Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2002., 21:31   #61
Quote:
=DK= kaže:
haha, kakva naivnost....pa tko bi koga zavolio, da zna da nece biti uzvraceno... ne da ocekujes da ti uzvrati, vec ocekujes da mu nabacis i uzdu i sedlo i zabodeš mamuzu................
DEBELKURAC
ZNATI ne mozes, mozes se samo nadati da ce ti uzvratiti.
Ja samo tvrdim da uzrok ljubavi nije ni ta nada ni bilo kakva racunica. Ili volis ili ne.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 21:33   #62
ja samo tvrdim , kad bi znali da nam ljubav nece biti uzvracena, ne bi se ni zaljubili... pa zaljubljivati se pocnemo kad osjetimo da imamo sanse... a to je vec račun , DEBELRAČUN
__________________
[size=0,5]...ni pred pisoarom nisu svi jednaki...[/size]
=DK= is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 16:35   #63
Ccccc... Ne chatat na mojoj temi!

'Ajmo dalje s raspravom! Inace...
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2002., 18:07   #64
Tako je...sve je račun

Čak i kad učiniš nešto posve bez zadrške, onako impulsno...širokog srca..bez da naizgled tražiš išta zauzvrat..isto činiš računicu..matematički precizno, najsavršenijom i najdelikatnijom formulom krojiš zbroj......sumu koja ima svoju vrijednost, svoju težinu i kvalitetu koju ćeš ti sigurno izvagati svojim čulima

Ako nećeš dobiti protuvrijednost $$....utažit ćeš zato žeđ u očima...napojit ćeš oči momentom zadovoljstva....pripisat ćeš si bodove.....koje će ti se povratnim bumerang sistemom sigurno vratiti..i ti to znaš..

Računica si čovjeće...kud god kreneš....ali tko je rekao da u računu zla ima? Pogotovo u čistome računu.....

Čist račun...duuuga ljubav..
Essenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2003., 22:44   #65
Lightbulb

Essenca... Tek sad ti odgovaram, jer me tvoj post toliko zaintrigirao da sam cijeli dan razmisljala o tome kaj da ti napisem.

Mozda imas pravo da je racunica uvijek prisutna. Kad postavis stvar na nacin na koji su ju ti postavila, onda ispada da je sve na ovom svijetu racunica. S obzirom na to da ja iskreno volim poklanjati, da me jako veseli birati poklone za ljude koje volim, kao i vidjeti sretna lica onih kojima se poklon svidio, moze se reci da je i to neka vrsta racunice (iako ja to ne bih tako rekla, ali 'ajde).

No, ipak u tom slucaju imamo razliku izmedju racunice u kojoj mi sami sebi upucamo malo adrenalina i dobrog raspolozenja time sto setamo po ducanima, biramo poklone, zamatamo ih, itd (i to nas sve veseli) i racunice u kojoj kazemo 'ok, dala sam joj skupu vazu, ocekujem natrag nesto jednako vrijedno'. Hocu reci, za prvu vrstu racunice nam drugi ljudi gotovo i nisu potrebni.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.