Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2009., 08:52   #201
Quote:
MrBig39 kaže: Pogledaj post
Moje bivše su sve bile mlađe od mene, i nije ih nikad zanimao mlađi. Ima nešto u tome da žene vole više starije. Ti ne:kava?
ni mene mlađi nisu zanimali,barem ih nisam gledala kao materijal za vezu i svi su moji dečki bili stariji od mene,do ovogai nije mi žao,nimalo,sad točno znam što mogu,što mi treba i kako do toga.njega ne bi mijenjala za nikoga
determinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:54   #202
Ma dajte ljudi, ko je vidio zenu od 40 godina bez strija, celulita, i barem 5-6 kg viska, zasto bi se neko od 30 godina s time mucio (ako nije u braku sa istom), kada ima citavu paletu legalki od 18 pa nadalje, utegnutih kao pishte...
Stribog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:58   #203
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Ma dajte ljudi, ko je vidio zenu od 40 godina bez strija, celulita, i barem 5-6 kg viska
Ja.
Svoju mamu
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 00:02   #204
Quote:
benzina kaže: Pogledaj post
Zanima me vaše mišljenje o tome?
Obzirom da mene privlače više mlađi muškarci (25 do 35) nego moji vršnjaci...
Imam oko 40 godina (da nebi pomislili da imam 60 godina )
Dakleovo je bilo pitanje !!!!

Quote:
sbarba kaže:
draga moja moram ti nešto reći iako nisam tija....iskusnom oku nemože promaći jedna sitnica a to je da ti želiš mlađeg a ne dobar sex....na taj naćin želiš sebi potvrditi da si još uvik dobra zanosna i poželjna žena....samo ti mogu reć jednu stvar a to je da sam ja nešto stariji od tebe i ako išta vridiš jebava bi te cilu noć tek da vidiš šta je dobar sex
ovo san ja napisao!!!!!

Bok..glupane

očito ne znaš baš ništa o ženama, zar stvarno misliš da nam triba neko poput tebe s tako tupavin komentarima da bi znala da san zgodna i privlačna..uostalom, nemoj svoje komplekse projicirat (uviđanje vlastitih problema na drugima) na nas, mi imamo naše dečke i znamo šta ćemo s njima..hvala..virujen ja da nisi davno zato se i nudiš..

istomišljenice potpišite se..
__________________
Sloboda je kip u njujorškoj luci..

nisi vridna moga komentara jer ti nisli glupa nego nemaš mozga i netribaju mi istomišljenici da to potvrde
sbarba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 08:46   #205
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Ma dajte ljudi, ko je vidio zenu od 40 godina bez strija, celulita, i barem 5-6 kg viska, zasto bi se neko od 30 godina s time mucio (ako nije u braku sa istom), kada ima citavu paletu legalki od 18 pa nadalje, utegnutih kao pishte...
da i sve te legalke čekaju samo takve kao što si ti da ih uvedu u čari seksualnog života i izvedu na pravi put
determinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 09:18   #206
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Ma dajte ljudi, ko je vidio zenu od 40 godina bez strija, celulita, i barem 5-6 kg viska, zasto bi se neko od 30 godina s time mucio (ako nije u braku sa istom), kada ima citavu paletu legalki od 18 pa nadalje, utegnutih kao pishte...
ja imam 50....

.....a daj molim te nađi mi curu od 25 koja nema celulit, a kile nemaju nužno veze s godinama, imaš cura od 17 sa celulitom i 10 kg viška...dušo, živimo ipak u 21 stoljeću..
__________________
...trenutak uzdaha...
Indri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 09:49   #207
OT: Imam prijatelja koji spava isključivo sa tetama od 35-50 godina.
I jako je sretan čovik
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 09:56   #208
ja sam mlađi(25), imam jednu od 29 i neće me samo zbog godina........

Mislim da bi bili više nego dobar par,fantastična prijateljica,uvijek je tu,tko se i ja trudim biti uz nju no eto ipak se moram miriti s time da sam ipak premlad

nada umire zadnja???
__________________
you hate me because I'm black...
kolibrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 10:19   #209
Quote:
Indri kaže: Pogledaj post
ja imam 50....

.....a daj molim te nađi mi curu od 25 koja nema celulit, a kile nemaju nužno veze s godinama, imaš cura od 17 sa celulitom i 10 kg viška...dušo, živimo ipak u 21 stoljeću..
Pa ja sam sebi nasao, hehe Ako tebi nadjem, javim ti, samo mi posalji broj na privatnu poruku Slazem se, imao sam prije djevojaka sa 17-18 i mnogo celulita 5-6 kg viska i sve je bilo pihtijasto i mlohavo u njih, prvenstveno jer su bile fizicki neaktivne i nezdravo se hranile, skidam kapu zeni koja ima 40 godina i nema viska kila/celulit/zategnuta je, ali stvarno ih je tako malo da se slobodno moze reci da ih nema, te da su takve samo izuzetak koji potvrdjuje pravilo. Nije da imam ista protiv njih, seks sa starijim djevojkama i zenama zna cesto biti odlican, ali ja ne preferiram da u obrnutoj kaubojki imam pogled na horde celulita, a i volim da zenska osoba moze fizicki da izdrzi barem sat i po seksa

Ipak, danasnji mediji nam namecu kao ideal izgled top modela (pazite, ne rekoh manekenki, vec prsatih, mesnatih top-modela), a to jednostavno nije moguce odrzavati sa preko 35, sem ako ti to nije profesija...

Ali, kao sto rece autor teme:
Zanima me vaše mišljenje o tome?
Obzirom da mene privlače više mlađi muškarci (25 do 35) nego moji vršnjaci...
Imam oko 40 godina (da nebi pomislili da imam 60 godina )

Svako neka radi ono sto voli, ako damu privlace mladji momci, ne vidim u cemu je problem ni sta to ima kome smetati, osim okolini i carsijskom mentalitetu, kojemu smeta sve sto nije po njihovom vidjenju "normalnog"

Zadnje uređivanje Stribog : 08.04.2009. at 10:33.
Stribog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 10:47   #210
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Ma dajte ljudi, ko je vidio zenu od 40 godina bez strija, celulita, i barem 5-6 kg viska, zasto bi se neko od 30 godina s time mucio (ako nije u braku sa istom), kada ima citavu paletu legalki od 18 pa nadalje, utegnutih kao pishte...
..očigledno ti još nisi vido svijeta, gledaš taj ružičasti svijet bez celulita, strija, viška kilograma...a ti u tom svijetu plastična muška lutka, braco moj, mi od 40. takve kao ti ni ne pogledamo
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:10   #211
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Ma dajte ljudi, ko je vidio zenu od 40 godina bez strija, celulita, i barem 5-6 kg viska, zasto bi se neko od 30 godina s time mucio (ako nije u braku sa istom), kada ima citavu paletu legalki od 18 pa nadalje, utegnutih kao pishte...
imas i glanc-novih usjajenih, Daewoo ili Seat-a
al nevaljaju qurcu,

i nemogu se porediti sa nekim starim odrzavanim volvom il merdzom sto je presao 200.000km, al ima "voznju u genima"
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota

Zadnje uređivanje Septembar : 08.04.2009. at 12:16.
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:15   #212
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
imas i glanc-novih usjajenih, Daewoo ili Seat-a
al nevaljaju qurcu,

i nemogu se porediti sa nekim starim odrzavanim volvom il merdzom sto je presao 200.000km, al ima "voznju u genima"


Daj mi starog "okana" anytime!!!
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:18   #213
Hm kakve veze celulit ima sa sexom????
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:25   #214
Quote:
only kaže: Pogledaj post
Hm kakve veze celulit ima sa sexom????
Complete turn-off? At least I can speak on behalf of the male population.
Stribog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:29   #215
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Complete turn-off? At least I can speak on behalf of the male population.
O tome je toliko puta bilo priče...već ...
Ako mogu birati i ja bi bila bez celulita... onako perfect da mladi sline za mnom ... ali bih li uživala u tome kao sada
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 17:00   #216
Only...svaka ti čast..ja ti skidan kapu..

Stribog...razumin te, niko ne voli celulit, ni mi ni vi...al ako ćemo iskreno..kad pogledaš ženu, koja te očarava svojom pojavom, u oči...i kad je poljubiš, i kad tokom seksa osjetiš ka da si na 7 nebu...zar stvarno briješ da celilit ima ikakve veze s tim...ima jedino ako ju želiš maznit da se fizički ispucaš..a i tad ti je samo bitno da se nauživaš pa prema tome, uvik je najbitnij filing...

ja se cili život rekreativno bavin sporton, i mogu se pohvalit svojom linijom, al kad se stisnen iman i ja celulita..samo šta frajeri s kojima san ja bila, uvik su govorili da san im premršava, a ovi sad svi oće top-modele...kao i kod žena nikad nismo zadovoljni, uvik nađemo u jaju dlaku..

Moj zaključak je da s celuliton ili bez njega, ko se dobro sexa taj je dobar, a ko nije neće nikad ni bit...stvar je osobe...

I da, mlađe je jebeno slađe..
__________________
Sloboda je kip u njujorškoj luci..
Dalmatink@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 17:13   #217
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
imas i glanc-novih usjajenih, Daewoo ili Seat-a
al nevaljaju qurcu,

i nemogu se porediti sa nekim starim odrzavanim volvom il merdzom sto je presao 200.000km, al ima "voznju u genima"
Zna se da ti stari mercedesi i peugeoti sa repovima prolaze tehniči ko keks
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 15:10   #218
zainteresirane starije žene javite se na PM
23g. ZG

pozz
--Pero-- is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.10.2009., 23:05   #219
Milf-ice....mmmm...bolje jedna od 40 nego dvije od 20.. Bio sam sa starijim ženama od sebe (oko 35, jedna 40+), i opet bi...ja imam 29... Danas navečer sam bio u samoposluzi, a na blagajni MILF tipa Sarah Palin...mmmm...već sam se vidio u njoj...
paulie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 23:24   #220
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Complete turn-off? At least I can speak on behalf of the male population.
Ma u ime kojih frajera? Ja takve jos nisam srela. Proklet bio dan kad ce me u seksu odbit prist na njegovim ledjima ili tri prsta speka na trbuhu. Jebo i takav seks.
__________________
I think we should DDoS this server.
Orgonica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger