Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2012., 16:55   #3881
Quote:
dorina.maja kaže: Pogledaj post
Q-pin je isto kao i Serqikvel samo ga proizvodi Jadran Galenika.Uporebljava se u lijećenju manije,bipolarnih i psihoze a daju ga i kod tvrdokornih nesanica,ja imam jedam od 100 mg al se bojim uzet.
quelapin proizvodi galenika
ray of light is offline  
Old 09.09.2012., 18:27   #3882
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s Prozacom i gubitkom apetita?
Ja, naime, nakon nekoliko mjeseci liječenja nemam apetit uopće. Ustvari sam izgubila osjećaj za glad i nešto čvrknem na silu reda radi, a zna se dogoditi da usred gužve zaboravim jesti i čitav dan mi je želudac prazan, a ja ujedno puna energije i nemam uopće potrebu nešto pojesti.

Pala sam na kilaži dosta. Trenutno imam oko 60 kila na visinu 180cm.

Mama mi pizdi.

Ali kako da joj objasnim da ne mogu pojesti tolike količine.


Kako bi bilo uzimati navečer neki AD uz Prozac koji otvara apetit pa da se to dovede u balanas?
Ne znam smije li se uopće iti jedan AD miješati s Prozacom?..
npr. Amyzol.
Za njega se sjećam da mi je otvarao apetit.

Možda najbolje da s liječnikom porazgovaram o tome,ali da budem iskrena...bojim se da mi onda ne bi ukinuo terapiju Prozacom jer na svim ostalim segmentima Prozac mi je stvarno super.
prozac ujutro a calixta najmnanja doza navecer em ces spavat em jest, može u kombinaciji
vegga is offline  
Old 09.09.2012., 19:15   #3883
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
q-pin proizvodi belupo.ja sinoc popila dvije tbl po 25mg i spavala oko 6 sati s jednim budenjem.veceras cu popiti tri.
hahahahahahah ma mazni 4 odma da vidis kak je od jedne od 100mg
PhatMind is offline  
Old 09.09.2012., 21:38   #3884
Taj Seroqel djeluje odmah kad ga prvi put popiješ?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 10.09.2012., 10:03   #3885
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
ne, nije izdaja, počela prvi dan i prestala jer sam navecer opet počela mirzaten koji me uspava pa nisam bila sigurna dal smija oba, međutim danas bila kod dr i ona mi kaže da mogu oboje ali ne mirzaten prema potrebi nego svaki dan i onda sam ja rekla da cu samo zoloft a navečer samo sanval ...i evo, dosla sad doma malo prije i popila trecinu zolofta iako je vec 3 sata...nastavljam s tobom....kako ti spavas? i sa čim najbolje ?
Danas mi je 8.dan Zolofta i prvi dan da sam uzeo cijelu tabletu.. Daleko od toga da sam pravi, ali simptomi su dosada bilo podnošljivi.. nemir, depra, lagana nesanica.. uz Zoloft uzimam i 3 heleksa 0.5, raspoređenih na cijeli dan uz jedan dodatni prije spavanja.. po potrebi! borba
bogardus is offline  
Old 10.09.2012., 11:06   #3886
Valdoxan...a valjda 17ti dan

ok kako da ja znamd a ovo čudo funkcionira? kako znaš da ti ad funkcionira?
znate već da imam bpd...i sad tešku povratnu depresiju...ok koliko sati plakanja na dan je dozvoljeno da ipak kažem ad funkcionira? ili ne smijem uopće plakat?

Ne kužim više. Lijepo piše da već u 2 tjednu ovaj ad počonje djelovat za razliku od ostalih nakon 3 tjedna...

Ili imam ja tako užasno tešku depresiju da me ni ovo ne može izvući,...ili ne znam šta...ali ja možda jedan dan malo bolje...ma ni cijeli dan..par sati,....a sve ostalo...kao da sam na sprovodu..sama sebi

Kako znati kad ad funkcionira kako treba? Kako bi se trebala osjećat? Dobro..? ok?...ne plakat?...što????
vilenjačica is offline  
Old 10.09.2012., 11:08   #3887
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Taj Seroqel djeluje odmah kad ga prvi put popiješ?
Odmah,odmah
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Old 10.09.2012., 12:06   #3888
Quote:
dorina.maja kaže: Pogledaj post
Xsanax da je opasniji od Morfija,Metadona....Čitam i ne vjerujemMislim,ako ga pomiješaš sa litrom votke,i neznam s čim onda je
kriza je jednako gadna.Okusio na svojoj koži.xanax NIKAD više
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 10.09.2012., 12:08   #3889
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
q-pin proizvodi belupo.ja sinoc popila dvije tbl po 25mg i spavala oko 6 sati s jednim budenjem.veceras cu popiti tri.
hahah samo daj ;D
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 10.09.2012., 12:15   #3890
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kakav je to ljek?Pitam jer mi ga je psihićka preporučila ali od sad ja sve od bilo kjojeg doktora uzimam sa rezervom.Dali te baca u depru ?Dali otvara nenormalno apetit?Dali spavaš od njega po cijeli dan?
ja sam se dosta udeblljao od seroquela.pa mozda taj quelapin od jadranGalenike ne potice toliko debljanje.,neznam..moguće je.A meni žena u ljekarni kaže,znate mi tako skupe lijekove narucujemo ne drzimo ih u lijekarnama.E sad...znam da je Seroquell jako skup al ga ima svaka lijekarna...
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 10.09.2012., 18:26   #3891
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Valdoxan...a valjda 17ti dan

ok kako da ja znamd a ovo čudo funkcionira? kako znaš da ti ad funkcionira?
znate već da imam bpd...i sad tešku povratnu depresiju...ok koliko sati plakanja na dan je dozvoljeno da ipak kažem ad funkcionira? ili ne smijem uopće plakat?

Ne kužim više. Lijepo piše da već u 2 tjednu ovaj ad počonje djelovat za razliku od ostalih nakon 3 tjedna...

Ili imam ja tako užasno tešku depresiju da me ni ovo ne može izvući,...ili ne znam šta...ali ja možda jedan dan malo bolje...ma ni cijeli dan..par sati,....a sve ostalo...kao da sam na sprovodu..sama sebi

Kako znati kad ad funkcionira kako treba? Kako bi se trebala osjećat? Dobro..? ok?...ne plakat?...što????
Ja jos kad sam spominjao valdoxan svojoj Dr. prije nekih godinu dana kad ga jos nije bilo na trzistu, ona je govorila da je to po njoj vise marketinski trik. Prvi melatoninergicki ad je po njoj vise fikcija i prodavanje magle, pogotovo zato sto je trebalo tako dugo da se depresija poveze s disbalansom serotonina a sad odjednom melatonin stupa na scenu. A jos sve te price oko valdoxana i toksicnosti jetre koju izaziva kod nekih ljudi su malo sumnjive. Ja nekako vise vjerujem provjerenim lijekovima tipa prozac i seroxat koji su jako dugo na trzistu.
__________________
...taming the beast within...
blacx is offline  
Old 11.09.2012., 08:43   #3892
Quote:
blacx kaže: Pogledaj post
Ja jos kad sam spominjao valdoxan svojoj Dr. prije nekih godinu dana kad ga jos nije bilo na trzistu, ona je govorila da je to po njoj vise marketinski trik. Prvi melatoninergicki ad je po njoj vise fikcija i prodavanje magle, pogotovo zato sto je trebalo tako dugo da se depresija poveze s disbalansom serotonina a sad odjednom melatonin stupa na scenu. A jos sve te price oko valdoxana i toksicnosti jetre koju izaziva kod nekih ljudi su malo sumnjive. Ja nekako vise vjerujem provjerenim lijekovima tipa prozac i seroxat koji su jako dugo na trzistu.
Ja već mjesec dana pišem ovdje o valdoxanu...da ili ne....i nigdje nikakve pamene glavice....
A ne biram ja lijekove koje će mi biti pripsani...pa nisam na tržnici...da sam psihijatar znala bi...
Pričekat ću do 25 tog onda idem kod psih...ako do onda ne osjetim neki pomak...mjenjam

Ajde vi koji pijete prozac...koliko je on stvarno jak? Koliko vam pomogne? Znam da je individualno ali me intresiraju iskustva ljudi....

Ne znam zašto ja se ježim od pomisli na prozac..to mi je kao ono..wow...
vilenjačica is offline  
Old 11.09.2012., 09:37   #3893
čekam sms od moje dr, sinoć popila 3 q-pina i spavala 4-5 sati, to fakat nije normalno, pa jel mi trebaju konjske doze il me ad edronax toliko razbudi


stigao odgovor, piti 4 komada a ako ne bude ni to, tada na seroquel u dozi od 100 mg, grrrr
ray of light is offline  
Old 11.09.2012., 09:46   #3894
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
čekam sms od moje dr, sinoć popila 3 q-pina i spavala 4-5 sati, to fakat nije normalno, pa jel mi trebaju konjske doze il me ad edronax toliko razbudi


stigao odgovor, piti 4 komada a ako ne bude ni to, tada na seroquel u dozi od 100 mg, grrrr
a od koliko sad pijes
i kako ti je u tijelu

edit: sad vidjela da pijes od 25 mg
pa sta je to
bolje se makni od tog smeca
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Old 11.09.2012., 10:42   #3895
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Ja već mjesec dana pišem ovdje o valdoxanu...da ili ne....i nigdje nikakve pamene glavice....
A ne biram ja lijekove koje će mi biti pripsani...pa nisam na tržnici...da sam psihijatar znala bi...
Pričekat ću do 25 tog onda idem kod psih...ako do onda ne osjetim neki pomak...mjenjam

Ajde vi koji pijete prozac...koliko je on stvarno jak? Koliko vam pomogne? Znam da je individualno ali me intresiraju iskustva ljudi....

Ne znam zašto ja se ježim od pomisli na prozac..to mi je kao ono..wow...
Ma ne mozes niti ocekivati da ti netko na forumu kaze koji lijek trebas piti a koji ne. Za to imas psihijatra. Ovdje smo da dijelimo iskustva i misljenja. Sto se tice prozac, on je meni uz seroxat bio najbolji ad, i jos ga pijem. Velafax, cipralex, wellbutrin nikada nisam niti osjetio a pio sam maksimalne doze bar mjesec dana. Toliko o tome koliko je sve to individualno. A ja ne znam kakav odnos imas s svojim psihijatrom. Ja sa svojom Dr. uz realne i razumne argumente mogu utjecati na svoju farmakoterapiju.
__________________
...taming the beast within...
blacx is offline  
Old 11.09.2012., 10:54   #3896
Quote:
blacx kaže: Pogledaj post
Ma ne mozes niti ocekivati da ti netko na forumu kaze koji lijek trebas piti a koji ne. Za to imas psihijatra. Ovdje smo da dijelimo iskustva i misljenja. Sto se tice prozac, on je meni uz seroxat bio najbolji ad, i jos ga pijem. Velafax, cipralex, wellbutrin nikada nisam niti osjetio a pio sam maksimalne doze bar mjesec dana. Toliko o tome koliko je sve to individualno. A ja ne znam kakav odnos imas s svojim psihijatrom. Ja sa svojom Dr. uz realne i razumne argumente mogu utjecati na svoju farmakoterapiju.
ja sve više mislim da moja psih ili ne zna ili ne kuži....godinu dana me držala na elicei (cipralex) a nije mi djelovala...a ova nije mjenjala....šta s eja kužim da li meni treba drugi lijek ili ne...ja dođem i kažem kako mi je i šta mi je...ali ako kažem da sam u bedu i da plačem konstantno...helllou...na kraju završila na hitnoj...i uz moju staru dijagnozu dobila još jednu teške depresije...nakon godinu dana ad?! Grozna sam znam ali nekako gubim povjerenje u sve to i u dr....kao ajmo probat pa kao da sam na tržnici...hoćeš ovo ili hoćeš ono??? pa nisam ja doktor?! To je moje subjektivno viđenje stvari.
vilenjačica is offline  
Old 11.09.2012., 20:15   #3897
Jel mi može neko reći nekaj o velafaxu/alventi?
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Old 11.09.2012., 20:17   #3898
I opet ću se solidarizirat s tobom ja pokušavam svoju namolit da mi mjenja lijek, pijem Fevarin a još uvijek imam opsesije, al žena neće ni čut. Fevarin je odobren od američke agencije za hranu i lijekove kao jedini lijek za OKP i od toga ova moja ne miče.
krafna is offline  
Old 11.09.2012., 21:45   #3899
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
čekam sms od moje dr, sinoć popila 3 q-pina i spavala 4-5 sati, to fakat nije normalno, pa jel mi trebaju konjske doze il me ad edronax toliko razbudi


stigao odgovor, piti 4 komada a ako ne bude ni to, tada na seroquel u dozi od 100 mg, grrrr
Boze, pa to je fakat puno! Ja sinoc bio kod dokt i mene pola od 25 smlavi, pa to vise necu. Ali ova tvoj doza je visoka, mislim, visoka za nesanicu. Sjecam se da si imala grdih problema s Velafaxom. Nisi ti na Fevarinu? Mislim, Edronax je, kako se to ono kaze, noradreno- nesto. A Velafax je istom dijelom takav, meni ti nor- nesto neodgovaraju, mozda ti je zbog toga? Ali to bi tvoja dokt trebala znati, pa sumnjam da je od toga, ne znam.... Si probala Dormicum?
zvonx78 is offline  
Old 11.09.2012., 21:58   #3900
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
čekam sms od moje dr, sinoć popila 3 q-pina i spavala 4-5 sati, to fakat nije normalno, pa jel mi trebaju konjske doze il me ad edronax toliko razbudi


stigao odgovor, piti 4 komada a ako ne bude ni to, tada na seroquel u dozi od 100 mg, grrrr
Koja je tvoja dijagnoza ,ako se može znati?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.