povuc jer ostane nekakav utor na vrhu malo ostar zato ne mislim da bih se to trebalo potezat i kad povucem precudan krc cujem tako da ne pokidam na silu sve nisam vukao dalje.. S druge strane isto izgleda
https://postimg.org/image/f1lghbn0h/

Da unutra imaju kao nekakve "kopce" u paru po dvije sa svake strane parova mi se cini da ima mozda 5 6 sad sam sa lampicom vidio. Jeli to to?

Cek jel se one odvidaju povlace stali da ne polomin nesto?

Evo ova govanca jedan se cini ko da se moze odvidati dok se drugi cini da je samo uguran unutra ko osiguranje. https://postimg.org/image/6sgdc4nyz/

Zadnje uređivanje Smartic : 13.02.2017. at 23:05.
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 12:20   #6
Evo jos jedna bolja slika nasao online http://i63.tinypic.com/14c4g7l.jpg
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:10   #7
Po slici ima 12 okruglih plastičnih cjevčica od čega je 6 razrezano.
Te razrezane bi trebalo stisniti klještima jednu po jednu i pritom podizati po par mm taj kraj koji stiskaš.
Kad prođeš svih šest podigni poklopac .
Kad ga vraćaš ti razrezani će ponovo uskočiti utorima koji su na njima u rupe na limu i čvrsto držati.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 23:38   #8
Dobar prjedlog ali nebi bas pomoglo te iste su i na prednjoj paneli koja se jednostavno povuce i skine. kad bi ih gurao jednostavno bi se vracale a posto je kuciste usko te neki pinovi nedostupni jednostavno na silu sam uspio skinut sreca je u tome sto je plastika debela ko sam vrag te nije nista puklo... Made In China sta vise rec
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.