Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 20:58   #1
Kako dalje?

Kad nas netko iz vana gleda sve je savršeno. Prekrasna kuća, dvoje djece, labrador...ma idila!
A ja...unutra prazna! U braku 10 godina, u vezi 15. Nema više ničeg među nama. Nema strasti, komunikacije, nježnosti. Interesi su nam tako različiti...imamo totalno različit pogled na život. On nikuda ne želi ići samnom, svuda idem sama i osjećam se jako usamljeno. Nije u pitanju treća osoba, nisam ga prevarila al razmišljam o tome jer ima jedan muškarac koji tvrdi da bi za mene skidao zvijezde s neba ( svi oni na početku to tvrde). Tužna sam iznutra jer su tu djeca. Biti patnica? Praviti se pred djecom da je sve ok, s njim spavat u odvojenom krevetu i biti cimerica....žrtvovati se zbog djece ( 10 i 6 god ), prihvatiti da je to tako i jednostavno stvoriti sama sa sobom neka zadovoljstva. Biti sebična? Ostaviti ga radi svoje sreće i oduzeti djeci život sa njihovim ocem. Prevariti ga? Ispunjavat želju za ljubavlju s ljubavnikom?
Još je jedan problem....kuća je moja, imam stalan posao, djeca bi naravno ostala samnom ( o tome nema govora ). On nema posao ( dakle nema prihode osim kad nešto zaradi na crno ) kamo da on ide? Od čega da on živi?
Tako sam tužna....od tolike ljubavi sve se svelo na ovo? Razmišljanje da ga varam, da ga ostavim....Toliko sam uvenula.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:15   #2
Pa je l on cijeli život parazit bez posla?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:21   #3
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Pa je l on cijeli život parazit bez posla?
Uglavnom, radi na crno...nekad neš zaradi nekad niš...Ne smeta me to! Smeta me što me ne doživljava 5 posto
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 11:11   #4
ajme..ne zarađuje, ne jebe, ne ispunjava te emotivno, ne druži se s tobom. on živi svoj život i uživa, dok ga ti uzdržavaš. što ti je ženo? zar se ne osjećaš iskorišteno? ne misliš li da zaslužuješ nekoga tko će ti skidati sve zvijezde s neba i držati te kao kap vode na dlanu? ne misliš li pošto financijski skoro ništa ne doprinosi da bi trebao biti presretan što te ima i tretirati te kao kraljicu? jel ti palo na pamet da ga nije briga za tebe i da je s tobom zato što ga financiraš, zato što si mu riješila stambeno pitanje i zato da bi bio s djecom?

ja na tvom mjestu ne bi puno razmišljala. kako je prostro tako neka i legne.
a djeca..teško je to, ali ni prva ni zadnja. osim toga da je tvoje dijete u takvom braku, što bi mu savjetovala?
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 10:48   #5
Pa jel toliko teško reći mužu da ti se sviđa neki drugi tip, i da bi se ti malo pucala s njim, ako njemu to ne smeta.
To ti je rješenje svih tvojih problema. Ili će se potruditi oko tebe, ili ....
Uglavnom, priča ti je tipična, ja ovo, ja ono, svi krivi, ja nezadovoljna, ja neshvaćena, ja žrtva itd.
Mogu samo zamisliti kako se ponašaš prema tom istom mužu.
Evo, navijam da razjebeš svoju obitelj, iznerediš djecu, satareš muža, okreneš se za 360 stupnjeva i shvatiš da ništa nisi napravila.
U ovoj situaciji bi svakako trebala krenuti od sebe, i vidjeti šta ti možeš napraviti da popraviš vaš odnos, a ne slušati riječi nekih probisvjeta (ovdje mislim na ljubavnika). Taj želi tebe, a tvoja djeca ga vjerovatno baš i ne zanimaju. Nemaš pojma u šta se upuštaš, ali nema veze, biti ćeš sretna!!!
Cota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 12:09   #6
Jel ti mislis da je ok prevarit muza? OK...kuzim ja sve sto si ti napisala ali rijesi ti najprije stvari u svojem dvoristu
pa kreni dalje. Ja sam rastavljen i rastava je bila bas koma...dvoje male djece slicne po godinama kao i tvoji.
Sad nakon 3 godine djeca normalno viđaju oba roditelja i po tom pitanju im nista ne fali. Prvih 3 mj. je bilo malo zeznuto
ali sve se sredilo. Hocu reci...sve to dođe na svoje. Ipak u ovakvom braku ako se tvoj muz ne trgne...biti ce ti samo jos gore.
Popricaj sa muzem i nek on zna sto te muci. Ako je voljan i zeli spasiti stvar...ok. Ako ne zeli... sve ce se posloziti na svoje
mjesto. Jos jedino jedna stvar...ma kuzim da ti fali i sexa i jos ako postoji taj neki muskarac ali jedno po jedno.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 14:40   #7
Quote:
Cota kaže: Pogledaj post
Pa jel toliko teško reći mužu da ti se sviđa neki drugi tip, i da bi se ti malo pucala s njim, ako njemu to ne smeta.
To ti je rješenje svih tvojih problema. Ili će se potruditi oko tebe, ili ....
Uglavnom, priča ti je tipična, ja ovo, ja ono, svi krivi, ja nezadovoljna, ja neshvaćena, ja žrtva itd.
Mogu samo zamisliti kako se ponašaš prema tom istom mužu.
Evo, navijam da razjebeš svoju obitelj, iznerediš djecu, satareš muža, okreneš se za 360 stupnjeva i shvatiš da ništa nisi napravila.
U ovoj situaciji bi svakako trebala krenuti od sebe, i vidjeti šta ti možeš napraviti da popraviš vaš odnos, a ne slušati riječi nekih probisvjeta (ovdje mislim na ljubavnika). Taj želi tebe, a tvoja djeca ga vjerovatno baš i ne zanimaju. Nemaš pojma u šta se upuštaš, ali nema veze, biti ćeš sretna!!!
Pod a) NEMAM LJUBAVNIKA
Pod b) NIKAD NISAM IMALA LJUBAVNIKA
i pod c) NE MISLIM IMAT LJUBAVNIKA
I da... ja ću razjebat brak jer brak je idealan samo sam ja nezahvalna...ili vjerojatno imam PMS kako bi moj muž rekao.
Ako je tebi normalno 3 mj spavati u odvojenim sobama, ne komunicirati, ne seksati se, ne dijeliti ništa zajedno onda ok
Al bitno da ću ja sjebat brak s time što sam mu rodila dvoje djece, dala krov nad glavom, zarađujem, kuham, perem, peglam, spremam, pišem domaće zadaće, vozim djecu na treninge dok on s oproštenjem nateže onu stvar a za to ne dobivam ni zagrljaj, poljubac ili ne daj bože volim te.
Hvala na lijepim željama.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 14:48   #8
Quote:
suhi13 kaže: Pogledaj post
Jel ti mislis da je ok prevarit muza? OK...kuzim ja sve sto si ti napisala ali rijesi ti najprije stvari u svojem dvoristu
pa kreni dalje. Ja sam rastavljen i rastava je bila bas koma...dvoje male djece slicne po godinama kao i tvoji.
Sad nakon 3 godine djeca normalno viđaju oba roditelja i po tom pitanju im nista ne fali. Prvih 3 mj. je bilo malo zeznuto
ali sve se sredilo. Hocu reci...sve to dođe na svoje. Ipak u ovakvom braku ako se tvoj muz ne trgne...biti ce ti samo jos gore.
Popricaj sa muzem i nek on zna sto te muci. Ako je voljan i zeli spasiti stvar...ok. Ako ne zeli... sve ce se posloziti na svoje
mjesto. Jos jedino jedna stvar...ma kuzim da ti fali i sexa i jos ako postoji taj neki muskarac ali jedno po jedno.
Ne zanima me taj muškarac....samo smatram da ipak još "nisam za bacit" i da bi valjda netko bio sretan da ima sve ovo što ja dajem svom mužu a on ne cijeni. I da...pokušavala sam razgovarat s njim, ne jednom, ne dva puta, na stotine puta. Znate što on napravi? Upali Tv i čeka da završim svoj "monolog" jer njemu ništa naravno ne fali, on je zadovoljan. Ja NISAM zadovoljna, nisam sretna. Volim svoju djecu i nikada ih ne bi povrijedila ali da li je život u ovakvim uvjetima dobar za njih? Za mene ? Za nas? I ne, ne fali mi seks, fali mi pažnja, osjećajnost, razumijevanje, komunikacija...Mislim da vrijedim više od nekog tko služi za kuhanje, peglanje, pranje i td....i ja bi htjela da mi se nešto vrati nazad. Zar nije bit braka kompromis? Zar nije bit braka da nam bude lijepo zajedno? Svi ste se prihvatili ljubavnika kojeg niti nemam.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 15:23   #9
Uz malo komunikacije sve se to može ispravit. Potrebno je da vas dvoje sjednete na neki način jedan nasuprot drugoga i iskreno kažete šta vas tišti. Priča vam je klasična. Skupilo se nezadovoljstva s jedne i druge strane, upali ste u začarani krug iz kojeg ne znate izaći. Ti tražiš tako malo, on možda još i manje, ali s vrimenom niste naučili komunicirati jedno s drugim i ne znate prepoznat šta onom drugome treba. Ajde, nemoj odustat, provaj se malo poniziti pred njim, naći način kako da on tebe uistinu sasluša, razumije tvoje riječi, prihvati ih i tek onda da odgovor.
Cota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 15:31   #10
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Ne zanima me taj muškarac....samo smatram da ipak još "nisam za bacit" i da bi valjda netko bio sretan da ima sve ovo što ja dajem svom mužu a on ne cijeni. I da...pokušavala sam razgovarat s njim, ne jednom, ne dva puta, na stotine puta. Znate što on napravi? Upali Tv i čeka da završim svoj "monolog" jer njemu ništa naravno ne fali, on je zadovoljan. Ja NISAM zadovoljna, nisam sretna. Volim svoju djecu i nikada ih ne bi povrijedila ali da li je život u ovakvim uvjetima dobar za njih? Za mene ? Za nas? I ne, ne fali mi seks, fali mi pažnja, osjećajnost, razumijevanje, komunikacija...Mislim da vrijedim više od nekog tko služi za kuhanje, peglanje, pranje i td....i ja bi htjela da mi se nešto vrati nazad. Zar nije bit braka kompromis? Zar nije bit braka da nam bude lijepo zajedno? Svi ste se prihvatili ljubavnika kojeg niti nemam.
Jesi li sigurna da je on zadovoljan? Čovjek koji nema posao, ne radi po kući (ako mu ti služiš za kuhanje, peglanje, pranje...) može biti liječina, a može biti da ga je neko neispunjavanje vlastitih planova oko posla sad gurnulo u začaran krug gdje je nezadovoljan jer ne radi, a u tom nezadovoljstvu mu se teško pokrenuti. Ako već ima problema s kojima se ne može nositi, onda nije čudno da bježi od činjenice da ima problem u braku.

Sve u svemu, ovako dalje ne možete. Ali premalo je podataka da čovjek zaključi ima li smisla i može li se spašavati vaš brak.
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 15:55   #11
Pa ako je bilo razgovora a od svega skupa nista...pokusaj malo ostrije...tj. stjerat ga pred zid. Baci pred njega
papire za razvod braka. Ako ga to ne trgne...pa sto imas traziti vise sa tim covjekom. Jasno je da nisi za baciti...ne samo ti
vec tako ni stariji ili mlađi ljudi od tebe. Naravno da si zelis nekoga kako za sex tako i za neku sakodnevnu komunikaciju.
Nije to nista cudno a nisi prva ni posljednja koja bi se razvela. Pa i da si sama sa djecom...nece ti biti nista losije nego
sa takvim muzem.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 17:37   #12
Quote:
Cota kaže: Pogledaj post
Ajde, nemoj odustat, provaj se malo poniziti pred njim, naći način kako da on tebe uistinu sasluša, razumije tvoje riječi, prihvati ih i tek onda da odgovor.

Zasto bi se iko, ikada ponizavao?!

Stvarno enw razumem sta te navodi da ovako savetujes!!

...........

Covek koji ne radi, niej zaposlen, treba da radi sve u kuci, zena uopste nema opbavezu da mu kuva, peglq i sve ostalo, vec treba da je ceka cista kuca, kada on ne radi.

I zasto takva drama-unistiti brak? Pa ako ne valja, treba da se unisti, zasto bi se ostajalo u losem braku? Zarad cega? Kao da je deci lepo sa tatom neradnikom, kojeg boli uvo za mamu?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 20:00   #13
Ti njemu nisi zena.
Ti si mu mater i provajder.

Zato te ne dozivljava.

Plus mu je vjerojatno samopouzdanje u ***cu, inace bi vec sam otisao.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 09:28   #14
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Ti njemu nisi zena.
Ti si mu mater i provajder.

Zato te ne dozivljava.

Plus mu je vjerojatno samopouzdanje u ***cu, inace bi vec sam otisao.
Dobro a kako da to promijenim? Kako da budem voljena žena? I ako on ima problem, zašto ništa nikad ne kaže? Zašto nam je komunikacija u k....? Zašto mu je draže komunicirati s mobom nego samnom? Nikud ne želi ići samnom, stalno sam sama!
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:05   #15
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Dobro a kako da to promijenim? Kako da budem voljena žena? I ako on ima problem, zašto ništa nikad ne kaže? Zašto nam je komunikacija u k....? Zašto mu je draže komunicirati s mobom nego samnom? Nikud ne želi ići samnom, stalno sam sama!
bojim se da ćeš odgovore na ova pitanja dobiti jedino kad i ako zakucaš na ona vrata koja bi radije preskočila. ali tako je to u životu - nema shortcut keys.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:56   #16
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
bojim se da ćeš odgovore na ova pitanja dobiti jedino kad i ako zakucaš na ona vrata koja bi radije preskočila. ali tako je to u životu - nema shortcut keys.
Na koja? Misliš na prijevaru? Traženje te praznine kod nekog tko mi to može i želi dati....S njom živjeti i dalje u cimer odnosu zbog djece. Mislim, 21. je stoljeće, ali obično ako žena prevari, ona je kurva...bez obzira na razlog i sve ono što je dovelo do toga!
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 13:29   #17
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Na koja?
na ova:

Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Dobro a kako da to promijenim? Kako da budem voljena žena? I ako on ima problem, zašto ništa nikad ne kaže? Zašto nam je komunikacija u k....? Zašto mu je draže komunicirati s mobom nego samnom? Nikud ne želi ići samnom, stalno sam sama!
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 18:55   #18
sto bi da se sve to dogodilo ?

zasto spavate u odvojenim sobama?

jesi li se zapustila, udebljala i sl. ?

kako si uopce zeljela zivjeti sa muskarcem koji ne radi, si ga kupila ili sto, ne kuzim uci u brak s nekim koji nema viziju zivota i razvoja ?

sto to on radi u fusu ?

kako si ti to sve stekla ? Nasljede, dobar posao ?
VW BUG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 19:59   #19
Quote:
VW BUG kaže: Pogledaj post
sto bi da se sve to dogodilo ?

zasto spavate u odvojenim sobama?

jesi li se zapustila, udebljala i sl. ?

kako si uopce zeljela zivjeti sa muskarcem koji ne radi, si ga kupila ili sto, ne kuzim uci u brak s nekim koji nema viziju zivota i razvoja ?

sto to on radi u fusu ?

kako si ti to sve stekla ? Nasljede, dobar posao ?

Nisam "bomba" ali dobro izgledam, visoka sam, vitka, držim do sebe...imam 32 godine. Prohodali smo kad sam imala 16, on 22. Tad je radio kao prodavač namještaja, bila sam zaljubljena do neba i uopće nisam na to gledala niti sada gledam. S 22 godine sam ostala trudna. Moji roditelji su nam dali kuću napravljenu do krova + stolarija, ostalo sam dignula kredit jer radim u državnoj službi i evo već ga 10 godina odplačujem. Pokušao je otvoriti firmu za izradu namještaja, nije išlo....sad u fušu radi namještaj.
Zašto spavamo u odvojenim krevetima? Ne znam.... zato što si navečer nemamo kaj reč. On gleda serije s neta ja čitam knjigu... Odvojeni smo jer ni on ne želi biti samnom a očito ni ja s njim. Toliko puta sam mu popustila ali ovaj put mi je voda došla do grla, stvarno mi se više neda!!Spavamo nekad i u bračnom, al svako na svojoj strani postelje. Ne znam više kaj bi rekla...nisam ni ja cvijeće al tolko sam do sad imala sranja u životu i nikada u pravom smislu riječi nije bio tu za mene. Sve sam ignorirala. U zadnje vrijeme vidim da me muškarci primječuju, da sam im lijepa, simpatična...To me nije kao drolju navelo da se idem jeb...okolo ali stvarno sam se zapitala zašto pobogu to ne mogu imati kod kuće? Zašto je tom čovjeku postalo svejedno? I zašto ne kaže što ga muči? Zašto se malo ne potrudi, treba mi tako malo....Al uvenula sam...ne zaljeva me već godinama. Nije stvar ni u materijalnom, dobro zaradim da možemo živjeti, njemu kapne tu i tamo i super al on ništa i nigdje ne želi raditi samnom. Danas sam se probudila, nahranila djecu, otišla sama po špeceraj,vratila se, skuhala ručak, pospremila kuću....On je tu nešto prčkao po garaži...nismo razmijenili 3 riječi. Ma mogla bi do prekosutra....
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 20:45   #20
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Nisam "bomba" ali dobro izgledam, visoka sam, vitka, držim do sebe...imam 32 godine. Prohodali smo kad sam imala 16, on 22. Tad je radio kao prodavač namještaja, bila sam zaljubljena do neba i uopće nisam na to gledala niti sada gledam. S 22 godine sam ostala trudna. Moji roditelji su nam dali kuću napravljenu do krova + stolarija, ostalo sam dignula kredit jer radim u državnoj službi i evo već ga 10 godina odplačujem. Pokušao je otvoriti firmu za izradu namještaja, nije išlo....sad u fušu radi namještaj.
Zašto spavamo u odvojenim krevetima? Ne znam.... zato što si navečer nemamo kaj reč. On gleda serije s neta ja čitam knjigu... Odvojeni smo jer ni on ne želi biti samnom a očito ni ja s njim. Toliko puta sam mu popustila ali ovaj put mi je voda došla do grla, stvarno mi se više neda!!Spavamo nekad i u bračnom, al svako na svojoj strani postelje. Ne znam više kaj bi rekla...nisam ni ja cvijeće al tolko sam do sad imala sranja u životu i nikada u pravom smislu riječi nije bio tu za mene. Sve sam ignorirala. U zadnje vrijeme vidim da me muškarci primječuju, da sam im lijepa, simpatična...To me nije kao drolju navelo da se idem jeb...okolo ali stvarno sam se zapitala zašto pobogu to ne mogu imati kod kuće? Zašto je tom čovjeku postalo svejedno? I zašto ne kaže što ga muči? Zašto se malo ne potrudi, treba mi tako malo....Al uvenula sam...ne zaljeva me već godinama. Nije stvar ni u materijalnom, dobro zaradim da možemo živjeti, njemu kapne tu i tamo i super al on ništa i nigdje ne želi raditi samnom. Danas sam se probudila, nahranila djecu, otišla sama po špeceraj,vratila se, skuhala ručak, pospremila kuću....On je tu nešto prčkao po garaži...nismo razmijenili 3 riječi. Ma mogla bi do prekosutra....
za pocetak nadi frendicu i pocni se druziti s njom u svoje sl. vrijeme.

Idi kod roditelja, i pocni si dane planirati.

Vjerujem da ce ti to pomoci za sljedeci korak .

Ne brini doci ce samo od sebe.

Zadnje uređivanje VW BUG : 10.06.2017. at 20:58.
VW BUG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.