Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 15:02   #21
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
Maclaren
najbolja kolica.. jer su lagana cca 6 kg, praktična, sklapaju se nogom i preklapaju.. stanu u fiću i još ima mjesta....
upravo to - a ono najvaznije je da se jako lako odrzavaju tj. peru, ja navlaku sjedicta perem u masini i susim u susilici i da, imaju precku

eeeeeeee da je barem klasicnih MaClarenki bilo u Hr kada sam tek trebala rodit prvo ali ajde barem sam uzela njihova kisobran kolica
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:02   #22
lara, koji model imas?
i mi na proljece planiramo umiroviti PP (beba ce onda imati 14-15 mjeseci)
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:02   #23
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Bobic kad se drugi vidimo dofuram ti svoja od Luke i isprobaj u gepeku, mora stati
ti si genijeeeeeeeee
to smo mogle već sto puta
a mogla bi mi u dojčlandu i kupiti jedna?!?!? trep-trep
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:04   #24
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
ti si genijeeeeeeeee
to smo mogle već sto puta
a mogla bi mi u dojčlandu i kupiti jedna?!?!? trep-trep
kad previse trkeljamo da se i toga sjetimo

ofkors, dovodim ti bilo koja za best price ever
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:09   #25
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
Maclaren
najbolja kolica.. jer su lagana cca 6 kg, praktična, sklapaju se nogom i preklapaju.. stanu u fiću i još ima mjesta....
..slažem se..najbolja kolica...mi imamo quest sport i preporodila sam se od kada sam ih kupila i pospremila stara...

..imaju u sloveniji neki modeli i po 120 i 170 eura..pa kad se na to još dobije povrat..
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:13   #26
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
ja već dugo škicam Maclarena - i progutaću i cijenu - ali ali ali - jako su dugačka kad se sklope - stanu li u gepek ili ih voziš na prednjem sicu uspravno
106cm!! nije malo!
ma yok.. u zadnji gepek ih stavim i još ima mjesta.. a ja zaista vozim mali auto
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:16   #27
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
ma yok.. u zadnji gepek ih stavim i još ima mjesta.. a ja zaista vozim mali auto
gr ubiću frendicu i neće mi više bti frendica - rekla je da njima nisu stala u clio?!?!? nego samo nekako ukoso ili na prednji sic?!?!?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:21   #28
Quote:
dama19 kaže: Pogledaj post
..slažem se..najbolja kolica...mi imamo quest sport i preporodila sam se od kada sam ih kupila i pospremila stara...

..imaju u sloveniji neki modeli i po 120 i 170 eura..pa kad se na to još dobije povrat..
mi imamo techno xt. savršena su... mi i nakon godinu i par mjeseci i dalje zaljubljeni u njih
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:22   #29
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
ja već dugo škicam Maclarena - i progutaću i cijenu - ali ali ali - jako su dugačka kad se sklope - stanu li u gepek ili ih voziš na prednjem sicu uspravno
106cm!! nije malo!
Meni su u Clio stala i Per perego, a kamo li ne Maclaren.
__________________
:::Cipelići shop:::...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:27   #30
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
gr ubiću frendicu i neće mi više bti frendica - rekla je da njima nisu stala u clio?!?!? nego samo nekako ukoso ili na prednji sic?!?!?
ma sigurno nije spustila ručke.. ručke se spuštaju na jednu razinu.. (podešavaju po visini onog tko vozi).. pa su joj možda ostale previsoke.. i meni se to dogodilo od tada ih spuštam i stanu najnormaline

ma kupi maclaren...koje sve pare na robicu potrošimo... jebote već si 5 kolica mogla kupiti
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:28   #31
maclaren...mi imamo za blizance i juicy za curu i sve nam stane u gepek i lagana su
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:30   #32
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
ma sigurno nije spustila ručke.. ručke se spuštaju na jednu razinu.. (podešavaju po visini onog tko vozi).. pa su joj možda ostale previsoke.. i meni se to dogodilo od tada ih spuštam i stanu najnormaline

ma kupi maclaren...koje sve pare na robicu potrošimo... jebote već si 5 kolica mogla kupiti
Nama se rucka ne spusta. Nisam ni znala da se na nekima moze.
__________________
:::Cipelići shop:::...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:31   #33
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
maclaren...mi imamo za blizance i juicy za curu i sve nam stane u gepek i lagana su
Juicy su prekrasna! Ja bi njih uzela da je bila curka definitivno!
__________________
:::Cipelići shop:::...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:35   #34
Quote:
zaria...! kaže: Pogledaj post
Nama se rucka ne spusta. Nisam ni znala da se na nekima moze.
na mojima može... ovim koja imaju 0 položaj...
e sad na ovima koja su jeftijija i imaju položaj samo sjedeći... ne znam
netko će se javiti tko ima takav model
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:37   #35
Quote:
kikica02 kaže: Pogledaj post

živimo u kući na 2 katu a kolica nam stoje u garaži. Svaki put kada idemo u šetnju moram L nositi dolje svekrvi ili šogorici da mi ga pričuvaju dok ja namontiram kolica a kad smo sami doma (hvala Bogu to nije često) ostavim L u kimbaču na te 2-3min. to ostavljanje u kimbaču mi je koma
odnesi bebu u as u garažu, sastavi kolica, premjesti bebu i - vozi miško. ne ovisiš ni o kome niti moraš bebu ostavljat samu.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:39   #36
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
upravo to - a ono najvaznije je da se jako lako odrzavaju tj. peru, ja navlaku sjedicta perem u masini i susim u susilici i da, imaju precku
da i ja ih operem u mašini.. na 30 stupnjeva sva ih skinem (na drukere su plastične) stavim u vešmašinu, operem bez centrifuge i za 20 minuta su suha i ponovno namontiram...
Onako ćelava su još ružnija ali

da se razumjemo, Maclaren nisu lijepa kolica, ima i lijepših (ruku na srce) ali su jako jako praktična..

Meni nije bilo jasno zašto su najprodavanija kolica na svijetu nije mi bilo jasno zašto ih vani svi voze, a pogotovo u USA

ali to kada probaš voziti.... meni je moj Peg perego kao Traktor
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:40   #37
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
odnesi bebu u as u garažu, sastavi kolica, premjesti bebu i - vozi miško. ne ovisiš ni o kome niti moraš bebu ostavljat samu.

AS nam je isključivo u autu a i nije baš malena-prešli smo na veću AS
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:40   #38
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post

ali to kada probaš voziti.... meni je moj Peg perego kao Traktor
sva 3u1 kolica su k'o traktor u uspopredbi s malim kišobran kolicima
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:41   #39
dobro, a koliko onda kostaju mclaren koja imaju za lezati i sjediti, kad mala zaspi da ju ipak mogu ispruzit, ne da joj glava visi, sto cesto znam vidjet, bas mi nekak grozno zgleda
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:41   #40
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
na mojima može... ovim koja imaju 0 položaj...
e sad na ovima koja su jeftijija i imaju položaj samo sjedeći... ne znam
netko će se javiti tko ima takav model
Aha. Moja su za 3 mjeseca pa na dalje i ne moze se.
__________________
:::Cipelići shop:::...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.