Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2010., 16:19   #1
Smile Neplodnost kod muškaraca

ja imam jedno pitanje..neznam dali sam stavila u tocan podforum,vjerojatno nisam..ali samo da vas pitam, dali je moguce da decko nakon sto operira jaje ima djecu?
alejandraa01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:24   #2
Quote:
alejandraa01 kaže: Pogledaj post
ja imam jedno pitanje..neznam dali sam stavila u tocan podforum,vjerojatno nisam..ali samo da vas pitam, dali je moguce da decko nakon sto operira jaje ima djecu?
ne kužim? Kakvo jaje,na oko?
Misliš kad odstrani jedan testis?
Naravno da onda nije neplodan,ta spermija ima i u tom drugom tetisu.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:24   #3
mislim da ti je bolje da to pitanje postaviš na zdravlju
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:28   #4
da mislim na testis..kad je bio mali,se negdje udarip bla bla.i ima malo veci rez.. samo pitam jer sam ja cula da 90% muskaraca nemogu imat djecu kad operiraju testis
alejandraa01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:30   #5
Quote:
alejandraa01 kaže: Pogledaj post
da mislim na testis..kad je bio mali,se negdje udarip bla bla.i ima malo veci rez.. samo pitam jer sam ja cula da 90% muskaraca nemogu imat djecu kad operiraju testis
ma čekaj jel odstranjen testis ili što? Prvi put čujem da je nekom operiran testis zbog udarca
Jel taj čovjek ima oba testisa ili jedan?
I uopće nije istinit taj podatak,odakle si to izvukla?
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:35   #6
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
ma čekaj jel odstranjen testis ili što? Prvi put čujem da je nekom operiran testis zbog udarca
Jel taj čovjek ima oba testisa ili jedan?
I uopće nije istinit taj podatak,odakle si to izvukla?
decko mi je.. ima oba testisa..kad je bio mali negdje se udario ili je pao,sad se dobro ne sjecam, uglavnom morao je ic na operaciju..i vidi mu se rez(na jednom)..
alejandraa01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:39   #7
Quote:
alejandraa01 kaže: Pogledaj post
decko mi je.. ima oba testisa..kad je bio mali negdje se udario ili je pao,sad se dobro ne sjecam, uglavnom morao je ic na operaciju..i vidi mu se rez(na jednom)..

možda je išao na spuštanje testisa
A ti ne znaš kakve je to operacija?
Mislim da ne bi trebalo biti nikakvih problema,tj da nije neplodan
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:41   #8
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
možda je išao na spuštanje testisa
A ti ne znaš kakve je to operacija?
Mislim da ne bi trebalo biti nikakvih problema,tj da nije neplodan
neznam,mozda mi je rekao,al se ne sjevam..ma meni je samo do toga da nije on neplodan..a moze li on otici na neke preglede,da nekako provjeri ili nesto tako,privatno?
alejandraa01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:55   #9
Quote:
alejandraa01 kaže: Pogledaj post
decko mi je.. ima oba testisa..kad je bio mali negdje se udario ili je pao,sad se dobro ne sjecam, uglavnom morao je ic na operaciju..i vidi mu se rez(na jednom)..
Možda je od udarca ima torziju testisa i operativno je testis reponiran....ne bi trebalo imati nikakvih posljedica što se tiče plodnosti, u svakom slučaju, da je i ovaj operirani testis izvađen i zamjenjen protetskim, ima i taj drugi neoprerirani testis
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 21:09   #10
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
ma čekaj jel odstranjen testis ili što? Prvi put čujem da je nekom operiran testis zbog udarca
Jel taj čovjek ima oba testisa ili jedan?
I uopće nije istinit taj podatak,odakle si to izvukla?
ajme oprosti..da imas pravo..nije nigdje pao joooj..nego je imao cistu na testisu,i operirao je..koji je sad tvoj odg? ..sori
alejandraa01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:22   #11
ako je uklonjena cista na testisu,ne vidim kao bi to moglo utjecati na plodnost.
Laički govorim,nemoj me uzet za riječ. Čak i da je ta cista utjecala na plodnost(što ne vjerujem),ima drugi zdravi testis.
Prema tome,nema panike
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.