Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2007., 21:23   #21
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
zamisli si malog peseka, i sad da ga opališ nogom......
http://youtube.com/watch?v=n6y1FYcm_OI
simplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 21:39   #22
ne bi...nikad...
__________________
Life it seems, will fade away,drifting further every day...
red reaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 22:46   #23
Quote:
_marina_duhhh_!! kaže: Pogledaj post
ma da mene dečko udari....jao ti ga njemu.....mozak bi mu prosula! inače volim se tući jer treniram taekwondo tako da nebi bilo problema izmrcvarit ga!
nikad nisam udario zensku osobu niti bi ikada ali ove ratoborne tako dizu zivce....
 
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 09:07   #24
Quote:
vampire_stake kaže: Pogledaj post
Uff...bio je jedan....Zato je sada bivši....al to sjećanje, nije baš ugodno....
Inače, mrzim to i ne mogu shvatiti da dečko može udariti curu.....
Mene je psihički maltretirao...
A mislim da nikad ne bih podnjela da me netko udari.
Nikad mi nitko nije opalio šamar,a bome i neće!
 
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 09:09   #25
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
zamisli si malog peseka, i sad da ga opališ nogom......
Hoces reci da su cure isto kao i peseki? I see your point...
__________________
PSŠT!
Jack The Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 09:52   #26
Svi gledaju da se cure ne povrijedi , a šta kada one nas lupaju što je u mojem razredu prečesto i tako nekom dosadi i on ju lupi pa se one odmah plaču i odu ravnateljici i onda ja ovaj hoću reč taj koji ih je lupao ispadne kriv , a to što one seru cijelo rijeme ništa ne znači , ja se prema njima odnosim kao prema običnim ljudima i to što su cure ne znači da trebaju imat više prava od nas.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 10:15   #27
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Svi gledaju da se cure ne povrijedi , a šta kada one nas lupaju što je u mojem razredu prečesto i tako nekom dosadi i on ju lupi pa se one odmah plaču i odu ravnateljici i onda ja ovaj hoću reč taj koji ih je lupao ispadne kriv , a to što one seru cijelo rijeme ništa ne znači , ja se prema njima odnosim kao prema običnim ljudima i to što su cure ne znači da trebaju imat više prava od nas.
ok, vidim da su neke glupačice, al imaju pravo samom činjenicom da ste fizički jači od nas. naravno, ne svi, ali većina..
i onda se makni od njih, reci nek odjebu od tebe, a ne ih udarat.. kako vi dečki ne razumijete da je to užasno nisko??

@peckham: ovo s curom, nemam riječi.. zato što ti je best frend, u redu je što je ŠAMARAO CURU DOK JE BILA NA PODU????? frend ti je za psihijatriju..

@plavi anđeo i big smoke
: tko bi jednom, neće mu bit teško i drugi put.

i po vašoj fiks ideji, zašto je 1 šamar u redu? onda komotno možeš lupit i 2?
taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 10:18   #28
Quote:
Jack The Ripper kaže: Pogledaj post
Hoces reci da su cure isto kao i peseki? I see your point...
ne... skuzi preneseno znacenje... mali, bespomocni peseki... sad povuci analogiju na cure....
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 10:55   #29
Kh,ja imam tu sposobnost napravit' jako veliku scenu zbog gluposti...pa zato mislim da me nikad ni ne bi udario...
 
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 11:56   #30
Koliko god me cura naljuti, ne bih ju mogao udariti. To je ispod moje razine.
Wer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 12:35   #31
e pa jebemu mater kad me neka iz razreda tek onako cisto iz zajebancije pogodni nogom u jaja kaj mi trebo rec ajde molim te jos jednom?
__________________
ADIDAS- all day i dream about sex
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 17:15   #32
[QUOTE=taboo;11248453]@peckham: ovo s curom, nemam riječi.. zato što ti je best frend, u redu je što je ŠAMARAO CURU DOK JE BILA NA PODU????? frend ti je za psihijatriju..






treba da vidis tu curu ... ona je tek za psihijatriju.

P.S naravno da nije u redu sto ju je udarao ... ali vjeruj mi da smo imali dovoljno problema da skinemo bijesni security sa njega .... tako da je u svakom slucaju dobio svoje.
Peckham is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 19:20   #33
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
ne... skuzi preneseno znacenje... mali, bespomocni peseki... sad povuci analogiju na cure....
...ocito nisi skuzio da je to bila sala...
__________________
PSŠT!
Jack The Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 21:50   #34
Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
treba da vidis tu curu ... ona je tek za psihijatriju.

P.S naravno da nije u redu sto ju je udarao ... ali vjeruj mi da smo imali dovoljno problema da skinemo bijesni security sa njega .... tako da je u svakom slucaju dobio svoje.
pa onda ti je frend idiot kaj je s takvom curom. i fala bogu da je dobio svoje, mogli su i njega malo na podu iscipelarit. i to kaj je poslije on dobio batina, tebe ne čini manjom seljačinom da možeš gledat kak jednu curu tuku na podu.
taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 22:39   #35
Moja je cura jednom rekla da zeli da se žene tretira kao mustarce da svi budemo jednaki.
Pa sam ju iscipelario pred jednim kaficem i reko sad znas kako je to biti musko
$ZAPTRO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 23:58   #36
Quote:
taboo kaže: Pogledaj post
pa onda ti je frend idiot kaj je s takvom curom. i fala bogu da je dobio svoje, mogli su i njega malo na podu iscipelarit. i to kaj je poslije on dobio batina, tebe ne čini manjom seljačinom da možeš gledat kak jednu curu tuku na podu.

hehehe .... vragolasti smo,nema sta.


1. Biraj Rijeci

2. Sve se izdesavalo u 5-6 sekundi.Kad sam krenuo da njega skinem s nje ka meni se vec zalijetao medvjed iz security-a s namjerom da me posalje u bolnicu na 20 dana.

3.Pricu sam postavio cisto kao neki svoj dozivljaj na temu koju je autor stavio.Molim te da se ne pravis previse pametna kad ne znas cijelu pricu.
Mozes ispasti glupa.
Peckham is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 03:00   #37
Treba joj samar svako tu i tamo, cisto da zna di joj je mjesto.
__________________
baka kuba grah
Robi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 08:06   #38
Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
1. Biraj Rijeci
Ne bi bilo loše da ih i ti počneš birati.

Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
2. Sve se izdesavalo u 5-6 sekundi.Kad sam krenuo da njega skinem s nje ka meni se vec zalijetao medvjed iz security-a s namjerom da me posalje u bolnicu na 20 dana.
A one sekunde prije nisi ga mogao odvojiti od nje jer si se, pa da- držao za stomak i luđački se smijao?

Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post
3.Pricu sam postavio cisto kao neki svoj dozivljaj na temu koju je autor stavio.Molim te da se ne pravis previse pametna kad ne znas cijelu pricu.
Mozes ispasti glupa.
Okej, shvatili smo- mišljenja si da nikad ne bi udario curu, no doživio si njegovo (ne udaranje, već doslovno, po tvojim riječima, cipelarenje djevojke) urnebesno smiješnim. Imaš pravo, ne trebamo znati cijelu priču, dosta nam je ovih nekoliko činjenica.

I molim te da odsada više ne boldaš svaki svoj post. Čini to kad je potrebno nešto naglasiti, ovako gubi funkciju, a nije oku ugodno.
 
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 08:25   #39
Nisam nikad udrijo neku curu, osim svoje sestre ali nakraju ja više nastradam nego ona, a bilo je situacija gdje sam mogao ili trebao udriti zensku ali nisam jer prevladao je parkour instinkt
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 09:43   #40
Većinom su dečki jači u mišićima, a cure u riječima....
Ako one napadnu nas svojim oružjem, i mi ćemo upotrijebit svoje...

Mišljenja sam da se cure ne smije udarati, ali ako je kučka... uuuuu :2up:
simplex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.