Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2014., 10:35   #1
Kad bi postojao vremeplov?

Sto bi napravili da postoji vremeplov? Gdje bi voljeli otici. U buducnost ili prostlost? Neki odredjeni dogadjaj?

Ko ce prvi? Mogulja mogulja? dobro el_eme ajd ti prvi

Ja kad bih postojao vremeplov, zelio bih otici u 80-te da zbarim misel fajfer u tekili sanrajzu

bit dis bicis
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 10:38   #2
u '41

tako da kad me neko pita dis ti bija '41 i '91 da iman odma spremne odgovore
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 12:25   #3
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Sto bi napravili da postoji vremeplov? Gdje bi voljeli otici. U buducnost ili prostlost? Neki odredjeni dogadjaj?

Ko ce prvi? Mogulja mogulja? dobro el_eme ajd ti prvi

Ja kad bih postojao vremeplov, zelio bih otici u 80-te da zbarim misel fajfer u tekili sanrajzu

bit dis bicis
Jebi se to je jedina ženska koju mogu jebat, mogu kurac ali eto, za koju iman blagoslov od ove moje uz prijetnju "da si moga a nisi ja bi te ostavila".

Woodstock pa neka sve ide u kurac. Eto.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:11   #4
samo jedno putovanje?
ja bih rado vidio sve , od dinosaura pa naovamo
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:27   #5
ja bih otišao u budućnost nakon neizbježne apokalipse pa da budem pale sam na svijetu.
onda bi napravio najveći natpis: gemk vam jebe mater aliensku.
čista da aliene arheologe koji će jednog dana doć proučavat izumrlu ljudsku civilizaciju naučim najbitnijim ljudskim vještinama - psovanju.
edukativan do kraja
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:28   #6
u stolice 7 i ja dasan neki staja znan vodja puta i selidbe u neku ruku glavni knez, zasto, e pa vako

kadbi dosli djesmo sad i prvi kojib reka ajmo ostat ovdi a i umornismo
glava na panj i zikkk

presabi Alpe usa u Rim i najebaimse matere neb bilo Rimsko neg Rvacko carstvo imperija brate moj
sadbinas bilo 100 milijona triput prvaci svita u nogometu pita i sarma se prodavale po cilon svitu u Mekdonalcu
umisto spageta svibi jeli krunpir na pole iz rerne i slanine i luka
ave Tudum
suzami kanula na moje husky plavo oko
jebitese uvikme bacite u bedaru
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:42   #7
U drugu polovicu 70'ih.

A što se tiće barenja filmskih plavuša, ja bi u 90te i sharon stone.

kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:46   #8
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
u '41
kostelicu ..jestoti?

uf..sad sam se malo izgubio..pa dobro moglo bi se malo skociti do alpi kod tuduma na krumpire iz rerne ..prvo ce tudum izumjeti sporet..onda cu skociti do kvarka da vidim sta se radi..onda kod cuke..na rakiju travaricu...a onda..pazte sad dobro..misel fajfer me ceka da opet dodjem sprijeda..a ja dolazim iz proslosti ..dakle sazada..jao kako bi joj tata pokazao..oci bi joj bile vake

ak ovo nije najbolja ideja koju sam ikad dobio onda stvarno ne znam..el_em stvarno ne zna

nego sto ako se masina pokvari a ja ostanem s tudumom jesti krumpir..a krumpir jos nije donesen iz amerike..bil on mene pojeo
tudume..ja sam neukusan


edit: poslije travarice kod cuke bih skocio prvo do kukuruze..a onda do tekile gerile sanrajz
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:52   #9
pitase more napravit od Melema al nemeres to ist e

ti uopce ne kuzis svoju rodjenu temu cuj nema kronpira
alo alo vremeplovje to
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:52   #10
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
bit dis bicis
ja sam skroman... otišao bi u Englesku na zadnje kolo nogometnog prvenstva prije 2 godine
nikad se ne kladim, ali bi stavio da će City zabiti prvi gol, nakon toga gubiti s igračem više i da će u produžetku zabiti 2 gola i pobijediti... mislim da bi koeficijent za tako nešto bio 564.67 i kad bi uložio sve novce koje imam da bi s time mogao jako lijepo živjeti
edit: Kim Basinger je bila bolja od mišel fajfer
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:54   #11
Vidiš dobro si rekao, ja ne smijem previše u nazad ić. Ljudi ovdje nisu imali kuruzu, će se uplašit kad me vide pa me satrat ko neki korov.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:58   #12
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ja sam skroman... otišao bi u Englesku na zadnje kolo nogometnog prvenstva prije 2 godine
nikad se ne kladim, ali bi stavio da će City zabiti prvi gol, nakon toga gubiti s igračem više i da će u produžetku zabiti 2 gola i pobijediti... mislim da bi koeficijent za tako nešto bio 564.67 i kad bi uložio sve novce koje imam da bi s time mogao jako lijepo živjeti
edit: Kim Basinger je bila bolja od mišel fajfer
slazense sovin za Kim , Fajfara ravna ko pod
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:01   #13
tudum: slavko..spasio si mi zivot

da..onda na povratku kuci bi skocio do krkimira ...cujem dobio je neku crkavicu pa ga valja opljackati:ivosanader:
kukuruza: nist se ti ne brini..bilo bi tu kukuruze..jer bi tudum isa u boliviju po krumire pa bi donio i kukuruz..

nego znate ..nesto mislim to kad bi dosao kod cuke na travaricu..jel se smije voziti vremeplov pod utjecajem tamo necega..mozda bi mi vremenska policija oduzela dozvolu

i kako to da samo muskarci zele pobjeci..zenama je fino..muski im ovdje placaju elimentacije..sve ih se samo hrani..samohrane mayke..sve su za emancipaciju al da ne rade i tako to..
neb me iznenadilo da pusicka izjavi u eu parlamentu da smo sovinisti i da ne damo zenama da plove vremeplovom
vremesnoplovne zene su vrazi

edit: krkimir & tudum..ljubomorni ste na moyu zensku..patite patite
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:10   #14
Sharon je naj

Ja bi tila bit bilo koja faca u prošlosti ali da mi je ime u današnjim udžbenicima iz povijesti
Điđe ....anska (nije Orle)
A sta se tiče putovanja, ne bi daleko, 60,70. Pohodila bi najbolje koncerte, bila groupie i vjerojatno na heroinu
Hippie

Ili bi izmislila lijek za AIDS pa bi moj yedini i naydraži Freddie Mercury dan danas bio živ.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:22   #15
joj jebenti Meleme bacijosme sad u brigu
postosan ja uvik malo pod cokon sta stvarno
da ja vozin oti vremeplov i pojeben nesta
i umisto stoljece 7 ja odjen u 17
jebenti dodjen tamo a oni pale vistice po lomacama
pickin dim iz in d er



djidje nemoras nis izmisljat Fredija sam nalokat ricinusovin uljen
da skonta cemu supak sluzi
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:00   #16
Ne volin ja njega zbog supka neg zbog glasa

A ja to ricinusovo na kosu mećen, jebenti, oce li mi sad niknit supak na glavi
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:00   #17
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
kukuruza: nist se ti ne brini..bilo bi tu kukuruze..jer bi tudum isa u boliviju po krumire pa bi donio i kukuruz..
Nek donese i kokinog lišća da kuhamo čaj od maka, treba neka zanimacija u ta vremena bez struje.

Čaj od maka baš je džaba
spremila ga tudumova baka

Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
i kako to da samo muskarci zele pobjeci..zenama je fino..muski im ovdje placaju elimentacije..sve ih se samo hrani..samohrane mayke..sve su za emancipaciju al da ne rade i tako to..
neb me iznenadilo da pusicka izjavi u eu parlamentu da smo sovinisti i da ne damo zenama da plove vremeplovom
vremesnoplovne zene su vrazi
Ova tema je dobra zamka za prepoznavanje prikrivenih feministica na mk. Sve one koje bi išle u budućnost su feministice jer znaju da će nas u budućnosti pokoriti ako ovako nastavi.
Šta misliš jel bi emkaovci tim tvojim strojem iz budućnosti poslali krkanatora da zaštiti mladog emkaovca koji će u budućnosti povesti sveti rat protiv feminbota ?
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:07   #18
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Ne volin ja njega zbog supka neg zbog glasa

A ja to ricinusovo na kosu mećen, jebenti, oce li mi sad niknit supak na glavi
pa i moj supak ima glas sam daga cujes , cudo zivo

saceti kosa bit puna brabonjaka
vec vidin novi modni krik za zene
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:07   #19
vratio bi se u vrijeme kad me je caca pravio i rekao mu da to ne cini. Ali, kako bi onda postojao da mu to kazem?
niyyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:27   #20
sine el_eme ovo ti je najbolja tema koju si ikad dobio
a ja...prvo bi se vratija u mladost i pojeba bi sve ženske koje san moga a nisan tija
:moguiostalinakonštosvršim:
rovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger