Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2015., 01:41   #41
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
i za koga su glasali
i dali su stvarno iz hr glasali i pisu li iz hr na forumu ili mozda cak iz njemacke ili najgore iz bosne.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 01:48   #42
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
vratit će se pičke
ja sam bijo jutros na hzzzou , ispred mene ljepotica samo takva,tužna i razočarana došla po milostinju bez posla , mrtvi pogled, sigurno usamljena, ljudi su ostali bez ponosa i sad ko ima volje slikat se gol i stavljati svoje slike na interenet
ja imam vremena pa čitam i strane forume , tam je život dosta drugačiji ima se više volje raspredat o seksualnim stvarima
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 11:48   #43
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
možda bih mogao ići u smjeru prebacivanja Whiskey teme, jedne od većih i posjećenijih. I to bi bilo to.
Pogledaj opis ppdfa: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima.

Hoćemo li prebaciti baš sve najbolje s glavnog ppdfa? Što će nam onda on?
Daj prijedloge koje bih mogao prihvatiti...
Da, mislim da bi trebalo prebaciti neke teme sa glavnog (već sam neke naveo u prvom postu) u tematskom smislu, koje imaju zajednički nazivnik (alkohol, duhan, satovi, alati....) jer, po meni, one nisu tako zanimljive da bi se nalazile na glavnom pdfu, a već imaju svoje "sestre" na Pivnici.

Na glavnom pdfu bi trebale ostati najposjećenije teme, tipične za MK, a na Pivnicu smjestiti i ostaviti tematske naslove koji nemaju učestalu frekvenciju posjeta.

Neke top teme na glavnom ne zaslužuju biti u vrhu (npr. imamo novi pdf...kakvi smo bili prošle godine... , neke teme, koje bi mogle biti top teme na glavnom, su zapostavljene na Pivnici (npr. Papanluk, Ae....)

O pdfu za odrasle nemam komentar, jer taj pdf (vidljiv samo registriranim korisnicima) ima svoje mjesto i posjećenost koja objektivno utječe na ostale teme Mk, nekome pozitivno, nekome negativno. Meni ni iz džepa ni u džep, tema kako i svaka druga, ali taj pdf ne smatram dijelom MK kao prirodnom cjelinom.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 11:54   #44
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
bla bla bla
a osim toga, kakvi su to forumaši, ako se boje nekoliko golih tijela
znas nesgodno je kad pane zavrat slina bala sperma ulozak
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 12:01   #45
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
možda bih mogao ići u smjeru prebacivanja Whiskey teme, jedne od većih i posjećenijih. I to bi bilo to.
Pogledaj opis ppdfa: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima.

Hoćemo li prebaciti baš sve najbolje s glavnog ppdfa? Što će nam onda on?
Daj prijedloge koje bih mogao prihvatiti...
Brijanje i sve o njemu ili kak se već zove, samo je problem kaj će se dogodit da će pacijenti počet otvarat nove teme.

Whiskey, muška kuhinja, muški sat, duhanska tema, najgore pivo (makar bi to trebalo zatvoriti iz razloga kaj je na pivnici aktivna tema o "sve o pivi"), zippo upaljači

Rekao si kaj će nam onda glavni pdf,pa koji će nam vrag pivnica ako su sve ove teme na glavnom. A MK glavni će uvijek biti za feminsitice, chatove i ostale životne probleme.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 12:34   #46
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
nabrajaš ljude koji su otišli s MK (ili s foruma) iz raznih razloga, a jedan nemali dio i nije otišao i pišu i dalje, samo rjeđe; za neke uopće nisam ni čuo a tu sam valjda 7 godina- kad su onda tih 3je 4tvero otišli- 1990.? Tako da ne kužim kakve to veze ima s MK, a još i više s The Temom, ako se uopće radi o tome, ne znam jesam li vas dobro ubrao u postovima...
ma samo sam malo mutila vodu benigno. oprostite.



Nježna, e da, upravo to vi iz dijaspore, ne znam uzima li se vaše mišljenje u obzir kad vi ionako ne gledate naše reklame i ne plaćate porez.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:50   #47
Karlo i borna... ne dolazi u obzir da glavni pdf MK banaliziram prebacivanjem mnogih velikih tema na Pivnicu, mozemo o picu, oruzju i sl., ali sve zivo posjeceno NE. Ne moze.

Glavni pdf nece postati presiromasan na konto ppdfa koji je u proslom statusu (Papanluk) bio jos jadniji vecim temama nego sad.
U tom smislu pozivam i na kreativni doprinos vas kao forumasa i vasu aktivnost tamo, nije da samo nas nekoliko moze ista promijeniti samo prebacivanjem. Ljudi trebaju pisati, nije da nemaju gdje tamo. Pa i otvoriti koju novu zanimlj.temu, dapace.

Haus...

Zadnje uređivanje Deedy : 21.01.2015. at 14:55.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:55   #48
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
U tom smislu pozivam i na kreativni doprinos vas kao forumasa i vasu aktivnost tamo
ja neću pisati na pivnici jer je tamo ona bolestna literarna tema
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:55   #49
Dozvolite žemskinjama da tamo pišu i mam će se pisati na veliko i na široko
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:59   #50
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Karlo i borna... ne dolazi u obzir da glavni pdf MK banaliziram prebacivanjem mnogih velikih tema na Pivnicu, mozemo o picu, oruzju i sl., ali sve zivo posjeceno NE. Ne moze.

Glavni pdf nece postati presiromasan na konto ppdfa koji je u proslom statusu (Papanluk) bio jos jadniji vecim temama nego sad.
U tom smislu pozivam i na kreativni doprinos vas kao forumasa i vasu aktivnost tamo, nije da samo nas nekoliko moze ista promijeniti samo prebacivanjem. Ljudi trebaju pisati, nije da nemaju gdje tamo. Pa i otvoriti koju novu zanimlj.temu, dapace.
Ne smatram da bi tematski iste i slične teme, prebacivanjem na Pivnicu, osiromašilo glavni pdf.
Kao što stoji u podnaslovu Pivnice (Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima), upravo taj podnaslov može obiti odrednica tema na Pivnici, a sve ostalo može ostati na glavnom pdfu.

Time bi oba pdfa bila transparentnija, preglednija i lakše "čitljiva", a Pivnica bi dobila svoju važnost svima koje te teme zanima.
Glavni pdf bi ostao što i je....glavni teren za zajebanciju i druženje.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:11   #51
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
ja neću pisati na pivnici jer je tamo ona bolestna literarna tema
pa naravno kad visiš na ovoj temi

Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Dozvolite žemskinjama da tamo pišu i mam će se pisati na veliko i na široko
a tko vam brani?
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:16   #52
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
a tko vam brani?
vijeće mudraca i pravih mačo muškaraca.
kažu da je pivnica posljednji bastion muškosti gdje kokodakanje nije poželjno
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:18   #53
Deedy, fala. Baš mi je trebalo.



Karlo, ko je linko, taj i visi. sreća loš server pa sam mogla ugasit prije nego se otvorilo
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:43   #54
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
Ne smatram da bi tematski iste i slične teme, prebacivanjem na Pivnicu, osiromašilo glavni pdf.
Kao što stoji u podnaslovu Pivnice (Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima), upravo taj podnaslov može obiti odrednica tema na Pivnici, a sve ostalo može ostati na glavnom pdfu.

Time bi oba pdfa bila transparentnija, preglednija i lakše "čitljiva", a Pivnica bi dobila svoju važnost svima koje te teme zanima.
Glavni pdf bi ostao što i je....glavni teren za zajebanciju i druženje.
potpisujem, uz to ako je tema o duhanu treba na pivnicu

Sent from my Tele2 using Tapatalk 2
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 21:18   #55
viš u otoj pivnici moglob se pričat i o pečenoj janjetni di je sve ima kakva je jel dobro posoljena kolko gušta rećemo u zabregu ja san ždera samo u onoj trnjanki il kako se veli .inaće zna san prije često stat u gorskomen kotlaru po onin seliman pogotovo prije neg se autoput napravija.skoro uvik b trevija paduriju mislin na žderanju to in je inkas od onoga što opelješu blesandere šta jin platu kaznu
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 21:31   #56
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
viš u otoj pivnici moglob se pričat i o pečenoj janjetni di je sve ima kakva je jel dobro posoljena kolko gušta rećemo u zabregu ja san ždera samo u onoj trnjanki il kako se veli .inaće zna san prije često stat u gorskomen kotlaru po onin seliman pogotovo prije neg se autoput napravija.skoro uvik b trevija paduriju mislin na žderanju to in je inkas od onoga što opelješu blesandere šta jin platu kaznu
Tamo imaš dva srpska sela (odbila su sudjelovanje u domovinskom ratu zato su im ljudi zahvalni) imali su prije izvrsnu svinjetinu, danas su tamo lokali zatvroeni, ali usput imaš par stajališta, u severinu na kupi imaš za jelo, štrudle su im dobre, i mislim u brod mroavicama, ali one nisu usput. U delnicama na rakiju i u skradu kad se ode na zeleni vir i vražji prolaz divljač
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger