Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2015., 22:01   #41
ako si dobar šljaker i znaš držat usta zatvorena onda možeš u vojsku. Inače ne pomišljaj.
ovo ti je za probu
http://www.morh.hr/hr/karijera-u-mor...bljavanju.html
parcov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 23:16   #42
Quote:
flasem kaže: Pogledaj post
Ustvari kad bolje razmislim nemoj nista pisati jer ce mozda doc neko pametniji od tebe i pomoc mi za razliku od tebe
Pametnijih ima puno, no pitanje je možeš li njihove savjete uspješno apsolvirati.
Drž se ti mene, ostat ćeš u dometu vlastitog razumijevanja, a ionako ti (kao većina vojne obuke bilo gdje u svijetu) neće kurca značiti u stvarnim okolnostima.
Jer sve je drukčije kad zaprdi oko ušiju.
Dio ljudi koji su briljirali na raznoraznim obukama, bili prepuni teoretskog znanja i sipali taktike i strategije iz rukava zablokiral je čim je zaprdilo oko ušiju.
Volim misliti da ja nisam zato kaj sam bil jako hrabar, (baš kao dabar) ali daleko je vjerojatnije da nisam bil dovoljno inteligentan da se odmah userem od straha, pa sam to činio kad je sranje već odavno bilo gotovo. A dok je sranje trajalo sam po defaultu kak papagaj odrađival naučeno.
Usput, vojnički zanat zahtijeva i određenu dozu staloženosti i samopouzdanja, a to baš upisima i nisi pokazal.
Najdobronamjerniji mogući savjet: ne guraj se tamo gdje ti nije mjesto, postoji pun kurac načina na koji ćeš si i bez odore sjebati život, daleko su bezopasniji i po tebe i okolinu i drži se njih.

A nitko neće biti sretniji od mene pokaže li se da nisam bio u pravu kad sam te procjenjivao.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 00:59   #43
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Krki ti si sad službeno proglašen kao član Vijeća mudraca MK čuvarom arhivske građe.
zahvaljujem ostala mi je ta tema u sjećanju što zbog lika zaštitara bez ikakvih kvalifikacija koji bi radio posao od 25 somova dolara na mjesec a i zbog toga što ga je Hogar toliko oprao da on više nije ni provirio na MK mada je Hogar opet na najboljem putu da ubije i ovu temu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 11:42   #44
Ako ti se proliva krv za domovinu, ovo ti je puno bolji način.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 21:14   #45
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
zahvaljujem ostala mi je ta tema u sjećanju što zbog lika zaštitara bez ikakvih kvalifikacija koji bi radio posao od 25 somova dolara na mjesec a i zbog toga što ga je Hogar toliko oprao da on više nije ni provirio na MK mada je Hogar opet na najboljem putu da ubije i ovu temu
E zato šta pamtiš dobija si dužnost
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 22:17   #46
Quote:
flasem kaže: Pogledaj post
Ustvari kad bolje razmislim nemoj nista pisati jer ce mozda doc neko pametniji od tebe i pomoc mi za razliku od tebe
Evo, ja sam pametan I reci cu ti da se uhvatis nekog drugog posla. Biti vojnik je najgluplji posao u svemiru I okolini.

Otvori svoju firmu, izumi nesto novo, otkrij lijek za ko zna sta I tako to
overtajm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger