Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2008., 22:47   #61
znači da OMV-ova 100-tka ljubi 9kn
mario_st is offline  
Old 03.03.2008., 22:48   #62
Nista posebno.Jos jedno poskupljenje u nizu.Drzava nam se raspada a to i zasluzujemo kad glasamo za idiote.Pod idiote mislim i crvene i plave i zute i zelene i bijele i metalik i sva govna...
Dok netko ne napravi drzavni udar nema srice...
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 03.03.2008., 22:55   #63
Quote:
Grgica Mali kaže: Pogledaj post
Hehe, čak nemaju muda to objavit na telki
Objavit će u ovome u 23h koji ima manju gledanost

Bogami, dizel ide na 8,54... sad bi bio red i da za par dana kruh, mlijeko i brašno poskupe bar za kunu


Idemo dalje!
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 03.03.2008., 22:59   #64
ma ko nas jebe sve kad smo tulavi!!da se ovo dogadja u nekoj evropskoj drzavi kao sto se dogadja kod nas da malo malo poskupljuje sve od derivata, prehrane, odjece itd., svi bi izasli na ulice i napravili nevidjene prosvjede i pizdarije!!!a ovako gradjani kod nas nista ne reagiraju, samo govore medjusobno kako poskupljuju stvari i na tom ostane!umjesto da izadjemo na ulice svi i napravimo pizdarije!!
uh sto sam ljut sto mi hrvati dopustamo da nam sere po glavi kako tko hoce
__________________
TKO NIJE NAUCIO GLEDATI NEBO U POTOKU, NE ZNA STO SU RIBE NA DRVECU............
__________________________________________
svaka životna situacija događa se s razlogom
Antonio00 is offline  
Old 03.03.2008., 23:01   #65
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ode sve u kurac

Poserem im se na "štićenu cijenu 8 kuna za litru benzina"
sad je štićena cijena 9 kn a od ljeta 10 kn
-mobyXXL- is offline  
Old 03.03.2008., 23:02   #66
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Objavit će u ovome u 23h koji ima manju gledanost

Bogami, dizel ide na 8,54... sad bi bio red i da za par dana kruh, mlijeko i brašno poskupe bar za kunu


Idemo dalje!
Da, nema smisla da ostanu cijene iste...

jer pazi... znam ja zakaj idu cijene gore... od 01.01.08. su podigli minimalne plaće za 110kn bruto, pa da se ljudi nebi umislili kak imaju puno penezih...

Odma hrvatu treba uzet da nebi poslije bilo nismo znali... jer ipak, mogo bi to rvat potrošit na drogu ili karte...
VTi underhood is offline  
Old 03.03.2008., 23:03   #67
i onda nek neko veli odi javnim prevozom ili busom?? Pa kak kad od 6 radim a moram tam bit u 5.45
-mobyXXL- is offline  
Old 03.03.2008., 23:04   #68
Ja svog napunila za svaki slučaj jer je i ovako bio prazan
Nata2804 is offline  
Old 03.03.2008., 23:14   #69
Quote:
VTi underhood kaže: Pogledaj post
Da, nema smisla da ostanu cijene iste...

jer pazi... znam ja zakaj idu cijene gore... od 01.01.08. su podigli minimalne plaće za 110kn bruto, pa da se ljudi nebi umislili kak imaju puno penezih...

Odma hrvatu treba uzet da nebi poslije bilo nismo znali... jer ipak, mogo bi to rvat potrošit na drogu ili karte...
Ukinuli su ove naknade što se plaćalo kad ideš doktoru pa treba nečim namiriti razliku. A i penzionerima su povećali mirovine, pazi sad 2,5%

Koje ispiranje mozga. Idemo dalje
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 03.03.2008., 23:19   #70
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Koliko me pamćenje služi,jedina smo europska država koja izvozi LPG(dakle,vlastita proizvodnja premašuje vlastite potrebe),ne računajući Rusiju.
Izvozimo 2/3 proizvodnje LPG-a,koji je nusprodukt obrade nafte.

Ako i to poskupi,onda možemo u kurac
to ne bu poskupilo.
Blagajnica is offline  
Old 03.03.2008., 23:21   #71
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
koliko košta ugradnja plina?

ovom prilikom želim se zahvaliti svima koji su glasali za HDZ na ovim i prošlim izborima
Dragi moj, samo za tebe javljam ti na PM iako je to već javan podatak.
Blagajnica is offline  
Old 03.03.2008., 23:26   #72
Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
to ne bu poskupilo.


Sad ne, ali jednom hoće. Samo je pitanje vremena.
Brazil is offline  
Old 03.03.2008., 23:28   #73
Ma nista, jednostavno bojkotirat benzinske u Hrvatskoj. Mislim da je svima neka granica relativno blizu...pa nek si misle onda
Pugsley Adams is offline  
Old 03.03.2008., 23:28   #74
Do tada je uživancija, iako na 100km trošim i 0,5l benzina, a to je već jako puno.
Blagajnica is offline  
Old 03.03.2008., 23:30   #75
realno gledano uočila sam da u susjednim manje razvijenim zemljama i Balkanu općenito je manje prometa.
kad dođete u BIH, Srbiju, MK, RU, BG jednostavno vidite da ljudi nemaju novaca za tankanje i da se ne vozikaju radi svake sitnice.
to vrijeme polako dolazi i kod nas.
Blagajnica is offline  
Old 03.03.2008., 23:31   #76
Quote:
conan kaže: Pogledaj post
Volio bi pitati naše političare da nam objasne forumulu po kojoj se izračunava konačna cijena 1 litra benzina. Zašto ?
Zato je dolar koji iz dana u dan je sve slabiji a euro i kuna jača
neznam zašto je benzin tako skup bez razlike što je barel
nafte 102$ ! Ako bi dolar ojačao i vrati se na razinu prije 5 godina kad je bio 1€ = 1$ to bi značilo da bi litar benzine bio cca. 12-13 kuna!
Ljudovići, razmislite malo i o ovome! Jako pametno rečeno! nasi auti piju najusraniju naftu u ovom dijelu svijeta a istodobno i najskuplju s obzirom na standard! Bacite malo oko na cijenu nafte u germaniji gdje se lose zivi! (diesel 1.20 eura - 8.72kn), nema veze pa mi imamo vise novaca od njih! Ove 4 godine ce pokazati kako ce se u hrvatskoj lijepo zivjeti! Svi sa plaćama ispod 4000 kuna ce to fino osjetit na svojoj koži! Ovi sa 8000 ce vec nekako prezivit! Idemo dalje!!
johny5 is offline  
Old 03.03.2008., 23:35   #77
Quote:
conan kaže: Pogledaj post
Volio bi pitati naše političare da nam objasne forumulu po kojoj se izračunava konačna cijena 1 litra benzina. Zašto ?
Zato je dolar koji iz dana u dan je sve slabiji a euro i kuna jača neznam zašto je benzin tako skup bez razlike što je barel
nafte 102$ ! Ako bi dolar ojačao i vrati se na razinu prije 5 godina kad je bio 1€ = 1$ to bi značilo da bi litar benzine bio cca. 12-13 kuna!
Ja bi pitao tebe koliko naivan (ili slijep) moraš biti pa da ne znaš odgovor na pitanje zašto je poskupilo gorivo u nas?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 03.03.2008., 23:46   #78


:nabijemihnakurac:
vidim ja da je onaj koji je osmislio MAD MAX-a bio vizionar
EncOre is offline  
Old 03.03.2008., 23:52   #79
jebem im mater.prošli put kad je nafta prešla oko 100 $ digli su cijene za 7-8%, ali poslije kad su se cijene nafte vratile na ispod 90 $ ih bome nisu vratili na stare, nego ostavili 10-15 lipa više. sada kao opet cijena prošla 100$, opet će dići za 7-8%, kad se cijena opet spusti, ostaviti će 10-15 lipa skuplje i tako svaki put. pička im materina
dobro da ne računaju poskupljenje na vodu u gorivu
__________________
now u c me, now u'r dead
newwbie is offline  
Old 03.03.2008., 23:56   #80
Dokaz da INA misli na nas.
pochetnik is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.