Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2016., 00:00   #21
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Kako radi muški ego, on može varat, a ona odmah kurva ako vrati
Śto se mene tiće ne znam o ćemu piśeś, ali vidim da barem moj post nisi proćitala sa razumijevanjem -ako si uopće.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 01:21   #22
Ego je cudo. Obzirom da je muz varao trebalo se ponovo osjetiti pozeljnom pa se ode drugom. Tu nije kraj, kada otpili i taj drugi zbog ega se on prati samo da bi se javio i bio on otkacen.

Sorry, logika curice od 15 godina a ne majke djeteta.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 08:09   #23
Cuj to, doticna je znala da je muzic namigusa i mislila ga promjeniti
Da to posluzi drugima koje budu citale i nasle se u nedoumicama sta ciniti
Od mene svaka cast svima onima koji u danasnjem tempu zivotu,uzmu si vrijeme za mjenjanje drugoga u tolikim razmjerima.
Jos uvijek su takva vremena, pa cu prepisati isto i ovdje
Koliko vrijedi kljuc koji otvara vise brava a koliko brava koju otkljucava vise kljuceva.
Mislim mozemo biti i optimisticni i reci kako se istom mjerom mjeri i muskim i zenskim osobama, kako je ravnopravnost na vrhuncu
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 09:01   #24
Paz vako..
Meni se čini da gubim razum. Stvarno. Netko je spomenuo gore, da to nije ponašanje jedne majke - istina živa, to je velika devijacija u mom normalnom ponašanju.
Ja do jučer nisam živoj duši ništa rekla - prvi puta sam tu napisala sve što se dogodilo.
S moje strane je postojala velika želja za pomirenjem, sređivanjem situacije... moj muž pa je bio nestrpljiv, bezobrazan, vjerojatno još zaljubljen u ljubavnicu pa sam mu išla na živce...
A da sam ga mislila promijeniti, to je istina. A da sam odgojila i njegovo dvoje djece iz prvog braka... i to je istina. A da me je obrlatio kao mulicu, i to je istina. A da sam budala neviđena.. mda.
__________________
Carpe noctem.
Ainu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 09:14   #25
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
....
Ne znam što osjećam, totalno sam u kaosu - iako ne osjećam ništa za nikoga bi željela da me se mazi i pazi, da se ponovno osjećam poželjna, da je taj novi tip malo više zagrijan za mene.. ma niti sama ne znam što bi. ...
poželjna kome? jesi li sebi poželjna? ako nisi, nećeš biti niti ikom drugom
odmakni se od obojice, saberi se i počni odgovore tražiti odgovore u sebi, a ne oko sebe
iz ovakvog kaosa imaš samo dva smjera: potonuti do dna ili se boriti da isplivaš gore
Quote:
A da sam ga mislila promijeniti, to je istina. A da sam odgojila i njegovo dvoje djece iz prvog braka... i to je istina. A da me je obrlatio kao mulicu, i to je istina. A da sam budala neviđena.. mda
promijeni ti sebe pa će se promijeniti i tvoje životne okolnosti
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 09:15   #26
meni je ovo sve tužno, pretužno
kakav je to brak,kakav je to odnos?
i svajetovati joj da ostane u njemu, da se truju međusobno...
kako jadan život mora biti, otužan i nesretan u ovakvom braku
a možda sam ja samo pala s Marsa jer to je sve normalno

ko zna...
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 09:55   #27
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Da skratim. Nakon podosta godina bračnog staža, i nakon rođenja djeteta (dijete je imalo oko godinu dana) muž me prevario. Uvijek je bio muška namiguša, ali nikako se mi nije činilo da će prekoračiti tu granicu... Uglavnom, totalan raspad sistema - ne toliko radi afere, nego zato što je totalno lagao toj drugoj ženskoj, predstavljao se kao nešto što nije, mislim da se je i zaljubio i da bi me i ostavio da joj nije toliko laži servirao. Mislim da ni sam više nije znao gdje mu je granica. Sve sam saznala od nje, našle smo se... ona je bila u još većem šoku... I grizlo me to dugo vremena, i još me grize, iako smo odlučili da ćemo pokušati ponovo...
I sad.. očito nisam ni ja neka svetica, jer sam jedno pola godine nakon toga upoznala jednog tipa i u rekordnom roku smo završili u krevetu. Uglavnom, ne znam da li me je na to natjerala osveta, bijes ili sam i ja iskvarena i ista kao i moj muž. Uglavnom tri puta smo se pukli, i kemije je izgleda nestalo, jer baš i ne komuniciramo više... Vjerojatno se ohladio i sad već lovi kakvu drugu... A ja baš nakon toga i ne funkcioniram.
Ne znam što osjećam, totalno sam u kaosu - iako ne osjećam ništa za nikoga bi željela da me se mazi i pazi, da se ponovno osjećam poželjna, da je taj novi tip malo više zagrijan za mene.. ma niti sama ne znam što bi. Stalkam ga po Faceu i imam neke čudne ispade ljubomore kad vidim, da je online ali mi se ne javlja.. a sve mi se to čini glupo, i jedva čekam da mi se javi da ga zapravo otpilim.
Dajte me skurcajte... Niti sama ne znam što bi sa sobom.
Potpuno pogrešan način postupanja i nadam se da će ti to ubrzo doći u glavu. Ljudi vrlo često nisu svjesni da osveta ne donosi satisfakciju u ovakvim slučajevima. Sad se osjećaš još jadnije jer si skužila da te ovaj drugi samo iskoristio za pražnjenje jaja.
Ono što mi nije jasno zašto pobogu bi htjela spašavat ovaj nebrak koji imaš. Vjerojatno je to i do tvojeg odgoja kako si rekla gdje su ti govorili da žena nije ništa bez muškarca. Ne mogu ni izreči kakva je to bljuvotina, ali ovi tvoji doživljaji dokazuju da te to bitno definiralo kao osobu.

Ja ti predlažem da ne pokušavaš spasiti brak radi djeteta i radi toga da ne budeš sama jer te inače čeka život pun tuge. I djeci je bolje da žive s jednim roditeljem nego u disfunkcionalnom braku gdje jedan roditelj ne voli drugog.
Posveti se sebi i djetetu i odgoji ga u samosvjesnu odraslu osobu koja će znati prepoznati kretene u životu i imati svoj ja.


Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorice, opusti se. Vratila si mužu istom mjerom i sad ste 1:1 :klap:
Nemoj mu to govoriti jer znaš kakvi su muški. To neka bude tvoja tajna i tvoja satisfakcija. Nisi nikakva kurva, nego žena koja se osvetila. Bolje i to nego da si se odmah trčala rastati.
Sad krenite ispočetka. Probao je on nešto drugo i ti. Sad znate kako to izgleda kad napravite u braku i vidjeli ste da je glupost. Brak je važniji.
Fb izbriši i onog tipa zaboravi. On je samo jedan u moru jebača koji ganjaju udane žene za sex. To ti ne treba, vjeruj mi. Samo će te još više povrijediti.
Ti i muž imate dijete i krenite tamo gdje stali prije prevara.
Sve se to može srediti, nije kraj svijeta. Možete vi to, niste prvi ni zadnji.
Ovo je isto bljuvotina na tragu ovog odgoja o kojem sam pričao gore. Zbog ovakvih razmišljanja ima jako puno tužnih brakova i posljedično emocionalno sjebane djece.
Rastava nije kraj života, dapače, može biti početak jednog novog puno sretnijeg za sve involvirane strane.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 10:00   #28
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Da skratim. Nakon podosta godina bračnog staža, i nakon rođenja djeteta (dijete je imalo oko godinu dana) muž me prevario. Uvijek je bio muška namiguša, ali nikako se mi nije činilo da će prekoračiti tu granicu... Uglavnom, totalan raspad sistema - ne toliko radi afere, nego zato što je totalno lagao toj drugoj ženskoj, predstavljao se kao nešto što nije, mislim da se je i zaljubio i da bi me i ostavio da joj nije toliko laži servirao. Mislim da ni sam više nije znao gdje mu je granica. Sve sam saznala od nje, našle smo se... ona je bila u još većem šoku... I grizlo me to dugo vremena, i još me grize, iako smo odlučili da ćemo pokušati ponovo...
I sad.. očito nisam ni ja neka svetica, jer sam jedno pola godine nakon toga upoznala jednog tipa i u rekordnom roku smo završili u krevetu. Uglavnom, ne znam da li me je na to natjerala osveta, bijes ili sam i ja iskvarena i ista kao i moj muž. Uglavnom tri puta smo se pukli, i kemije je izgleda nestalo, jer baš i ne komuniciramo više... Vjerojatno se ohladio i sad već lovi kakvu drugu... A ja baš nakon toga i ne funkcioniram.
Ne znam što osjećam, totalno sam u kaosu - iako ne osjećam ništa za nikoga bi željela da me se mazi i pazi, da se ponovno osjećam poželjna, da je taj novi tip malo više zagrijan za mene.. ma niti sama ne znam što bi. Stalkam ga po Faceu i imam neke čudne ispade ljubomore kad vidim, da je online ali mi se ne javlja.. a sve mi se to čini glupo, i jedva čekam da mi se javi da ga zapravo otpilim.
Dajte me skurcajte... Niti sama ne znam što bi sa sobom.

Preporučam Vam swinganje ili otvorenu vezu...
Ionako ste pata-pata što se jebavanja sastrane tiče, to bi mogao biti početak jednog divnog prijateljstva..

Zaozbač, sredi se, ako ti je muž kurviš sasjeci ga u korjenu, zaprijeti rastavom i ako si spremna (i on također) dajte si još jednu šansu da si spasite brak.. Ako ne ide čemu se tako ponižavati. Ti si ovisna žena koja traži ljubav, podršku i razumjevanje a ne površni kurac s vremena na vrijeme (to ne želiš, ne usrećuje te, previše emocionalno prilaziš tome).. ako ti muž ne pruža ono što ti emocionalno treba, a nema šanse da se to popravi na neku prihvatljivu razinu rješi ga se bez obzira na brak i djecu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 10:16   #29
Tužno je što radiš sebi. Mjeriš svoju vrijednost po tome hoće li te netko htjeti. Pa te muž neće, pa te ljubavnik neće. Kme! Tko želi uopće imati posla s pogubljenom očajnicom?

Cijeni sebe, nauči voljeti sebe. To je dobar početak. U čemu uživaš? Postoje stvari koje si zanemarila zbog muža, djece, obveza? Nešto što nisi učinila, a uvijek si htjela? Bilo što, čitanje, druženje, fizička aktivnost, nešto kreativno?

Tu ljubav koju bi rado dala, daj sebi i svom djetetu. Za početak. A dalje ćeš vidjeti.

Povrijeđena si, daj sebi vremena za oporavak i prestani, zaboga, biti krpa koju svatko može gaziti i gurati kako mu padne na pamet.

Samo usput, negdje si napisala da ne možeš stati. Samo opravdanje za glupost i kukavičluk. I kredit? Pa što?
Black Sea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 10:20   #30
Peglaju te povrijeđenost, strah, vrtlog emocija, i to je normalno s obzirom na situaciju.

Koliko ste ti i muž zajedno? Odgojila si i njegovo dvoje djece...
Voliš li ga još, ili nisi sigurna više? Prvo si daj vremena, da dođeš sebi, da se posložiš, vidiš tko , gdje, kako, i želiš li...Sad si u emotivnom vrtlogu, muž te povrijedio, s dr, strane onaj drugi, koji ti stvarno ne treba, iako razumijem tvoju želju da budeš mažena i pažena,svima nam to treba, ali ne od takvih likova, to će te dodatno rasturit i izbezumit.
Koliko ti dijete ima godina? Ako odlučiš otići od muža imaš li gdje?
Skoncentriraj se na sebe i dijete, probaj emocije staviti malo na stand by, odn. dat si vremena da vidiš što uopće osjećaš i osjećaš li, ako ćeš juriti za ovim drugim, pogubit ćeš se totalno.
Ti i dijete, i nitko više! Kak muž i ti sad funkcionirate oko svakodnevnih obaveza i dijeteta?
blankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 13:17   #31
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Paz vako..
Meni se čini da gubim razum. Stvarno. Netko je spomenuo gore, da to nije ponašanje jedne majke - istina živa, to je velika devijacija u mom normalnom ponašanju.
Ja do jučer nisam živoj duši ništa rekla - prvi puta sam tu napisala sve što se dogodilo.
S moje strane je postojala velika želja za pomirenjem, sređivanjem situacije... moj muž pa je bio nestrpljiv, bezobrazan, vjerojatno još zaljubljen u ljubavnicu pa sam mu išla na živce...
A da sam ga mislila promijeniti, to je istina. A da sam odgojila i njegovo dvoje djece iz prvog braka... i to je istina. A da me je obrlatio kao mulicu, i to je istina. A da sam budala neviđena.. mda.
a jesi ti bila s njim dok je bio u prvom braku?
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 13:36   #32
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ne morate se uopće truditi meni objašnjavati što je to brak i ljubav... imam više od 30 godina staža u tome i dobro znam o čemu pričam. Amen
mudrost dolazi s godinama

a opet, nekad godine dodu i same...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 13:41   #33
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Paz vako..
Meni se čini da gubim razum. Stvarno. Netko je spomenuo gore, da to nije ponašanje jedne majke - istina živa, to je velika devijacija u mom normalnom ponašanju.
Ja do jučer nisam živoj duši ništa rekla - prvi puta sam tu napisala sve što se dogodilo.
S moje strane je postojala velika želja za pomirenjem, sređivanjem situacije... moj muž pa je bio nestrpljiv, bezobrazan, vjerojatno još zaljubljen u ljubavnicu pa sam mu išla na živce...
A da sam ga mislila promijeniti, to je istina. A da sam odgojila i njegovo dvoje djece iz prvog braka... i to je istina. A da me je obrlatio kao mulicu, i to je istina. A da sam budala neviđena.. mda.
dozvoli....
uz svo razumijevanje za emocije i vrtloge koji su u ovoj prici
ali, do sad si shvatila da neka jebacina sa strane nije ispunjenje
a prilicno sam siguran da je to i tvoj muz shvatio
mozda bi sad bilo najpametnije da vas dvoje sjednete i otvoreno popricate sto ste jedno drugome i jeste li si ono bitno
na stranu ozlojedenosti i osvetnicki pohodi i prevare i sto to u kojem okruzenju i kulturi znaci
vas dvoje. sami. iskreno.
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 14:03   #34
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
dozvoli....
uz svo razumijevanje za emocije i vrtloge koji su u ovoj prici
ali, do sad si shvatila da neka jebacina sa strane nije ispunjenje
a prilicno sam siguran da je to i tvoj muz shvatio
mozda bi sad bilo najpametnije da vas dvoje sjednete i otvoreno popricate sto ste jedno drugome i jeste li si ono bitno
na stranu ozlojedenosti i osvetnicki pohodi i prevare i sto to u kojem okruzenju i kulturi znaci
vas dvoje. sami. iskreno.
Nije ona još to shvatila, i dalje po fejsu prati svog ljubavnika koji ju je otpilio. Ko fol, da ona njega otpili... a da joj on namigne, opet bi skočila na njega.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 14:21   #35
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Da skratim. Nakon podosta godina bračnog staža, i nakon rođenja djeteta (dijete je imalo oko godinu dana) muž me prevario. Uvijek je bio muška namiguša, ali nikako se mi nije činilo da će prekoračiti tu granicu... Uglavnom, totalan raspad sistema - ne toliko radi afere, nego zato što je totalno lagao toj drugoj ženskoj, predstavljao se kao nešto što nije, mislim da se je i zaljubio i da bi me i ostavio da joj nije toliko laži servirao. Mislim da ni sam više nije znao gdje mu je granica. Sve sam saznala od nje, našle smo se... ona je bila u još većem šoku... I grizlo me to dugo vremena, i još me grize, iako smo odlučili da ćemo pokušati ponovo...
I sad.. očito nisam ni ja neka svetica, jer sam jedno pola godine nakon toga upoznala jednog tipa i u rekordnom roku smo završili u krevetu. Uglavnom, ne znam da li me je na to natjerala osveta, bijes ili sam i ja iskvarena i ista kao i moj muž. Uglavnom tri puta smo se pukli, i kemije je izgleda nestalo, jer baš i ne komuniciramo više... Vjerojatno se ohladio i sad već lovi kakvu drugu... A ja baš nakon toga i ne funkcioniram.
Ne znam što osjećam, totalno sam u kaosu - iako ne osjećam ništa za nikoga bi željela da me se mazi i pazi, da se ponovno osjećam poželjna, da je taj novi tip malo više zagrijan za mene.. ma niti sama ne znam što bi. Stalkam ga po Faceu i imam neke čudne ispade ljubomore kad vidim, da je online ali mi se ne javlja.. a sve mi se to čini glupo, i jedva čekam da mi se javi da ga zapravo otpilim.
Dajte me skurcajte... Niti sama ne znam što bi sa sobom.
Zivot vas je oboje pukao, nista vise nista manje .

Postoji teorija u psihologiji koja govori o jako slozenoj mrezi medjuljudskih odnosa koji obuhvacaju nekoliko generacija i utjecu na nase ponasanje - a da toga uopce nismo svjesni tzv. konstelacije.

Ovo kada kazes da je kod tebe trenutno raspad sistema je upravo to. Cijela dinamika se promijenila i nista vise nije isto... Ujedno ti sama ne kontroliras tu dinamiku te ne mozes samostalno smiriti situaciju tek tako...

Sto se stalkanja ljubavnika tice, to je samo tvoj ranjeni ego. Povrijedjena si i zeljela bi i ti druge povrijediti - mi svi imamo to u sebi.

Pravog recepta nemam, svako bice je jedinstveno i mozda ono sto bi ja uradio na tvom mjestu bi za tebe bilo totalno pogresno.

Ono sto bi trebala je probati se usredotociti na sebe, ostvariti kontakt sa svojim unutarnjim bicem i pogledati u sebe bez negativne energije. Kada se smiris bez previse emocija odluciti sto zapravo zelis jer to je tvoj zivot, budi svjesna da tvoja odluka isto tako moze totalno poremetiti ljude iz tvoje najblize okoline.

Mislim da bi i tebi i suprugu bilo dobro da imate strucnu pomoc.
Sretno
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 14:21   #36
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
do sad si shvatila da neka jebacina sa strane nije ispunjenje
a prilicno sam siguran da je to i tvoj muz shvatio
Ma kako nije ispunjenje, ta bila je ispunjena tri puta!

Aaaa, ti mislis na duhovno ispunjenje
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 14:32   #37
Autorice, da li sam ja dobro shvatila da tvoj muž se nije udostojio niti priznati preljub, već se inati, neurozno sikće i rita?

Koje su onda startne osnove za poboljšanje, kad nije rezimirano ono napravljeno do sad. Kad nije rečeno pogriješio sam, oprosti, želim nas,....


trčiš pred rudo s mužem.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 15:00   #38
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Autorice, da li sam ja dobro shvatila da tvoj muž se nije udostojio niti priznati preljub, već se inati, neurozno sikće i rita?

Koje su onda startne osnove za poboljšanje, kad nije rezimirano ono napravljeno do sad. Kad nije rečeno pogriješio sam, oprosti, želim nas,....


trčiš pred rudo s mužem.
evo opet moje mamekice s tim kršćanski konceptom pokajanja

shvati da ne potpadaju svi ljudi pod ideal katoličke crkve da se svi grijesi moraju samo priznati, malo okajati, i sve je oprošteno...
osobno, nikad tako nisam razmišljao, ni kad su u pitanju druge stvari.može se reći "ok, pogriješio sam" i na druge načine
to formalno "priznanje"
što tko ima od toga?
garanciju da se neće ponoviti?
ma daj, molim te, ne ljuti se, ali to je tipična ženska greška, zadovoljiti se time ili padati na to
priznanje ili ne, kakve veze to ima kad ona ionako ima svoj film u glavi
kao da će to nešto bitno promijeniti
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 15:04   #39
Nisi ti me dobro shvatio. Ne zagovaram ja nikakvo pomirenje, dapače, mislim da ga upravo zbog ovog što sam prvo napisala, ne može niti biti.

I ne projiciraj, daleko sam od ikakvog katoličkog nauka. Ako se par želi pomiriti, mora postojati obostrana želja za tim.

E: odgovor je KHSu
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 20:31   #40
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ego je cudo. Obzirom da je muz varao trebalo se ponovo osjetiti pozeljnom pa se ode drugom. Tu nije kraj, kada otpili i taj drugi zbog ega se on prati samo da bi se javio i bio on otkacen.

Sorry, logika curice od 15 godina a ne majke djeteta.
Logika?
Gdje je bila njegova kao oca jednog djeteta kada je varao svoju ženu?

Ops...da, muškarci to smiju, a žene hm...da, ups, zaboravila sam da smo mi žene ipak samo žene koje kada postanu majke više valjda ne smiju biti žene, odnosno smiju biti, ali ne smiju više gledati druge muškarce, jer su ipak majke. A biti majka je svetinja.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.