Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2002., 19:11   #81
Quote:
Originally posted by Secundo
Ma ja bi vec bio sretan kada nebi pored mene parkirala neka homofobna budala.
A koji si ti ovdje faktor Secundo??! Prasnuo glupost pa jos ostao i ziv?!
Dobro ti je rekao onaj forumas da si homofilna svinja.
nije daleko od istine. Samo koliko vas je takvih danas u svijetu ?
Sramotno puno.

Vi narusavate prirodu!
Svi biste vi vise voljeli svijet naseljen pederima, okruzen terorom i danonocnim bludnicenjem, vapajem da za prve susjede radije imate umobolne pedercine i lezbijke, biseksualce i smezurane traznvestitcine negoli normalne HOMOFOBE!!!
A zato nam se i dogadjaju sva ova sranja od gay paradiranja, 'duginih 'naljepnica na ducanima, na visokim pozicijama drzave sve peder do pedera... upravo radi ovakvih kao ti i tebi istih i tebi slicnih. Nije vazno! Svi ste vi zajedno jedan najobicniji kal!
Podrzavate nistavilo! Vi bijede u duhu i robovi svojega okamenjenoga tijela; Propast cete gore nego je Bog zatro starozavjetnu Sodomu i Gomoru!


prije nego sto mislite progutat ce vas mrkla zimska noc...

u medjuvremenu dobro je da na ulicama sve cesce srecem skinheadse.
sinopsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:14   #82
Arrow Secundo, pridruzi i mene ILu !

Quote:
Ljudi (za IL-a: cudovista) se moraju boriti za svoja temeljna ljudska prava.

Koje "temeljno" ?
Tucanje u shupcinu ?
Pa koji to radi i zeli druge na silu preodgajati kako je to ok JE I ZA MENE CUDOVISTE.

Temeljno ljudsko pravo nije da kvari mladez. Niti da zdrave ljude ponizava, vrijedja i sablaznjava.


Ova je primjedba smijesna i nadareno glupa.


In, Secundo, reci, jesi li homofob?
Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:17   #83
Quote:
Originally posted by Gospon Pes
Ako homici hoce da ih nitko ne dira, koji kurac isticu na svakom koraku da su homoseksualci i ocekuju da im netko kaze da je to u redu? Ako sami smatraju da je u redu, kakva potvrda im treba?
Nikoga ne sudim po seksualnom opredjeljenju, ali ako mi odmah u prvoj minuti da do znanja da je homic, znaci zeli da ga bas po tome sudim, a onda nek se ne buni ako ga i osudim.
Citava ta parada oko njih mi beskrajno ide na zivce.

Zivci, to je to

Po svakom pitanju bi covjek trebao prvo skloniti emocije da bi razum mogao raditi.

Zene su znale da su u pravu stoljecima, pa su mogle sutjeti, nisu trebale demonstrirati niti boriti se za emancipaciju....pa ni danas nebi niti jedna znala pisati....sto im je trebalo raditi parade kad su znale da su u pravu.

Crnci su oduvijek znali da su ravnopravni sa bijelcima...sto im je trebalo paradirati...mogli su biti robovi ali znati da su zapravo ravnopravni.

Sto je trebalo proleterijatu da se buni i paradira protiv burzoazije....


Ma...covjek koji razumije njemu ne treba par godina na forumima da ponavlja iste price pa da razumije u cemu je pitanje...

Pitanje je ravnopravnosti i predrasuda prema nekima cija nam se boja koze ne svidja, nacionalnost, spol, socijalni sloj, ili pak sto i skim se jebu u spavacim sobama.

Pitanje je dali smo spremni nesto sto nam se ne svidja prihvatiti kao ravnopravno i bez predrasuda te postovati osobnu slobodu covjeka da zivi kako zeli sve dok njegova sloboda ne ugrozava slobodu drugoga.

A dok toga nema...uvijek ce biti paradiranja zena za ravnopravnost, crnaca za ravnopravnost, potlacenih za ravnopravnost, homoseksualaca za ravnopravnost....i uvijek ce svi ovi ici na zivce ljudima koji svoje predrasude pretvaraju u akciju protiv njih.

A jedna od akcija je bilo vjecno neslaganje s pravom na paradiranje tih grupacija. Ili, dobro....ako im vec damo pravo da paradiraju, onda cemo im reci kako da paradiraju...i tu moraju paziti da ne paradiraju kako bi mi htjeli da paradiraju.

Ne, nema vece bolesti od zatvorenosti uma.

Nijedna istina nije bila istinitija toliko koliko je vise ljudi se te "istine" drzalo i prihvacalo ju.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:17   #84
Cool Tko postavlja pravila? naravno, JA... ili, netko iz sjenke... e ne priznajem...

Nesvršeni teologu

Kaj je... nisi mogao izdržati...? Zar ti nisam na "ignore listi"?


Ma neeee, nedaju tebi mira oni koji su u tebi!


drago mi je, to znači da sam u - PRAVU!

Kaži ti meni, seljoberu:


Što je to "uravnoteženi stav"?

Je li to ulizivanje svakom pokvarenjaku, a pokriti se lažnom "kršćanskom" tzv. "ljubavlju"?

Je li "uravnoteženi stav" za dobro reći da je zlo. A zlo prozvati da je - dobro?

Za pedere i lezbijku reći da su - "normalni"!

A za normalne ljude (kršćane, koji se drže temeljne vjere - Biblije) reći - da su "luđaci" i da žive u 16 stoljeću? A čobane?

Ti si ono "teolog"??? Zijev, zijev...

Zašto je "kulturno" i pravno uređeno Rimsko carstvo proljevalo toliku krv nevinih ljudi - koji nisu počinili NIKAKAV zločin?

Ti, dakle podržavaš tiraniju carskog Rima što je ubijao kršćane, koje ti... toliko mrziš... da gnjev ne možeš sakriti. Hoćeš li sutra i ti UBIJATI Kršćane! Svako (zlo)djelo počinje od - misli !


Zar IL mora misliti o tzv. "ženskim pravima" kako diktiraju umobolni feministi? pa onda bi IL bio - klon! Najvećih karikatura na zemlji! A IL nije klon! Original je !

Zar bilo koji građanin mora pričati basne o lažnim "pravima" pedera i lezbijki i GLBT aliena, jer tako pričaju emisari zla iz USA, Kanade, Nizozemske... i njihova veleposlanstva daju novce neprijateljima Hrvatskog naroda... i države! Da ismijavaju red, da pljuju na svetinje, da provociraju i na javnoj TV- reklamiraju - Sodomiju ?

Što je brak, Nesvršeni? Može li brak biti išta drugo osim "Zajednica MUŠKARCA i ŽENE ?


Ima još pitanja... za sad dovoljno.
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:17   #85
Quote:
Originally posted by Gospon Pes

No ako se ne varam, fob(ija) je iracionalan strah od necega.
Isto tako fil upucuje na pretjeranu ljubav prema necemu.
fil ili fob, ni jedno ni drugo ja sebi ne bih prilijepila, bez obzira o cemu se radi.
Neki frendovi tvrde da sam mizantrop i to je cisto dosta.
Dogodilo mi se u vise navrata da sam od pedercina cuo etiketu da sam HOMOFOB!
I znajte, uvijek ce mi najdraze biti cuti iznova taj kompliment , i to bas iz njihovih usta. To covjeku cini nesvakidasnje zadovoljstvo! I najljepse potvrdjuje kako sam kao homofob sasvim normalan. Vrlo prirodan!! Pace pravi izdanak kako priroda hoce i kako me dragi Bog zamislio da zivim !!
sinopsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:22   #86
Quote:
Potala:

Il, prije sam kao rezultat na tvoje postanje uglavnom reagirala s ljutnjom, stalno pričaš o nekakvim urotama ovom onom, polako su moje reakcije prerasle u podsmijeh, ali sad te iskreno žalim.
Trošit toliko vremena i energije na nešto potpuno beskorisno, pokušaje uvjeravanja ljudi u vjerodostojnost vlastitih frustracijama, fakat je žalosno.

A sad odoh odavde prije nego počnem žalit sama sebe zbog para za telefonski račun
________________________


Zao mi je tvog racuna.
A ti imas nekog "para za telefonski racun"?

Gle, Potala se jos i ljuti sto ljude netko obavjestava o Uroti protiv normalnih ljudi.

Pa, daj se skockaj curo.
Zar da se o zlocinima suti jer je svijet nastanjen i ovcama koje je bas briga tko nad njima vlada?

E pa, necu dati to zadovoljstvo masonskim svinjama



Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:26   #87
G.Pes...

Od kulturne rasprave nema nista. Zao mi je sto moram reci, no IL i slicni mu nickovi nastavlja po starome.

Da li ti podrzavas onaj moj komentar o kvantiteti? Imam dojam da je to bas tako.

U svakom slucaju, jako los topic sa jako mnogo neistina i uvreda.

Bravo svima...

Idem ja van ove gluposti, jer bi mogao reci nesto sto bi mogao pozaliti.

Uzgred... mali dodatak onom nasem "obrazovanom i svrsenom teologu" ... sodomija = spolno opcenje izmedju covjeka i zivotinje. Nema veze sa homosexualnoscu.
Nadam se da ces nauciti nesto iz ovoga.
__________________
vita non est vivere sed valere vita est
life is more than merely staying alive
Mark_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:29   #88
Uostalom,

Quote:
kaskader:

Zene su znale da su u pravu stoljecima, pa su mogle sutjeti, nisu trebale demonstrirati niti boriti se za emancipaciju....pa ni danas nebi niti jedna znala pisati....sto im je trebalo raditi parade kad su znale da su u pravu.

Crnci su oduvijek znali da su ravnopravni sa bijelcima...sto im je trebalo paradirati...mogli su biti robovi ali znati da su zapravo ravnopravni.

Prvo: pederi znaju da NISU U PRAVU. Kakva onda emancipacija?
I cemu paradiranje, kad sve sto traze NE ZASLUZUJU !



Drugo:Ne, naravno da nisu ravnopravni glede ispoljavanja svoje seksualnosti.
Sto mudrujes? U cemu to "ravnopravni" ? U legalizaciji perverzija?
Pa normalni ljudi to ne rade- uce djecu kako je lijepo biti bolestan i nabiguza?
Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:30   #89
kaskaderu

Ovaj...spominjes uvrede. Koga je IL uvrijedio?
Homoseksualce jer ih smatra nenormalnima? Nije li njegovo pravo smatrati ih takvima? Za moj pojam to spada pod misljenje i za moj pojam niti on moze svoje dokazati niti homoseksualci suprotno, tak da je sve skupa bezveze, ali ocito ljude veseli o tome raspravljati.

Sto se zena tice, po mom IL nema pravo kad misli da su muskarci nekaj puno vrijednije, ali ako on tako zeli misliti, pa kaj to mene briga? Ako mi se da naklapati o tome, budem, ako ne - ima i drugih tema.

I tako dalje. U cemu ima pravo, ne mogu nabrojiti iz rukava jer niti pamtim, niti budem. Znam kad vidim. Na zalost sam zaboravila i da sam ti htjela kopirati kad naletim. Probat cu se ubuduce sjetiti.

Ima gomila topica u kojima IL ne sudjeluje i nadam se da i nece, pa nek ljudi na miru pricaju po svom, dakle, u cemu je problem?

Ovdje nema tak puno, pa sam do sad sve barem pogledala, ali na starom IMF-u bar 80% topica nisam otvorila jer me nisu zanimali. Zasto drugi to ne mogu? Ako vas ne zanima sto IL pise, ignorirajte ga, a ako vas zanima, onda tko vam je kriv sto s njim raspravljate, a nikakve koristi od toga ili sto makar samo citate, a ZNATE da cete popizditi. Pa ustedite si, dovraga.

Dok vas IL ne vrijedja osobno, ne tice me se o kojim temama pise. I dok vi ne vrijedjate njega (hajde, nek Marku onaj ILL ostane da se veseli, ali nek se zna da sam vidla, kao i IL-ovo "peder"), pisite o cemu vi zelite.

Prvenstveno sam zamolila da prestanu vrijedjanja i do sada ih nema, tu i tamo kome izleti iz stare lose navike, ali nadajmo se da ce se i ovo po sitno s vremenom ukinuti.

Takodjer sam zamolila da se ljudima ne kvare teme i postuje se malo pravac postavljaca topica i za sada je i to OK.

Zamolila sam za toleranciju prema tudjem misljenju i za sada IL nikog jos nije prokleo jer misli drugacije od njega. A da ce odgovoriti, pa naravno da hoce, ali dok to radi na kulturan nacin prema sugovorniku, mislim da se nema sto reci.

Dakle, sto bih jos trebala? Reci vam o cemu smijete, a o cemu ne smijete pisati?

Ja ovdje nisam sef, kaski. Niti cu ikad biti. Stalo mi je do ovog podforuma na kojem sam od prvog dana i pokusat cu sve da svi dobiju mogucnost pisati o cemu i kako zele. SVI. Bez iznimke.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:39   #90
Re: kaskaderu

Quote:
Originally posted by Gospon Pes
Ovaj...spominjes uvrede. Koga je IL uvrijedio?

Izgleda da i dalje ne citas 80% postova. Ja sam samo na ovom topiku preletio i nasao sam podosta postova gdje se spominju osobni nikovi i lete uvrede osobne prirode..ali u redu je....ti si nas vec sve pripremila kada si pisala na topiku "kakav forum zelimo" da ce i dalje IL sipati takve stvari, jer eto on je takav karakter, i naravno to treba tolerirati.

Lijepo si rekla isto i trazila da mi neke stvari obecamo, a odma si nas pripremila da ce ta pravila koja smo sami eto rekli biti rastezljiva koliko IL zbog karaktera se nece moci pridrzavati.

Mozda me malo znas...da bi znala da ja nemogu popizditi, i da me ne osobno ne fermaju uvrede, jer govore vise o onome tko ih salje nego o meni ili drugima....


Studiram na ovom forumu, a jedna od dobrih studija ce mi biti kako ljudi mogu sami sebe varati.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:40   #91
Talking Pes i dalje misli kako ima musku osobinu: pravednost

Quote:
Pa kaze:


Dok vas IL ne vrijedja osobno, ne tice me se o kojim temama pise. I dok vi ne vrijedjate njega (hajde, nek Marku onaj ILL ostane da se veseli, ali nek se zna da sam vidla, kao i IL-ovo "peder"), pisite o cemu vi zelite.

Los ti je princip !
ILL je Markovo aludiranje na to da je covjek koji predstravlja veliku vecinu normalne populacije nepedera- bolestan.
Onda si mogla odmah i sama reci: "pederi su zdravi a nepederi su bolesni !"


Drugo.
Ja ne poznajem drugu hrvatsku rijec. Rijec "homoseksualac" poznajem ali ju, kao uostalom i engleski jezik NE ZELIM KORISTITI.
Kao sto ne zelim govoriti u Hrvatskoj "Thanx" "Cool" "Full dobro" "Nemres bolivit" i ostale gluposti

"Homoseksualac", to mi zvuci kao neka pohvala. Toliko je ta rijec bezlicna i skriva pravo stanje.

A ja ne zelim pedere hvaliti za ono sto cine.

Iako ti mislis da si ispala pravedna, trazim od moderatora da se ova paralela brise iz zapisnika. IL nije ILL a Mark jest peder.

Ili se u medjuvremenu obratio




Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:43   #92
Quote:
Originally posted by Mark_V
G.Pes...

Od kulturne rasprave nema nista. Zao mi je sto moram reci, no IL i slicni mu nickovi nastavlja po starome.
A sto ste vi ocekivali? Da IL-a nagovorim da pise sto se vama svidja? Hocete li vi onda pisati sto se svidja njemu?
IL-a sam zamolila da prestane vrijedjati, da ne napada nikoga osobno radi drugacijeg misljenja i malo promijeni stav prema drugima. Obecao je i za sada tako radi. Meni je to dosta, nista drugo niti sam od njega trazila, niti budem.
U stavove mu ne diram kao sto ne diram ni u vase. Komentiram u topicu sto imam protiv i to je sve.
Quote:
Da li ti podrzavas onaj moj komentar o kvantiteti? Imam dojam da je to bas tako.
Ako nekome smeta kolicina IL-ovih topica i postova, nigdje nikome nije sprijeceno da i on toliko pise. Prema tome... Svaki forum je uvijek jaci na kvantiteti, nego na kvaliteti.
Jesam li ja kriva sto ste nekreativni, pa izgleda da samo IL posta?
Rado bih vam ja pootvarala 10 topica, ali otvaranje topica ne spada u moje talente. Na zalost. Ja samo znam tudje komentirati.
Quote:
U svakom slucaju, jako los topic sa jako mnogo neistina i uvreda.
Naravno da su to za tebe uvrede. A ne bi trebale biti.
A sto mislis kako je npr. meni kad slusam neke Nijemce koji na IL-ovski nacin govore o strancima? Mogla bih ih napasti da odakle im pravo, ali hoces li mi vjerovati da me uopce ne uzruja? JA znam koliko sam vrijedna kao covjek (bar si umisljam da znam ), a sto drugi misle - boli me. Povede li se razgovor, kazem svoje stanoviste i opet me boli hoce li ga tko uvaziti.
Homoseksualce pola svijeta ne voli, Mark. Zalosno ali istinito i to sto ti jedini IL krese u facu ne znaci da mnogi drugi misle drugacije. Jebiga, zivot nije pravedan.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:45   #93
Re: kaskaderu

Quote:
Originally posted by Gospon Pes
Prvenstveno sam zamolila da prestanu vrijedjanja i do sada ih nema, tu i tamo kome izleti iz stare lose navike, ali nadajmo se da ce se i ovo po sitno s vremenom ukinuti.

Zamolila sam za toleranciju prema tudjem misljenju i za sada IL nikog jos nije prokleo jer misli drugacije od njega. A da ce odgovoriti, pa naravno da hoce, ali dok to radi na kulturan nacin prema sugovorniku, mislim da se nema sto reci.

Tebe vise fakat nemogu ocijeniti kad se shalish a kad ne.

Trebalo bi bi valjda sad kopirati sve te postove u ovom topiku a i u nekom susjednom.....pa onda po starom "evo ovdje je vrijedjao"....
"ne nisam, samo sam lijepo rekao", "ali ovo je uvreda"..."nije nego kultura"...itd, itd...

No to bi licilo na adolescenciju.

Drugo zapravo i nije, tim vise je tragicno.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:49   #94
Thumbs down KATAKLIZMA LIBERALIZMA

Quote:
Ksdr:

Pitanje je dali smo spremni nesto sto nam se ne svidja prihvatiti kao ravnopravno i bez predrasuda te postovati osobnu slobodu covjeka da zivi kako zeli sve dok njegova sloboda ne ugrozava slobodu drugoga.



Sloboda zvaljenja pedera na ulici ugrozava moju slobodu
da ja i moja obitelj zivimo cestitim krscanskim zivotom.
Moja vjera mi nalaze da se klonim zla i da ne hranim svoj um (preko ociju- pogleda) smecem i bezakonjem (onim sto je protiv Bozjeg zakona).
A ako me netko na silu tjera to gledati ???
Na primjer- drzava !
Policija !
Onda sam ja proganjan!


To nisam spreman prihvatiti.
Prije bih robijao.


Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:50   #95
Thumbs down kaskader ipak nije prava faca, nego samo... zamjena...

Quote:
Originally posted by kaskader
.

Mozda me malo znas...da bi znala da ja nemogu popizditi, i da me ne osobno ne fermaju uvrede, jer govore vise o onome tko ih salje nego o meni ili drugima....


Studiram na ovom forumu, a jedna od dobrih studija ce mi biti kako ljudi mogu sami sebe varati.

Tzv. "teologu"!

Sam sebe varaš!

Ništa ti ne "studiraš"!

Koje to "uvrede"? Pokaži ih? Zar nije uvreda kad ti meni podmećeš i pljuješ, i izvrćeš moje riječi? A vidiš ja ne idem na tvoje topike tebe vrijeđati! Ako me direktno ne spominješ... možeš pisati koliko želiš... ne zanima me!

Koliko vidim, svaki topik, normalni, od drugih učensika, ako sam 'pohodio' svojom 'apostolskom vlašću' počastio sam kvalitetnim postom, koji ide u smjeri teme... a ako postavljač topika kaže da ne želi da pišem na njegovom topiku. Neću se ljutiti, zahvalit ću se, i poštivati njegovu volju! Na moj su topik svi dobrosošli, osim, onoga što smo se dogovorili, s Pesicom, kao svjedokom. Radi mira na forumu... da ja i mi nećemo ići na topike nekih učesnika niti će oni dolaziti na naše topike. Toga se pridržavama... i atmosfera na Religiji je puno bolja! Svatko piše slobodno!

Još da se prestane podmetati...

Kaskader

zašto pokušavaš vršiti pritisak na Gospon Pes ?

Da ona "igra" po tvojoj glazbi ili...?



hajde, hajde, budi makar jednom korektan... i ne jaši ljudima za vratom... da te ne stresu... pa ćeš se, jadan... rasplakati... kao djete kad mu zvečku otmu.


I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:51   #96
Re: Pes i dalje misli kako ima musku osobinu: pravednost

Quote:
Originally posted by Dosljak

Los ti je princip !
Dosljace, uvreda je stvar osobne percepcije.
Ako ja sad tebe posaljem u p. materinu, ti ces se ici zaliti, ali ako ti posaljes mene, ja cu ti uzvratiti nekom zafrkancijom.
Znaci uvreda je za mene ono sto MENE vrijedja, a za tebe ono sto vrijedja TEBE.
Mark je izjavio da njega rijec peder vrijedja, prema tome ga se vrijedja namjerno ako ga se tako zove.
Rjesenje problema: ne obracati mu se osobno uopce ili se ograniciti na nick.
Takodjer ako IL-a vrijedja ILL, Marku bi bilo pametno s tim prestati, pogotovo ako ocekuje da IL njega ne zove pederom.

Svi se znate samo zaliti jedni na druge, a da bar jedan pogleda sto on drugome radi...
Ne radite ono sto znate da drugome smeta, pa tek onda imate pravo traziti da on isto ne radi vama.
Osnove krscanstva.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:53   #97
G.Pes...

Nazalost promasila si potpuno ono sto sam htio reci.

Neistine i uvrede su tu i konstantne su. Osobno me ne dira sto IL, za kojeg i onako nemam neko misljenje osim sazaljenja za njegovu ogranicenost, kaze.

Krese mi u facu? Sto? Njegovu ideologiju sa dodacima od koje se zeludac podize? Hmmm.. zamisljam si sto bi bilo kada bi ja poceo nekome doslovce lupati kako je nenormalan... i to koristeci suptilan rijecnik, izmisljajuci iz stvarnih primjera koji nemaju veze sa osobom. Mislim da bi netko trazio da se meni stane na rep i da prestanem lupati gluposti.

Ovo bi trebala biti ..sto... religija?
Draga moja, ovo je sve samo ne rasprava o religiji. U svakom slucaju, sve sto mogu uciniti je ignorirati osobe koje nemaju nikakvu ideju o tome sto pricaju.
No ako se nadjem dirnut osobno, zar ne mogu ista reci? I zar odogovor tipa 'ovo je ipak forum' je jedini koji se dobije? U stvarnom zivotu nekada i ne mozes kontrloirati sto ce druge osobe reci, no na internetu mozes filtrirati informacije. Diskriminacija je ovdje i vise nego ocita. Nemoj reci on to izricito nigdje ne kaze? Sto treba? Da prokune ponovo da bi mu dala opomenu... pa neka bude tako.
Uglavnom ja nemam sto reci njemu i njegovim sljedbenicima. Kao sto rekoh, bolje je da sutim, jer mogao bi pozaliti ako bi se spustio na njegov nivo.

U svakom slucaju, proslo ljeto smo vidjeli koliko je inteligentan, a pametniji nije postao.
__________________
vita non est vivere sed valere vita est
life is more than merely staying alive
Mark_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:53   #98
Quote:
Originally posted by Gospon Pes
A sto ste vi ocekivali? Da IL-a nagovorim da pise sto se vama svidja? Hocete li vi onda pisati sto se svidja njemu?
IL-a sam zamolila da prestane vrijedjati, da ne napada nikoga osobno radi drugacijeg misljenja i malo promijeni stav prema drugima. Obecao je i za sada tako radi. Meni je to dosta, nista drugo niti sam od njega trazila, niti budem.
Ma jok, ocekivali smo da ti svi obecamo sto i IL i da onda se svi toga pridrzavamo kao IL i da nista od toga neces primijetiti....odnosno da uvrede vise ne smatras uvredama, samo zato da vidimo kako smo toleratni na forumu.....


Zamisli kad bi ljudi bili tolerantni prema homoseksualcima kao sto smo ovdje toleratni u krsenju pravila koje sami obecajemo dati?

Nebi oni trebali nista paradirati.


Ja nemam protiv nista sto ljudi imaju protiv homoseksualnog stila zivota...osobno drzim da imaju protiv zbog neinformiranosti....i nemam protiv da svako kreshe svoj stav....bez prozivanja osoba i osobnih uvreda...


Ma, to kaj ja velim niko ne kuzi ionak.

Samo se vi lijepo vrijedjajte....a mi necemo vise postavljati onakve gluposti od topika, kao sto je "kakav forum zelimo"....svakavih gluposti su tamo ljudi pisali i obecavali....
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:56   #99
Smile

Dosljak


Ne trebaš na Pesicu stavljati teret više nego je potrebno. Za sad se trudi ponašati se ok. Makar po nekakvim pravilima foruma samog, koja kažu da svaki učesnik ima pravo iznijeti svoj stav!


I bih imao mnogo šta prigovoriti... ali sam je poštedio nepotrebnih kritika, baš radi kaskadera i njegovog bezobraznog pritiska i UCJENE !


To je dakle, taj "tolerantni" tipus...?




Odvratno !


Nego... potrudimo se svi da forum bude mjesto susreta i diskusije... razmjene ideja i misli, za SVE učesnike!


I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2002., 19:57   #100
Postoji nesto sto se zove konstruktivna kritika... naravno nemaju svi toliki izbor rijecnika da shvate sto to znaci.
__________________
vita non est vivere sed valere vita est
life is more than merely staying alive
Mark_V is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.