Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2012., 15:32   #1
Kako vrijeme prolazi / Öyle Bir Geçer Zaman Ki

USKORO na Novoj!

Godina proizvodnje: 2010-
Produkcija: D Productions
Scenario: Coşkun Irmak
Reditelj: Zeynep Günay Tan

Glumci: Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut İynemli, Meral Çetinkaya, Emir Berke Zincidi, Wilma Elles...


Godina 1967... Kapetan na dugim plovidbama, Ali Akarsu provodi dosta vremena daleko od svoje obitelji. U međuvremenu se njegova supruga Cemile brine za njihovo četvero djece. Ona preuzima ulogu i oca i majke svojoj djeci dok je njen muž na putovanju. Jednog dana se Ali konačno vraća kući sa putovanja... Svi članovi obitelji vjeruju da se glava kuće vraća, ali ne znaju da će im se životi promijeniti nakon njegovog povratka.

Pojavljuje se njegova mračna strana, i nešto je jednostavno neobično u njegovom ponašanju. Cemile u Alijevom džepu pronalazi pismo koje će potaknuti niz događaja koji će preokrenuti život obitelji Akarsu. Pismo će otkriti njegovu tajnu – ljubavnu aferu sa strankinjom. Da li će Cemile oprostiti mužu izdaju? Koga će Ali odabrati? Davno voljenu suprugu ili mladu ljubavnicu?

Promo #1: http://www.youtube.com/watch?v=tPaggG-5tWQ


Izvor: http://mojtv.hr/serije/16669/kako-vrijeme-prolazi.aspx
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:14   #2
Pa nema OBGZK veze sa Timsom, krivo piše u linku.
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:17   #3
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
Pa nema OBGZK veze sa Timsom, krivo piše u linku.
Ej da, evo sad vidim. Greška. Napisao sam gore čija je produkcija.

Evo još 2 trailera koja su išla u BiH prošle godine kad je serija najavljivana

http://www.youtube.com/watch?v=4VwD8...ture=endscreen
http://www.youtube.com/watch?v=Jj3Opi8ITlM
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:30   #4
Pa zar nisu mogli uzeti neku seriju s ljepšom tematikom?

Seriju vrijedi gledati zbog dva talentirana mlada glumca, malog što glumi Osmana i glumca koji glumi Metea...

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...88597366_n.jpg
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 17:59   #5
to bi trebalo ići nakon Fatmagul??
__________________
Sve u životu možeš stvoriti -osim duše! S njom se moraš roditi!
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 18:20   #6
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
to bi trebalo ići nakon Fatmagul??
Ne vjerujem. Ima još sigurno mjesec dana do kraja Fatmagul, ovo će možda već od 5.11.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 18:22   #7
Ja mislim da će nakon Fatmagul. Jer ipak stoji "na Novoj TV". Jedino ako Polja nade ne prebace na Domu nekim čudom, pa onda ovo uskoči u njen termin na Novoj.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 11:13   #8
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja mislim da će nakon Fatmagul. Jer ipak stoji "na Novoj TV". Jedino ako Polja nade ne prebace na Domu nekim čudom, pa onda ovo uskoči u njen termin na Novoj.
Mislim da nakon Fatmagul ide druga turska serija.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 12:06   #9
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Jedino ako Polja nade ne prebace na Domu nekim čudom, pa onda ovo uskoči u njen termin na Novoj.
Neće Polja na Domu,da su htjeli to napraviti,ne bi najavili Ljubav i Kaznu,nego bi samo stavili Polja nade kao zamjenu za Asi,kao što su učinili sa Annem.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 16:04   #10
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem. Ima još sigurno mjesec dana do kraja Fatmagul, ovo će možda već od 5.11.
možda će ovo popodne, kad ionako ništa nemaju
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 13:15   #11
Polja nade se prebacuju na Doma TV u 19:15 i počinje ova serija (od 5.11.)



“Otac se po tko zna koji put vratio iz mornarice. Majka se uvijek nadala da će sve biti kao prije. Sve je izgledao kao prije. Ali, taj povratak kao da je donio oluju u našu obitelj. Zovem se Osman, tada sam imao šest godina. Vrijeme je mene i ljude iz priče bacilo pod noge i uništilo. Bez imalo milosti. Kako vrijeme prolazi nakon svega dolaze sjećanja” — riječi su glavnog pripovjedača ove sage, sada odraslog Osmana, koji priča o svojoj obitelji, nepovratnim trenucima, povijesnim previranjima napetoj seriji od 5. studenoga na Novoj TV.
Opširnije: http://mojatv.wordpress.com/2012/10/...ecer-zaman-ki/
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 16:15   #12
užasan termin za jednu od najboljih turskih serija u posljednjih nekoliko godina
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 16:30   #13
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
užasan termin za jednu od najboljih turskih serija u posljednjih nekoliko godina
isto misli, ova serija zaslužuje terim fsn kad završi
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 11:33   #14
izgleda da nova tv misli da mi u hrvatskoj nećemo gledati nešto što ne vuče na sapunicu, jer prema pričanju svih koji gledaju ovu seriju, riječ je stvarno o seriji koja nema veze s sapunicom i u turskoj su je gledali ljudi koji ni jednu drugu seriju nisu pogledali, pa je tako znala imati gledanost i preko 50% i spada u 10 kultnih serija u turskoj

radnja počinje 1967 godine, u vremenu kada su u turskoj bila velika politička previranja, to razdoblje obilježava i neefikasnost vlade i jačanje ljevičarskih i desničarskih terorističkih aktivnosti, što je dovelo do gospodarskog pada. godine 1971. vlast ponovo uzima vojska koja uvodi represivne mjere za stanovništvo. tako da vjerujemo da će u seriji i taj dio biti prikazan.

glavni likovi su Džemile i Ali koji imaju 4 djece
Berin - studentica, starija kćer
Ajlin - gimnazijalka i mlađa kćer
Mete- stariji sin i najmlađi šestogodišnji Osman (najviše plaćeno dijete u turskim serijama) kojeg zato jer je tako malen svi štite i žele držati izvan događaja u obitelji. upravo zbog toga se za razliku od drugih članova obitelji, razvije u osobu koje sve događaje može sagledati u cijelosti te dati najobjektivniji komentar svega što se događa.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 17:43   #15
merhaba kokice(i pokoji kokan ako ga ima)
ovu seriju sam ljetos gledala kod mame u sarajevu.(mama je luda za ovom serijom)
sta da kazem posto je tad serija u sarajevu vec poodmakla nekako mi radnja izgledala brutalna.
al kad sam dosla kuci fino odem na net i odgledam fino od pocetka sve.
ne moram reci da sam zaostatke odgledala u jednom dahu.dobro zna se koja je moja serija numero uno(Asi)
al ova serija mi je veoma draga i jako rado je gledam.drago mi je da ide konacno i na hrvatskoj tv tako da cu moci ovdje da komentarisem s vama seriju jer na spojlerima je bila sporadicna.ovako ce mo moci od pocetka fino komentarisati.
serija je fenomenalna i stvarno nije nikakva sapunica i svaka cast da se odkupila ova serija
pozz
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 17:58   #16
ÖBGZK(kako vrijeme prolazi) pratim od pocetka na turskom kanalu KanalD onda sam cula da se emituje i BiH na TV1 te sam tako i na TV1 jos jednom gledala i mislim da cu sada opet gledati i na NOVA TV : )
seriju mogu najiskrenije preporuciti svima koji cene dobre sapunice!
nece vam biti zao, sigurno...
vredno je pogledati
cemileakarsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 20:27   #17
pogledala vjerovatno polovicu prvog dijela,moram priznati da dugo nisam gledala ništa na tv, pa su me reklame izluđivale. ovo što sam vidjela mi se sviđa,ali to je uvod u priču i već vidim da mi se ali najvjerovatnije neće sviđati, tipični muški problem srednjih godina, mijenja se žena za neku mlađu.
džemile mi je za sad žao, jer ona voli muža bez obzira što je on očito veliki gad, jer to vidimo prema ponašanju starije djece pogotovo kćeri prema njemu, koja ga nikako ne voli. ona kao mnoge žene pokušava obitelj održati na okupu, bez obzira koliko ona pati zbog toga.
ajlin mi se na prvu nije svidjela, izgleda mi kao velika manipulatorica, koja će i preko leševa od cilja, a sve simpatije od prve idu prema osmanu, mali je super.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 20:58   #18
Odlicna serija,bar u prvoj sezoni..
Mali Osman je fenomenalan,samo ga gledajte dalje,kako ce odglumiti par scena,pa to je za nepovjerovati...da onako malo dijete moze tako docarati emocije...
chica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 21:18   #19
Ajlin jeste na pocetku jako arogantna ali svi su oni dobri... Osman je najmladji pa onda aylin tako da oni jos ne shvataju kakav je Ali zapravo uskoro... Be znam vana ali meni je Cemile punooo lepsa od one plavuse...
cemileakarsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 21:23   #20
Ayça Bingöl je po meni jedna od najljepših turskih glumica. Žena je prelijepa. A uz to je i odlična glumica.

__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.