Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2013., 18:33   #1
Davor Bernardić

Davor Bernardić

Dolazi iz jedne okoline koju Milanović naprosto ne može razumijeti.
Otac pokojni dobrovoljac Domovinskog rata, odličan student i Olimpijac te na kraju diplomirani fizičar uz magisterij iz ekonomije.

Minus mu je Bandić koji mu je kao klincu pomogao u politici, a plus mu je praktički nikakav background kao što je to u partijskom sistemu običaj.

Predstavlja dio SDP-a koji je odvojen od jugofilnih težnji i simpatija. Vjerujem jedan od onih koji bi trebali biti prevaga u modernizaciji SDP-a i njegovih stavova.

Kako stvari stoje, ako preživi Milanovića, poprilično sam sigurna da će kroz koju godinu postati predsjednikom SDP-a.
Mogla bih se u to okladiti.

Milanović ga nije volio
marion1106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:52   #2
Ukoliko SDP ne dobije gradonačelnika u Zagrebu, Bernardić će biti najveći pobjednik, a sva krivnja će prijeći na onog tko ga je bez razloga zamijenio-Milanovića
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:32   #3
Quote:
marion1106 kaže: Pogledaj post
Davor Bernardić

Dolazi iz jedne okoline koju Milanović naprosto ne može razumijeti.
Otac pokojni dobrovoljac Domovinskog rata, odličan student i Olimpijac te na kraju diplomirani fizičar uz magisterij iz ekonomije.

Minus mu je Bandić koji mu je kao klincu pomogao u politici, a plus mu je praktički nikakav background kao što je to u partijskom sistemu običaj.

Predstavlja dio SDP-a koji je odvojen od jugofilnih težnji i simpatija. Vjerujem jedan od onih koji bi trebali biti prevaga u modernizaciji SDP-a i njegovih stavova.

Kako stvari stoje, ako preživi Milanovića, poprilično sam sigurna da će kroz koju godinu postati predsjednikom SDP-a.
Mogla bih se u to okladiti.

Milanović ga nije volio
Ne znam šta se tu ima za razumjeti?

Teški ljigavac, "Bandić u malom", Jandroković na kvadrat.
Ako je to budućnost SDP-a, ne piše im se dobro.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:14   #4
Ne znam čovjeka (a ni njegov rad), ali mi ga je nekako žao. Milanović mu je utjerao kaelu kad su svi očekivali njegovu kandidaturu za gradonačelnika, kandidiravši "robota" Ostojića. Liči mi na situaciju sa Jurčićem. Budući da je u oba slučaja uzrok Zoran "ošamareni" Milanović, ni ne čudim se.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:37   #5
Quote:
marion1106 kaže: Pogledaj post
Picula je pravi majstor. Mislio bi čovjek da je Velikogoričan. Ipak je bio gradonačelnik. Toliko o poštenju.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 09:23   #6
Bezveznjak, pun otrcanih fraza. Nikakav sadržaj. Došao pod Bandićevim skutama do pozicija (šifra - "Javi se Beri"). Ni dan radnog staža nema (kao ni većina ostalih političar, tu se dobro uklapa). Obećao brda i doline ekipi u GO SDP-a pa ga oni (koji su se do jučer klanjali Bandiću) podržali za predsjednika. Mislio da će tako i građani, kad ono, pljuska, građani ga baš ne vole. Sada gradi kult pobunjenika protiv Milanovića i opstruira Ostojića gdje god stigne. Ako izbori završe fijaskom za SDP će vjerojatno biti uklonjen iz stranke (zajedno s ogrankom kojemu ne gine raspuštanje)..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 14:06   #7
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Bezveznjak, pun otrcanih fraza. Nikakav sadržaj. Došao pod Bandićevim skutama do pozicija (šifra - "Javi se Beri"). Ni dan radnog staža nema (kao ni većina ostalih političar, tu se dobro uklapa). Obećao brda i doline ekipi u GO SDP-a pa ga oni (koji su se do jučer klanjali Bandiću) podržali za predsjednika. Mislio da će tako i građani, kad ono, pljuska, građani ga baš ne vole. Sada gradi kult pobunjenika protiv Milanovića i opstruira Ostojića gdje god stigne. Ako izbori završe fijaskom za SDP će vjerojatno biti uklonjen iz stranke (zajedno s ogrankom kojemu ne gine raspuštanje)..
On gradi kult Bandića?

I kakve veze on ima s mogućim fijaskom, pa njega su uklonili da ne postane prepopularan
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 14:17   #8
Sjećam se jednog teksta u Globusu koji je naširoko opisivao njegovu borbu za glasove na unutarstranačkim izborima gdje je svim živim članovima Foruma mladih obećao posao u Holdingu u zamjenu za glas. Kasnije su se jedan drugom ti uhljebi hvalilli "Bero mi je obećao ovo, Bero mi je obećao ono". Ako to stoji onda je prvoklasna ljiga starog kova u mladom tijelu.
marionelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 14:19   #9
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
On gradi kult Bandića?

I kakve veze on ima s mogućim fijaskom, pa njega su uklonili da ne postane prepopularan
Ima veze, jer GO SDP-a praktički bojkotira cijelu kampanju u inat Milanoviću. A Bero se blagonaklono šmiješka.

Nije da si on gradi kult ličnosti, već je problem u ljudima koji su navikli na kult ličnosti, jučer su se kleli u Milana, danas u Beru, sutra u koga treba..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 14:25   #10
Bernardić je prošlost. Kada Ostojić ispuši izbore u Zg-u Berina glava će na panj i ne bi me čudilo da ga izbace iz SDP-a.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 14:33   #11
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ima veze, jer GO SDP-a praktički bojkotira cijelu kampanju u inat Milanoviću. A Bero se blagonaklono šmiješka.

Nije da si on gradi kult ličnosti, već je problem u ljudima koji su navikli na kult ličnosti, jučer su se kleli u Milana, danas u Beru, sutra u koga treba..
Čekaj malo, gradski SDP, najdemokratičnija od svih stranaka, se nađe u situaciji dam iz gazda instalira svog kandidata a ne njihovog, i tebi je sad čudno što su nezadovoljni?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 14:36   #12
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, gradski SDP, najdemokratičnija od svih stranaka, se nađe u situaciji dam iz gazda instalira svog kandidata a ne njihovog, i tebi je sad čudno što su nezadovoljni?
Naravno da mi nije čudno, ekipa se vidjela na dobro plaćenim mjestima, u odborima, Skupštini itd. i zada će dobiti mrvice..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 14:39   #13
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Naravno da mi nije čudno, ekipa se vidjela na dobro plaćenim mjestima, u odborima, Skupštini itd. i zada će dobiti mrvice..
Dakle OK ti je da se najvećem ogranku u zemlji, nameće kandidat?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 15:11   #14
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dakle OK ti je da se najvećem ogranku u zemlji, nameće kandidat?
Sve po pravilima i statutu SDP-a.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 15:16   #15
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Sve po pravilima i statutu SDP-a.
Ma sve pet, nisam ni tvrdio da nije, samo nemoj ih onda predstavljati kao "drukčije"
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 15:22   #16
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ma sve pet, nisam ni tvrdio da nije, samo nemoj ih onda predstavljati kao "drukčije"
Gdje sam ih tako prikazao?
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 18:28   #17
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Gdje sam ih tako prikazao?
Jarane nisi ti jedini na svijetu, tebe sam par puta uopće vidio na forumu, govorim o SDP-u i pobornicima, osim toga par puta su se pravdali za neke lokalne stvari "da se stranka ne miješa u rad lokalnih ogranka"
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 18:45   #18
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jarane nisi ti jedini na svijetu, tebe sam par puta uopće vidio na forumu, govorim o SDP-u i pobornicima, osim toga par puta su se pravdali za neke lokalne stvari "da se stranka ne miješa u rad lokalnih ogranka"
"Jarane", nema onda razloga da JEDNOG sugovornika kolektiviziraš i da se obraćaš imaginarnom partijskom kolektivu s kojim si očito malo previše opsjednut..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 19:20   #19
Doista, puno je bitnije TKO govori od onoga što govori. Kada vidim kome nije u interesu, odmah mi je draži, a Milanović ga baš prezire. Čak i više od Bandića. Puno, puno više, znači ne može on biti toliko loš i definitivno zaslužuje šansu.
Kako rekoh uostalom, ako preživi Milanovića, postaje šef stranke.
marion1106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 20:11   #20
Quote:
German kaže: Pogledaj post
"Jarane", nema onda razloga da JEDNOG sugovornika kolektiviziraš i da se obraćaš imaginarnom partijskom kolektivu s kojim si očito malo previše opsjednut..
Ja sam maltene do prije par godina podržavao da SDP dođe na vlast, čitaj moje starije postove, tu sam od 2006.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.