Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2009., 22:07   #41
160€ - ne kod nas
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 22:37   #42
Ja kupio Icy Box IB-MP305A-B i postavio čak i recenziju.

Stavio sam zadnji beta firmware od AC Ryan Playon!HD uređaja (s ovog threada) i za sada sam manje-više zadovoljan. Firmware ima još dosta bugova (trebao bi final release vrlo skoro) i jedina stvar koja mi ide na živce je što povremeno na milisekundu izgubi signal na TV-u kad je na 1080p (kupio novi, prilično kvalitetan HDMI kabl, ne sjećam se koja je firma u pitanju, ali nešto u rangu Monster Cable-a), ali problem ostao. Doduše, dešava se kad surfam po menijima, gotovo nikad dok gledam film, pa nije tako strašno.
sick_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 04:54   #43
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
160€ - ne kod nas
cjene ostalih uređaja su slične našima pa pretpostavljam da će bit i ovog,imaju paprenu maržu mora da ima naših trgovaca u igri popcorn je 350 eura cca 2500 sumnjam da će bit puno skuplji kod nas jer ipak je 300 dolara tak da ovo nisu cjene u kini ili americi,to su europske cjene

osim toga i popcorn A110 je koštao oko 250 eura na istoj stranici što je poprilično blizu naših 1999 kunića
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 09:42   #44
obistinile ti se prognoze daj Bog ali u HR ništa nije logično niti se može sa sigurnošću predvidjeti
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 09:55   #45
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Navodno uskoro stiže Extreamer u HR
Koliko vidim po oglasima - stigao je. Jel ih ima i u trgovinama?
Cijene po oglasima od 1200-1350 Kn (više od očekivanog) za noviji model sa tišim ventilatorom.

Koje su (u grubo) prednosti i nedostatci između modela Xtreamer i WDTV Live.
Već sam htio kupiti WDTV Live, ali ih nema ni za ljek, pa imam vremena odvagati između ove dvije "pile".

Zadnje uređivanje Dadichi : 13.11.2009. at 10:03.
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 19:05   #46
Quote:
dado33 kaže: Pogledaj post
Koliko vidim po oglasima - stigao je. Jel ih ima i u trgovinama?
Cijene po oglasima od 1200-1350 Kn (više od očekivanog) za noviji model sa tišim ventilatorom.

Koje su (u grubo) prednosti i nedostatci između modela Xtreamer i WDTV Live.
Već sam htio kupiti WDTV Live, ali ih nema ni za ljek, pa imam vremena odvagati između ove dvije "pile".
Upravo sam dobio odgovor od trgovca iz Slovenije da se uređaj može kupiti u trgovini u Mariboru po cijeni od 114 EUR s porezom. Ako je cijena koju si naveo točna pa nije ni maribor na kraju svijeta.
http://www.xtreamer.me/prodajni_paketi.html
ivica 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 19:24   #47
trebao je biti i kod nas,nažalost navodno nije dobio dozvolu zbog ferkvencije WiFi-a majko mila bravo za našu agenciju za telekomunikacije
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 19:33   #48
http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=363.000.009

ima neko ovo čudo,jeftino je još k tome ima i DVB-T tuner + recorder ,e sad glavno je pitanje kaj može

http://www.lc-power.de/index.php?id=193&L=0

po ovome nema :

Nema DTS downmix
nema podršku za .mkv
pitanje kako rade HR titlovi i rade li titlovi uopće,nigdje ništa o tome
prednost definitivno je DVB-T tuner ,ali opet pitanje jel ovo Mpeg2 ili mpeg2/4 tuner
1080i

vrag će ga znat,makar kolko znam niti WD nema .mkv u specifikacijama pa radi
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 08:23   #49
Quote:
ivica 8 kaže: Pogledaj post
Upravo sam dobio odgovor od trgovca iz Slovenije da se uređaj može kupiti u trgovini u Mariboru po cijeni od 114 EUR s porezom. Ako je cijena koju si naveo točna pa nije ni maribor na kraju svijeta.
http://www.xtreamer.me/prodajni_paketi.html
uračunat treba vinjetu, ili preko Ptuja starom cestom...a cestarina HR još + benga to cca 300kn ako ne i više na cijenu...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 15:54   #50
http://www.ronis.hr/?multimedijalni-...-ms450h/MS450H

ovo je definitivno bolje od Popcorna ,jedva čekam recenziju :

BluRay Player
DVB-T dual tuner MPEG4 HD ,znači može snimat jedan kanal dok gledaš drugi
.mkv player
DTS downmix i passtrugh
Hard disk 250 Gb


ovo čudo ima sve i već od 2300 ,jako dobra cjena i uređaj barem po specifikacijama

Ovo definitivno treba dopeljat na recenziju,bem ti taj moj vražiji regal poludit ću

da imam mjesta već bi kupio ovo čudo i izmrcvario ga propisno

sve u svemu bravo za LG


evo i recenzije http://www.google.com/translate?lang...?page_id=17999

znači radi i NTFS ,i vrlo jednostavno se može ubaciti disk od 1 Tb

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 14.11.2009. at 16:08.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 17:56   #51
upravo je u stvaranju recenzija BD390 mogu samo reći da nije sve tako ružičasto što se tiče plejbeka, pa vjerojatno nije niti na ovom combu...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 11:57   #52
XTREAMER media player test

1. The next generation
2. The device
3. Megahertz race
4. Functionality
5. File playback
6. Subtitles and search
7. Image quality
8. User experience - continued
9. Conclusion
10. Comments (1)

P.S. za one koji ne koriste engleski - Google Translate

Zadnje uređivanje Dadichi : 16.11.2009. at 12:22.
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 16:40   #53
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
upravo je u stvaranju recenzija BD390 mogu samo reći da nije sve tako ružičasto što se tiče plejbeka, pa vjerojatno nije niti na ovom combu...
Myte kad će ta recenzija

btw obečana je i recenzija za Medi8er - MED500X jedva čekam

ovo bi zbilja mogao bit jako dobar Player
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 21:12   #54
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post

btw obečana je i recenzija za Medi8er - MED500X jedva čekam

ovo bi zbilja mogao bit jako dobar Player
Da, dobili smo ga
STony is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 22:35   #55
Mede8er kupovina

Quote:
tonyST kaže: Pogledaj post
Da, dobili smo ga
Pozdrav,
ja cu Mede8er sutra naruciti pa makar "crko-osto" sto se kaze.
Imao sam do prije neki dan WD TV generaciji 1 i stvarno sam prezadovoljan uredjajem. Nista jos nisam nasao sto mi nije pustio. WD svaka cast. Falila mi je na njemu mreza i mrzilo me da stalno mjenjam externe diskice koji mi je za hd filmove koji mi je za crtace i tako to ... Mrezu sam na starom WD i rijesio sa USB i b-rad firmware medjutim to radi po mojim kriterijumina jako lose.Onda sam odlucio da uzmem Live. Medjutim kad pogledam sve skontao sam sledece WD je ona klasicna consumer elektronika nista posebno ukljuci i radi nema tu nikakve egzotike i ljepote u svemu tome, bar za mene. Da me neko neshvati pogresno WD TV je extra uredjaj za to para sto kosta, mozda najbolja stvarcica od elektronike koju sam uzeo ikada ali ...
Nemam sta reci za ono sto meni treba mislim da Meder8er ima sve ...
Javicu vam svoje impresije i utiske ...

Zadnje uređivanje borke2000 : 06.12.2009. at 22:37. Reason: Pravopis
borke2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 22:36   #56
Recenzija BD390 je gotova, čeka se upload...ovaj tjedan...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 09:50   #57
HMR-600W

zanimljivo

DVB-T HD MPEG4 tuner
standardni .mkv i.t.d. player
Recorder snima sa svojeg DVB-T tunera i vanjskih izvora, SAT recova i.t.d.
Time shift
NTFS
WiFi

230 eura - hm kod nas Popcorn A-110 - 199 eura = 1990 kn znači moglo bi bit oko 2300 podosta love,al moglo bi bit interesantno ako je na razini sa Popcornom po pitanju reprodukcije raznih video formata


Kaiboer K200

Izgleda barem po meniu identično kao i popcorn A-110 s tim da ima 7.1 analogni audio izlaz , i djeluje mi boljeg dizajna,pitanje je jel ima identičan firmware ,ali mi fakat djeluje kao klonirani PCH a za iste novce.

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 12.12.2009. at 09:59.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 21:43   #58
ahem...zar nije bolje onda LG MS450H koji ima 2 HD tunera??? i dostupan je kod nas i imaš dirketnu servisnu podršku (bili to dobro ili loše)
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 05:41   #59
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
ahem...zar nije bolje onda LG MS450H koji ima 2 HD tunera??? i dostupan je kod nas i imaš dirketnu servisnu podršku (bili to dobro ili loše)
pa trebalo bi bit ,pod uvjetom da sve šljaka kak se spada .

al kod mene opet nesretni žena efekt

nemam mjesta u vražijem ormaru (koji je btw poklon njennih staraca pa ga ti izbaci van,ak si hrabar jelte ) i pazi gluposti do sad :

unutra je 42V10 iz razloga jer ništa veće nije moglo ić
unutra je reciver panasonic SA-XR700 jer ništa drugo po visini i širini nije moglo ić u vražiji otvor ispod TV-a .
nemam mjesta za više nikakav liniski (standardna širina uređaja) player , nestane mi niti Popcorn C200 koji bi po meni definitivno bio daleko najbolje rješenje.
imam dva otvora sa strane širine 30cm x 12 cm visine .

Zato su mi i zanimljivi ovi uređaji malih dimenzija

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 13.12.2009. at 06:01.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 08:02   #60
Gotova je recenzija Mede8era

neću stavljat link na recenziju ,neka Nani otvori temu i u njoj stavi link na recenziju za koju svaka čast odradio je zbilja fenomenalnu recenziju

ali očito je da ovaj mali prekrasni player sa napokon i ljepim i funkcionalnim daljinskim upravljačem ima snagu i mogučnost potuć i WDTV Live i Popcorn A-110 a cjena je definitivno prihvatljiva,još kad proradi BluRay .ifo i .iso ,ovo će definitivno postat najbolji i najljepši player na tržištu ,a za malu lovu,doslovce čudo

Već sad znam što želim za božić ispod bora

P.S. Tony kad se postavi tema stavi link na nju i na recenziju i opis ovog ljepotana u prvi post,jer definitivno zaslužuje mjesto kraj WD-a i PCH a i svoju zasebnu temu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.