Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2016., 23:43   #1461
Možeš mi parirati samo ako to radiš ljudima direkt u facu uživo.
rocker1987 is offline  
Old 11.07.2016., 23:57   #1462
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Možeš mi parirati samo ako to radiš ljudima direkt u facu uživo.
Nisam natjecateljski tip, nemam potrebu ikome parirati. Pogotovo se ne natjecem s deckima u provokacijama u facu u zivo, sljedece je onda natjecanje pljuvanje u dalj, nije mi takvo ponasanje ipak zenstveno ni privlacno . Treba imati mjeru, pogotovo u zivo. Samo ti uzivaj u svemu sto te veseli, kako na forumu, tako i u RL

I da, mislim da ovim oftopicarenjem otvaras dobar put za ono za sto si trazio savjet. Ja moram ipak cuvati svoje kaznene bodove, osjetljiva sam na seljacine za volanom. Oni me mogu isprovocirat
stupidisam is offline  
Old 11.07.2016., 23:58   #1463
Sad ispadam savršen trol, još ću se više umislit... ako je to uopće moguće.

Eh, žene, prvo bi se natjecale, pa ne bi.
rocker1987 is offline  
Old 12.07.2016., 09:22   #1464
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post

Slažeš se da oba spola imaju sličnu krivulju privlačnosti, samo ženama prije naraste i padne, a muškarcima je ipak mali odmak?
Premali mi je uzorak za takve izjave, a osobno nisam primjetio vecinu stvari koje se na forumu spominju kao nekakvo pravilo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 12.07.2016., 15:49   #1465
Fascinantno je da niti jedna zena nece biti sa nekim tko ne radi/jos studira u slucaju ako je ona zaposlena i zavrsila skolovanje.Dok recimo imam prijatelja koji su zaposleni a u vezama su sa nezposlenim zenama/ili studenticama jer je to kao normalno.
Zima90 is offline  
Old 12.07.2016., 15:59   #1466
Quote:
Zima90 kaže: Pogledaj post
Fascinantno je da niti jedna zena nece biti sa nekim tko ne radi/jos studira u slucaju ako je ona zaposlena i zavrsila skolovanje.Dok recimo imam prijatelja koji su zaposleni a u vezama su sa nezposlenim zenama/ili studenticama jer je to kao normalno.
Nije baš tak, od mojih frendica ( i to dobrih frendica) odmah mi dvije padaju na pamet.
Jednoj je dečko (a sada muž) studirao puno dulje od nje, a druga je već preko 10 godina s muškarcem koji je najprije studirao (upisao faks u zrelim godinama), a i nakon toga nije našao posao.

Zadnje uređivanje mantisa : 12.07.2016. at 16:12.
mantisa is offline  
Old 12.07.2016., 16:08   #1467
Quote:
Zima90 kaže: Pogledaj post
Fascinantno je da niti jedna zena nece biti sa nekim tko ne radi/jos studira u slucaju ako je ona zaposlena i zavrsila skolovanje.Dok recimo imam prijatelja koji su zaposleni a u vezama su sa nezposlenim zenama/ili studenticama jer je to kao normalno.
Ako pomaže, ja sam bila s tipom koji je igrom slučaja bio i jedno i drugo (i student i nakon toga nezaposlen). Skupa smo studirali na istom faksu, ja sam prije diplomirala, a nakon toga me odmah kao vanjskog suradnika unovačila firma po preporuci profesora s faksa.

Veza je propala, između ostalog i zbog raznih zamjeranja oko toga što ja imam posao, a on ne i ostalih stereotipnih peripetija u situaciji kada žena zarađuje više od partnera.

Iako i danas vjerujem da su takve veze moguće, i iskreno priželjkujem odnos u kojem partner ne bi imao ništa protiv da zarađujem više od njega (štoviše, da bi se ponosio mnome), pomalo postajem skeptična.
helena375 is offline  
Old 12.07.2016., 16:15   #1468
Evidentno je da statistika govori jedno, ali kod bogatih ljudi je drugacije, oni su u manjini i zato statistika vam tu nista ne moze reci, bogatas od 50 moze naci sto hoce, to je cinjenica, statistika vam to nece reci ali je tako.

Da se razumijemo tu ne govorim o milijunasima ni milijarderima nego bogatim ljudima za hrv prilike, a znam ih iz okruzenja par, ja sam mlad i ne druzim se s njima, ali vidim kako zive, nije im lose, btw ja sam trolao za pocetak da vam kaze, ali govoriti da muskarac od 45 koji radi ok posao nema vece sanse od zene od 45 koja isto radi ok posao je glupo, kao govoriti da decko od 20 ima iste sanse kao zena od 20, to su gluparije.
edwood is offline  
Old 12.07.2016., 16:17   #1469
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Evidentno je da statistika govori jedno, ali kod bogatih ljudi je drugacije, oni su u manjini i zato statistika vam tu nista ne moze reci, bogatas od 50 moze naci sto hoce, to je cinjenica, statistika vam to nece reci ali je tako.


Ne moze naci sto hoce iz razloga sto mozda nije kompatibilan s zenom koju zeli, a nju pak ne impresioniraju njegove pare.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 12.07.2016., 16:19   #1470
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Evidentno je da statistika govori jedno, ali kod bogatih ljudi je drugacije, oni su u manjini i zato statistika vam tu nista ne moze reci, bogatas od 50 moze naci sto hoce, to je cinjenica, statistika vam to nece reci ali je tako.
može nać mladu sponzorušu, daaa, ali možda i ne koga hoće
mantisa is offline  
Old 12.07.2016., 16:19   #1471
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne moze naci sto hoce iz razloga sto mozda nije kompatibilan s zenom koju zeli, a nju pak ne impresioniraju njegove pare.
Apsolutno sve žene impresioniraju pare. Ona koja kaže da ne, laže. Wisdom by Forum.hr
helena375 is offline  
Old 12.07.2016., 16:21   #1472
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne moze naci sto hoce iz razloga sto mozda nije kompatibilan s zenom koju zeli, a nju pak ne impresioniraju njegove pare.
dobro, nitko ne moze sto hoce , ali poanta je jasna i ona je cinjenica i tu statistika nista ne znaci, jer su bogati ljudi u manjini, ljudi s dobrim poslovima su u manjini a ne bogati. Tu ne pricamo da se razumijemo o ekstremima nego ljudima za koje bi rekao da su bogati/imaju para na razini cro, dobar posao, novi auto, stan, situirani ono s vikendicom itd, ne milijunasi, to sam vec rekao, ali da opet ponovim.
edwood is offline  
Old 12.07.2016., 16:22   #1473
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
dobro, nitko ne moze sto hoce , ali poanta je jasna i ona je cinjenica i tu statistika nista ne znaci, jer su bogati ljudi u manjini, ljudi s dobrim poslovima su u manjini a ne bogati. Tu ne pricamo da se razumijemo o ekstremima nego ljudima za koje bi rekao da su bogati/imaju para na razini cro, dobar posao, novi auto, stan, situirani ono s vikendicom itd, ne milijunasi, to sam vec rekao, ali da opet ponovim.
ti planiraš biti bogat (čini mi se)?
mantisa is offline  
Old 12.07.2016., 16:32   #1474
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ti planiraš biti bogat (čini mi se)?
ja sam salabajzer, ali imam srece

Ja sam trolao, nemam u planu s 45 godina traziti studentice ,budimo realni ja sa 25 ne mogu naci studentice, kakve sanse cu imati s 45
edwood is offline  
Old 12.07.2016., 16:45   #1475
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
ja sam salabajzer, ali imam srece

Ja sam trolao, nemam u planu s 45 godina traziti studentice ,budimo realni ja sa 25 ne mogu naci studentice, kakve sanse cu imati s 45
Zasto sad ne bi mogao?
mantisa is offline  
Old 12.07.2016., 16:48   #1476
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Zasto sad ne bi mogao?
shvacas previse ozbiljno sve sto napisem,,

ja sam "ozenjen" , nisam na trzistu.
edwood is offline  
Old 12.07.2016., 17:22   #1477
Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post
Ako pomaže, ja sam bila s tipom koji je igrom slučaja bio i jedno i drugo (i student i nakon toga nezaposlen). Skupa smo studirali na istom faksu, ja sam prije diplomirala, a nakon toga me odmah kao vanjskog suradnika unovačila firma po preporuci profesora s faksa.

Veza je propala, između ostalog i zbog raznih zamjeranja oko toga što ja imam posao, a on ne i ostalih stereotipnih peripetija u situaciji kada žena zarađuje više od partnera.

Iako i danas vjerujem da su takve veze moguće, i iskreno priželjkujem odnos u kojem partner ne bi imao ništa protiv da zarađujem više od njega (štoviše, da bi se ponosio mnome), pomalo postajem skeptična.
Ja s time nebi imao problema cak naprotiv smatrao bi to motivacijom dodatnom....Ma bitno je Postivanje i Sloboda to su takve gluposti s kojima se ljudi opterecuju kako su se prija ljudi zenili a nista nisu imali,odgajali djecu bez kolica od 7000 kn sa dva kisobrana
Zima90 is offline  
Old 12.07.2016., 17:39   #1478
Ova teme bi se mogla malo i izokrenuti Bogata zena/obrazovana u vezi/braku sa prosjecnom osobom iz ajmo reci siromasne obitelji,gdje radi prosjecan posao za 4.500 kn.Ovo sve kazem jer znam dvije osobe koje su ostavile muzeve,deru ih po alimentacijama a ganjaju muskarce 10 godina mlade....razlog? Ja mogu bolje a sto je najgore svu imovinu su nasljedili,dobili od roditelja to je takav haos bio kako su ponizavale muzeve,istjerale na cestu iako su i oni ulozili u imovinu.Zalosno hodajuci muskarci skoro u 40-tim godinama a niti su kockari/pijanice vec normalni
Zima90 is offline  
Old 12.07.2016., 18:44   #1479
Quote:
Zima90 kaže: Pogledaj post
Ova teme bi se mogla malo i izokrenuti Bogata zena/obrazovana u vezi/braku sa prosjecnom osobom iz ajmo reci siromasne obitelji,gdje radi prosjecan posao za 4.500 kn.Ovo sve kazem jer znam dvije osobe koje su ostavile muzeve,deru ih po alimentacijama a ganjaju muskarce 10 godina mlade....razlog? Ja mogu bolje a sto je najgore svu imovinu su nasljedili,dobili od roditelja to je takav haos bio kako su ponizavale muzeve,istjerale na cestu iako su i oni ulozili u imovinu.Zalosno hodajuci muskarci skoro u 40-tim godinama a niti su kockari/pijanice vec normalni
da i? pa nisu si same napravile dijete , neka plaćaju mužići alimentaciju. i takve su jer su skužile da ih je oženil radi love,htjel je neš izmust

i onda takvu mužići, žrtve, poniženi otjerani opelješni ispričaju nekoj kao ti svoju tešku životnu priču i gaće padnu a žena je vještica, dok oni posjećuju djecu 2 dana u tjednu a ostale dale bezbrižno jebavaju.
honeychild is offline  
Old 12.07.2016., 18:47   #1480
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
shvacas previse ozbiljno sve sto napisem,,

ja sam "ozenjen" , nisam na trzistu.
pretpostavljam da ovdje ljudi pišu istinu
otkud bih ja mogla znati da izmišljaš?
mantisa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger