Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2015., 20:12   #241
Ajme ovaj recliner mi super izgleda, to je novo? Nisam ga vidjela kad smo mi dream kupovali prije 4 mj.

I mi smo fanovi smarta, mali ga obozava, a i mi
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 15:27   #242
Pliz ako tko zna...
Za prvog klinca smo kupili ST ZOO 3u1 prije 3,5 g,, i bio mu je genijalan, osim plastičnih kotača, koji em rade groznu buku, em su se sad izlizali već.

E sad imamo drugog klinca i spreman je za ST, već ga guramo u bracinom, ali kotači su grozni, napukla je i prednja štanga tam kod volana i sve mi se čini da nam treba novi.

E sad, koji model uzeti?
Koliko vidim, sad svi imaju gumene kotače?
Na stranicama od ST piše da model boutique i spark imaju i amortizere?!
Boutique je najskuplji...ali on ide od 6 mj, zar ne , a to nam ne treba (mali će skoro 10 mj.
A Dream je (gledam u BC)...a i sad je na akciji...

Kaj da mu kupim?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:09   #243
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Pliz ako tko zna...
Za prvog klinca smo kupili ST ZOO 3u1 prije 3,5 g,, i bio mu je genijalan, osim plastičnih kotača, koji em rade groznu buku, em su se sad izlizali već.

E sad imamo drugog klinca i spreman je za ST, već ga guramo u bracinom, ali kotači su grozni, napukla je i prednja štanga tam kod volana i sve mi se čini da nam treba novi.

E sad, koji model uzeti?
Koliko vidim, sad svi imaju gumene kotače?
Na stranicama od ST piše da model boutique i spark imaju i amortizere?!
Boutique je najskuplji...ali on ide od 6 mj, zar ne , a to nam ne treba (mali će skoro 10 mj.
A Dream je (gledam u BC)...a i sad je na akciji...

Kaj da mu kupim?
Boutique ide isto od 10 mjeseci. Mislim da recliner ide od 6. Mi imamo boutique i zadovoljni smo. Ima kao neki krovic iznad i torbu za stvari.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:14   #244
Kupili Dream u BC. Super je! Bas se osjeti razlika prema ZOO-lakse se vozi
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 12:49   #245
pozdrav!
gledamo i mi smart trike i koji uzeti??
spark i spirit su cjenovno tu negdje, koja je razlika.?
boutique mi je naljepsi zbog krovica al je dosta skuplji, sad vidim da imaju i explorer i splash?!?

dali neko ima spirit ili smart i kako ste zadovoljne?
dinili15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 10:51   #246
Quote:
dinili15 kaže: Pogledaj post
pozdrav!
gledamo i mi smart trike i koji uzeti??
spark i spirit su cjenovno tu negdje, koja je razlika.?
boutique mi je naljepsi zbog krovica al je dosta skuplji, sad vidim da imaju i explorer i splash?!?

dali neko ima spirit ili smart i kako ste zadovoljne?


Imamo mi spirit, ja sam skroz zadovoljna, lagan je za nosit po stepenicama, super za upravljanje, a i bio je dost povoljan, mislim da je na nekom popustu u baby centru bio oko 650kn. Preporucam definitivno
__________________
...and a rock feels no pain...
...and an island never cries...
cat_storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 10:25   #247
Ja uopce ne kuzim te razlike u ST osim u cijeni i dozajnu. Mi imamo Dream. Kupili smo ga na snizenju tam oko Nove godine i super nam je.
A koja je razlika u odnksj na druge, stvarno mi nije jasno. Svi imaju ona 4 stupnja i prilagodjavaju se djetetu...
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 22:34   #248
Moze pomoc? Dobili smo smart trike boutique i ne mogu nikako namjestiti kotac da se okrece za 360. I jos nesto.. Mogu li se pedale skinuti? Jer malac lupa nogama po njima pa mi tako mijenja smjer voznje
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 20:05   #249
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Moze pomoc? Dobili smo smart trike boutique i ne mogu nikako namjestiti kotac da se okrece za 360.
Mi imamo Explorer (https://www.babycenter.hr/tricikl-ex...00-135920.html) i isti problem, stvarno je nemoguće voziti s tim kotačem koji se stalno okreće po svojoj volji
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 20:56   #250
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Moze pomoc? Dobili smo smart trike boutique i ne mogu nikako namjestiti kotac da se okrece za 360. I jos nesto.. Mogu li se pedale skinuti? Jer malac lupa nogama po njima pa mi tako mijenja smjer voznje

Ne znam ako sam razumjela, misliš u smislu da ti upravljaš biciklom? Jer na kotaču imaš neki crveni prekidač kojeg okreneš i na taj način ti upravljaš biciklom. Pedale nismo probali skidati, isto je lupala po njima pa mi je blokirala kotač.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 21:09   #251
Quote:
erin3007 kaže: Pogledaj post
Ne znam ako sam razumjela, misliš u smislu da ti upravljaš biciklom? Jer na kotaču imaš neki crveni prekidač kojeg okreneš i na taj način ti upravljaš biciklom. Pedale nismo probali skidati, isto je lupala po njima pa mi je blokirala kotač.
Mislim da gospođu muči isto što i mene Dakle s prednje strane kod kotača postoji taj crveni gumbić koji određuje da li ja ili dijete (volanom) upravlja triciklom, ali nema nigdje da se onemogući prednjem kotaču okretanje 360
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 10:53   #252
al ako blokirate kotač na ravno kako ćete skretati?
nezgodno je stalno podizati na zadnje kotače
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:29   #253
Nisam mislila na ravno, nego manji luk okretaja. Nešto sam bila čitala da se kod starijih modela taj kotač okretao 180 i da je bilo puno lakše za upravljati
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 21:49   #254
Mislim da si tu u pravu, nas je model iz 2013 i ne okrce se za 360 stupnjeva
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 13:28   #255
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Mislim da si tu u pravu, nas je model iz 2013 i ne okrce se za 360 stupnjeva
čak sam vidjela jednu mamu da mijenja svoj novi model za očuvani stariji
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 21:08   #256
I ja se pridruzujem s istim problemom! Gotovo pa ga je nemoguce voziti, jer mi stalno mijenja smjer zapinjuci nogicama o kotac. Odbijam vjerovati da se to ne moze rijesiti
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 21:54   #257
Ja sam prije deset dana kupila Smartrike s istim problemom,nemoguce upravljanje.Ponudili su mi zamjenu za novi ali su mi7 napomenuli da mi je bolje uzesti nesto drugo jer u zadnje vrijeme imaju strasno puno reklamacija na sve ponudene modele
__________________
sara29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 21:56   #258
Inace sam kupila u Baby centru i na kraju odustala od zamjene za novi i uzela kisobran kolica
__________________
sara29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 11:54   #259
A kad se malecka obožava voziti u njemu (kolica joj se nikad nisu pretjerano sviđala)..baš su ga zakomplicirali
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 23:46   #260
Pozdrav, imamo smart trike boutique kupljen preko oglasnika, fali nam košara i velika torba. Ako tko ima za prodati, javite se!
anonimeja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.