Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2003., 01:07   #2741
Quote:
Cro Fag kaže:
nitko nikoga ne nagovara.. ne može se postati homić.
biti gay nije stvar izbora, i ne - homići ne nagovaraju nikoga da postanu bilo što.
Ne ma kakvi. A sto onda radite po osnovnim skolama? Pricate o lijepom vremenu?
Trabunjas lazi konstantno. Cinjenica je (nadji u rijecniku tu rijec da znas sto to znaci za ubuduce) da obilazite skole pricajuci kako je biti peder dobro i to djecici koja nikada nisu ni culi za musko-zenski odnos, a vec im se NAMECE musko-muski odnos. Kako li samo bezocno lazes. To je ono sto je najvise iritantno kod vas pedera, vase kontinuirano ustrajanje u lazi. Kako zaboga mozes reci da homići ne nagovaraju nikoga da postanu bilo što, kada to vec tjednima radite po osnovnim skolama u Ontariju.
Ne nagovarate ih otvoreno, vec suptilno. Neces reci djetetu da postane pilot, vec ces mu reci kako je lijepo letiti u avionu. Neces im reci da postanu pederi, ali ces im reci da je to nesto lijepo i da nije nista lose to probati. Osim toga to su buduci glasaci, pa kada jednog dana dodje do referenduma oko pederskih pitanja (sto je neizbjezno), vi vec imate spremnu bazu simpatizera.

Quote:
Cro Fag kaže:
i to je srž tvog problema.... centar tvoje homofobije--
bojiš se da možeš postati peder...
Onaj tko ima problem sigurno nisam ja.
Vec sam ti rekao. Sto se babi tilo to se babi snilo. Ti bi volio da je to tako kako ti kazes, jer se to uklapa u tvoju propagandnu shemu. No kako si peder, neke stvari su van dohvata tvojih osjecaja. Ti si uskracen za roditeljske osjecaje, pa ne mozes razumjeti dokle je roditelj spreman ici u zastiti svoje djece. Roditelj ce SVE napraviti da bi zastitio svoje dijete od pervertita kao sto si ti. Tu granice ne postoje. Takav bi prosao kao "Na Drini cuprija", bez ikakve griznje savjesti - ako je to jedini nacin da ga zastitim. Moje djete mi je vaznije od tvoje guze da prostis.

Quote:
Cro Fag kaže:
nameću se samo pravila koja svaka obitelj, svaka Crkva, svaka religija i svaka normalna, civilizirana država ima u svom ustavu i organima reda - da se poštuju ljudska prava: da nitko nema pravo vršiti nasilje nad bilo kime.
Jos jedna obmana. S ovim negiras postojanje "Hate Law"?
Ali taj zakon postoji i taj zakon su pederi napravili EXKLUZIVNO za pedere. Dakle, ovo gore je LAZ.


Quote:
Cro Fag kaže:
hate law se odnosi na šljam - na poremećene ljude koji su puni predrasuda i agresije - osobe koje trebaju ići na hitno liječenje, nevezano uz ikakvu sex. orijentaciju.
Opet LAZ. "Hate Law" se odnosi na BILO KOGA tko nije peder.

Quote:
Cro Fag kaže:
ne mislio sam na zlostavljače - homofobe, negostoljubive ljude---
na osobe koje napadaju mišlju, riječju i djelom osobe koje se ponašaju kršćanski (da su iskreni i miroljubivi).
Znaci mislio si na pedere.
Mad Nomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 17:45   #2742
Ja se ne mogu pohvalit cinjenicom da sam expert za bibliju , samo sam prakticni obicni vjernik , moja vjera me cini tolerantnom (ili sam ja bar tako shvatila da mora bit pa tako i radim).Bog je rekao ......."Ljubi bliznjega svoga kao samog sebe....."....i ja se toga drzim.Svi mi cinmo dobro i lose i to svaki dan......Grijeh je grijeh ma kakav on bio...i ne razlikuje se .Pitam se zasto niko ne govori o grijehu preljube ovde nego je vjecna teme grijeh homoseksualnosti........Zar to nisu jednako veliki grijesi ili postoje oni veci i manji?A gdje su drugi grijesi.......i zavist je grijeh i pohlepa je grijeh i ......ma zasto uopce moram nabrajat kad Vi to sve znate.Grijeh je cak i tolerirat grijeh ali kako bit tolerantan bez tolerancije grijeha ?
SEECAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 19:30   #2743
Exclamation

mad nomad,
ako nisi vidio, uopće ne govoriš o temi (religiji i homićima)...
već širiš svoju homofobnu propagandu i mržnju..

a to je


Quote:
Mad Nomad kaže:
Ne ma kakvi. A sto onda radite po osnovnim skolama? Pricate o lijepom vremenu?
Trabunjas lazi konstantno. Ne nagovarate ih otvoreno, vec suptilno.
hehe
daj se onda već odluči..

nomad, još jednom-
ne može se nikoga nagovoriti da postane gay..
ne može se postati gay.

ali se može djecu i odrasle odgajati da postanu dobri ljudi - kršćani.. i to se sprovodi po školama.. da nema nasilja i mržnje među ljudima..

Quote:
Mad Nomad kaže:

Onaj tko ima problem sigurno nisam ja.
imaš.
nisi odgojen kako spada.
nemaš ni kulture
a niti obrazovanja..
i još si sexualno nepismen.. ti slatkić jedan..


Quote:
Mad Nomad kaže:

Ti si uskracen za roditeljske osjecaje, pa ne mozes razumjeti dokle je roditelj spreman ici u zastiti svoje djece. Roditelj ce SVE napraviti da bi zastitio svoje dijete od pervertita kao sto si ti. Tu granice ne postoje. Takav bi prosao kao "Na Drini cuprija", bez ikakve griznje savjesti - ako je to jedini nacin da ga zastitim.
nisam uskraćen za roditeljske osjećaje..
jednog dana ću imati Cro Fag Juniora..a ti mi možeš poljubiti moju ćupriju na Drini


Quote:
Mad Nomad kaže:

Moje djete mi je vaznije od tvoje guze da prostis.
ne vjerujem u to..
homofobi potiskuju sve te osjećaje i to im postaje opsesija i ovisnost i primarna stvar u životu.. i zato se trebaš (iz)liječiti

Quote:
Mad Nomad kaže:

Jos jedna obmana. S ovim negiras postojanje "Hate Law"?
Ali taj zakon postoji i taj zakon su pederi napravili EXKLUZIVNO za pedere. Dakle, ovo gore je LAZ.
Opet LAZ. "Hate Law" se odnosi na BILO KOGA tko nije peder.
hate law je po mojoj book law koji se odnosi na primitivce, bezobrazne negostoljubive i opasne ljude koji zlostavljaju i maltretiraju homiće..

Quote:
Mad Nomad kaže:

Znaci mislio si na pedere.
pa čuj, kako riječ peder ne znači samo homo osobe,već i primitivne , bolesne hetero "muškarčine", zapravo si i u pravu..


i daj odgovori....
kao homofob- moraš imati neka homo iskustva...
kad se to prvi put dogodilo? bio je stariji/mlađi od tebe?

.................................................. ......................Homer-sexual

~ ~ ~
Naučili smo da su naše negativne unutrašnje poruke samo zastarjeli sudovi temeljeni na pomankanju iskrenosti. Imamo jaku želju da ispravimo krivo obaviješteno društvo. Upravo se je na takav način ljudsko društvo mijenjalo tijekom povijesti.
"VIŠE OD PRIHVAĆANJA"
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 19:37   #2744
Exclamation

Quote:
SEECAT kaže:
Ja se ne mogu pohvalit cinjenicom da sam expert za bibliju , samo sam prakticni obicni vjernik , moja vjera me cini tolerantnom (ili sam ja bar tako shvatila da mora bit pa tako i radim).Bog je rekao ......."Ljubi bliznjega svoga kao samog sebe....."....i ja se toga drzim.Svi mi cinmo dobro i lose i to svaki dan......Grijeh je grijeh ma kakav on bio...i ne razlikuje se .Pitam se zasto niko ne govori o grijehu preljube ovde nego je vjecna teme grijeh homoseksualnosti........Zar to nisu jednako veliki grijesi ili postoje oni veci i manji?A gdje su drugi grijesi.......i zavist je grijeh i pohlepa je grijeh i ......ma zasto uopce moram nabrajat kad Vi to sve znate.Grijeh je cak i tolerirat grijeh ali kako bit tolerantan bez tolerancije grijeha ?
točno.

ne zaboravimo...
da SZ u dijelu gdje se navodno spominje homo text..
u istom dijelu se na smrt osuđuje nevjera, te se isključuju iz zajednice osobe koje nisu bile baš sretne u životu a dogodile su im se neke stvari nad kojima nemaju kontrole - invalidi itd. kakav je to onda pravedan i koncizan Bog?

~ ~ ~
20-9) "Tko god prokune svoga oca i svoju majku, neka se smakne. Jer je oca svoga i majku svoju prokleo, neka njegova krv padne na nj.
Levitski zakonik
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 06:27   #2745
Quote:
Cro Fag kaže:
hate law je po mojoj book law koji se odnosi na primitivce, bezobrazne negostoljubive i opasne ljude koji zlostavljaju i maltretiraju homiće..
Opet laz.
Hate-Law ugrozava slobodu govora.
Hate-law ne dozvoljava onima koji su protiv pederskog braka da dignu svoj glas protiv. Jednostavno im je zabranjeno govoriti pod prijetnjom zatvora. To je ta nova pederska demokracija.

Sada opet procitaj sto si napisao: "... se odnosi na primitivce, bezobrazne negostoljubive i opasne ljude koji zlostavljaju i maltretiraju homiće..", pa pogledaj tko ovdje koga zlostavlja - heteroseksualci pedere ili pederi heteroseksualce? Pogledaj jos jednom kome se ovdje uskracuju prava.

"Scaring people into silence in the midst of the marriage debate is wrong, and an affront to free speech."
- Derek Rogusky
"What troubles us is the possibility that someone who finds the expression of the beliefs of the Catholic Church on the sexual conduct of homosexual persons too blunt or too harsh will invoke the Criminal Code to silence the teaching."


"Scaring people into silence in the midst of the marriage debate is wrong, and an affront to free speech," he said."

Vise o tome ovdje:
http://www.wcr.ab.ca/news/2003/0929/hate092903.shtml

Quote:
Cro Fag kaže:
nisam uskraćen za roditeljske osjećaje..
jednog dana ću imati Cro Fag Juniora..
Ako kazes da ne spavas sa zenskama, kako to mislis izvesti? Telepatski?
Ako mislis na usvojenje, to ti je jos jedno u nizu samo-zavaravanja. Jos jedan surogat...


Quote:
Cro Fag kaže:
a ti mi možeš poljubiti moju ćupriju na Drini
A da samo znas kako bi ti tek kolac u guzi stimulirao g-tocku ...
Mad Nomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 20:26   #2746
Exclamation

lijepo je vidjeti kako si napokon shvatio da se gay ne može postati
i da se ne može nikoga nagovoriti da postane gay...


čudo koliko ti je trebalo i toliko brzo da ti to uđe u taj tvj homerovski mozgičić (sa avatara)

.................................................. ..........................It's My Life

Quote:
Mad Nomad kaže:
Opet laz.
Hate-Law ugrozava slobodu govora.
Hate-law ne dozvoljava onima koji su protiv pederskog braka da dignu svoj glas protiv. Jednostavno im je zabranjeno govoriti pod prijetnjom zatvora. To je ta nova pederska demokracija.
ne taj hate law se odnosi na nasilne ljude koji uzurpiraju sve oko sebe svojom neliječenim poremećajem ličnosti-
pogledaj samo evo jedrenjaka koji prijeti nasiljem..
ili ti sam - koji mi prijetiš kolcima...
to je sve prijetnja smrću/ozljeda i to je zločin..

ti ćeš sigurno reći kako si se šalio itd..
a ja te pitam kako da ja tebi se isto šalim na isti način?


Quote:
Mad Nomad kaže:

Sada opet procitaj sto si napisao: "... se odnosi na primitivce, bezobrazne negostoljubive i opasne ljude koji zlostavljaju i maltretiraju homiće..", pa pogledaj tko ovdje koga zlostavlja - heteroseksualci pedere ili pederi heteroseksualce? Pogledaj jos jednom kome se ovdje uskracuju prava.
ti spominješ nabijanja na kolčeve..
to je malčtretiranje, prijetnje smrću i nasiljem-
to je maltretiranje i zlostavljanje i zločin...

a što nije ni čudo jer osobe koje imaju predrasude i mržnju
su zločinci i spadaju u zatvor ili u ludnice na liječenja..


.................................................. .......................Don't you forget

Quote:
Mad Nomad kaže:

Ako kazes da ne spavas sa zenskama, kako to mislis izvesti? Telepatski?
Ako mislis na usvojenje, to ti je jos jedno u nizu samo-zavaravanja. Jos jedan surogat...
šta te briga za moj osobni život?
pa navodno tebe ja ne zanimam?

ili te ipak (baš kao i pravog latentnog/homofoba) ipak zanimam?

nisi mi još odgovorio-
ti se je koji muškuričić svidio?
kada?
u školi?
koliko imaš godina uopće, nomy?

Quote:
Mad Nomad kaže:

A da samo znas kako bi ti tek kolac u guzi stimulirao g-tocku ...
hmm
kakve veze ima tvoj 10 centimetarski piško sa ovom temom-
možeš ga nazivat kako god hoćeš, ali ovo nije lj.e.s,
nomad, drš se teme


~ ~ ~
Doslovni tumači Biblije jednako tako ne objašnjavaju svoju odluku da se ne pokore Levitskom zakoniku u odlomcima koji zabranjuju konzumiranje kunića, ostriga, školjki, rakova i svinjetine.
"VIŠE OD PRIHVAĆANJA"
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2003., 16:07   #2747
Quote:
Cro Fag kaže:
lijepo je vidjeti kako si napokon shvatio da se gay ne može postati i da se ne može nikoga nagovoriti da postane gay...
Peder se postaje u razdoblju puberteta kada je odrasli muskarac inicirao zanimanje za isti spol.
Da se peder postaje rodjenjem, onda bi to bila genetska deformacija (anomalija), kao sto su to mongoloidi recimo.

Buduci pederi znaju da je kljucno razdoblje u formiranju interesa za isti, odnosno, suprotni spol bas pubertet, oni djeci jos prije puberteta usadjuju neprirodni interes za istim spolom i to na nacin da obilaze osnovne skole tumaceci zasto je istospolni sex bolji od heteroseksualnog. U tome ih nitko ne moze sprijeciti, jer su prethodno napravili takve zakone (jedan od njih je "Hate-Law") koji pacificiraju bilo kakav otpor roditelja i nastavnika. Stoga i ne cudi da najvise pedera ima bas u Kanadi.

I opet, u zastiti svojeg djeteta ne postoje granice - bilo da se radi o pederima ili bilo kome drugom. Ako peder psihicki siluje i zlostavlja djete u skoli - kao sto to rade danas u Ontariju, kolac u guzici je najmanje sto je takav zasluzio.
Mad Nomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 13:21   #2748
Exclamation

hey moj lnomićl...
pa di si bio???

već sam se uplašio da je sproveden "hate law" pa si završio (napokon) u zatvoru..

(zezam se, nomić moj)

Quote:
Mad Nomad kaže:
Peder se postaje u razdoblju puberteta kada je odrasli muskarac inicirao zanimanje za isti spol.
Da se peder postaje rodjenjem, onda bi to bila genetska deformacija (anomalija), kao sto su to mongoloidi recimo.

Buduci pederi znaju da je kljucno razdoblje u formiranju interesa za isti, odnosno, suprotni spol bas pubertet, oni djeci jos prije puberteta usadjuju neprirodni interes za istim spolom i to na nacin da obilaze osnovne skole tumaceci zasto je istospolni sex bolji od heteroseksualnog. U tome ih nitko ne moze sprijeciti, jer su prethodno napravili takve zakone (jedan od njih je "Hate-Law") koji pacificiraju bilo kakav otpor roditelja i nastavnika. Stoga i ne cudi da najvise pedera ima bas u Kanadi.

još se ne zna kako nastaju homići točno...

ali kako god bilo,
biti gay nije nikakav poremećaj niti bolest- to je dokazano.

ono što je dokazano je da ljudi koji su negostoljubivi su devijanti i poremećene osobe koje se trebaju liječiti..
i Bog/Biblija ne trpi nasilne i bezobrazne, nasilne primitivčuge..

prije ili kasnije će se takvi naći u zatvoru - sa "hate law" ili bez



Quote:
Mad Nomad kaže:

I opet, u zastiti svojeg djeteta ne postoje granice - bilo da se radi o pederima ili bilo kome drugom. Ako peder psihicki siluje i zlostavlja djete u skoli - kao sto to rade danas u Ontariju, kolac u guzici je najmanje sto je takav zasluzio.
karakteristike i tip nasilnika i zlostavljača odgovaraju tebi, tvom karakteru, nomad..

-> tako da si taj kolac možeš sam sebi zabiti

(mogu ti pomoć ak oćeš)




evo, i dalje me verbalno zlostavljaš-
pogrdnim i nekršćanskim izrazima mi se obraćaš--
to je zlostavljanje... i to zlostavljači i rade..

i to je najveća prijetnja svima.----
neliječeni zlostavljači koji slobodno se valjaju po ulicama i zlostavljaju svoje familije, djecu i osobe sa kojima dolaze u kontakt..

~ ~ ~
The partner of a verbal abuser may experience:
- distrust of spontaneity
- loss of enthusiasm
- a prepared, on-guard state
- an uncertainty about how you are coming across
- a concern that something is wrong with you
- an inclination to soul searching and reviewing incidents with the hope of determining what went wrong
- a loss of self confidence
- a growing self-doubt
- an internalized "critical voice"
- a concern that you aren't happier and ought to be
- an anxiety or fear of being crazy
- a sense that time is passing and you're missing something
- a desire not to be the way you are, "too sensitive, etc"
- a hesitancy to accept your perceptions
- a reluctance to come to conclusion
- a desire to escape or run away
- a belief that what you do best may be what you do worst
- a tendency to live in the future - "everything will be great when/after... [fill in the blank]"
- a distrust of future relationships

P. Evans "The verbally abusive relationship"
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 16:04   #2749
Quote:
Cro Fag kaže:


još se ne zna kako nastaju homići točno...

ali kako god bilo,
biti gay nije nikakav poremećaj niti bolest- to je dokazano.

Tješi se ti, tješi...
znanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 18:40   #2750
Exclamation

Quote:
znanac kaže:
Tješi se ti, tješi...
hehe

ak niš drugo, ti si bar ilov klon sa smislom za humor
to je donekle - barem imaš još duše; negdje Je zakopana unutar tebe

ali Istina nije šala -


~ ~ ~
Mišljenja stručnjaka
Agencije mentalnog zdravlja i davaoci medicinskih licenci trenutno prihvaćaju stabilno mentalno zdravlje homoseksualnih osoba kao nešto što je standard.
Oni su ispisani ovdje i posvuda na ovom site.u, te može im se stupiti u kontakt ako slijedite ovaj link: Position Statements by Proffessional Societies (izjave o stajalištima od strane stručnog Društva). Jedna od glavnih ključnih stvari u službenom prihvaćanju od strane zdravog mentalnog statusa homoseksualaca došlo je 1973godine, kada je Američka Psihijatrijska Udruga izglasala uklanjanje homoseksualnosti iz DSM-IV, što je bio glavni pokazatelj koji su koristili psihijatri da dijagnoziraju pacijente sa raznim mentalnim bolestima.
a) povijesno gledano, psihoanalitičari su bili glavni protivnici depatologizaciji homoseksualnosti u odluci APA 1973 godine - Socarides i Bieber su bili daleko najglasniji protivnici te odluke. Ali ipak, u nedavnom istraživanju psiholanalitičara (n=82; Friedman) otkriveno je da "niti jedan ispitanik nije iskazivao tip pataološkog modela koji je iznosio Socarides" (stranica 84), te odgovori grupe kao cjeline su bili više prema modelu zdravlja nego modela bolesti."
R Friedman-1996; Journal of Homosexuality (Dnevnik homoseksualnosti) 32: 79-89

www
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 20:09   #2751
Exclamation

mad nomić...


naišao sam na jedan quote...
i sjetio se Tebe

evo ti ga
~ ~ ~
"It's now been 6 months since gay couples began marrying in Canada, and Niagara Falls is still falling - and the sky isn't"
Evan Wolfson, head of Freedom to Marry, Washington Times, 11/20/03
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 22:45   #2752
Opet netocnost ... (po tko zna koji put)
Pederski brak je legalan u samo dvije Kanadske provincije, Ontario i British Columbija. U ostalim provincijama nije legalno zeniti pedere. Kanada ima 10 provincija i tri teritorije, dakle 13 djelova. Dakle, nije cijela Kanada, nego samo dvije provincije od trinaest. Zato smanji malo tu svoju propagandu.

To sto obilazite osnovne skole propagirajuci pederluk je samo u cilju pripremanja buduce glasacke masinerije da se to sto ste dobili diktatom dva lokalna sudca u dvije provincije dobijete i za cijelu Kanadu. Toliko podlosti, prijetvornosti i mracnog planiranja jos nisam vidio.
Mad Nomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2003., 09:43   #2753
Exclamation

.................................................. ................U laži su kratke noge

Quote:
Mad Nomad kaže:
Opet netocnost ... (po tko zna koji put)


Toliko podlosti, prijetvornosti i mracnog planiranja jos nisam vidio.
nomić moj,
lažeš kao TV Beograd za vrijeme rata (a i poslije)..

onaj tvoj hate law

već postoji u Kanadi..

a sada će samo uključiti i drugačije ljude..

ISTINA:

Bill C-250

The proposed changes under Bill C-250 would expand the definition of "identifiable group" in Section 318 of Canada's Criminal Code, which deals with hate propaganda. Where the code refers to "any section of the public distinguished by colour, race, religion or ethnic origin," it would also include "sexual orientation."

The legislation would mean that inciting hatred on the basis of sexual orientation would be considered a criminal violation of the "Hate Propaganda" section of the code.

Sections 319 and 320 also refer to the definition of "identifiable group" in the code. Changing the meaning of the phrase would also affect these sections.


Kanada tim zakonom postaje normalnom, zdravom kršćanskom zemljom u kojoj je sodomija (negostoljubivost i neliječeni fobični poremećaji) zabranjeni..

Ti si , Nomko moj,

lagao i manipulirao sa ljudima sa foruma-
i tko god ovo čita,
a nije upoznat sa Kanadom i sa činjenicama...
..izvrgao si istinu i prikazao ju u svoju korist,,,,,
da ocrniš homiće..

moj komentar je , da citiram mog voljenog forumaša,
Toliko podlosti, prijetvornosti i mracnog planiranja jos nisam vidio.

ali ne trebaš se brinuti,,
ja sam kršćanin , pa ti opraštam tvoje laganje, primitivizam, bezobraznost i nekršćansko ponašanje.


nego,
reci mi Ti bolje, kad već ne znaš niš o homićima,
kad dolaziš u Hrvatsku?

---
www
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 19:26   #2754
Evo procitajte nesto zanimljivo - SASVIM NENORMALNI PROVOKATORI!

sijelo
maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 09:39   #2755
Exclamation

Quote:
maleni kaže:
Evo procitajte nesto zanimljivo - SASVIM NENORMALNI PROVOKATORI!

sijelo
čemu link na taj sodomski (negostoljubivi) klerofašistički forum?

čemu ta propaganda seksom opsjednute sekte koja je opasna sama po sebi?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 22:39   #2756
Angry

Blaise

Znaš da je dogovoreno (još s prijašnjim moderatorom) da se ovaj topic više ne podiže... netko to zna i namjerno provocira nove sukobe i svađe na forumu.

Zadnje uređivanje Blaise : 21.05.2004. at 06:36.
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 06:39   #2757
Quote:
I.L kaže:
Blaise

Znaš da je dogovoreno (još s prijašnjim moderatorom) da se ovaj topic više ne podiže... netko to zna i namjerno provocira nove sukobe i svađe na forumu.
Ako je tako dogovoreno jos s prijašnjim moderatorom, onda je taj topic trebalo zatvorit.


Ukoliko ga se netko bude baš zaželio, neka napiše PM pa ću otvorit.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.