Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 16:43   #41
3 srednje
CheckThisOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 01:13   #42
4 srednje, maturant
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 01:41   #43
Jesam. I nakraju smo se negdje u srcu Nizozemske svi upušili i bilo nam je super. Poslje opet nitko nikog nije jebao ni pol posto i sve super.

Oni koji su se u razredu družila su se družili i to je to oni koji nisu su se družili samo u vanovozemaljskim stanjima a poslje ne. Nikom niš. Kad imaš nekih 18-19 god naučiš polako da te takve stvari ne diraju ni najmanje jer su to djetinjaste stvari.

I djeco nemojte se drogirati!
 
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 12:18   #44
Quote:
Poncho von U. kaže: Pogledaj post
Ljudi molim vas za pomoć.
Dakle, 1.srednje:
Sa svima sam skroz ok (ima naravno s kojim sam i više nego ok ali evo problema): Bliži sam sa curama a želim to promjeniti. Mislim, super sam ja i s muškim djelom ali bi htio da to bude baš na onoj "prijateljskoj razini", a nikako neznam kako sad to ostvariti. Inače kao osoba uopće nisam sramželjiv niti ništa sl.Hvala.
Uključi se malo više u sportske aktivnosti,pokaži da si "muško" ,ako me razumiješ,malo se zezaj s njima o "muškim" stvarima,pij Red Bull s njima,kako da ti objasnim,kada pokažeš da si "muškast" onda će se oni ponijeti prema tebi kao "frendovi".
caocacao is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 15:12   #45
Quote:
caocacao kaže: Pogledaj post
...pij Red Bull s njima...
A to dečki rade kad su sami.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 16:10   #46
1. Srednje
Dj KeRALJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 22:03   #47
Quote:
kera13 kaže: Pogledaj post
1. Srednje
Ti se u slobodno vrijeme baviš dizanjem starih tema ili..?
__________________
~Being quiet is fine, most people don’t listen anyways.~
Bruner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 08:30   #48
Ma ne bilo mi dosadno pa sam mal gledo teme...
Dj KeRALJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:07   #49
PRIČA MOG RAZREDA

Evo da se predstavim za početak imam 13 godina i idem u 7 razred OŠ Borovje U Zagrebu idem s najgorim razredom u skoli s najluđom ekipom s kojima sam prošao sve i svašta u svom djetinjstvu

Pa da počnem. Kao što sam več maloprije reako moj razred je najgori u skoli i radi sve i svašta no mislim da smo ove godine pretjerali.
Ima tu svega i svačega od Pojavljivanja droge pa i do brisanja ocjena kemijskom piši briši... ma svačega.

Pa sam se htio malo raspitat kakav je vaš razred da čujem jer bi želio vidit jesmo li stavrno loši onolko koliko se priča

P.S Ja sam inače među učenicima koji prolaze s 4-5 i nemože se reč da ne divljam ali ne tolko puno . Oko 80% deckiju iz razz je ludo sasvim podivljalo

Evo da čujem prve komentare
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:08   #50
Quote:
Piterson23 kaže: Pogledaj post
Evo da se predstavim za početak imam 13 godina i idem u 7 razred OŠ Borovje U Zagrebu idem s najgorim razredom u skoli s najluđom ekipom s kojima sam prošao sve i svašta u svom djetinjstvu

Pa da počnem. Kao što sam več maloprije reako moj razred je najgori u skoli i radi sve i svašta no mislim da smo ove godine pretjerali.
Ima tu svega i svačega od Pojavljivanja droge pa i do brisanja ocjena kemijskom piši briši... ma svačega.

Pa sam se htio malo raspitat kakav je vaš razred da čujem jer bi želio vidit jesmo li stavrno loši onolko koliko se priča

P.S Ja sam inače među učenicima koji prolaze s 4-5 i nemože se reč da ne divljam ali ne tolko puno . Oko 80% deckiju iz razz je ludo sasvim podivljalo

Evo da čujem prve komentare


generacije su sve gore i gore u danasnje vrijeme
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:14   #51
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post


generacije su sve gore i gore u danasnje vrijeme
Istina
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:32   #52
Ma nema to niš veze, to kaj su sad ludi. Opametit će se (bar dio) s vremenom.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:34   #53
Baš ste cool i face, zašto ja nikad nisam bio tako cool :'(
Samo, imam jedno pitanje - mijenjate li si pelene međusobno ili idete kući mami i tati da ih promijene pa onda nastavite sa sranjima?
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:38   #54
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Ma nema to niš veze, to kaj su sad ludi. Opametit će se (bar dio) s vremenom.
Ma znam.... No da čuješ šta je moj razred sve radio vjerojatno bi ti pozlilo
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:40   #55
Quote:
Piterson23 kaže: Pogledaj post
Ma znam.... No da čuješ šta je moj razred sve radio vjerojatno bi ti pozlilo
kaj
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:41   #56
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
kaj
Hhahaha neda mi se pričat

Otvorio sam ovu temu samo da vidim kakvi su drugi razredi
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:44   #57
Quote:
Piterson23 kaže: Pogledaj post
Hhahaha neda mi se pričat

Otvorio sam ovu temu samo da vidim kakvi su drugi razredi
ajme nemos uletit tu i ne pricat te badass price tvog badass razreda
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:45   #58
Pa ne znam kaj može biti tako strašno? Jedina baš sjebana sjebana stvar koju sam ćuo da su neki klinci napravili je zavezali lika za drvo i pušili mu kurac (ne trollam, stvarno sam to negdje bio pročitao, na mom kvartu se dogodilo).
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:47   #59
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Pa ne znam kaj može biti tako strašno? Jedina baš sjebana sjebana stvar koju sam ćuo da su neki klinci napravili je zavezali lika za drvo i pušili mu kurac (ne trollam, stvarno sam to negdje bio pročitao, na mom kvartu se dogodilo).
kaj su pomalo gej
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:51   #60
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Pa ne znam kaj može biti tako strašno? Jedina baš sjebana sjebana stvar koju sam ćuo da su neki klinci napravili je zavezali lika za drvo i pušili mu kurac (ne trollam, stvarno sam to negdje bio pročitao, na mom kvartu se dogodilo).
A nisu bili klinci nego klinke, i na kraju svega si se probudio sa mokrim gaćama i osmijehom od uha do uha, right?
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.