Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2016., 14:26   #61
Jedino kaj ja ne kužim kak svi tak stignu varat i di su ta djeca za to vrijeme.
Ja od svih poslova koje moram obavljat cijeli dan sa dvoje djece jedva čekam da svi zaspu navečer da se mogu bacit u krevet.
Ni ne primjećujem nikakve muškarce.
Ništa ne mislim loše o autorici.Ni ništa takvo.
Samo me zanima jer bi i ja voljela imat neko slobodno vr.za sebe.Ne da varam nego da odmorim.Ne znam kak to izvest.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 14:42   #62
A čuj, djecu ostave bakama, babysitericama, muževima a one idu na poslovne sastanke, teretanu, u kino s frendicama (paravan).
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 14:51   #63
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Prevara je užasna stvar, ali je poravnavanje računa u tom smislu sasvim dovoljan dokaz da brak ne štima, da ljubav ne štima, da poštovanja nema i da se iz takve veze bježi van.. Ne znam što ljudi pokušavaju postići radeći od sebe budalu, prihvaćam da smo svi u trenucima emocionalne krize neuračunjivi, ali treba istini pogledati u oči, za tjedan, dva, mjesec, godinu...
Zašto veću težinu po tebi ima obećanje da ćeš biti vjeran od obećanja da ćeš voljeti bez obzira na sve, u dobru i zlu? Više nitko nikoga ne voli bez obzira na sve. Na prve znakove problema ljudi daju petama vjetra. Netko je nekoga prevario - big deal...koliko gorih stvari u životu ima. Ima zlostavljača, alkoholičara, kockara...to su neki razlozi gdje raskidaš za dobrobit obitelji, djece. Netko je nekoga prevario - to je sranje...ljudi su previše egoistični postali. Treba razgovarat. Svi smo ljudi. Oprostiti -u dobru i zlu.
__________________
Some folks are wise, some are otherwise
šal_od_kašmira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 15:42   #64
Quote:
šal_od_kašmira kaže: Pogledaj post
Zašto veću težinu po tebi ima obećanje da ćeš biti vjeran od obećanja da ćeš voljeti bez obzira na sve, u dobru i zlu? Više nitko nikoga ne voli bez obzira na sve. Na prve znakove problema ljudi daju petama vjetra. Netko je nekoga prevario - big deal...koliko gorih stvari u životu ima. Ima zlostavljača, alkoholičara, kockara...to su neki razlozi gdje raskidaš za dobrobit obitelji, djece. Netko je nekoga prevario - to je sranje...ljudi su previše egoistični postali. Treba razgovarat. Svi smo ljudi. Oprostiti -u dobru i zlu.

Površno gledajući prevara nije nešto strašno loša stvar, jer kao svakom se može desiti, sexualna smo bića i nije kraj svijeta.
No stvari nisu tako banalne jer prevara je u suštini izdaja partnera i svega onog što bi nam on trebao predstavljati. Dakle možda mi kao muškarci možemo gledati prevaru sa čisto fizičkog nivoa, jer to je samo sex neš ti, no stvar je u tome što smo tim činom povrijedili partnera i poljuljati najčvršće temelja naše veze. Postavlja se pitanje kako nam partner nakon toga uopće može vjerovati? Ili na čemu mi možemo temeljiti vjeru u partnera, hoće li nas partner izdati i kada nam bude najpotrebnije, kakao da gradimo budućnost i odgajamo djecu sa čovjekom (ili ženom) koji bez pretjerane grižnje savjesti može otrčati drugoj ženi u krevet, iznevjeriti nas i poniziti..

Mi kao odrasli i odgovorni ljudi ne možemo dozvoliti da se igramo tuđim životima i kada zaseremo da nismo spremni polizati naša govna već se tješimo izbjegavanjem odgovornosti i umanjivanjem ozbiljnosti našeg djela (svakome se dogodi, neš ti, pa bilo je samo jednom nije strašno, ona mi ništa ne znači, nije ono što misliš...?
Naime, ljudi nisu igračke niti smo roboti da nemamo potrebe i duboke osjećaje.. prevara bez obzira kako banalna bila dira u taj najdublji i najranjiviji dio svih nas. Odlazak partnera u slučaju bolesti i težine života je grozna stvar ali i razumljiva da na žalost nemamo svi snage i zrelosti da prolazimo i kroz najgore zajedno sa našim partnerom. Prevara je baš zbog toga dodatna otežavajuća okolnost, dobro nam je u vezi a ipak smo spremni ostaviti partnera na cjedilu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 14:10   #65
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Površno gledajući prevara nije nešto strašno loša stvar, jer kao svakom se može desiti, sexualna smo bića i nije kraj svijeta.
No stvari nisu tako banalne jer prevara je u suštini izdaja partnera i svega onog što bi nam on trebao predstavljati. Dakle možda mi kao muškarci možemo gledati prevaru sa čisto fizičkog nivoa, jer to je samo sex neš ti, no stvar je u tome što smo tim činom povrijedili partnera i poljuljati najčvršće temelja naše veze. Postavlja se pitanje kako nam partner nakon toga uopće može vjerovati? Ili na čemu mi možemo temeljiti vjeru u partnera, hoće li nas partner izdati i kada nam bude najpotrebnije, kakao da gradimo budućnost i odgajamo djecu sa čovjekom (ili ženom) koji bez pretjerane grižnje savjesti može otrčati drugoj ženi u krevet, iznevjeriti nas i poniziti..


Naime, ljudi nisu igračke niti smo roboti da nemamo potrebe i duboke osjećaje.. prevara bez obzira kako banalna bila dira u taj najdublji i najranjiviji dio svih
To je tvoje gledište, moje je sasvim drugačije. Najčvršći temelji čvrste veze ne mogu biti poljuljani.
Mene osobno ne bi ponizilo kad bi me moj partner prevario, iako mogu shvatiti da bi se on osjećao nisko jer je udovoljio nekim svojim strastima i nakon toga bas nema najbolje misljenje o sebi.
Mislim da najdublji i najranjiviji dio svih nije univerzalan i da su svakome različite stvari bitne.
Slažem se s tobom da ljudi nisu roboti. Još bih dodala da je u tome ljepota života i međuljudskih odnosa.
Ovo me malo potaklo da razmislim o tome sto je to sto bi meni bila izdaja i zakljucila sam da su to oni momenti kad on mora birat strane i stane na stranu svojih roditelja. Hej, stani malo, tko je sada tvoja obitelj, oni ili mi? Mogao bi me prevarit s tri zene istovremeno samo da to vise ne dozivim. Svatko ima svoju boljku
__________________
Some folks are wise, some are otherwise
šal_od_kašmira is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 16:11   #66
Quote:
šal_od_kašmira kaže: Pogledaj post
To je tvoje gledište, moje je sasvim drugačije. Najčvršći temelji čvrste veze ne mogu biti poljuljani.
Mene osobno ne bi ponizilo kad bi me moj partner prevario, iako mogu shvatiti da bi se on osjećao nisko jer je udovoljio nekim svojim strastima i nakon toga bas nema najbolje misljenje o sebi.
Mislim da najdublji i najranjiviji dio svih nije univerzalan i da su svakome različite stvari bitne.
Slažem se s tobom da ljudi nisu roboti. Još bih dodala da je u tome ljepota života i međuljudskih odnosa.
Ovo me malo potaklo da razmislim o tome sto je to sto bi meni bila izdaja i zakljucila sam da su to oni momenti kad on mora birat strane i stane na stranu svojih roditelja. Hej, stani malo, tko je sada tvoja obitelj, oni ili mi? Mogao bi me prevarit s tri zene istovremeno samo da to vise ne dozivim. Svatko ima svoju boljku
Svi recimo imamo neke svoje granice, možda ti partneru dopuštaš prevaru zato što i sama sebi ne želiš u tome postavljati granice, neki parovi uživaju u otvorenoj vezi a meni to kao muškarcu predstavlja ogromno poniženje. Drugi će reći neka se jebe skim god hoće samo neka dođe doma i donese novce.. Dakle ako ćemo o varijacijama pričati ima ih beskonačno, no ipak ne vjerujem da je šaranje okolo temelj za čvrstu vezu. Uvijek se baziram na onoj da postaješ lopov ne kada prvi put ukradeš već kada prestaješ biti moralno osjetljiv prema krađi - tada zapravo držiš vreću...

Njegova slabost na njegove roditelje je također određeni vid prevare, tako ju i doživljavaš.. nisi u stanju razumjeti da on iz svoje perspektive muku muči za biranje strana i pokušajem da sjedi na obje stolice... ja njemu ne bih bio u koži, mislim da si ti u mnogo povoljnijoj poziciji jer nemaš što izgubiti...on neprestano strahuje pod mislima o mogućem gubitku...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 14:03   #67
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
nisi u stanju razumjeti da on iz svoje perspektive muku muči za biranje strana i pokušajem da sjedi na obje stolice... ja njemu ne bih bio u koži, mislim da si ti u mnogo povoljnijoj poziciji jer nemaš što izgubiti...on neprestano strahuje pod mislima o mogućem gubitku...
Mašio si ceo futbal, ali ovo i nije tema o tome nego o fizičkoj prevari.
Ja svejedno zaključujem da ima puno gorih izdaja od fizičke/emocionalne prevare
__________________
Some folks are wise, some are otherwise
šal_od_kašmira is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 09:34   #68
Kad žene na početku privlače frajeri, a onda kada pokazuje kasnije tu stranu, one bi da bude dobrica, a toga nema pa se dešavaju ovakve stvari.
tallishmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 09:42   #69
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
A jesam kurveština...
...said every woman to herself after these kinds of situations...

A jbg, pa imaš i Ti dušu... Ako te to iskustvo učinilo, na neki čudni i nemoralni način, boljom i pametnijom osobom ili ako si Ti kao žena dobila nekakvu zadovoljštinu iz svega toga (sexualnu, emocionalnu...) - svaka čast i respect.
Ali ako ćeš dozvoliti da ti tri fuka poremete cijelu životnu koncepciju u glavi - nemoj si to raditi...
__________________
...intelligence is the ability to understand...
project is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 18:59   #70
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
No stvari nisu tako banalne jer prevara je u suštini izdaja partnera i svega onog što bi nam on trebao predstavljati. Dakle možda mi kao muškarci možemo gledati prevaru sa čisto fizičkog nivoa, jer to je samo sex neš ti, no stvar je u tome što smo tim činom povrijedili partnera i poljuljati najčvršće temelja naše veze. Postavlja se pitanje kako nam partner nakon toga uopće može vjerovati? Ili na čemu mi možemo temeljiti vjeru u partnera, hoće li nas partner izdati i kada nam bude najpotrebnije, kakao da gradimo budućnost i odgajamo djecu sa čovjekom (ili ženom) koji bez pretjerane grižnje savjesti može otrčati drugoj ženi u krevet, iznevjeriti nas i poniziti..
ne samo to, već kad to jednom uradi, prestaje mu biti bitno i onda se otčepi da uradi i sljedeći put. i tim činom mu prestaju biti važne, ili im opada značaj, one stvari koje su jako bitne za vezu (mislim prije svega u mentalnom smislu i načinu razmišljanja). svakim svojim i malim postupkom ti kalibriraš svoju percepciju i način razmišljanja. a seks nije mali postupak
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:10   #71
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
... kad to jednom uradi, prestaje mu biti bitno i onda se otčepi da uradi i sljedeći put. i tim činom mu prestaju biti važne, ili im opada značaj, ...
to ovisi :
1. o tome kako je to partner primio - ako dozna.
2. o tome koliko se emotivno vezalo s prevarom.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.